Odra Opole

0

Radomiak Radom

0

• Koniec meczu! Obie drużyny dzielą sie punktami, na czym najbardziej zyskuje Raków Częstochowa. Do zobaczenia i miłego dnia!

• Ałdaś ukarany za brutalny faul na Gawronie.

• Wepa z dystansu, ale nad bramką. Do II połowy doliczone są trzy minuty.

• Odra napiera, ale brakuje tego decydującego podania. Potrafił to zrobić Waldemar Gancarczyk, ale pauzuje za czerwoną kartkę.

• Weinzettel uprzedza Cupriaka! Druga połowa dużo lepsza.

• Brutalny faul Świdzikowskiego przerywa kontrę Odry.

• Brusiło prawą stroną zagrał wzdłuż bramki, ale Odra wciąż nie może znaleźć drogi do bramki Radomiaka.

• Agu ukarany żółtą kartką.

• Na boisku Lisowski.

• Niemczyk za Gancarczyka.

• Odra wciąż napiera, ale Radomiak broni się bardzo mądrze.

• Rajd Brusiło prawą stroną, ale źle wycofał do Wolnego!

• Trznadel za Marca.

• Gawron za Kwieka.

• Peroński powstrzymuje groźną akcje Kwieka. Rzut rożny dla Radomiaka.

• Zdawało się, że piłkarz Radomiaka zagrał ręką po strzale jednego z zawodników Odry, ale gwizdek Sędziego Koryckiego milczy.

• Druga zmiana w Odrze - Ałdaś za Gancarczyka.

• Aplauz na stadionie Odry - boisko opuszcza bezproduktywny Staroń, a na boisku wchodzi Dawid Wolny.

• Zmiana napastnika - Schodzi Śliwiński, wchodzi Cupriak.

• Z daleka Mateusz Gancarczyk, ale wysoko nad bramką.

• Niebezpieczny rzut wolny dla Radomiaka. Ładnie z narożnika pola karnego strzelał Filipowicz, ale Weinzettel ładnie odbił piłkę w bok.

• Brusiło przekombinował. Najpierw minął ładnie piłkarza Radomiaka, ale potem zamiast dośrodkowywać to wyjechał z piłką poza linie końcową boiska.

• Odra ruszyła zdecydowanie z atakami. Być może w szatni zawodnicy dowiedzieli się, że Raków Częstochowa ograł Rozwój Katowice 3:0. W tym momencie Częstochowianie odskakują na 3 punkty, Odra musi gonić wynik.

• Marek Gancarczyk! Zakręcił obrońcami Radomiaka, a następnie strzelił minimalnie obok prawego słupka bramki Banasiaka!

• Radomiak od środka! Bez zmian w obu ekipach.

• Żadna z drużyn nie może przejąć inicjatywy w tym meczu. Mało sytuacji oraz wiele niewymuszonych strat piłki - to cechuje na razie spotkanie w Opolu. Wracamy za 15 minut!

• Koniec I połowy meczu.

• Groźnie pod bramką Odry! Dwóch zawodników Radomiaka minęło się z piłką będąc 5 metrów od bramki.

• Żółta kartka dla Wepy.

• Filipowicz ładnie pomknął lewą stroną, ale jego strzał bez problemu broni Weinzettel.

• Kościelny brzydko od tyłu w nogi Marka Gancarczyka. Żółta kartka dla pomocnika Radomiaka.

• Groźnie pod bramką Radomiaka, po rzucie wolnym piłkarze Radomiaka wybili piłkę na rzut rożny. Staroń główkował z 10 metrów, ale dobrze futbolówkę złapał Banasiak.

• Spychała ukarany żółtą kartką po faulu na Mateuszy Gancarczyku. Sam poszkodowany z rzutu wolnego.

• Piłkarskie szachy w Opolu. Gra głównie toczy się w środku pola, a akcje są szarpane.

• Świetnie lewą stroną przedzierał się Winiarczyk, ale po podaniu do Gancarczyka, ten drugi zepsuł tą akcje. Teraz na boisku leży Grudniewski - na boisku masażyści Radomiaka.

• Brągiel atakował lewą stroną, powstrzymany, ale rzut rożny dla Radomiaka.

• Marek Gancarczyk ładnie wycofał piłkę przed pole karne do Marca, ale filigranowy skrzydłowy wysoko nad bramką.

• Za głębokie dośrodkowanie Mateusza Gancarczyka. Piłkę ma Banasiak.

• Wepa brutalnie faulowany po tym jak odebrał piłkę. Rzut wolny dla Odry.

• Akcje Filipowicza powstrzymuje Brusiło - grający dziś na pozycji prawego obrońcy.

• Akcję aktywnego Mateusza Gancarczyka powstrzymał Spychała. Po rozegraniu z autu Winiarczyk strzela, ale bez problemów Banasiak.

• Szanse na kontratak Odry zepsuł Staroń.

• Pierwsze 15 minut spokojne - obie drużyny badają się nawzajem. Gra toczona głównie w środku pola.

• Radomiak podszedł pod pole karne Odry, ale atak przerwany przez Wepe.

• Mateusz Gancarczyk przeciągnął dośrodkowanie po akcji prawą stroną - w efekcie aut dla Radomiaka.

• Radomiak wysokim pressingiem na połowie Odry. Piłkarze z Radomia uzyskali aut na wysokości pola karnego.

• Marzec faulowany w środku pola.

• Pierwsza sytuacja Opolan. Po kiksie Wepy, strzelał Mateusz Gancarczyk. 2 metry obok bramki Radomiaka.

• Ruszyli! Odra od środka.

• Na stadionie w Opolu zgromadzili się również kibice gości. Fanatycy Radomiaka według informacji przedmeczowych mieli przyjechać do Opola w około 200 osób.

• Sędzią dzisiejszego spotkania jest Krzysztof Korycki z Warszawy.

• O godzinie 15 rozpoczęły się dwa inne spotkania 2. ligi. Do przerwy Raków Częstochowa prowadzi z Rozwojem Katowice 1:0, a GKS Bełchatów przegrywa z Gryfem Wejherowo 0:1.