Mecz MKS Kluczbork - Znicz Pruszków ONLINE. Gdzie oglądać?...

Mecz MKS Kluczbork - Znicz Pruszków ONLINE. Gdzie oglądać? Transmisja TV

MKS Kluczbork

2

Znicz Pruszków

2

• Koniec meczu! MKS Kluczbork nie był w stanie utrzymać dwubramkowego prowadzenia i zremisował u siebie ze Zniczem Pruszków (2:2). Goście pokazali charakter, ale ten rezultat nie uchronił ich od spadku z Nice 1 Ligi. Dziękujemy za uwagę!

• Kartonik dla rezerwowego Załęckiego.

• Niepilnowany w polu karnym Paluchowski nie miał problemów z wpakowaniem piłki do siatki. Znicz odrobił dwie bramki straty!

• GOOOOOL!!! 2:2!!!! PALUCHOWSKI PO RAZ DRUGI!!

• Deja przymierzył potężnie, ale obok bramki! Mogło być po meczu.

• Ostatnia już roszada. Sebastian Deja za Swędrowskiego.

• Gospodarze będą kończyć w dziesiątkę! Nitkiewicz obejrzał drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę!

• I ostatnia zmiana u gości. Krzysztof Kopciński za Andrzeja Niewulisa.

• Aleksander Jagiełło schodzi z boiska. W jego miejsce Mateusz Stryjewski.

• Żółta kartka dla Nitkiewicza.

• Znicz jeszcze walczy i to on jest teraz stroną dominującą. Zobaczymy, czy zawodnikom Andrzeja Prawdy wystarczy czasu, by chociaż tutaj wyrównać.

• Od razu nam się pokazał Essam, który uderzył sprzed pola karnego, ale kłopotów Misztalowi nie sprawił.

• A także za bezbarwnego Michała Kojdera wchodzi Mohamed Essam.

• Za Skoczylasa melduje się na murawie Maciej Załęcki.

• Paluchowski dostał piłkę, odwrócił się z obrońcą na plecach i uderzył nie do obrony. Da się? Da się.

• GOOOOL!!! PALUCHOWSKI!! ZNICZ ŁAPIE KONTAKT!!!

• Rozbity kompletnie Znicz, który jest od krok od spadku z ligi. Atakują gracze z Kluczborka.

• Kartonik ogląda Jakub Skoczylas.

• Pauluchowski sam na sam z bramkarzem gospodarzy, ale uderzył nad poprzeczką!

• Tomas Borek wchodzi za Machalskiego.

• Kubiak świetnie wypuścił Swędrowskiego, który będąc na czystej pozycji pokonał Misztala.

• GOOOOL!!! 2:0 DLA MKS-U!! SWĘDROWSKI!!!

• Maciej Machalski ukarany żółtą kartką.

• Teraz próba strzału z połowy Tomasza Swędrowskiego, który przed tygodniem właśnie takim uderzeniem popisał się w Katowicach. Tym razem obok bramki.

• Kapitalna akcja Kościelniaka, który mijał rywali jak slalomowe tyczki. Lecz przegrał pojedynek sam na sam z bramkarzem. Lobował obok bramki!

• Paluchowski już czaił się na piłkę, którą niemrawo rozgrywali bramkarz MKS-u z obrońcami.

• Znicz stara się coś tutaj zdziałać i zaczął z dużym animuszem. Porażka oznacza spadek dla pruszkowian.

• Mógł się zrehabilitować Kita, który minął kilku obrońców i... został zablokowany przy próbie strzału.

• Piłka dograna do Kity praktycznie na nos, który w nią nie trafił z kilku metrów! To powinno być wyrównanie dla Znicza.

• Zaczynamy drugą część meczu.

• Koniec pierwszej połowy. Póki co MKS Kluczbork zasłużenie prowadzi ze Zniczem Pruszków 1:0. Jedyna bramka padła po rzucie karnym. Wracamy za kwadrans.

• Zbyt mocne zagranie Kościelniaka w kierunku Niziołka. Akcja spaliła na panewce.

• Mamy przerwę w grze. W jednym z pojedynków ucierpiał Kita, który potrzebuje pomocy.

• Znowu Kluczbork o krok od kolejnej bramki! Nitkiewicz obił przed momentem słupek!

• Ależ było blisko! Centymetrów zabrakło Niziołkowi, by podwyższyć na 2:0!

• Zablokowane uderzenie Kościelniaka.

• GOOOOOL!!! PEWNE UDERZENIE ŁUKASZA GANOWICZA!!! 1:0!!

• Będzie rzut karny dla MKS-u! Przewracany w polu karnym Adam Orłowicz!

• Przyjemnie się obserwuje grę gospodarzy, który ładnie potrafią pograć futbolówką.

• Z powietrza z woleja mocno uderzył Niziołek, jednak zabrakło wyraźnie precyzji.

• Przytomne zgranie Nitkiewicza, ale partner go nie zrozumiał i nawet nie wystartował do piłki.

• Próba kolejnej błyskawicznej kontry, ale po przebiegnięciu kilkudziesięciu metrów został zatrzymany faulem.

• Idealne podanie Rafała Niziołka na głowę Rafała Nitkiewicza. Uderzenie w światło bramki, jednak zbyt lekkie.,

• Niemal wszystkie piłki pruszkowian kierowane na Paluchowskiego. Na razie as Znicza dobrze kryty.

• Szybki Dominik Kościelniak popędził skrzydłem do kontry, jednak zabrakło tego ostatniego dokładnego podania.

• Pierwszy celny strzał. Próbował z główki Adrian Paluchowski, ale na posterunku Grzegorz Wnuk.

• Spokojne pierwsze minuty. Obie drużyny poznają warunki i badają dzisiejszego przeciwnika. Czekamy na groźne sytuacje w polach karnych.

• By myśleć o udziału w barażu, Znicz powinien tutaj dzisiaj wygrać. Zobaczymy, jak zaczną to spotkanie gracze gości.

• Pierwszy gwizdek sędziego, gramy!

• Zawodnicy już na boisku, za moment przywitanie, losowanie stron i zaczynamy.

• Rezerwowi Znicz: Michał Olczak, Mateusz Długołęcki, Kacper Skibko, Mateusz Stryjewski, Karol Podliński, Tomas Borek, Krzysztof Kopciński.

• Rezerwowi MKS: Konrad Grycan, Mohamed Essam, Kamil Nykiel, Maciej Załęcki, Bartosz Brodziński, Sebastian Deja, Piotr Kwaśniewski.

• W niedzielę MKS może pokrzyżować szyki kolejnej drużynie. Znicz jest w strefie spadkowej na przedostatnim 17. miejscu. Na dwie kolejki przed końcem sezonu ma o trzy punkty mniej niż zajmująca 15. lokatę oznaczającą grę w barażach o miejsce w 1 lidze Wisła Puławy. Goście swoje szanse na utrzymanie przedłużą w zasadzie tylko poprzez zdobycie trzech punktów.

• Dla Niziołka i Ganowicza mecz ze Zniczem będzie pożegnaniem z zespołem oraz kibicami na własnym stadionie. Sama drużyna też się żegna z 1 ligą, bo już straciła szanse na utrzymanie na zapleczu ekstraklasy. Robi to jednak w bardzo dobrym stylu notując od kilku kolejek dobre wyniki, a wielką sensacją było pokonanie w poprzedniej kolejce 3-2 GKS-u Katowice na jego stadionie, choć to gospodarze prowadzili już 2-0. Co więcej tym zwycięstwem biało-niebiescy zamknęli drogę katowiczanom do ekstraklasy.

• Dzień dobry z Kluczborka! W niedzielę prawie w samo południe MKS żegna się z własną publicznością z pierwszoligowymi boiskami. Dzisiaj rywalem kluczborczan będzie walczący ciągle o utrzymanie Znicz Pruszków. Zapraszamy na relację na żywo!

Marcin Sagan

Mecz MKS Kluczbork - Znicz Pruszków ONLINE

Mecz MKS Kluczbork - Znicz Pruszków ONLINE ©Oliwer Kubus / Polska Press

Mecz MKS Kluczbork - Znicz Pruszków ONLINE. Dla MKS-u Kluczbork mecz ze Zniczem Pruszków będzie ostatnim na własnym stadionie w tym sezonie. To nie tylko będzie pożegnanie z zapleczem ekstraklasy, ale również z dwoma bardzo ważnymi dla zespołu zawodnikami.

Chodzi o Rafała Niziołka i Łukasza Ganowicza. Ten pierwszy, 28-letni pomocnik, w kluczbor­skim zespole występował nieprzerwanie od 2008 roku. Wystąpił w ponad 270 spotkaniach ligowych, w większości oczywiście w podstawowym składzie.
Żaden inny piłkarz w historii MKS-u nie zagrał więcej. Od kilku lat był liderem zespołu. Do klubów z wyższych lig odchodzili tacy zawodnicy jak: Waldemar Sobota, Patryk Tuszyński, Adam Deja, Maciej Wilusz, a „Nizioł” trwał stale w MKS-ie, choć jego umiejętności były na tyle duże, że spokojnie poradziłby sobie w wyższej lidze. Zaliczył z klubem dwa awanse do 1 ligi, teraz „przełknie” drugi spadek. Od nowego sezonu bronić będzie barw beniaminka 1 ligi - Odry Opole.

Z kolei mający 36 lat Ganowicz grał w MKS-ie przez sześć ostatnich sezonów. Przez większość tego czasu był kapitanem zespołu, ostoją linii defensywnej i mentalnym przywódcą drużyny. Zdecydował się on na powieszenie butów na kołku.

W przypadku Ganowicza rozstanie z koszulką MKS-u i składem zespołu nie musi wcale oznaczać końca jego pobytu w kluczborskim klubie.- Mamy wobec Łukasza pewne plany - informuje prezes MKS-u Wojciech Smolnik.

- Rywale mają swoje problemy, ale my się na innych nie oglądamy - przekonuje trener Konwiński. - Patrzymy się na siebie i chcemy, mimo spadku, z wysoko podniesionymi głowami zakończyć sezon.

Wszystkie mecze 33. kolejki obligatoryjnie wyznaczono na jedną godzinę. Jest ona dość nietypowa. Niedzielne starcia rozpoczną się bowiem o godz. 12.30.

MKS Kluczbork - Znicz Pruszków: Kto wygra mecz 1 ligi?

MKS Kluczbork - Znicz Pruszków LIVE. TRANSMISJA TV?

Meczu MKS Kluczbork - Znicz Pruszków w telewizji nie transmituje żadna stacja. Zapraszamy na relację LIVE w gol24.pl. Początek meczu w niedzielę, 28 maja o godzinie 12:30.