Mecz MKS Kluczbork – Stal Mielec ONLINE. Gdzie oglądać w...

Mecz MKS Kluczbork – Stal Mielec ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Fortuna 1 Liga, 20. kolejka
2017-03-04 17:00

MKS Kluczbork

0

Stal Mielec

1

• Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na nasze kolejne relacje LIVE!

• Koniec meczu! MKS Kluczbork - Stal Mielec 0:1!

• 90+5. Żółtą kartką ukarany został Tomasz Libera. Powód? Opóźnianie gry.

• 90+4. Stal broni się rozpaczliwie, ale jak dotąd przynosi to efekty.

• 90+3. Piotr Głowacki pojawia się w miejsce strzelca bramki, Kamila Radulja.

• 90+2. Ponownie Essam znalazł się w dobrej sytuacji, ale jego uderzenie zostało zablokowane!

• 90+1. Essam został uprzedzony przez Liberę! Czy gospodarze zdążą wyrównać?

• Sędzia do regulaminowego czasu gry dolicza 5 minut!

• Piłka zmierzała do bramki, ale sędzia odgwizdał faul na Liberze!

• Robert Sulewski został ukarany żółtym kartonikiem. MKS ma rzut wolny.

• Cały czas jest bardzo groźnie w polu karnym Stali i ponownie stoperzy wybijają piłkę na połowę MKS-u!

• Ależ groźnie było pod bramką Stali! Wstrzelona w pole karne piłka przez Niziołka trafiła w nogi Chałasa, który nie odnalazł się w tej sytuacji i wyszła poza boisko!

• Paweł Kubiak pojawia się w miejsce Tomasza Swędrowskiego.

• Krystian Gettinger podobnie jak Kwaśniewski został ukarany żółtym kartonikiem.

• Umknęła nam gdzieś żółtą kartką dla Piotra Kwaśniewskiego, który już opuścił plac gry.

• Złe dośrodkowanie i obrońcy z Mielca z łatwością wybili piłkę.

• W drużynie MKS-u zdecydowanie najlepszy jest Essam, który raz po raz próbuje indywidualnych akcji i został sfaulowany.

• Szybki kontratak Stali Mielec i gościom udało się wywalczyć rzut rożny. Gospodarze muszą uważać na kontrataki rywali, bo mocno się odkrywają i dużo ryzykują.

• MKS cały czas dąży do wyrównania, ale zawodnicy z Kluczborka grają bardzo niedokładnie.

• W dzisiejszym spotkaniu zawodnicy się nie patyczkują. Tym razem żółtą kartką ukarany został Rafał Niziołek.

• Kompletnie niewidocznego dziś Patryka Gondka zmienia Tomasz Chałas.

• Mamy drugą zmianę w drużynie gości. Wasil Panajotow opuszcza boisko, a w jego miejsce pojawia się Przemysław Lech.

• Faul zawodnika MKS-u na Kamilu Radulju. Rzut wolny dla drużyny z Mielca.

• Kolejna groźna akcja Stali, ale Kaczmarek wygrywa pojedynek sam na sam z Cholewiakiem!

• Fatalny błąd Kwaśniewskiego, który fatalnie zagrał piłkę i gdyby nie fantastyczna interwencja Kaczmarka byłoby 2:0 dla Stali!

• Dobry fragment gry w wykonaniu gospodarzy, którzy nie dają wyjść Stali z własnej połowy. Niestety prosty błąd Załęckiego sprawił, że grę od autu wznowią goście.

• Widać coraz więcej nerwów w poczynaniach gospodarzy, którzy zdają sobie sprawę z sytuacji, w jakiej się znaleźli.

• Mamy pierwszą zmianę w drużynie gości. Krzysztof Drzazga pojawia się w miejsce Szymona Sobczaka.

• Groźnie było w polu karnym Stali! Wydawało się, że jeden z zawodników z Mielca wybił piłkę ręką z linii bramkowej, ale gwizdek sędziego milczy!

• To była bardzo kontrowersyjna decyzja sędziego Złotnickiego i ciężko się połapać za co był podyktowany rzut karny? Zagranie ręką? Duża kontrowersja!

• GOOOLLL! Kamil Radulj pewnie wykorzystuje rzut karny! 1:0 dla Stali Mielec!

• Rzut karny dla Stali!

• Było groźnie pod bramką Stali! Piłkę w pole karne dośrodkował Nitkiewicz, ale żadnej z jego kolegów z drużyny nie przeciął tego dogrania!

• Nitkiewicz źle dośrodkował z rzutu rożnego, ale na jego szczęście MKS utrzymał się przy piłce.

• Kolejna indywidualna akcja Essama, ale jego uderzenie zostało zablokowane przez obrońców gości!

• Gospodarze od początku drugiej połowy odważniej ruszyli do ataku. Ich akcję faulem przerwać musiał Zalepa i został ukarany żółtą kartką.

• Pierwsza ofensywna akcja gospodarzy, ale na pozycji spalonej został złapany Kamil Nitkiewicz. Grę wznowią goście z Mielca.

• Rozpoczynamy drugą połowę!

• Mamy pierwszą zmianę w meczu. Maciej Załęcki pojawia się w miejsce Dominika Kościelniaka.

• Strzał Raudlja trafia w mur, a sędzia skończył pierwszą połowę meczu. Widzimy się za kilka minut!

• Sędzia dolicza 2 minuty do regulaminowego czasu gry.

• Było groźnie pod bramką gospodarzy! Strzał lecący w światło bramki wybił Niziołek! Dobra końcówka w wykonaniu Stali!

• Odpowiedź MKS-u. Kolejna akcja Essama, który jest najjaśniejszym punktem swojej drużyny, ale uderzenie pomocnika gospodarzy mija bramkę gości.

• Słabiutkie uderzenie zawodnika Stali ląduje w rękach Kaczmarka.

• Kolejny faul zawodnika z Kluczborka i Stal będzie miała rzut wolny z 25 metrów od bramki MKS-u.

• Kolejna próba Szymona Sobczaka, ale pomocnik Stali uderzył niecelnie i grę od bramki wznowi Wojciech Kaczmarek.

• Zakotłowało się w polu karnym Stali, ale obrońcom z Mielca udało się daleko wybić piłkę!

• Indywidualna akcja Mohameda Essama, który zabawił się z obrońcami Stali i wywalczył rzut rożny dla MKS-u.

• Kamil Nitkiewicz uderzył z rzutu wolnego nieznacznie nad bramką Stali!

• Piotr Marciniec bezpardonowo potraktował Swędrowskiego i otrzymuje żółtą kartkę.

• Łukasz Ganowicz nie zdążył z interwencją i sfaulował przeciwnika. Efekt? Żółta kartka dla stopera MKS-u.

• Indywidualna akcja Sobczaka, ale były zawodnik MKS-u nieznacznie się pomylił

• Kolejny groźny atak MKS-u, ale stoperzy Stali radzą sobie z dośrodkowaniem z bocznego sektora boiska.

• Kolejny brzydki faul i kolejna żółta kartka. Tym razem upomniany został Wasil Panajotow.

• Kolejna żółta kartka w zespole gospodarzy. Tym razem upomniany został Mohamed Essam.

• Groźna odpowiedź Stali! Uderzenie z narożnika pola karnego z najwyższym trudem broni Kaczmarek!

• Gospodarze budzą się i coraz śmielej zaczynają atakować. Osiągnęli lekką optyczną przewagę, ale nic z jej nie wynika.

• Nieudane zagranie Swędrowskiego, który zepsuł wysiłek Niziołka i grę od bramki wznowi Libera.

• Żółtą kartką ukarany został Kamil Nitkiewicz.

• Strzał Bartosza Brodzińskiego minimalnie mija bramkę Stali! To była najlepsza akcja MKS-u w pierwszej połowie!

• Z rzutu wolnego dla Stali nic groźnego nie wyszło. Akcja przeniosła się pod pole karne Stali i faulowany został Nitkiewicz.

• Dynamiczna akcja Stali została przerwana faulem. Goście mają rzut wolny na połowie MKS-u.

• Dobrą szansę na przeprowadzenie kontrataku miał MKS, ale Cholewiak powstrzymał Swędrowskiego.

• Dobry fragment Stali, która dłużej utrzymała się przy piłce na połowie MKS-u i udało się wywalczyć rzut rożny.

• Dośrodkować w pole karne MKS-u próbował Cholewiak, ale po raz kolejny dobrą interwencją popisał się Nitkiewicz i zablokował dośrodkowanie.

• Ładna akcja Gondka, który zwiódł kilku rywali i pozwolił swojej drużynie stworzyć przewagę liczebną.

• Mamy dużo niedokładności w poczynaniach gospodarzy. Tym razem Ganowicz nie porozumiał się z Essamem i MKS stracił piłkę.

• Indywidualna akcja Essama, który po raz pierwszy pokazał się kluczborskiej publiczności, ale niecelnie zagrał Gondek i piłka dla Stali.

• MKS w ataku pozycyjnym.

• Mamy zderzenie dwóch zawodników i przerwę w grze.

• Błąd Kwaśniewskiego, który minął się z piłką, do której dopadł Cholewiak, ale dośrodkowanie pomocnika Stali przeszło przez całe pole karne MKS-u i nikt go nie zamknął.

• Bardzo groźnie było pod bramką MKS-u! Błąd popełnił Brodziński, który zostawił niepilnowanego Sobczaka. Na jego szczęście źle zagrał Kolew i błąd kolegi w ostatniej chwili naprawił Nitkiewicz!

• Dośrodkowanie Sobczaka zostało podbite przez Kwaśniewskiego i piłka znalazła się w rękach Kaczmarka.

• Dośrodkowanie w pole karne Stali nie zagroziło Liberze. Ten uruchomił kontratak i Bodziony musiał sfaulować jednego z graczy Stali. Tym razem mamy rzut wolny dla gości.

• Ofensywna akcja Kamila Nitkiewicz, który przebiegł z piłką prawie 40 metrów i został sfaulowany z boku pola karnego gości. Rzut wolny dla gospodarzy, a Nitkiewiczowi jest udzielana pomoc medyczna.

• Pierwsza akcja w meczu drużyny Stali. Kolew znalazł się w dobrej pozycji i spróbował zaskoczyć Kaczmarka, jednak strzał Bułgara minął bramkę.

• Rozpoczynamy spotkanie!

• MKS wystąpi w swoich domowych, biało-niebieskich strojów. Stal dzisiaj na niebiesko.

• Obydwie drużyny kończą rozgrzewkę i za niedługo powinni wyjść na boisko. Mamy nadzieję, że piłkarze nas nie zawiodą i stworzą bardzo dobre widowisko!

• Postać łącząca obydwa zespoły? Trener Stali Zbigniew Smółka, który w przeszłości prowadził MKS Kluczbork w rozgrywkach drugiej ligi.

• W poprzedniej rundzie padł wynik 1:1. Na prowadzenie za sprawą Pawła Kubiaka wyszedł MKS Kluczbork, ale w 90. minucie uderzeniem z rzutu karnego wyrównał Kamil Radulj.

• Dzisiejsze zawody poprowadzi Mateusz Złotnicki z Lublina.

• Na własnym obiekcie MKS zdobył 9 punktów na 12 punktów zdobytych ogólnie. Stal z kolei, jeżeli chodzi o mecze wyjazdowe zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli z dorobkiem 4 przywiezionych punktów, tylko przed...MKS-em.

• Sytuacja w tabeli obu drużyn jest ciężka, a w przypadku drużyny z Kluczborka bardzo ciężka. MKS ma na swoim koncie 12 punktów i do bezpiecznego miejsca traci 8 punktów. Stal znajduje się na miejscu oznaczającym grę w barażach o utrzymanie.

• Ławka rezerwowych Stali: Kozioł, Lech, Milekić, Sadzawicki, Drzazga, Misztal i Głowacki.

• Poznaliśmy już składy, w jakich na boisko wyjdą obydwie drużyny. Ławka rezerwowych MKS-u: Wnuk, Chałas, Kubiak, Deja, Orłowicz, Załęcki i Kojder.

• MKS Kluczbork tydzień temu rozegrał zaległe spotkanie z Miedzią Legnica. Gospodarze dzisiejszego meczu przegrali z drużyną z Legnicy 0:2, po bramkach Forsella i Bartkowiaka.

• Ligowe granie zawitało do Kluczborka po raz 1 w 2017 roku. MKS potrzebuje punktów jak tlenu, po to aby utrzymać się w NICE I lidze. Ostatnia pozycja w tabeli nie napawa optymizmem, ale w Kluczborku nikt nie zamierza składać broni.

• Witamy wszystkich kibiców, którzy będą śledzić naszą relacje LIVE z meczu MKS Kluczbork - Stal Mielec!

Michał Perzanowski

Miedz legnica - mks kluczbork i 1 liga pilkarska pilka nozna fot. oliwer kubus n/z lukasz ganowicz ©brak

Dla zespołu z Kluczborka, wiosna rozpoczęła się już tydzień temu. Wtedy to, podopieczni Tomasza Asenskiego przegrali z Miedzią Legnica 0:2 i nie zbliżyli się do miejsca zapewniającego utrzymanie w Nice 1. lidze. Można powiedzieć, że Kluczborscy są czerwoną latarnią rozgrywek, więc przyjeżdżająca w sobotę mielecka Stal ma proste zadanie. Czy aby na pewno? Relacja LIVE w GOL24.

MKS Kluczbork – Stal Mielec ONLINE

Polskie rozgrywki są wyjątkowe pod względem tzw. „Rycerzy Wisony”, czyli zespołów, które jesienią wyraźnie dołują, lecz w drugiej odsłonie sezonu wspinają się na szczyty swoich możliwości i ostatecznie zostają w danej lidze na kolejny rok.
Najbliższy rywal Stali jest jednak dobrze znany trenerowi Zbigniewowi Smółce. Opiekun biało-niebieskich pracował w Kluczborku w latach 2011-2012. Z jego ówczesnej kadry do dziś barwy klubu z Opolszczyzny reprezentuje nadal aż siedmiu zawodników.

Zwycięzca w tym spotkaniu nie jest pewny. Zwłaszcza, że Kluczborscy mają za sobą już jedno spotkanie, więc wcześniej wdrożyli się w rytm meczowy. To może być pozytywny bodziec, który pomoże Asenskiemu i jego piłkarzom. Spotkanie MKS-u z Miedzią z wysokości trybun obejrzał trener Stali i był pod wrażeniem gry swojej byłej drużyny. - Do momentu bramki na jeden zero, zdobytej przez Miedź z problematycznego karnego, grał była bardzo wyrównana. MKS prezentował naprawdę dobry poziom. Również zawodnicy pozyskani przez ten klub zimą prezentowali się bardzo solidnie - powiedział Smółka.

Stal do konfrontacji na Opolszczyźnie przygotowuje się niemal w optymalnym składzie. Wśród zawodników kontuzjowanych widnieją jedynie nazwiska Michała Bierzały oraz Adriana Liberackiego. -Kadrę mamy na tyle szeroką, by sobie poradzić z tą sytuacją - zaznacza trener Stali.

Czy drużyna z Kluczborka rozpocznie marsz w górę tabeli już dziś? Czy bardziej prawdopodobne jest to, że mielecka ekipa pogrąży swojego rywala na dobre? O tym będzie można dowiedzieć się z relacji LIVE! w GOL24.pl!

NIE ZAGRAJĄ:

MKS Kluczbork: wszyscy gracze są do dyspozycji trenera
Stal: Michał Bierzało oraz Adrian Liberacki (kontuzje)

5 OSTATNICH SPOTKAŃ:

Kluczbork:
25.02.2017: Miedź Legnica – MKS Kluczbork 2:0 (Nice 1. Liga)
09.02.2017: MKS Kluczbork – KKS Kalisz 1:1 (sparing)
01.02.2017: Chrobry Głogów – MKS Kluczbork 3:2 (sparing)
28.01.2017: MKS Kluczbork – Polonia Bytom 0:0 (sparing)
21.01.2017: MKS Kluczbork – GKS Bełchatów 1:4 (sparing)

Stal:
15.02.2017: FC Levski Karlovo – Stal Mielec (sparing)
12.02.2017: FC Merani Martvili – Stal Mielec 0:4 (sparing)
09.02.2017: FC Desna Chernihiv – Stal Mielec 1:0 (sparing)
28.01.2017: Stal Mielec – Puszcza Niepołomice 1:2 (sparing)
21.01.2017: Stal Mielec – Korona Kielce 1:1 (sparing)

BEZPOŚREDNIE SPOTKANIA:

3 mecze: Jedno zwycięstwo MKS-u, dwa remisy. Bilans bramek: 4:3 na korzyść kluczborskiej ekipy.
14.08.2016: Stal Mielec – MKS Kluczbork 1:1
07.06.2015: MKS Kluczbork – Stal Mielec 3:2
15.11.2014: Stal Mielec – MKS Kluczbork 0:0

SĘDZIA:

Mateusz Złotnicki (Lublin): W tym sezonie 12 spotkań, 59 żółtych kartek i 3 czerwone, a także 3 podyktowane rzuty karne.

MKS Kluczbork - Stal Mielec TRANSMISJA TV

Mecz nie będzie transmitowany w telewizji. Tym bardziej zapraszamy więc na naszą relację LIVE. Początek o godzinie 17:00.