MKS Kluczbork 1 - 2 Podbeskidzie Bielsko-Biała

1

Podbeskidzie Bielsko-Biała

2

• Koniec spotkania! MKS nie dał rady. Ekstraklasowicz wygrywa w Kluczborku 2:1!

• Stodoła broni strzał Chmiela. Dobra interwencja bramkarza MKS. Druga połowa toczy się w bardzo szybkim tempie.

• Cztery minuty doliczone. Jest jeszcze szansa dla MKS.

• Metelka zmienia Patejuka

• Strzał Tuszyńskiego mija bramkę Zajaca. Dąży do zdobycia bramki MKS.

• Po błędzie Zajaca bramkę mógł zdobyć Glanowski, jednak ciągle nie ma bramki.

• W odpowiedzi uderzał Chmiel, ale piłka minęła prawy słupek bramki Stodoły.

• Doskonała szansa MKS! Glanowski uderza głową na bramkę i fantastyczną interwencją popisał się Zajac!

• Akcja MKS nieudana i od bramki rozpocznie Zajac. Nie spieszy się ze wznowieniem gry.

• Stodoła wyprzedza Malinowskiego, któremu zagrywał Patejuk. Malina wyszzedłby sam na sam z pustą bramką.

• Strzał z dystansu Kazimierowicza mija o kilka metrów bramkę Zajaca!

• Sytuacja na innych stadionach daje nadzieje MKSowi. Dolcan i KSZO prowadzą już tylko 1 bramką i nie koniecznie wygrają swoje mecze. Przede wszystkim kluczborczanie muszą wyrównać, do czego cały czas dążą. Podbeskidzie dobrze się jednak broni.

• Zmiana w Podbeskidziu. Ziajka zmienia Dariusza Łatkę.

• Żółta kartka dla Glanowskiego za faul.

• Łatka ukarany żółtą kartką za faul.

• Kolejna okazja Niziołka, który próbował przelobować Zajaca, ale zrobił to niecelnie.

• Rozkręca się spotkanie. Uderzenie Glanowskiego z dystansu niewiele minęło bramkę.

• Patejuk w sytuacji sam na sam ze Stodołą uderzył obok bramki. Dobry rajd Patejuka, który minął kilku rywali przed oddaniem strzału.

• Nitkiewicz na raty próbował uderzać, jednak został w porę powstrzymany. W ataku MKS, który jednak nie stwarza najlepszych okazji.

• Półchłopek źle zagrał do Tuszyńskiego, a mogła wyjść z tego dobra akcja.

• Opatrywany był Odrzywolski i musiał na chwile opuścić plac gry. Na szczęscie dla gospodarzy już wrócił do gry.

• Ostatnia, wymuszona zmiana w MKS. Kontuzjowanego Kaczmarka zmienia Kazimierowicz.

• Strzelec bramki dla Podbeskidzia, Cieśliński, zmienony przez Zarembę.

• Michał Glanowski uderzył z dystansu i piłka zaskoczyła Zajaca! MKS ma jeszcze szansę!

• Częściej w ataku teraz MKS, jednak nie potrafi tego wykorzystać. Podbeskidzie w defensywie broni korzystnego rezultatu.

• Cieśliński pewnie wykonuje karnego i jest 2:0.

• Odrzywolski fauluje Cieślińskiego i jest rzut karny!

• Bardzo szybko żółtą kartkę zarobił Koman.

• Początek drugiej połowy.

• Koniec pierwszej połowy. Sytuacja MKS jest nie wesoła. Podbeskidzie prowadzi 1:0, a sytuacja na pozostałych stadionach też nie układa się dobrze. Prowadzą Dolcan i KSZO i tylko Odra przegrywa u siebie z Flotą.

• Dwie minuty doliczone.

• Kaczmarek wrzucał w pole karne, jednak Nitkiewicz po dobrym przyjęciu piłki źle uderzył.

• Uderzenie z dystansu Nitkiewicza, jednak znowu niecelnie. Po chwili za Ulatowskiego wchodzi Kaczmarek.

• Tuszyński wystawił piłkę do Glanowskiego, ten uderzył z linii pola karnego, jednak niecelnie.

• Półchłopek za Hobera. Szybka ofensywna zmiana w MKS.

• Doskonała okazja dla MKS! Piłka minimalnie mija bramkę po kolejnym strzale Niziołka!

• Nieudany strzał Niziołka. Bardzo niecelnie z dystansu.

• Rzut rożny dla MKS. Po nim kolejny. Wrzuca Nitkiewicz, ale obrońcy Podbeskidzia wyjaśniają sytuację. Kontra Podbeskidzia jednak przerywa ją Orłowicz.

• W tej chwili sytuacja MKS jest coraz gorsza. Dolcan i KSZO prowadzą po 2:0 w swoich spotkaniach.

• Podbeskidzie spokojnie rozgrywa swoje ataki. Łatka wrzuca w pole karne, ale tak radzi sobie Odrzywolski.

• Niziołek próbował uruchomić Tuszyńskiego, jednak ten nie poradził sobie i musiał faulować. Z rzutu wolnego rozpocznie Podbeskidzie.

• Spory błąd Odrzywolskiego przy straconej bramce, który łatwo dał się minąć Malinowskiemu. MKS ma teraz spory problem. W swoim spotkaniu prowadzi KSZO i wyprzedza obecnie Kluczborczan w tabeli.

• 1:0 dla Podbeskidzia! Piotr Malinowski zdobywa bramkę dla gości!

• A tymczasem w Kluczborku zaczęło padać. Nieprzyjemna pogoda do gry w piłkę.

• Górkiewicz wrzucał piłkę z prawej strony, jednak bez problemu wybijają obrońcy. Na razie MKS w defensywie, to bielszczanie kontrolują grę.

• Tuszyński w ataku wywalczył rzut rożny. Wrzutka Niziołka, piąstkuje Zajac i dobrze asekurują go obrońcy.

• Kolejny atak bielszczan i tym razem Malinowski posyła piłkę obok bramki MKS.

• Patejuk uderzył z rzutu wolnego, jednak obok słupka bramki strzeżonej przez Stodołę.

• Patejuk uderzył sprzed pola karnego, ale Stodoła pewnie łapie piłkę.

• Nitkiewicz dostał dobre podanie w pole karne, ale został złapany na spalonym.

• Chmiel przegrał pojedynek z Odrzywolski po ładnym podaniu Malinowskiego i nie ma nawet rzutu roźnego.

• Po kontrze gości Górkiewicz wrzucał w pole karne MKS, ale najlepiej znalazł się tam Jagieniak i zażegnał niebezpieczeństwo.

• Po dwóch rzutach rożnych Ulatowski wystawił piłkę Niziołkowi, a ten w dobrej sytuacji uderzył nad poprzeczką. Pierwsza dobra okazja w spotkaniu!

• Glanowski z prawej strony przerzucił piłkę do Nitkiewicza, ten przy lewym narożniku w pojedynku z Byrtkiem wywalczył rzut rożny.

• Dalekie podanie Stodoły do Glanowskiego, jednak ten nie utrzymał się przy piłce.

• Po podaniu Niziołka Tuszyński przegrał pojedynek na prawej stronie Broniewiczem. Nieudany atak MKS.

• Jak na razie Podbeskidzie stara się atakować, jednak MKS dobrze się broni. Widać, że gospodarze liczą w spotkaniu na punkty.

• Osiński wrzucał w pole karne MKS, jednak bez problemów Stodoła.

• Początek spotkania.

• Oba zespoły wychodzą już na boisko. Za chwilę początek spotkania!

• Witamy w relacji ze spotkania MKS Kluczbork z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Goście zapewnili już sobie awans do Ekstraklasy i do Kluczborka przyjeżdżają w dobrych nastrojach. W gorszych humorach są podopieczni Ryszarda Okaja, którzy o cenne ligowe punkty potrzebne do utrzymania muszą jeszcze walczyć. Czy dzisiaj na własnym boisku, gdzie potrafili zremisować m.in. z ŁKS Łódź, piłkarze MKS po raz kolejny pokażą, że zasługują na grę w I lidze?