Odra Opole

2

Chojniczanka Chojnice

1

• Odra Opole znowu udowadnia że chce liczyć się w grze o najwyższe cele! Zasłużenie zdobyli 3 punkty po dwóch świetnych bramkach Wodeckiego! Teraz czekamy na kolejnę relację LIVE w naszym serwisie bo czeka nas ogrom emocji! Dziękuje za wspólne 90 minut!

• Koniec! Sędzia gwiżdze po raz ostatni!

• Jeszcze akcja Odry kończy się minimalnie za słaby strzał Marca! Zabrakło troszkę więcej siły!

• Długo holował piłkę Jakub Bąk, a poźniej zakończył akcje niecelnym strzałem.

• Aż 5 minut sędzia dolicza do tego meczu!

• Ostatnia zmiana w Odrze. Mateusz Marzec zmienia Filipa Żagiela.

• NIEPRAWDOPODOBNE! Paweł Zawistowski dograł z rzutu wolnego, była bardzo dużo zamieszania w polu bramkowym, ale Tobiasz Weinzettel potrafił wybronić tą sytuacje!

• Kolejna zmiana w ekipie z Opola. Tomasz Wepa zmieniony przez Mateusza Peroński.

• Oskar Paprzycki uderza niecelnie na bramkę rywali.

• Dobre dośrodkowanie Podgórskiego i zabrakłko centymetrów żeby Mikołajczak przeciął je i uderzył na bramkę

• Roszada także w Odrze. Marek Gancarczyk schodzi z boiska, a melduje się na nim Bartłomiej Maćczak.

• Ostatnia zmiana w ekipie gości. Emil Drozdowicz zmieniony przez Jacka Podgórskiego.

• Zawistowski zagrywa idelną piłkę na głowę Lisowskiego, ale znakomicie broni Tobiasz Weinzettel

• Zakotłowało się w polu karnym Chojniczanki i po raz kolejny piłka szuka Wodeckiego, który tym razem uderza niecelnie.

• Marcin Wodecki z rzutu wolnego uderza bardzo słabo i spokojnie broni to golkiper gosci.

• Tomasz Boczek bardzo brzydko fauluje i dostaje żółtą kartkę!

• Andrzej Rybski zmienia Krzysztofa Drzazgę.

• CO TAM SIĘ STAŁO! Marcin Wodecki dośrodkowywał, ale z tego zagrania wyszedł centrostrzał! Piłka minęła Janukiewicza i trafiła w słupek! Ależ było blisko!

• No w końcu obejrzeliśmy jakaś składną akcje gości. Jednak nic z tego, gdy Paweł Zawistowski kończy ją niecelnym strzałem.

• Pierwsze 20 minut drugiej połowy zdecydowanie nie zachwyca. Obie drużyny jakby zaczęły grać zachowawczo i nie próbują atakować.

• Marek Gancarczyk nie dochodzi do świetnie zagranej piłki przez Brusiło, a tak miałby cudowną okazję na zdobycia gola.

• Tomasz Mikołajczak zmienia Rafała Grzelaka. Jest to pierwsza zmiana w tym meczu.

• Uderzenie Wodeckiego mija słupek bramki Janukiewicza.

• Faul Jakuba Bąka w niedalekiej odległości od pola karnego. To może być groźna okazja dla gospodarzy.

• Kolejne złe dogranie Lisowskiego. Dośrodkowania byłego gracza m.in Legii nie dają dzisiaj większych rezultatów.

• Wojciech Lisowski dośrodkowuje ciut za wysoko w pole karne i od bramki zacznie Odra.

• Bardzo dobra i składna akcja Odry, zakończona strzałem prosto w ręce Janukiewicza.

• Wracamy po przerwie! Oby druga połowa była taka samo emocjonująca jak pierwsza!

• Oglądamy na prawdę ciekawe widowisko. Dzięki świetnej dyspozycji Marcina Wodeckiego i jego parcia na bramkę to beniaminek z Opola prowadzi do przerwy!

• Sędzia bez doliczonej choćby minuty kończy pierwszą połowę!

• Rafał Niziołek uderza i piłka odbijajac się jeszcze od muru wypada poza linię końcową.

• Zagranie ręką Tomasza Boczka tuż przed swoim pole karnym! Będzie szansa na gola do szatni dla gospodarzy.

• Goście grają dzisiaj zbyt chaotycznie. Wszystko robią zbyt szybko i niedokładnie przez co nie mogą zagrozić bramce Odry.

• Ależ potężne uderzenie Wojciecha Lisowskiego! Aż prawie do bramki wpadł Tobiasz Weinzettel! Na szczęście dla niego zdołał wybić futbolówkę!

• Nie dociera piłka do Gancarczyka po zagraniu Wodeckiego. Doświadczony gracz Odry już czekał na oddanie strzału.

• Kolejna świetna kontra Odry. Mateusz Bodzioch rozprowadza piłkę na prawą flankę, tam jednak dośrodkowanie skrzydłowego gospodarzy ląduje w rękawicach Janukiewicza.

• Jakub Bąk popędził w stronę pola karnego Odry, minął kilku rywali, ale nie zdołał zagrać tego ostatniego podania.

• Znowu po straconym golu do przodu ruszyła Chojniczanka, lecz nie potrafi przekuć tego na jakieś fajne sytuacje. Brakuje tego ostatniego podania, które zaskoczy defensywę gospodarzy.

• Rafał Brusiło indywidualnie wyprowadził znakomitą kontrę, zagrał na lewą flankę, tam na bramkę uderzał Niziołek, znowu broni Janukieiwcz i znowu dobija Wodecki! Niemal identycznie jak przy golu na 1:1!

• GOOOOOOOL! Marcin Wodecki po raz drugi!

• Jakub Bąk uderza z bardzo daleka i robi to bardzo niecelnie. Od bramki zacznie Odra.

• Kolejny raz świetną prostopadła piłkę zagrywa Grzelak, ale tym razem Drozdowicz przegrywa pojedynek z Bodziochem.

• Ależ to była emocjonująca minuta! Trzeba teraz po kolei. Rafał Grzelak podał idealną piłkę do Pawła Zawistowskiego, a kapitan Chojniczanki świetnie wykorzystał sytuację sam na sam. Odra zaczęła od środka, szybko popędziła w stronę bramki rywala. Jeden z zawodników gospodarzy oddał strzał, a Marcin Wodecki dobił wyplutą przez Janukiewicza piłkę.

• GOOOOL! Co tu się dzieje! Kilka sekund po pierwszym golu Marcin Wodecki doprowadza do remisu!

• GOOOOOL! Paweł Zawistowski otwiera wynik meczu!

• Niecelny strzał Wodeckiego z dystansu.

• Źle rozegrany rzut rożny przez graczy Chojniczanki i przez to szybko tracą piłkę.

• Początek meczu lekko chaotyczny i bez pomysłu. Na razie bez jakiegoś dużego zagrożenia z obu stron.

• Marcin Wodecki dośrodkowuje z rzutu wolnego wprost w ręce bramkarz gości.

• Rafał Niziołek uderza na bramkę i mamy pierwszy celny strzał w meczu. Był on jednak zbyt słaby i spokojnie broni Janukiewicz.

• Pierwszy gwizdek sędziego daje znak i goście rozpoczynają!

• Chojniczanka już drugi sezon z rzędu zaskakuje swoją formą. Do końca jednak zostało dużo meczów i nie wiadomo czy jeszcze raz uda im się zmieścić w ścisłej czołówce tabeli.

• To będzie pierwszy mecz pomiędzy tymi drużynami w historii. Nie można jasno nakreślić faworyta, ale na pewno spotkanie zapowiada się niezwykle ekscytująco. Odra Opole jako beniaminek radzi sobie świetnie.

• Garść statystyk przed meczem

• W przerwie od reprezentacyjnych emocji, naprzeciw siebie staną dwaj sąsiedzi z tabeli Nice 1 Ligi. Obie drużyny świetnie zaczęły swój sezon. Chojniczanka zajmuje aktualnie 3 pozycje z 12 punktami, natomiast Odra Opole ma jedno oczko mniej i znajduje się na 4 miejscu.

• Skład Odry Opole!

• Witam Państwa bardzo serdecznie! Za niespełna 30 minut rozpocznie się pierwszym mecz 7 kolejki Nice 1 Ligi! Odra Opole podejmować będzie Chojniczankę Chojnice, a relacje LIVE z tego meczu poprowadzi Bartłomiej Modzelewski!

Joanna Sobczykiewicz

I liga, odra opole - rakow czestochowa, radosc po wygranym spotkaniu odra opole, fot. slawomir jakubowski nto ©brak

Mecz Odra Opole - Chojniczanka Chojnice ONLINE. O godzinie 15. zostanie rozegrane pierwsze spotkanie w ramach 7. kolejki Nice 1 Ligi. Odra Opole zmierzy się z Chojniczanką Chojnice. Jest to jeden z niewielu meczów rozgrywanych w ten weekend. Większość została przeniesiona ze względu na powołania piłkarzy do reprezentacji młodzieżowych.

Odra Opole - Chojniczanka Chojnice ONLINE

Jeżeli Chojniczanka zagra tak, jak ostatnio u siebie z Ruchem, możemy liczyć na dobre widowisko. W poprzedniej kolejce, gdy chorzowianie przyjechali do Chojnic na początku nic nie zapowiadało gradu bramek, jaki obejrzeli kibice zgromadzeni na stadionie.
Bezbramkowy remis do przerwy, a potem siedem goli w drugiej połowie jest dowodem na to, jak nieprzewidywalna jest Nice 1 Liga. Dodajmy do tego dwa niewykorzystane rzuty karne przez gospodarzy. Do 90. minuty, gdy na tablicy wyników widniał rezultat 3:1 dla Chojniczanki raczej wszyscy spodziewali się takiego zakończenia. Nieoczekiwanie bramkę zdobył Artur Balicki z Ruchu, a chwilę później, już w doliczonym czasie gry na 3:3 wyrównał Mateusz Zawal, dając swojemu zespołowi cenny punkt. Niebiescy długo się nim nie nacieszyli. Po wznowieniu gry, dosłownie w ostatniej akcji meczu gospodarze zdołali objąć prowadzenie, po strzale Jakuby Bąka i pomyłce golkipera Ruchu Libora Hrdlicki. O tym meczu mówiło się długo. Czy dzisiejsze starcie w Opolu będzie tak samo emocjonujące?

Gdy chojniczanie w ostatnich sekundach meczu wygrywali, Odra traciła prowadzenie i punkty. Beniaminek w poprzedniej kolejce przyjechał do Katowic, gdzie mierzył się z GKS-em, który pod wodzą trenera Piotra Mandrysza raczej zawodził. W 81. minucie goście objęli prowadzenie po golu Marcina Wodeckiego. Wszystko wskazywało na to, że tak ten mecz się zakończy, gdy nagle w 90. minucie do bramki trafił Tomasz Midzierski, doprowadzając do wyrównania.

Wyniki spotkań rozegranych przy ul. Oleskiej pokazują, że gościom nie jest łatwo zdobywać tam punkty. W prawdzie Miedź Legnica wróciła do domu z pełną pulą, lecz sporo natrudziła się by to osiągnąć, o czym świadczy spora ilość bramek (4:2).

Kto będzie największym zagrożeniem dla obrońców w obu zespołach? Odra musi uważać na Jakuba Bąka oraz Emila Drozdowicza, którzy strzelili już po trzy gole. Na dodatek Bąk rozegrał świetne spotkanie z Ruchem, za które znalazł się w naszej jedenastce 6. kolejki Nice 1 Ligi. Cztery bramki natomiast ma na swoim koncie Marcin Wodecki z Odry. Dorzućmy do tego jedną asystę, co sprawia, że linia obrony Chojniczanki będzie musiała zwrócić na niego szczególną uwagę.

W drużynie gości zabraknie z pewnością Adama Ryczkowskiego, drugiego najlepszego strzelca w zespole. Młody napastnik przebywa obecnie na zgrupowaniu kadry U-20. W zremisowanym (0:0) meczu ze Szwajcarami zameldował się na murawie w 46. minucie. Kolejne spotkanie Biało-Czerwonych zostanie rozegrane 5 września we Włoszech.

Mecz poprowadzi Zbigniew Dobrynin z Łodzi. W tym sezonie po raz pierwszy będzie rozjemcą zarówno w spotkaniu Odry, jak i Chojniczanki. Do tej pory sędziował cztery mecze, w których pokazał 17 żółtych kartek, jedną czerwoną, a także podyktował dwa rzuty karne.

Mecz Odra Opole - Chojniczanka Chojnice TRANSMISJA TV

Mecz Odra Opole - Chojniczanka Chojnice będzie transmitowany przez stację Polsat na kanale Polsat Sport. Początek meczu o godzinie 15:00. Na tekstową relację na żywo ze spotkania zapraszamy do GOL24.pl.