• Kamil Nitkiewicz ukarany żółtą kartką.

• Piłkarze MKS-u w końcowym fragmencie spotkania cofnęli się do defensywy.

• Tomasz Boczek obejrzał żółty kartonik.

• Aż pięć minut do drugiej połowy doliczył arbiter Kornel Paszkiewicz.

• Mateusz Mączyński uderzył futbolówkę głową, ale ta przeleciała obok słupka bramki Grzegorza Wnuka.

• Adam Varadi zmienił Jakuba Świerczoka.

• Dośrodkowanie Wojciecha Szumilasa w pole karne w kierunku Jakuba Świerczoka i znów czujność zachował Grzegorz Wnuk. Golkiper MKS-u złapał piłkę w rękawice.

• W natarciu tyszanie. Marcin Radzewicz wrzucił futbolówkę w pole karne. Najwyżej wyskoczył Grzegorz Wnuka, który złapał piłkę.

• Wojciech Szumilas w miejsce Hirskyja.

• To jednak coś poważniejszego. Hirskyj znowu potrzebuje pomocy medycznej. Wygląda na to, że doznał urazu mięśniowego.

• Ostatnia zmiana w drużynie gospodarzy. Michał Kojder wchodzi za Macieja Kowalczyka.

• Już wszystko w porządku. Stepan Hirskyj może kontynuować mecz.

• Mateusz Mączyński pojawił się na boisku w miejsce Jakuba Kowalskiego.

• Urazu doznał Stepan Hirskyj. Piłkarz gości będzie potrzebował interwencji masażystów.

• Bartłomiej Olszewski zmienił Krystiana Sanockiego.

• Upadł w szesnastce Maciej Mańka, ale arbiter pokazał, że przepisy nie zostały przekroczone.

• Bartosz Brodziński zatrzymany w nieprzepisowy sposób przez Jakuba Świerczoka. Sędzia Paszkiewicz użył gwizdka.

• Słabszy fragment spotkania. Gospodarze w ataku pozycyjnym, niewiele jednak z tego wynika.

• Tomasz Swędrowski.wszedł za Patryka Gondka.

• Marcin Radzewicz idealnie dograł do Jakuba Świerczoka, a ten w stuprocentowej sytuacji uderzył prosto w golkipera MKS-u!

• Żółtą kartkę obejrzał Rafał Niziołek. Zawodnik gospodarzy faulował Łukasza Grzeszczyka.

• MKS miał bardzo dobra okazję strzelecką! Uderzenie Bartosz Brodziński rewelacyjnie obronił Florek.

• Dośrodkowanie do Macieja Kowalczyka, który oddał celny strzał. Florek odbija futbolówkę na rzut rożny!

• Łukasz Grzeszczyk dograł futbolówkę w kierunku Tomasza Boczka. Ten oddał strzał głową w światło bramki, ale Grzegorz Wnuk odbił piłkę na rzut rożny.

• Jakub Świerczok kolejny raz dał się złapać na pozycji spalonej.

• Maciej Kowalczyk chciał wymusić jedenastkę i obejrzał żółtą kartkę.

• Kamil Nitkiewicz dobrze w obronie po rzucie rożnym. Gospodarze oddali niebezpieczeństwo od własnej bramki.

• Bronią się piłkarze MKS-u Kluczbork. Akcja Jakuba Świerczoka zatrzymana przez Michała Szewczyka, ale tyszanie wywalczyli rzut rożny.

• Marcin Radzewicz silnie uderzał z ostrego kąta, ale obronił ten strzał Grzegorz Wnuk.

• Jeszcze raz w ataku tyszanie. Marcin Radzewicz podawał w polu karnym, ale niedokładnie i goście stracili futbolówkę.

• Skuteczna interwencja Mateusza Bukowca w defensywie. Tyszanie odzyskali futbolówkę.

• Rzut wolny dla gospodarzy. Łukasz Grzeszczyk sfaulował Patryka Gondka. Gracz gospodarzy ucierpiał w tym starciu, ale po dłuższej chwili podniósł się z murawy.

• Gwizdek arbitra Paszkiewicza. Tyszanie zaczęli drugą połowę!

• Koniec pierwszej połowy w Kluczborka. Do przerwy gospodarze remisują z GKS-em Tychy 1:1.

• Jakub Świerczoka wyszedł na pozycję sam na sam z bramkarzem i pokonał go, ale liniowy podniósł chorągiewkę do góry. Świerczok był na spalonym.

• Michał Szewczyk dośrodkował w pole karne, ale Daniel Tanżyna uprzedził walczącego o tą piłkę Patryka Gondka.

• Teraz fatalnie zagrali gracze MKS-u Kluczborka. Bartosz Brodzińskiego zupełnie nie zrozumiał się z Michałem Szewczykiem. Od bramki golkiper przyjezdnych.

• Piłkarze gości szukają kolejnej bramki. Jakub Kowalski zagrywał futbolówkę do Marcina Radzewicza, ale piłkę przejął obrońca gospodarzy.

• Rafał Niziołek uderzył z 25 metrów, ale Paweł Florek pewnie chwycił piłkę w rękawice.

• Podanie w kierunku Krystiana Sanockiego, ale w porę przeciął je strzelec gola dla tyszan Tomasz Boczek.

• Odgwizdana pozycja spalona Jakuba Świerczoka.

• Znakomicie z rzutu rożnego dośrodkował Łukasz Grzeszczyk. Futbolówka po zagraniu pomocnika GKS-u spadła na nogę Tomasza Boczka, który uderzył z pierwszej piłki i pokonał bezradnego Wnuka.

• GOOOOOOOL! TOMASZ BOCZEK!

• W dalszym ciągu w natarciu tyszanie. Rzut rożny dla gości wywalczył Jakub Kowalski.

• Kamil Nitkiewicz w nieprzepisowy sposób zatrzymał Tomasza Górkiewicza. Rzut wolny dla gości, ale na ich połowie.

• Piłkarze GKS-u Tychy przejęli inicjatywę i dążą do wyrównania. Brakuje im jednak trochę dokładności i cierpliwości w rozegraniu piłki.

• Rzut wolny dla piłkarzy GKS-u Tychy. Robert Tunkiewicz w nieprzepisowy sposób zatrzymał Mateusza Bukowca.

• Dośrodkowanie Patryka Gondka i z problemami, ale złapał piłkę Paweł Florek.

• Ależ było blisko wyrównania! Łukasz Grzeszczyk z 16 metrów huknął prosto w poprzeczkę!

• Michał Szewczyk faulował Macieja Mańkę i obejrzał pierwszy w tym spotkaniu żółty kartonik

• Jakub Świerczok odzyskał futbolówkę, którą stracił chwilę wcześniej jego klubowy kolega. Napastnik tyszan dorzucał w pole karne, ale nikt nie zamknął tej akcji.

• Jeszcze jedna akcja gospodarzy. Tym razem trochę miejsca miał Maciej Kowalczyk, który zdecydował się na strzał. Piłka po jego uderzeniu minęła jednak lewy słupek bramki strzeżonej przez Florka.

• Michał Szewczyk bardzo łatwo przedostał się na pole karne tyszan, chciał podawać do kolegi, ale przeczytał to zagranie golkiper Michał Florek.

• Dośrodkowanie w szesnastkę gospodarzy w kierunku Jakuba Świerczoka, ale napastnik tyszan nie doszedł do tej piłki.

• Z rzutu wolnego strzelał Łukasz Grzeszczyk. Piłkarz GKS-u uderzył jednak prosto w mur.

• Akcja tyszan została przerwana na 20. metrze. Faulowany przez defensora MKS-u był Jakub Świerczok.

• Patryk Gondek wrzuca piłkę w szesnastkę, ale obrońcy drużyny gości nie mieli problemów ze skuteczną interwencją.

• Stepan Hirskyi ucierpiał w starciu z Maciejem Kowalczykiem, ale będzie mógł kontynuować grę.

• GOOOOOOOL![ Rafał Niziołek nie myli się z jedenastu metrów

• Nieodpowiedzialne zachowanie Daniela Tanżyny, który w polu karnym pociągał za koszulkę Michała Szewczyka. Rzut karny!

• Zawodnicy gospodarzy występują dzisiaj w swoich tradycyjnych biało-niebieskich strojach . Przyjezdni z Tych grają w czarnych kompletach.

• Zaczęli! Pierwszy gwizdek Kornela Paszkowskiego!

• Za chwilę początek spotkania. Piłkarze obu drużyn już na murawie. Pojedynek w Kluczborku poprowadzi Kornel Paszkiewicz z Wrocławia.

• GKS Tychy ma o jeden punkt więcej od MKS-u. Tyszanie zaczęli od porażki 0-1 z Pogonią Siedlce u siebie a potem zremisowali 1-1 w Nowym Sączu z Sandecją. W ostatniej kolejce mocno podbudowali się wygrywając w derbach Śląska na własnym stadionie z Górnikiem Zabrze 2-1.

• Ławka rezerwowych GKS-u: Marek Igaz, Mariusz Zganiacz, Mateusz Grzybek, Wojciech Szumilas, Seweryn Gancarczyk, Mateusz Mączyński, Adam Varadi

• Ławka rezerwowych MKS-u: Oskar Pogorzelec, Bartłomiej Olszewski, Tomasz Swędrowski, Łukasz Ganowicz, Michał Kojder, Paweł Kubiak, Sebastian Deja

• Zapraszamy na relację na żywo z Kluczborka, gdzie miejscowy MKS zmierzy się z beniaminkiem 1. ligi - tyskim GKS-em.