MKS Kluczbork

0

GKS Katowice

2

• Koniec mecz! Gładkie 2:0 dla GKS-u to i tak najniższy wymiar kary. Dziękuję za uwagę i zapraszam na kolejne relacje LIVE! z Kluczborka. Dobrego wieczoru!

• Jeszcze bezsensowny faul Sanockiego.

• Kowalczyk przed doskonałą szansą, nie mogło być lepszej, ale Abramowicz świetnie broni. Niesamowite.

• Trzy minuty dłużej potrwa to spotkanie.

• Sławomir Duda ukarany żółtą kartką.

• Jeszcze jedna zmiana. Paweł Szołtys zmienił kontuzjowanego Oliviera Praznovskyego.

• Krystian Sanocki wchodzi w miejsce Pawła Kubiaka.

• Sławomir Duda zmienił Kalinkowskiego.

• Łukasz Ganowicz obejrzał żółtą kartkę za faul w środkowej strefie boiska.

• Damian Garbacik zmienia Krzysztofa Wołkowicza.

• GOL! 2:0! Ogromny błąd obrony i bramkarza MKS-u i Łukasz Zejdler zdobywa drugiego gola dla GIEKSY.

• Kibice GIEKSY odpalili race i trzeba przyznać, że robi to wrażenie.

• Maciej Kowalczyk zmienił Partyka Gondka.

• Faul taktyczny Wołkowicza i słuszna żółta kartka.

• Oficjalna informacja. Widzów: 1250.

• Katowice znowu mocno przycisnęły, a MKS nadal nie potrafi stworzyć sobie dobrej okazji do zdobycia gola.

• Ależ groźne kontry wyprowadza GIEKSA. Teraz Foszmańczyk przed szansą, ale źle przyjął piłkę.

• Krzysztof Wołkowicz przed szansą, ale nie trafił w bramkę. Kontra 5 na 3 i nic z tego.

• Fatalnie to wygląda. Ciągłe straty w środku pola obu drużyn, co tu pisać?

• Świetna szybkość Mandrysza, dobre podanie po ziemi do Wołkowicza, ale ten strzela obok bramki. Było bardzo groźnie.

• Zaczynamy drugą połowę!

• Przerwa. Bardzo słabe spotkanie w wykonaniu gospodarzy, goście nie musieli się zbytnio wysilać, żeby zdobyć gola. 1:0 to najniższy wymiar kary po tak słabej grze MKS-u. Proszę zostać z nami, wracamy za około kwadrans.

• 2 minuty dłużej pogramy w pierwszej połowie.

• "Gospodarze nie mają żadnych argumentów, żeby ten mecz chociaż zremisować" - takie głosy słuchać na trybunie prasowej i nie sposób się z tym nie zgodzić.

• Zaczęło padać, teraz strzały z dystansu mogą być bardzo groźne.

• GKS w końcu udokumentował swoją ogromną przewagę w tym meczu. Cały czas prowadzą grę i ten gol jak najbardziej się im należał.

• GOL! Paweł Mandrysz zdobywa gola bardzo mocnym uderzeniem z 11 metrów.

• Goście reklamują zagranie ręką jednego z obrońców, ale gwizdek arbitra milczy.

• Teraz GKS zaatakował całym zespołem i zamknął MKS we własnym polu karny. "Obrona Częstochowy" trwa!

• Bardzo słaby okres gry obu zespołów. Masa niecelnych podań.

• DOSKONAŁE podanie dostał Goncerz i uderzył z pierwszej piłki, ale minimalnie niecelnie. To była chyba najlepsza sytuacja bramkowa w tym meczu.

• Mamy różne informacje co do ilości kibiców na trybunach. Wydaje się, że na meczu jest około tysiąca widzów, w tym 300 osób z Katowic.

• Doskonały pomysł na prostopadłe podanie miał Tomasz Swędrowski, ale piłkę wślizgiem zgarnął Praznovsky. Wyśmienita interwencja obrońcy GIEKSY.

• Adam Orłowicz idzie teraz wzdłuż linii bocznej na ławkę i jest nagradzany brawami za swój krótki występ.

• A żółtą kartkę za faul obejrzał Alan Czerwiński.

• Nie Kwaśniewski, a Orłowicz schodzi z boiska.

• Do zmiany przygotowany jest Bartłomiej Olszewski, urazu doznał chyba Kwaśniewski.

• Poprawił Foszmańczyk, ale skutek taki sam jak przed chwilą.

• Z dystansu próbował Goncerz, ale zbyt lekko żeby zaskoczyć Oskara Pogorzelca.

• Żółta kartka dla Piotra Kwaśniewskiego, ale ta żółta jest mocno pomarańczowa. Młody pomocnik, ustawiony dziś na prawej obronie, mógł wylecieć z boiska.

• Kwaśniewski podłączył się prawą stroną, dośrodkował, a piłka minęła wszystkich w polu karnym. Z pomocą Abramowiczowi przyszedł dopiero Czerwiński, który w ostatniej chwili wybił piłkę.

• Nitkiewicz dośrodkował w pole karne, Abramowicz minął się z piłką, a Ganowicz próbował wymusić rzut karny, ale aktorstwo stopera MKS-u stoi na żenującym poziomie.

• Kolejny faul, tym razem Czerwińskiego na Kubiaku.

• Paweł Mandrysz fauluje Piotra Kwaśniewskiego. Od rzutu wolnego MKS.

• Kojder wykorzystał pośliznięcie się Alana Czerwińskiego, ale znowu szybszy okazał się Kamiński. Doskonała dynamika obrońcy "GIEKSY".

• I w drugą stronę. Foszmańczyk dośrodkowuje, a obrona MKS-u znowu wybija na rzut rożny. Groźne są te stałe fragmenty gości .

• Patryk Gondek urwał się obronie gości, ale Mateusz Kamiński wykazał się bardzo dobrą szybkością i nie pozwolił skrzydłowemu na oddanie strzału. Brawo!

• Nitkiewcz dograł wspaniałą piłkę w pole karne, ale Praznovsky w porę interweniował głową.

• Teraz szansa!!! Praznovsky głową z rzutu rożnego minimalnie nad poprzeczką!

• Błąd Kwaśniewskiego i to mógł być gol, jednak dośrodkowanie zablokowane w ostatniej chwili.

• GKS spokojnie buduje atak od tyłu, gospodarze wyczekują.

• Od razu po pierwszym gwizdku kibice MKS-u zaprezentowali oprawę rzucając na murawę białe taśmy. Jest na stadionie kilkudziesięcioosobowa grupa najwierniejszych fanów drużyny z Kluczborka.

• Zaczynamy mecz! Od środka gospodarze.

• Na trybunach pojawił się kapitan MKS-u Rafał Niziołek, który nie może dziś zagrać ze względu na zbyt dużą ilość żółtych kartek.

• Piłkarze obu drużyn wychodzą właśnie na murawę i za moment rozpoczniemy bardzo ważny mecz dla obu zespołów.

• W drużynie gospodarzy już przed meczem nastąpi jedna zmiana. Kontuzji na rozgrzewce doznał Bartosz Brodziński, a jego miejsce w podstawowym składzie zajmie Paweł Gierak.

• Zawieszonego na dwa mecze trenera Mirosława Dymka zastępuje dziś jego asystent - Ernest Konon. Na ławce nie zasiądzie też trener bramkarzy Marcin Feć, który również nie uniknął kary.

• W barwach "GiEKSY" w pierwszym składzie wystąpi były gracz MKS-u Kluczbork - Mateusz Abramowicz, ale wobec starych kolegów z Opolszczyzny na pewno nie zastosuje taryfy ulgowej.

• GKS to wicelider I ligi, MKS okupuje ostatnią pozycję w tabeli. Teraz z sektoru gości słychać gromkie "Katowice, Katowice, GKS"!

• Zza chmur nieśmiało przebija się słońce, a na sektorze gości widać już wielu fanów z Katowic. Również trybuny sympatyków gospodarzy powoli się zapełniają.

• Dzień dobry z Kluczborka! Za kilka chwil rozpocznie się mecz pomiędzy MKS-em Kluczbork, a GKS-em Katowice!