Mecz MKS Kluczbork - Pogoń Siedlce ONLINE. Gdzie oglądać w...

Mecz MKS Kluczbork - Pogoń Siedlce ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA NA ŻYWO

Fortuna 1 Liga, 22. kolejka
2017-03-18 17:00

MKS Kluczbork

2

Pogoń Siedlce

2

• Koniec meczu! MKS Kluczbork - Pogoń Siedlce 2:2!

• 90+4. Rzut wolny dla Pogoni Siedlce! Ależ emocje w końcówce spotkania!

• 90+2. Marcin Paczkowski zmienia Grzegorza Tomasiewicza.

• 90+1. Pogoń jest zamknięta na własnej połowie, a MKS stara się zdobyć zwycięską bramkę.

• Sędzia do regulaminowego czasu gry doliczył 4 minuty.

• Robert Janicki zmienia Marcina Burkhardta.

• Wszystkie siły MKS-u do biegną do ataku. Gospodarze nie mają nic do stracenia!

• GOOOLLL!! MKS doprowadza do wyrównania! Maciej Kowalczyk najlepiej odnalazł się w polu karnym gości i strzela swoją pierwszą bramkę w tym sezonie!

• Marcin Burkhardt fauluje pomocnika MKS-u i zostaje napomniany żółtą kartką.

• Kontratak Pogoni i Tomasiewicz uderzył prosto w Kaczmarka. W Kluczborku dalej bez zmian, 2:1 dla Pogoni Siedlce.

• Faulowany był jeden z zawodników MKS-u i gospodarze mają rzut wolny.

• MKS nie ma nic do stracenia i bardzo się otworzył. Jednak jego zawodnicy popełniają proste błędy i często tracą piłkę tak jak Essam w tym momencie.

• Ostatnia zmiana w MKS-ie. Tomasz Swędrowski pojawia się w miejsce Michała Kojdera.

• W dobrej sytuacji znalazł się Kościelniak, ale zbyt długo dryblował i jego uderzenie złapał Misztal!

• Druga bramka dla Pogoni wyraźnie podłamała zawodników MKS-u, którzy oddali grę gościom, a Ci dążą do zdobycia trzeciej bramki.

• Maciej Kowalczyk zmienia Sebastiana Deje.

• GOOOLLL! 2:1 dla Pogoni Siedlce! Zakotłowało się pod bramką MKS-u. Najpierw Kaczmarek świetnie obronił uderzenie Zjawińskiego, piłka trafiła do Tomasiewicza, a ten wycofał ją do Bancessiego, a ten wyprowadza Pogoń na prowadzenie!

• Techniczny błąd Załęckiego, który w prostej sytuacji wybił piłkę na rzut rożny.

• Mamy zmianę w drużynie gospodarzy. Dominik Kościelniak zmienia Pawła Kubiaka.

• Pogoń ma inicjatywę, ale MKS skutecznie się broni.

• Cały czas znać o sobie daje Zjawiński, który tym razem niecelnie uderzał głową.

• Seria dośrodkowań w pole karne MKS-u, ale nic groźnego z nich nie wynika.

• Bardzo dobra interwencja Brodzińskiego, który przerwał groźny atak Pogoni.

• Kolejna akcja Niziołka, ale z jego uderzeniem poradził sobie Misztal.

• Niepotrzebna strata Kubiaka, który musiał się ratować faulem.

• Faulowany był Essam i MKS ma rzut wolny.

• Mogło być 2:1 dla Pogoni! Zjawiński w sytuacji sam na sam z Kaczmarkiem trafił w słupek!

• GOOOLLLL!! Rafał Niziołek po świetnej akcji doprowadza do wyrównania! To 7 bramka Niziołka w tym sezonie! 1:1!

• Pogoń mocno atakuje i Orłowicz wybija piłkę na rzut rożny.

• Wprowadzony na boisko Bancessi zagrywa piłkę ręką i grę wznowi Kaczmarek.

• Eusebio Gomes Bancessi zmienia Michała Bajdura.

• GOOOLLL!!! Mateusz Żytko wyprowadza Pogoń Siedlce na prowadzenie! MKS - Pogoń 0:1!

• Rzut karny! Sędzia dopatrzył się przewinienia zawodnika MKS-u i Pogoń będzie miała rzut karny!

• Dośrodkowanie w pole karne MKS-u z rzutu wolnego nie przyniosło gościom nawet uderzenia. Przewrócił się jeden z zawodników Pogoni, ale sędzia nie dał się na to nabrać.

• Pierwszy atak MKS-u zakończył się niepowodzeniem i piłkę przejęła Stal.

• Rozpoczynamy druga połowę!

• Koniec pierwszej połowy. Cóż, nie była ona porywająca. Mało akcji, zero goli. Wracamy za kwadrans.

• Sędzia doliczył trzy minuty do pierwszej odsłony.

• Deja dostał kartkę.

• Kolejny zawodnik Pogoni na spalonym. Hula wiatr dzisiaj w Kluczborku.

• Na spalonym Wrzesiński. Gdyby sędzia nie gwizdnął, pewnie padłby gol.

• Brodziński z wolnego. To była dobra okazja, ale stoper kopnął bardzo niecelnie.

• Walka w tym meczu jest wyrównana. Obie drużyny w tabeli dzieli mnóstwo punktów, ale na boisku tego nie widać. MKS często wychodzi z kontratakami.

• MKS zepsuł kontrę trzech na dwóch. Kubiak powinien lepiej uderzyć.

• Essam minimalnie obok.

• Bardzo zły strzał oddał Deja...

• Najpierw Tomasiewicz, potem Wrzesiński, ale nie ma gola dla Pogoni! Dobra akcja.

• Kluczborkowi w dalszym ciągu brakuje dokładności. Kolejna nieudana wrzutka w pole karne.

• Pogoń ruszyła do ataku. Mogła stworzyć zagrożenie, lecz jeden z obrońców przerwał jej atak.

• Optyczną przewagę mają gospodarze. Ten kwadrans się jednak dłuży. Dalej czekamy na uderzenia.

• Wciąż czekamy na konkrety. Dużo niedokładności z obu stron.

• Na razie przeważają gospodarze. Brakuje jednak strzałów.

• Gramy!

• Za moment pierwszy gwizdek w meczu.

• Za chwilę rozpoczęcie meczu. Pogoda kiepska, oby widowisko było lepsze.

• Pogoń w ostatniej kolejce wygrała z Górnikiem Zabrze 2:1. A przedtem poległa z Sandecją Nowy Sącz (0:4) oraz Zagłębiem Sosnowiec (0:2).

• MKS wszystkie swoje trzy spotkania w tym roku przegrał, czym już w zasadzie pogrzebał swoje szanse na uniknięcie degradacji. A może i nie pogrzebał? W każdym razie musiałby się zdarzyć cud, żeby było inaczej...

• Ostatnia drużyna kontra ósma, czyli MKS Kluczbork kontra Pogoń Siedlce. Za nieco ponad 20 minut pierwszy gwizdek. Znamy już wyjściowe składy. Prezentujemy je obok.

Marcin Sagan

Mecz MKS Kluczbork - Pogoń Siedlce ONLINE

Mecz MKS Kluczbork - Pogoń Siedlce ONLINE ©Lucyna Nenow / Polska Press

Mecz MKS Kluczbork - Pogoń Siedlce ONLINE. Praktycznie już pogodzony ze spadkiem do 2. ligi MKS Kluczbork
zagra dziś na swoim stadionie z Pogonią Siedlce. Czy jest jeszcze szansa na nawiązanie walki o utrzymanie?

Spotkanie na stadionie przy ul. Sportowej rozpocznie się jutro o godz. 17.00. MKS wszystkie swoje trzy spotkania w tym roku przegrał, czym już w zasadzie pogrzebał swoje szanse na uniknięcie degradacji.
Do zajmującej 14., a więc bezpieczne miejsce, Bytovii Bytów biało-niebiescy tracą już 12 punktów. Tyle sami zdobyli w 21 meczach. Żeby się utrzymać musieliby w pozostałych trzynastu wywalczyć co najmniej 26 „oczek”. Logika wskazuje, że to misja wręcz niemożliwa do wykonania.

W kluczborskim klubie mają tego oczywiście świadomość. W minioną środę doszło do spotkania zarządu klubu z trenerem Tomaszem Asenskym, ale należy się liczyć tylko ze zmianami w składzie, a tak naprawdę działacze MKS-u muszą już teraz myśleć jak przebudować zespół, by w drugiej połowie roku ze spokojem sobie radził w 2 lidze. W najbliższych tygodniach jest dobra okazja by sprawdzić, którzy piłkarze powinni zostać w MKS-ie.

W starciu z Pogonią faworyta należy upatrywać w ekipie rywala. Wprawdzie wiosnę zaczął on źle, bo od porażki aż 0-4 w Nowym Sączu z Sandecją, ale tydzień temu potrafił jednak pokonać u siebie Górnika Zabrze 2-1. O utrzymanie Pogoń nie ma się co martwić, bo jest siódma z przewagą aż 12 punktów nad strefą spadkową. Wśród kandydatów do walki o premiowane awansem dwa pierwsze miejsca się jej nie wymienia, ale kontakt z czołówką ma.

W zespole MKS-u będzie mógł zagrać po pauzie za kartki Kamil Nitkiewicz. Myśląc o zmianach w podstawowym składzie należy się liczyć z tym, że znajdą się w nim: Tomasz Swędrowski, Michał Kojder czy też Sebastian Deja. W przegranym 2-4 ostatnim meczu z Tychach z GKS-em wszyscy wchodzili do gry z ławki rezerwowych.

Mecz MKS Kluczbork - Pogoń Siedlce TRANSMISJA TV:
Mecz MKS Kluczbork - Pogoń Siedlce transmitować będzie stacja Polsat Sport. Na tekstową relację na żywo ze spotkania zapraszamy na GOL24.pl!