MKS Kluczbork

1

Sandecja Nowy Sącz

2

• W ostatnim sobotnim meczu 6. kolejki 1. ligi, MKS Kluczbork przegrał na własnym boisku z Sandecją Nowy Sącz (1:2). Goście dwa razy wychodzili na prowadzenie i ostatecznie dowieźli korzystny wynik, mimo gry w osłabieniu przez ponad kwadrans. Dziękujemy za uwagę!

• Koniec meczu!

• Jeszcze kartonik dla Kamila Słabego.

• Rezerwowy Kubiak mógł zostać bohaterem, ale znowu górą Radliński!

• Trzy minuty doliczone.

• Nie było zagrożenia po rzucie wolnym pod bramką Sandecji.

• Stara się, bardzo się stara MKS, ale brakuje gospodarzom siły ognia.

• Olszewski, tak jak z Pogonią Siedlce, mógł wpisać się na listę strzelców, ale uderzył prosto w Radlińskiego!

• Ostatnia już zmiana. Za Krystiana Sanockiego wchodzi Bartłomiej Olszewski.

• Sandecja wyraźnie się cofnęła, ale nie można się dziwić. Czy goście utrzymają korzystny wynik do końcowego gwizdka?

• Druga żółta i w konsekwencji czerwona dla Pitera-Bućko! Sandecja ponad kwadrans w osłabieniu!

• Druga zmiana. Za Szewczyka desygnowany do gry Paweł Kubiak.

• Tomek Swędrowski wchodzi za Deję. To zmiana w MKS-ie.

• Żółta kartka dla Szewczyka.

• Bartłomiej Kasprzak schodzi. W jego miejsce wprowadzony Adrian Danek. To już ostatnia roszada w Sandecji.

• Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego niepotrzebnie przedłużył piłkę jeden z graczy Kluczborka, a ta ostatecznie trafiła prosto do Pitera-Bućko. Znowu Sandecja prowadzi!

• GOOOOL!!! 2:1 DLA SANDECJI!! PITER-BUĆKO!!

• ...oraz Sebastian Leszczak za Korzyma.

• Podwójna zmiana w Sandecji. Michał Gałecki za Kuźmę...

• Wyraźnie rozkręcił się MKS, który prezentuje się coraz lepiej. Szczególnie bryluje 39-letni Kowalczyk, który nadal imponuje dynamiką i świetną techniką.

• Michal Piter-Bućko ratował się faulem i jest żółta kartka.

• Pięknie mierzył Kowalczyk, który posłał kapitalną bombę, ale na wysokości zadania stanął Radliński, który uratował gości!

• Kartka dla Małkowskiego. To trzecie upomnienie dla gracza Sandecji.

• W dużym zamieszaniu piłka trafiła do Szewczyka, który uderzył mocno i ostatecznie pokonał Radlińskiego! Gospodarze mają upragnione wyrównanie.

• GOOOOL!!! WYRÓWNANIE!! SZEWCZYK!!

• Szymon Kuźma ogląda kartkę za niesportowe zachowanie.

• Zaczynamy drugą połowę. Bez zmian w obu drużynach.

• Koniec pierwszej połowy. MKS przegrywa z Sandecją 0:1. Bramkę zdobył na samym początku meczu Bartłomiej Dudzic.

• Najpierw niecelnie uderzał Kasprzak, a po chwili równie mało precyzyjnie Brodziński.

• Tym razem upomniany napastnik gospodarzy, Maciej Kowalczyk.

• Akcja za akcję, starają się atakować obie strony.

• Żółtą kartkę ogląda Bartłomiej Kasprzak.

• Fantastycznie kropnął Sebastian Deja i futbolówka zatrzymała się na poprzeczce! Chyba była tam jeszcze po drodze interwencja bramkarza Sandecji.

• Wyraźnie przebudzili się miejscowi, którzy powoli zaczają szukać wyrównującego trafienia.

• Radosław Kursa ukarany żółtym kartonikiem.

• W roli głównej ponownie Szewczyk, który popisał się szybkością i dryblingiem, ale nie był w stanie oddać strzału w polu karnym.

• Ze stałego fragmentu dorzucał Maciej Małkowski i jeden z defensorów MKS-u był bliski zaskoczenia własnego bramkarza! Skończyło się na strachu i kornerze.

• Wreszcie groźnie MKS! Michał Szewczyk strzelił celnie na bramkę, ale dobrze interweniował Łukasz Radliński!

• Sandecja wykonywała rzut rożny, ale ostatecznie obronną ręką wyszła defensywa z Kluczborka.

• Słaby moment meczu. Niewiele ciekawego dzieje się na murawie.

• Kluczborczanie są bardzo ospali i przestraszeni. Nie są w stanie dłużej przytrzymać piłki.

• Przeważa ekipa gości, która wyraźnie dominuje. Na razie nie przekłada się to na kolejne sytuacje bramkowe.

• Sandecja wyczuła krew i mocno "siadła" na MKS-ie. Bronią się zawodnicy gospodarzy.

• Wymarzone otwarcie Sandecji. Dudzic poszedł na przebój, wpadł w pole karne i zaskoczył bramkarza gospodarzy.

• GOOOOOL!! BARTŁOMIEJ DUDZIC!! 1:0 DLA SANDECJI!

• Pierwszy gwizdek sędziego, gramy.

• Piłkarze są już na murawie, za moment zaczynamy.

• Rezerwowi Sandecja: Julian Grzegorczyk, Mateusz Bartków, Adrian Danek, Michał Gałecki, Dawid Janczyk, Sebastian Leszczak, Kacper Smoleń.

• Rezerwowi MKS: Oskar Pogorzelec, Robert Tunkiewicz, Tomasz Swędrowski, Łukasz Ganowicz, Bartłomiej Olszewski, Robert Brzęczek, Paweł Kubiak.

• MKS w środę po raz piąty podzielił się punktami. Zremisował na wyjeździe z Pogonią Siedlce 1:1 i był to szczęśliwy rezultat. Gospodarze mieli bowiem znacznie więcej sytuacji bramkowych, a wyrównujący gol dla naszej drużyny padł w 90. minucie po strzale głową młodzieżowca Bartłomieja Olszewskiego.

• Zespół z Nowego Sącza, to jak się wydaje jedna z lepszych ekip na zapleczu ekstraklasy. Stawiana jest w gronie drużyn, które mają się liczyć w walce o awans do krajowej elity. Do Kluczborka rywale przyjadą w dobrych humorach. W minioną środę w 5. kolejce spotkań pokonali bowiem na własnym stadionie drużynę Górnika Zabrze 2:0.

• Witamy z Kluczborka! To tutaj miejscowy MKS zagra dzisiaj z Sandecją Nowy Sącz. Początek meczu zaplanowano na godz. 20. Zapraszamy na relację na żywo.