MKS Kluczbork 1 - 1 Podbeskidzie Bielsko-Biała

MKS Kluczbork

1

Podbeskidzie Bielsko-Biała

1

• Koniec meczu! Podbeskidzie uratowało punkty w meczu z MKS, który zamyka tabelę 1 ligi i jest w coraz gorszej sytuacji.

• Trzy minuty doliczone do drugiej połowy.

• Druga zmiana w MKS. Setla w miejsce Gondka.

• I jednak mamy pierwszą zmianę. Kojdera zmienia Swędrowski.

• MKS ciągle ma do wykorzystania wszystkie trzy zmiany. Czyżby trener uważał, że nikt z rezerwowych nie przydałby się na boisku?

• Kowalczyk padł w polu karnym. Sędzia uznał, że próbował wymusić karnego i ukarał go żółtą kartką. Jako, że wcześniej miał już jedną na koncie, MKS będzie kończył w 10.

• I kolejna kartka, tym razem dla Gondka.

• Żółta kartka dla Deji.

• Podbeskidzie poczuło krew i dalej atakuje. Tym razem rzut rożny dla gości.

• Bardzo ładnie uderzył z tego rzutu wolnego Podgórski. Trzeba przyznać, że Wnuk był bez szans.

• Gooool! Z rzutu wolnego trafia Podgórski! Podbeskidzie wyrównuje w niespełna 10 minut od straty bramki!

• Szansa dla Podbeskidzia z rzutu wolnego. Będzie groźnie.

• MKS ma jeszcze do dyspozycji trzy zmiany. W sam raz by kraść cenne minuty w końcówce spotkania.

• Gooool...a nie ma. Piłka co prawda wpadła do siatki gospodarzy, ale okazało się, że Tarnowski był na spalonym.

• Ostatnia zmiana w Podbeskidziu. W miejsce Menzla pojawia się Lewicki.

• Bramka dla gospodarzy padła w momencie, gdy to Podbeskidzie zaczynało mieć więcej z gry. Czy gościom starczy motywacji, by odwrócić losy spotkania? Na razie widać ożywienie w ich poczynaniach.

• Po bardzo ładnej akcji MKS-u i uderzeniu Kowalczyka piłka trafiła pod nogi Niziołka, który oddał mocny strzał z pola karnego i pokonał Leszczyńskiego!

• Goooool! MKS prowadzi 1:0! Niziołek daje prowadzenie gospodarzom!

• Na zmianę boiskowej sytuacji reaguje trener Podbeskidzia. Tarnowski wchodzi w miejsce Dolnego.

• Zaczął się odgryzać MKS! Tym razem indywidualna akcja Kubiaka, który zdołał oddać strzał, ale na posterunku był Leszczyński.

• Dobra indywidualna akcja Kowalczyka! Jego strzał z pola karnego był jednak minimalnie niecelny.

• Podbeskidzie wyraźnie dominuje w drugiej połowie. Czyżby w szatni padły mocne słowa?

• W ataku ciągle Podbedzkidzie. Do piłki w polu karnym nie zdołał jednak dojść Demjan.

• W pole karne piłkę wrzucił Podgórski, ale mimo prób żaden z piłkarzy goście nie zdołał wpakować piłki do bramki. Było jednak groźnie!

• Rzut wolny dla Podbeskidzia, które wyraźnie dominuje na początku drugiej połowy.

• Podbeskidzie zaczęło dominować. Strzał Dolnego, ale piłka poszybowała nad bramką.

• Dobra akcja Podbeskidzia. Demjan do Podgórskiego, którego strzał zastopowali obrońcy.

• Ostry faul Kowalczyka i gracz MKS ukarany żółtą kartką.

• Niziołek wrzucił piłkę w pole karne, ale nie stworzył zagrożenia.

• Rzut wolny dla MKS po faulu na Kojderze.

• I rozpoczynamy drugą połowę. Od środka gospodarze!

• Janota w miejsce Ferugi na drugą połowę meczu.

• Koniec pierwszej połowy. Więcej okazji na gola mieli gospodarze, ale jak na razie MKS - Podbeskidzie 0:0.

• Minuta doliczona. Na spalonym złapany Kowalczyk.

• Rzut rożny dla MKS-u. Wrzutka w pole karne i Feruga wybija piłkę.

• Podgórski wypuścił dobrym podaniem Sierpinę, ten doszedł do piłki i oddał minimalnie niecelny strzał!

• Kojder oddał strzał na bramkę Podbeskidzia, ale nie uderzył zbyt celnie.

• W odpowiedzi dobra akcja Podbeskidzia. Feruga do Demjana, ten wystawił piłkę Podgórskiemu, który jednak uderzył wysoko nad bramką.

• Kolejna okazja MKS, ale Kursa oddał niecelny strzał na bramkę gości.

• Ależ blisko był teraz Kowalczyk! Jego strzał z bardzo ostrego kąta omal nie zaskoczył Leszczyńskiego!

• W odpowiedzi okazja Podbeskidzia, ale strzał Demjana nie zaliczył się do statystyki tych celnych.

• Kolejna akcja MKS i po strzale Kowalczyka piłkę musiał łapać Leszczyński. W statystyce celnych strzałów zdecydowanie lepsi gospodarze.

• Próba ataku MKS-u skończyła się na zbyt mocnym podaniu.

• Podbeskidzie przeważa w posiadaniu i rozgrywaniu piłki, gospodarze wspomagają się teraz faulami.

• Po kontrze MKS w dobrej sytuacji Niziołek uderzył ponad bramką.

• Sytuacja na boisku nieco się uspokoiła. MKS nie szarżuje już tak z atakami, Podbeskidzie stara się więcej rozgrywać piłką.

• Na uderzenie z pierwszej piłki zdecydował się Kojder, ale posłał futbolówkę wysoko nad bramką.

• Dolny niedokładnie zagrywał do Podgórskiego, akcja Podbeskidzia zaprzepaszczona.

• W końcu wart odnotowania atak Podbeskidzia. Zakrzewski dobrze wypatrzył podaniem Podgórskiego, ten wystawił piłkę Sierpinie, który uderzył minimalnie obok bramki. Było groźnie pod bramką Wnuka!

• Akcja za akcją MKS. Goście nie potrafią się otrząsnąć.

• Ciągle w ataku MKS. Tym razem Leszczyński zmuszony interweniować po mocnym strzale Niziołka. Pewnie dzisiaj bramkarz Podbeskidzia.

• Tym razem zagrożenie po rzucie rożnym dla MKS. Ponownie Leszczyński ratuje swój zespół po strzale głową Kursy! MKS dominuje.

• MKS powinien prowadzić! Jak to nie wpadło? Trudno uwierzyć, ale po kolei. Najpierw Leszczyński odbił strzał Kwaśniewskiego, dobitkę Kojdera z linii bramkowej wybił obrońca, a próbującemu wpakować ją jednak do bramki Kowalczykowi odebrał ją Leszczyński. Niewiarygodne!

• Atak Podbeskidzia, jednak piłka wybita na aut na wysokości pola karnego MKS. Wznowienie, ale nic groźnego z tej akcji nie wyszło.

• Akcja MKS, ale sędzia dopatrzył się spalonego. Grę wznowi Podbeskidzie.

• Po początkowym okresie naporu MKS-u, do głosu coraz bardziej dochodzą goście.

• Podbeskidzie wywalczyło rzut wolny. Dośrodkowanie w pole karne, przedłużenie głową i... nikt więcej z ekipy gości nie sięgnął piłki. Grę wznowi bramkarz.

• Początek meczu! Gramy!

• W ostatniej kolejce MKS przegrał 0:1 ze Zniczem Pruszków. Podbeskidzie zremisowało w hicie z Górnikiem Zabrze 3:3.

• Obie drużyny zawodzą. MKS zmienił trenera, ale nie zmienił swojej pozycji - jest ostatni. Podbeskidzie, które miało od razu włączyć się w powrót do Ekstraklasy, zajmuje dopiero jedenaste miejsce.

• Niecały kwadrans pozostał do rozpoczęcia spotkania. Znamy już wyjściowe składy. Korzystając z okazji, że jest jeszcze trochę czasu, odsyłamy was do zapowiedzi. Można przeczytać ją w tym miejscu.