MKS Kluczbork

0

Wigry Suwałki

0

• Koniec meczu w Kluczborku - bezbramkowy remis, podział punktów raczej nikogo nie satysfakcjonuje. Życzymy miłego wieczoru!

• Adamek głową z 5 metrów, ale tuż obok bramki!

• Znowu Szewczyk, tym razem z woleja z 40 metrów, ale daleko od bramki.

• Szewczyk strzelał z prawej strony, ale tylko rzut rożny!

• Rzut rożny dla zespołu z Suwałk.

• Kwame fauluje Szewczyka.

• Lewą stroną atakował Kwaśniewski, ale piłka wybita na rzut rożny.

• Po dośrodkowaniu Niziołka z rzutu wolnego, piłkę bez problemu wyłapuje Zoch.

• Zmiana również w Wigrach - Dadok za Gąskę.

• Kwaśniewski za Brzęczka.

• Gra wciąż toczy się głównie w środku pola.

• W ostatnich minutach niewiele dzieje się na boisku.

• Gondek fauluje w środku pola.

• Kozak za próbe wymuszenia faulu ukarany żółtą kartką.

• Setla zmieniony przez Gondka.

• Groźna akcja aktywnego Swędrowskiego, ale piłka po jego strzale minęła prawy słupek Zocha o jakieś 1,5 metra.

• Żółta kartka dla Orłowicza za przerwanie kontry gości.

• Brzęczek z pierwszej piłki minimalnie obok lewego słupka Zocha! Ataki z obu stron są coraz groźniejsze.

• Kozak za Wrońskiego, który był na granicy drugiej żółtej kartki.

• Szewczyk próbował strzelać z narożnika, ale futbolówka zablokowana przez obrońcę gości.

• Wroński sam na sam z Pogorzelcem, ale strzela prosto w bramkarza! Wciąż 0:0.

• Kądzior minimalnie obok bramki!

• Ukarany również Augustyniak za przepychankę.

• Żółta kartka za przerwanie kontry Wigier.

• Druga połowa rozpoczęta!

• Koniec 1 połowy! Kluczbork stara sie prowadzić grę, ale Wigry groźnie się odgryzają - żadna z drużyn nie odstawia nogi. Do usłyszenia za 15 minut.

• Bardzo dobra szansa zmarnowana przez MKS! Najpierw Setla nie trafia w piłke, a Brzęczek uderza nad bramką.

• Faul Deji, rzut wolny dla zawodników z Suwałk.

• Deja za kontuzjowanego Tunkiewicza.

• Tunkiewicz kontuzjowany, chyba będzie zmiana.

• Ładna kontra gości po rzucie rożnym MKS-u, ale Gąska na spalonym.

• Szewczyk z 10 metrów, ale trafia w obrońcę i tylko rzut rożny dla zespołu z Kluczborka!

• Wroński powstrzymuje kontrę gospodarzy, żółta kartka.

• Zdawało się, że Szewczyk faulowany przez Kwame w okolicach pola karnego, ale gwizdek sędziego Pskita milczy.

• Świetna kontra Wigier - po dośrodkowaniu z prawej strony Adamek strzela minimalnie nad bramką!

• Jak dotychczas nie było stuprocentowych sytuacji dla którejś z ekip, ale mecz toczony w szybkim tempie, nikt tutaj nie odstawia nogi.

• Świetnym dryblingiem popisał się Swędrowski - ominął dwóch zawodników z Suwałk, ale jego mocny strzał z 18 metrów nad bramką Zocha!

• Filigranowy Brzęczek popędził lewą stroną, jednak finalnie piłka odbiła się od niego i nie będzie rzutu rożnego dla gospodarzy.

• Kontra gości, ale zakończona nieczystym uderzeniem Wrońskiego.

• Kolejna akcja gospodarzy, sędzia wraca do przewinienia Cverny - żółta kartka dla obrońcy Wigier.

• Zamieszanie w polu karnym Wigier, w końcu uderzał Swędrowski, ale źle trafił w piłkę.

• Ganowicz uprzedził Kwame, rzut z autu dla Gości.

• w odpowiedzi Setla - były zawodnik Ruchu Chorzów i Odry Opole znów popędził w stronę bramki, ale Zoch kolejny raz minimalnie szybszy.

• Orłowicz wyjaśnił sytuację.

• Ganowicz podciął Adamka, groźny rzut wolny z lewej strony dla Wigier.

• Bardzo ciekawy początek spotkania w Kluczborku - tak jak zapowiadano, obie drużyny są zainteresowane kompletem punktów.

• Dobre zagranie na wolne pole do Radeckiego, ale ten źle opanował piłkę i w ostatniej chwili wybił ją jeden z obrońców Kluczborka - rzut rożny dla Wigier.

• MKS wciąż w ataku, po rzucie z autu blisko strącenia piłki w "piątce" był Setla, a zaraz później z dystansu Brodziński, jednak bez problemu z tym strzałem poradził sobie Zoch.

• Dobre podanie na wolne pole do Setli, ale wyprzedził go Zoch - aut dla MKS-u.

• Świetne rozegranie z rzutu wolnego, ale jeden z atakujących gości był na spalonym.

• Rzut wolny z około 30 metrów dla drużyny z Suwałk.

• W odpowiedzi Wigry - z dystansu Augustyniak, ale wysoko nad bramką Pogorzelca.

• Pierwsza akcja Kluczborskich, ładna wymiana podań z boku między zawodnikami MKS-u ale Szewczyk źle dograł piłkę.

• Ruszyli! Od środka Wigry.

• Rozgrzewka zakończona, obie drużyny zeszły na moment do szatni - za 5 minut początek spotkania.