• KONIEC! MKS Kluczbork remisuje z Miedzią Legnica 2:2!

• Sędzia doliczył 3 minuty.

• Ostatnia zmiana w drużynie MKS Kluczbork. Z boiska schodzi Patryk Gondek, a w jego miejsce pojawia się Sebastian Deja

• Adrian Łuszkiewicz ukarany żółtym kartonikiem.

• Piłkarze Miedzi mieli rzut wolny na wysokości pola karnego, jednak Oskar Pogorzelec nie miał problemu z wyłapaniem piłki.

• Petteri Forsell robi wszystko był zostać zawodnikiem mecz. Tym razem świetnie zagrał do Jakuba Chrzanowskiego. Ten jednak minimalnie mija się z futbolówką.

• Zmiana w drużynie Miedź . Z boiska schodzi Oskar, a w jego miejsce pojawia się Jakub Chrzankowski

• Paweł Kubiak chwilę po wejściu ukarany żółtą kartką.

• Zmiana w drużynie gospodarzy: Z placu gry schodzi Michał Szewczyk, a w jego miejsce pojawia się Paweł Kubiak

• Petteri Forsell popisał się po raz kolejny, znakomicie podając do Oskara. Interweniujący Bartosz Brodziński był bliski bramki samobójczej.

• Fenomenalna szansę miał Adrian Łuszkiewicz, który wyszedł sam na sam z bramkarzem. Zabrakło mu jednak pomysłu na wykończenie i obrońcy gospodarzy zdążyli wrócić i wybić piłkę!!

• Gospodarze odpowiadają zmianą w swoim zespole. Maciej Kowalczyk w miejsce Michała Kojdera.

• Pierwsza zmiana w dzisiejszym spotkaniu. Z boiska schodzi Łukasz Garguła. W jego miejsce Adrian Łuszkiewicz.

• Tym razem z dystansu huknął Michał Szewczyk. Piłka zmierzała do bramki, ale kapitalną interwencję zanotował Paweł Kapsa!!

• Bartłomiej Olszewski oddaje niecelny strzał z dystansu.

• Petteri Forsell przedarł się przez obrońców gospodarzy i strzelił wyrównującego gola!!

• GOOOLL dla Miedzi!!!

• Pierwsza żółta kartka dla gospodarzy. Ukarany Patryk Gondek

• Goście ruszyli szturmem na gospodarzy, którzy teraz bronią się całym zespołem.

• Świetne dośrodkowanie z rzutu wolnego przez Rafała Niziołka. Michał Kojder precyzyjnym strzałem wpisuje się na listę strzelców.

• GOOOLL dla MKSu!!!

• Robert Tunkiewicz doszedł do pozycji strzeleckiej, jednak jego strzał został zablokowany.

• Gospodarze próbowali szczęścia strzałem dystansu, jednak uczynili to niecelnie.

• Michał Szewczyk popisał się dobrym podaniem do Rafała Niziołka, jednak Paweł Kapsa dobrze interweniował.

• Trenerzy postanowili nie przeprowadzać w przerwie zmian.

• Rozpoczynamy II połowę! Przy piłce piłkarze Miedzi.

• Sędzia Sebastian Jarzębak zakończył pierwszą połowę. Do przerwy mamy remis 1:1.

• Gra się zaostrza. Wciągu kilku kilku chwil najpierw Robert Tunkiewicz, a następnie Adam Orłowicz faulowali piłkarzy Miedzi na wysokości swojego pola karnego.

• Michał Szewczyk po raz kolejny dobrze znalazł się w polu karnym i już wydawało się, że będzie miał przed sobą tylko bramkarza, kiedy to Michał Stasiak popisał się kapitalną interwencją.

• Kolejna kartka dla gości. Tym razem ukarany Oscar.

• Michał Szewczyk znalazł się przed bramkarzem Miedzi, Paweł Kapsa obronił strzał, jednak piłka trafiła pod nogi Patryk Gondek, który nie miał problemów z umieszczeniem piłki z siarce.

• GOOOLL dla MKSu!!

• Mamy pierwszą w tym meczu żółtą kartkę. Ukarany został Michał Bartkowiak.

• Ładna akcja Miedzi. Oskar uruchomił na skrzydle Petteri Forsellę, który dośrodkował w pole karne. Tam piłkę uderzył Michał Bartkowiak, jednak Oskar Pogorzelec nie dał się zaskoczyć.

• Ponowne zagranie Petteri Forsella w pole karne. Tym razem obrońcy gospodarzy nie dają się zaskoczyć.

• Petteri Forsell popisał się świetnym zagraniem i Paul Batin pewnym strzałem zdobywa gola!

• GOOOLL dla Miedzi!!

• Patryk Gondek sam na sam z bramkarzem Miedzi! Paweł Kapsa górą w tym pojedynku!

• Petteri Forsell oddał strzał po którym Oskar Pogorzelec "wypluł" piłkę przed siebie. Ostatecznie uratował sytuację, po tym jak do piłki dopadł Paul Batin.

• Bardzo dobra wymiana podań zaowocowała sytuację bramkową gości. Piłka ostatecznie trafiła do Paula Batina, którego strzał zablokował Radosław Kursa.

• Paul Batin wykonał pressing na obrońcach rywala i Radosław Kursa wybił piłkę na rzut rożny.

• Kolejna akcja MKSu, tym razem po rzucie rożnym. W polu karnym goście zrobiło się spore zamieszanie, jednak żaden w piłkarzy MKSu nie wykorzystał gapiostwa obrońców rywala.

• Świetna akcja gospodarzy, po której Radosław Kursa uderza w poprzeczkę!

• Piłkarze MKSu nie mają zamiaru się bronić. Na razie obie ekipy wymieniają ciosy.

• Radosław Kursa uderzał po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, jednak piłka przeszła obok bramki.

• Goście również próbowali szybkiego ataku prostopadła piłką, jednak Paul Batin nie zdążył do niej dobiec.

• Gospodarze rozpoczęli mecz od długiego zagrania, jednak Michał Kojder przegrał pojedynek główkowy.

• Zaczynamy! Przy piłce gospodarze!

• Za moment zespoły wyjdą na murawę!

• Sędzią głównym tego meczu będzie Pan Sebastian Jarzębak. Jego asystenci to Adam Jakubczyk oraz Wojciech Szczurek.

• MKS Kluczbork skończył poprzednie rozgrywki na 15. pozycji. W poprzednim sezonie gospodarze przed własną publicznością zremisowali bezbramkowo z Miedzią.

• Podopieczni Ryszarda Tarasiewicza zapowiadają walkę o awans do Ekstraklasy. Kadrowo jak co roku prezentują się bardzo dobrze. W poprzednim sezonie również wydawało się, że będą walczyć o czołowe miejsce. Skończyli jednak na siódmej lokacie.

• Z kolei Miedź wygrała przed własną publicznością bardzo ważny mecz z Górnikiem Zabrze 1:0.

• Gospodarze w 1. kolejce zremisowali bezbramkowo wyjazdowy mecz z Wisłą Puławy.

• Witam serdecznie! O godzinie 20:00 rozpocznie się pojedynek w rozgrywkach I ligi. MKS Kluczbork zmierzy się z Miedzią Legnica!