Niemcy

4

Włochy

1

• KONIEC! Reprezentacja Niemiec zasłużenie pokonuje Italię 4:1. To tyle z naszej strony! Dziękujemy za wspólnie spędzony czas! Dobranoc!

• Arbiter doliczył dwie minuty!

• Kramer zmienia Kroosa.

• Okaka uderzył prosto w ter Stegena! To powinien być gol!

• Niemcy odniosą zasłużone zwycięstwo. Conte ma natomiast ogromny materiał do analizy. W grze Włochów jest co poprawiać, oj jest.

• Volland zastępuje Draxlera.

• Ginter zmienia Hectora.

• Wreszcie odpowiedzieli Włosi! El Shaarawy huknął z 18. metra, a piłka wpada do bramki, choć po drodze odbija się od jednego z defensorów reprezentacji Niemiec!

• GOOOL!! STEPHAN EL SHAARAWY!

• Antonelli zastępuje Zazę.

• Bernardeschi zacentrował w pole karne, a tam Ranocchia był bliski wpakowania futbolówki do siatki!

• Mustafi otrzymuje żółtą kartkę.

• Zawodnik Arsenalu wykorzystał jedenastkę! POGROM!

• GOOOL!!! MESUT OEZIL!!!!

• Ale błąd gości! Buffon musiał faulować!

• Czy te roszady podniosą jakość gry gości?

• De Silvestri kilka minut temu zmienił Florenziego.

• Okaka strzelał z rzutu wolnego, ale ter Stegen odbił piłkę.

• Parolo zmienia Mottę.

• Can natomiast zastępuje Muellera.

• El Shaarawy melduje się w miejsce Giaccheriniego.

• Okaka zmienia Insigne.

• Zaza z kilkunastu metrów uderzył nad poprzeczką!

• Szykują się hurtowe zmiany.

• Czy Włosi się podniosą? Nic na to nie wskazuje.

• Ranocchia natomiast zastępuje Bonucciego, który odniósł kontuzje przy bramkowej akcji Niemców.

• Geozte opuszcza murawę, a w jego miejsce pojawia się Reus.

• Draxler wyłożył piłkę Hectorowi na 13. metr, a ten strzela gola!

• GOOOOL! JONAS HECTOR!!!

• Trzy uderzenia Włochów, ale żaden z nich nie leciał w światło bramki.

• Hummels otrzymuje kartonik za przewinienie na Giaccherinim.

• insigne zagrał beznadziejnie z rzutu wolnego.

• Montolivo cierpi po faulu Draxlera.

• Motta krwawi, ale na razie arbiter tego nie widzi.

• Darmian faulował Draxlera, ale w grze przyjezdnych coś drgnęło.

• Montolivo w dogodnej sytuacji nie trafił nawet w światło bramki!

• Jak na razie nie doczekaliśmy się roszad w wyjściowych jedenastkach.

• Włosi rozpoczęli od wysokiego pressingu i szybko odzyskali piłkę.

• Zaczynamy drugą odsłonę!

• Koniec pierwszej odsłony. Gospodarze zasłużenie prowadzą 2:0!

• Muelelr do9srodkował w pole karne, a tam Goetze nieoczekiwanie głowa pokonuje Buffona!

• GOOOL!! MARIO GOETZE!!!

• Podopieczni Conte nie potrafią się przebić przez niemiecki mur.

• I sytuacji bramkowej. Kiepsko, kiepsko.

• Italia bez celnego strzału.

• Włosi starają się atakować teraz wyżej, ale czy to wystarczy na dobrze dysponowanych dziś rywali?

• Ter Stegen drugi raz naraził się na l kolejną stratę, było blisko bramki!

• Spokojny etap spotkania.

• Miejscowi wybijają piłkę daleko od własnego pola karnego.

• Przyjezdni wywalczyli korner.

• Insigne strzelił fatalnie. Włosi dziś zawodzą jak na razie.

• Kapitalna wymiana piłek zawodników Niemiec. W końcowej fazie Draxler strzelał po ziemi na bramkę, ale Buffon był na posterunku.

• Mueller podał na lewo do nadbiegającego Draxlera, ale nikt nie zamknął podania zawodnika Schalke!

• Świetnie z opresji wyszli Włosi.

• Mueller uderzył sprzed pola karnego, a Buffon wybił piłkę poza boisko.

• Kroos zablokowany. italia skupiona na defensywie.

• Po bramce od razu ożywiły się trybuny Allianz Arena.

• Piłka odbita przez jednego z Włochów trafia na 17. metr do Kroosa, a ten umieszcza piłkę tuż przy lewym słupku!

• GOOOOL!!! TONI KROOS!!!

• Czekamy nadal na sytuacje bramkowe. Na razie więcej szachów, niż efektownej gry.

• Na szczęście obaj zawodnicy wrócili już na murawę, a po chwili Goetze złapany na pozycji spalonej.

• Zderzenie Motty i Ruedigera. Potrzebna jest pomoc medyków!

• Gospodarze dłużej utrzymują się przy piłce.

• Kroos fatalnie zagrał z rzutu wolnego.

• Krosowe podanie do Rudy'ego. ten urwał się Giaccherinemu, a Włoch musiał faulować.

• Prostopadła piłka do Draxlera i Goetze, ale szybszy był golkiper Italii.

• Draxler strzela, będąc na lewej stronie boiska. Pierwszy celne uderzenie, które nie sprawia problemu Buffonowi.

• Insigne bardzo mądrze zagrywał do Motty, ale Hummels ubiegł Włocha!

• Świetna interwencja Darmiana przerywa szybki atak rywali!

• Krótko rozegrany stały fragment gry. Goście długo wymieniali piłkę, ale z kontrą ruszają miejscowi.

• Włosi wywalczyli pierwszy korner.

• Tym razem gospodarze starają się częściej operować futbolówką.

• Gospodarze oddalają zagrożenie.

• Pierwszy rzut wolny. Insigne był faulowany.

• Nerwowo Rudy, który w głupi sposób traci posiadanie piłki.

• Ruediger przejął futbolówkę, ale po kilku podaniach gospodarze tracą ponownie piłkę.

• Od środka rozpoczynają piłkarze z Półwyspu Apenińskiego!

• Minutą ciszy uczczono pamięć Cruyffa.

• Oba zespoły już na murawie, czas na hymny!

• Kilka minut dzieli nas zaledwie od arcyciekawego wydarzenia!

• Na murawie zobaczymy dziś od pierwszej minuty sześciu przedstawicieli Bundesligi oraz dziesięciu Serie A.

• Italia nie przegrała żadnego z ośmiu pojedynków z reprezentacją Niemiec. Szokująca statystyka, ale chyba dziś nie ulegnie to zmianie.

• Jak widać obaj selekcjonerzy szukają nowych rozwiązań. Loew zrezygnował z gry klasycznym napastnikiem. Zapewne Goetze będzie operował jako fałszywa dziewiątka. Conte natomiast postawił po raz kolejny na Zazę. Napastnik Juve z bardzo dobrej strony pokazał się w meczu z Hiszpanią i to na pewno miało wpływ na decyzję selekcjonera Italii.

• Znamy skład miejscowych:

• Dobry wieczór! Przed nami hitowe pojedynki europejskich gigantów. O 20:45 reprezentacja Niemiec w Monachium podejmie Italię. Zobaczymy, która z drużyn wreszcie zdoła wygrać mecz po eliminacjach do Euro 2016.