Mecz MKS Kluczbork - Drutex-Bytovia Bytów ONLINE. Gdzie...

Mecz MKS Kluczbork - Drutex-Bytovia Bytów ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO

Fortuna 1 Liga, 27. kolejka
2017-04-22 19:00

MKS Kluczbork

2

Bytovia Bytów

2

• GOOOL! Piotr Kwaśniewski otwiera wynik spotkania! MKS Kluczbork - Drutex Bytovia Bytów 1:0!

• Koniec meczu! MKS Kluczbork - Bytovia Bytów 2:2!

• 90+4. Fantastyczna interwencja Bieszczada, który wygrał pojedynek z Maciejem Kowalczykiem!

• Dominik Kościelniak z żółtym kartonikiem.

• Robert Mandrysz został ukarany żółtą kartką.

• Jakub Serafin z żółtą kartką.

• 90+3. Sebastian Deja dostał podanie od Rafała Niziołka, ale pomocnik MKS-u przegrał pojedynek sam na sam z Bieszczadem!

• Do regulaminowego czasu gry doliczone zostały 4 minuty.

• Sebastian Deja został ukarany żółtą kartką.

• GOOOLLL! Rafał Niziołek wykorzystuje rzut karny! MKS - Bytovia 2:2!

• Maciej Kowalczyk był faulowany w polu karnym i MKS ma ''jedenastkę''!

• Do uderzenie ładnie składał się Gonzalez, ale wszystko przerwał gwizdek sędziego, który zasygnalizował pozycję spaloną.

• MKS dłużej utrzymuje się przy piłce, ale Bytovia cały czas dobrze się broni.

• Wojciech Wilczyński ostro potraktował Pawła Kubiaka i został ukarany żółtą kartką.

• Druga zmiana w Bytovii - Michał Rzuchowski zmienia Kamila Wacławczyka.

• Janusz Surdykowski fatalnie przestrzelił w sytuacji sam na sam z bramkarzem! Napastnik Bytovii próbował lobować Wnuka, ale piłka minęła bramkę!

• Uderzenie Rafała Niziołka nieznacznie minęło bramkę Bytovii! Dalej mamy wynik 2:1 dla drużyny z Bytowa.

• Bytovia jest cofnięta i czeka na kontrataki. MKS dużo ryzykuje, otwiera się i dąży do wyrównania stanu meczu.

• Jakub Bąk krótko po wejściu na boisku został ukarany żółtą kartką.

• Pierwsza zmiana w drużynie gości. Jakuba Wilka zmienia Jakub Bąk.

• Naciski MKS-u przynoszą połowiczne efekty. Kolejny rzut rożny dla gospodarzy.

• Ostatnia zmiana w drużynie MKS-u. Maciej Kowalczyk zmienia Michała Kojdera.

• Krzysztof Bodziony pojawia się w miejsce Jakuba Skoczylasa.

• Żółtą kartką ukarany został Łukasz Ganowicz, który bezpardonowo potraktował Surdykowskiego.

• To powinna być bramka! Kościelniak dośrodkował piłkę w pole karne gości, ale żaden z jego kolegów nie zdołał skierować jej do siatki z najbliższej odległości!

• Ręką zagrał Mandrysz, ale Kwaśniewski źle wznowił grę i od bramki rozpocznie Bieszczad.

• Świetna interwencja Wnuka, który sparował uderzenie głową Łukasza Wróbla i mamy kolejny rzut rożny dla drużyny Bytovii.

• Dobry fragment gry w wykonaniu Bytovii, która długo utrzymuje się przy piłce, a rywale nie mają pomysłu jak wybić z rytmu drużynę prowadzoną przez Adriana Stawskiego.

• Szybka odpowiedź MKS-u, ale kolejne dośrodkowanie Niziołka nie zostało zakończone strzałem.

• GOOOLLL! Kolejny błąd obrony MKS-u i Jakub Wilk precyzyjnym uderzeniem daje prowadzenie Bytovii! MKS - Bytovia 1:2!

• Z kontratakiem wychodził MKS, ale nieporozumienie pomiędzy Deją i Kościelniakiem sprawiło, że gospodarze stracili piłkę.

• Było groźnie blisko pola karnego MKS-u, ale Kwaśniewski udaną interwencją powstrzymał atak gości.

• Niziołek dośrodkował w pole karne Bytovii, ale nikt z jego kolegów nie wykończył jego dośrodkowania.

• Dominik Kościelniak pojawia się w miejsce Mohameda Essama.

• Gospodarze wyszli z kontratakiem, ale Essam sfaulował jednego z zawodników gości i sędzia odgwizdał przewinienie.

• Ależ początek drugiej połowy w wykonaniu gości! Klichowicz minął Wnuka, próbował odegrać do Surdykowskiego, piłka trafiła w słupek i ostatecznie złapał ją Wnuk!

• Rozpoczynamy drugą połowę meczu!

• Koniec pierwszej połowy! MKS - Bytovia 1:1!

• Bardzo dobre wyjście z bramki Wnuka, który stara się wprowadzić trochę spokoju w poczynania swoich kolegów.

• Goście idą za ciosem, a prym w tym wiedzie Mateusz Klichowicz. Defensywa MKS-u w coraz większych opałach..

• GOOOLLL! Szybka odpowiedź gości! Mateusz Klichowicz wykorzystał błąd defensywy MKS-u i wyrównuje stan meczu!

• Świetna interwencja Kwaśniewskiego, który powstrzymał kontratak Bytovii, która była w przewadze liczebnej!

• Bytovia próbowała szybko odpowiedzieć, ale uderzenie Klichowicza poszybowało wysoko nad bramką.

• Na uderzenie z dystansu zdecydował się Sebastian Deja, ale jeszcze lepszą interwencją popisał się Bieszczad!

• Bardzo ostre wejście Surdykowskiego w Kubiaka, ale tym razem napastnik gości nie został ukarany żółtą kartką.

• MKS próbował otwierającego podania, ale Michał Kojder został złapany na pozycji spalonej.

• Żółta kartka dla Jakuba Skoczylasa, który ostro potraktował Gonzaleza. Drugi żółty kartonik dla gracza MKS-u.

• Lekka przewaga Bytovii objawia się w dośrodkowania w pole karne gospodarzy, ale stoperzy za każdym razem wychodzą z opresji.

• Brzydki faul Mohameda Essama w środkowej strefie boiska i zasłużona żółta kartka dla pomocnika MKS-u.

• Szybka odpowiedź MKS-u, ale wychodzący do dośrodkowania Kwaśniewskiego Bieszczad został sfaulowany.

• Fantastyczna interwencja Wnuka, który poradził sobie z bardzo dobrym uderzeniem Jakuba Wilka!

• Lepszy fragment w wykonaniu MKS-u, ale próby Essama i Niziołka zostały zablokowane, a uderzenie Dei złapał Bieszczad.

• Ładna indywidualna akcja Essama, ale pomocnik MKS-u oddał zbyt słaby strzał i piłkę pewnie złapał Bieszczad.

• Fatalny kiks Nitkiewicza, który chciał dośrodkować w pole karne gości, ale nic z tego nie wyszło..

• Zakotłowało się pod bramką MKS-u. Indywidualnej akcji Klichowicza nie wykończył Surdykowski, który minął się z piłką!

• Wnuk udanie oddalił zagrożenie i pojawiła się szansa na kontratak dla MKS-u, ale nieodpowiedzialne zachowanie Niziołka i gospodarze stracili piłkę.

• Niebezpieczne zachowanie Skoczylasa, który zbyt wysoko podniósł nogę i sędzia musiał przerwać grę.

• Rozpoczynamy spotkanie!

• Sędzią dzisiejszego spotkania jest Pan Piotr Idzik z Poznania.

• W ostatniej kolejce MKS przegrał z Olimpią Grudziądz 0:2, a Bytovia musiała uznać wyższość Górnika Zabrze (0:1).

• W tygodniu w Kluczborku doszło do zmiany trenera. Tomasza Asensky'ego zastąpił Andrzej Konwiński.

• Ławka rezerwowych Bytovii: Oszmaniec, Rzuchowski, Ploj, Bąk, Wolski, Bielak i Cseh.

• Ławka rezerwowych MKS-u: Kaczmarek, Tunkiewicz, Bodziony, Kościelniak, Kowalczyk, Brodziński i Gondek.

• Witamy wszystkich kibiców, którzy będą śledzić naszą relacje LIVE z meczu MKS Kluczbork - Drutex Bytovia Bytów!

Jakub Treć

Mecz MKS Kluczbork - Drutex-Bytovia Bytów ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Krzysztof Piotrkowski / Glos Pomorza / Polskapress

Mecz MKS Kluczbork - Drutex-Bytovia Bytów ONLINE. W 27. kolejce Nice I ligi w najmniej ciekawym spotkaniu MKS Kluczbork podejmie Drutex-Bytovię Bytów. Będzie to pojedynek dwóch najsłabszych drużyn wiosną. Gospodarze zajmują ostatnie miejsce, dwie lokaty wyżej plasują się goście z Bytowa. Podopieczni Adriana Stawskiego wciąż mają szansę na utrzymanie w lidze. W Kluczborku przyszedł nowy stary trener Andrzej Konwiński. Trudno wskazać faworyta spotkania, ale gospodarze potrafili pokonać przy Sportowej Górnika Zabrze. Początek spotkania o godzinie 19:00.

Mecz MKS Kluczbork - Drutex-Bytovia Bytów ONLINE

Pojedynek MKS-u z Bytovią z pewnością hitem kolejki nie jest. W pierwszym meczu tych drużyn lepsi byli gospodarze, którzy wygrali na własnym stadionie 2:0. W zapowiedziach przed startem rundy wiosennej Drutex-Bytovię raczej wskazywano w roli jednego z kandydatów do walki o wysokie lokaty w lidze.
Pierwsze mecze pokazały jednak, że cele na ten sezon trzeba szybko zweryfikować. 18 marca zwolniono Tomasza Kafarskiego po szóstym kolejnym meczu bez zwycięstwa. Wówczas jego zespół zremisował ze Stalą Mielec 2:2. Jak się okazało był to ostatni punkt zdobyty przez Bytovię do tej pory i jedyny w rundzie wiosennej! Kafarskiego zastąpił Adrian Stawski, ale Bytovia nie weszła na zwycięską ścieżkę. Seria porażek doprowadziła drużynę z Pomorza na 15. miejsce w lidze. Do miejsca barażowego czarno-biało-czerwoni tracą już 4 punkty. Na zwycięstwo Bytovia czeka od 12 listopada, kiedy wygrała z GKS-em Katowice 1:0. Miał to być ostatni sezon w I lidze dla bytowian, ale właściciele myśleli raczej o awansie, nie o spadku.

MKS Kluczbork jest outsiderem Nice I ligi. Najmniej punktów, najmniej strzelonych bramek, najwięcej straconych i zaledwie dwa zwycięstwa. Drużyna z Opolszczyzny pewnie zmierza do II ligi, a do końca sezonu na stanowisku trenera będzie zasiadał Andrzej Konwiński, który pracował w klubie przez 4 lata, od maja 2012. do kwietnia 2016. Konwiński wraca więc po roku nieobecności przy ulicy Sportowej. Jak zapewniają władze klubu, będzie trenerem niezależnie od tego czy MKS się utrzyma czy spadnie. Nikt nie zatrudniał Konwińskiego w roli strażaka, bo po prostu w Kluczborku mało kto się łudzi, że MKS zdoła się utrzymać. Tomasza Asensky'ego zwolniono trzy dni temu. Obydwa zespoły tkwią w marazmie i trudno szukać jakiegokolwiek światełka w tunelu. Bytovię w ostatnich kolejkach czeka rozpaczliwa walka o utrzymanie, zamiast bitwa o Lotto Ekstraklasę. Najgorsze jest to, że zespół trenera Stawskiego czekają trudne mecze z rywalami z czołówki. Mecze z Olimpią Grudziądz, Zagłębiem Sosnowiec, Wigrami Suwałki, Chojniczanką Chojnice, czy GKS-em Katowice mogą okazać się meczami pożegnalnymi z Nice I ligą. Zwycięstwo w Kluczborku jest zatem obowiązkiem, w innym wypadku widmo degradacji będzie coraz większe.

- Przed treningiem odbyłem z zawodnikami bardzo długą rozmowę, bo była ona potrzebna. Oczywiście dominował temat minionego meczu z Górnikiem, który przegraliśmy w fatalnym stylu. Nie możemy tak grać. Spotkanie w Kluczborku będzie bardzo ważne. Chyba wszyscy mają świadomość tego, że tylko trzy punkty mogą nas uszczęśliwić - zapowiada trener Bytovii.

Ostatnie mecze w Nice I lidze:

MKS Kluczbork:
Olimpia 2:0 Kluczbork (15 kwietnia 2017)
Kluczbork 0:4 Zagłębie (8 kwietnia 2017)
Kluczbork 2:1 Górnik (1 kwietnia 2017)
Sandecja 4:1 Kluczbork (25 marca 2017)
Kluczbork 2:2 Pogoń (18 marca 2017)

Drutex-Bytovia Bytów:
Drutex-Bytovia 0:1 Górnik (15 kwietnia 2017)
Sandecja 3:1 Drutex-Bytovia (8 kwietnia 2017)
Drutex-Bytovia 1:3 Pogoń (1 kwietnia 2017)
Tychy 1:0 Drutex-Bytovia (25 marca 2017)
Drutex-Bytovia 2:2 Stal Mielec (18 marca 2017)

Przewidywane składy:

MKS: Kaczmarek - Orłowicz, Brodziński, Ganowicz, Nitkiewicz - Essam, Swędrowski, Deja, Załęcki, Gondek - Kowalczyk

Drutex-Bytovia: Bieszczad - Wilczyński, K. Bąk, Gonzalez, Mandrysz - Kamiński, Poczobut, Rzuchowski, Klichowicz, Serafin - Ploj

MKS Kluczbork - Drutex-Bytovia Bytów: Kto wygra mecz 1. ligi?

Mecz MKS Kluczbork - Drutex-Bytovia Bytów TRANSMISJA TV

Spotkanie MKS Kluczbork - Drutex-Bytovia Bytów nie będzie transmitowane w telewizji. Tekstowa relacja na żywo z meczu MKS - Bytovia w GOL24.pl!