Mecz Odra Opole - Zagłębie Sosnowiec ONLINE. Gdzie relacja...

Mecz Odra Opole - Zagłębie Sosnowiec ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO

Fortuna 1 Liga, 8. kolejka
2017-09-09 16:00

Odra Opole

1

Zagłębie Sosnowiec

0

• Sosnowiczanie nawet nie zaczynają ze środka! Koniec meczu! Ależ emocje w końcówce!

• Z rzutu wolnego dośrodkował Marcin Wodecki, a piłkę głową do bramki skierował Martin Baran!

• GOOOOOOOOOOOOL! 95. MINUTA MECZU! ODRA WYCHODZI NA PROWADZENIE! MARTIN BARAN

• Milewski popełnia faul na Żaglu - pierwsza żółta kartka w tym meczu

• Milewski w miejsce Makowskiego

• Arbiter doliczył trzy minuty

• Mateusz Marzec - zdaniem arbitra - za mocno rozpychał się w polu karnym rywali. Faul.

• Sanogo główkował nad poprzeczką

• Jędrych główkował z kilku metrów i Weinzettel wybił na róg.

• Trzecia zmiana w Odrze - Mateusz Marzec za Marka Gancarczyka.

• Niesamowicie łagodne jest to spotkania - 75 minut za nami, a sędzia Kornel Paszkiewicz nie pokazał jeszcze nikomu żółtej kartki.

• Nuno Malheiro za Łuczaka.

• Akcja czterech zawodników Zagłębia - Nowak zagrał do środka, do Sanogo, ten przegrał na prawą stronę do Łuczaka. Łuczak dośrodkował w pole karne, ale Jędrych był wyraźnie spóźniony i nie wypracował sobie pozycji do strzału.

• Mularczyk dośrodkował za nisko - psuje się nam to widowisko w ostatnich minutach

• Filip Żagiel! Otrzymał piłkę od Habusty na 10. metrze, ale trafił prosto w słupek!

• Zagłębie wyraźnie zdemotywowane po zmarnowanym rzucie karnym - coraz więcej do powiedzenia mają piłkarze Odry.

• Dośrodkowanie Rafała Niziołka okazało się za niskie i nie dociera do Marka Gancarczyka.

• Pierwsza zmiana w Zagłębiu. Sanogo za Szymona Lewickiego.

• Cverna w miejsce Bodziocha

• Tomasz Nowak pudłuje z rzutu karnego! Kapitan Zagłębia podciął piłkę a'la Panenka, ale futbolówka minęła słupek bramki Weinzettela!

• W międzyczasie jeszcze zmiana - Skrzypczak w miejsce Wepy

• Bodzioch fauluje Nawotkę! Mamy rzut karny!

• Nowak górą w pole karne do Lewickiego, ale gospodarze zażarcie bronią dostępu do własnej bramki.

• Cichocki po odbiorze piłki na własnej połowie zagrał w kierunku Konrada Wrzesińskiego, ale ten nieczysto trafił w piłkę,

• Blisko gola teraz sosnowiczanie! Nowak zagrał prostopadle do Wrzesińskiego, który odegrał do Mularczyka. Ten strzelił z około 10 metrów, ale bramkarz instynktownie obronił strzał nogą.

• Zaczynamy drugą połowę!

• PRZERWA! Jak na razie przewagę mają sosnowiczanie jednak nie potrafią potwierdzić tego golem. Czekamy na drugą odsłonę tego spotkania.

• Pierwsza połowa potrwa jeszcze 3 minuty

• Weinzettel piąstkuje dośrodkowanie wykonane przez Udovicicia.

• Napastnik gości wraca na boisko - nie wiadomo, czy wróci na drugą połowę.

• Gra wznowiona, ale Szymona Lewickiego na boisku nie ma - wciąż opatrywany jest przez lekarzy. Prawdopodobnie to jakiś uraz głowy.

• Szymon Lewicki jest opatrywany na murawie - przy linii bocznej rozgrzewa się Sanogo.

• Przerwa w grze. Przy dośrodkowaniu zderzyli się Marek Gancarczyk i Szymon Lewicki.

• Weinzettel! Cóż za obrona! Nowak uderzył z rzutu wolnego w dolny róg bramki, a golkiper gospodarzy w ostatniej chwili wyciągnął się jak struna i uchronił swój zespół od utraty gola!

• Udovicić zagrał "rogala" w pole karne i niepewnie interweniuje Bodzioch

• Marek Gancarczyk przedryblował spory dystans, wystawił piłkę Marcinowi Wodeckiemu, którego strzał broni Kudła

• Tomasz Nowak strzela z dystansu, ale fatalnie się myli

• Mularczyk dośrodkowuje, ale za słabo, by stworzyć zagrożenie.

• Odra ma problem przy wyprowadzeniu piłki - już któryś raz z kolei zawodnicy nie potrafią poradzić sobie z pressingiem rywali i wybijają piłkę na aut.

• Mularczyk z rzutu wolnego, ale za lekko - Wienzettel bez problemu wyłapuje piłkę.

• Mularczyk ograł Barana i uderzył na bramkę - golkiper sparował strzał na bok

• Łuczak podał w pole karne do Szymona Lewickiego, który nie opanował piłki. Ta trafiła prosto pod nogi Mularczyka, który intuicyjnie uderzył na bramkę! Futbolówka o włos minęła słupek bramki Weinzettela.

• Makowski potężnie z dystansu! Piłka odbiła się od dwóch obrońców Odry i wylądowała za boiskiem.

• Baran zaczyna akcję od tyłu, zagrywa do Nowaka, który podaje nie w tempo i piłkę przejmują piłkarze Zagłębia.

• Łuczak uderza z dystansu i piłka po rykoszecie wychodzi za linię bramkową

• Winiarczyk dośrodkowuje z lewej strony - goście zażegnali niebezpieczeństwo.

• Nawotka fauluje Marcina Wodeckiego.

• Nowak zagrał w pole karne, ale piłka ląduje w rękach Tobiasza Weinzettela.

• Zaczynamy! Odra przy piłce

• Piłkarze znajdują się już na murawie - za chwilę zaczynamy

• Na stadionie znajdują się także kibice Zagłębia w liczbie około 150 osób.

• Odra rozpoczęła sezon podobnie jak Zagłębie dwa lata temu. Sosnowiczanie jako beniaminek byli rewelacją początku sezonu zaplecza Ekstraklasy.

• Na ławce Zagłębie znalazł się dziś wypożyczony z Legii Vamara Sanogo

• Ławka rezerwowych gospodarzy: Bartosz Kowalczyk, Bartłomiej Maćczak, Vaclav Cverna, Robert Trznadel, Mateusz Marzec, Gabriel Nowak, Szymon Skrzypczak

• Ławka rezerwowych gości: Matko Perdijić, Arkadiusz Najemski, Sebastian Milewski, Vamara Sanogo, Nuno Malheiro, Robert Sulewski, Bartosz Pikul

• Znamy składy obu drużyn!

• Witamy na relacji LIVE ze spotkania Odra Opole - Zagłębie Sosnowiec!

Joanna Sobczykiewicz

Mecz Odra Opole - Zagłębie Sosnowiec ONLINE

Mecz Odra Opole - Zagłębie Sosnowiec ONLINE ©Lucyna Nenow / Polska Press

Odra Opole - Zagłębie Sosnowiec ONLINE. O godzinie 16. Odra Opole zmierzy się z Zagłębiem Sosnowiec. Beniaminek świetnie rozpoczął sezon, dzięki czemu zajmuje trzecie miejsce w tabeli z dorobkiem 14. punktów. Zagłębie nadal nie może uporać się z licznymi problemami, które trapią zespół. Cała nadzieja sosnowiczan w Dariuszu Dudku.

Odra Opole - Zagłębie Sosnowiec ONLINE

Wydawało się, że nowy szkoleniowiec poradził sobie z problemami, które dotknęły Zagłębie już za czasów Dariusza Banasika. W pierwszym, domowym meczu rozegranym pod wodzą Dudka zespół skromnie zwyciężył z innym beniaminkiem Puszczą Niepołomice (1:0).
Ważne jednak było to, że sosnowiczanie w końcu mogło dopisać do swojego konta trzy punkty i uciekli ze strefy spadkowej. Dodatkowo, kibice obejrzeli to spotkanie za symboliczną złotówkę. Klub, by przyciągnąć ich jak najwięcej na Stadion Ludowy obniżył ceny biletów. Wydawało się, że wszystko wraca na właściwe tory. W Częstochowie Zagłębie do pierwszej połowy prowadziło (2:0) i prezentowało się naprawdę z dobrej strony. Po przerwie, gdy piłkarze wrócili na boisko pewne zwycięstwo wymknęło się z rąk. Raków zdołał strzelić dwa gola i wywalczył cenny punkt.

Na kolejne, ligowe spotkanie Zagłębie musiało czekać aż do dziś. Mecz z GKS-em Katowice został przeniesiony na 13 września z powodu powołań zawodników obydwu drużyn do młodzieżowych reprezentacji narodowych. W międzyczasie Zagłębie rozegrało sparing z SFC Opava. Dudek chciał w nim sprawdzić głównie piłkarzy rezerwowych, którzy nie pokazali się tak, jak należy. Gospodarze przegrali (1:3) z czeskim zespołem ze szczebla 2. ligi.

Najważniejszą wiadomością dla trenera Zagłębia jest powrót Vamary Sanogo z Legii Warszawa. Napastnik nie zdołał wywalczyć pierwszego składu u Jacka Magiery, a najlepszą opcją okazało się wypożyczenie. Początkowo w grę wchodziła Arka Gdynia, lecz kluby nie doszły ze sobą do porozumienia, dzięki czemu Sanogo wylądował w Sosnowcu.

Do treningów powoli wraca też inny snajper Terence Makengo. Francuz przeszedł wiosną operację po zerwaniu ścięgna Achillesa. Indywidualnie trenuje też Martin Pribula, który 4 czerwca zerwał więzadło w kolanie.

Beniaminek z Opola, dzięki swojej świetnej postawie od startu rozgrywek w Nice 1 Lidze przyciąga na stadion przy ulicy Oleskiej sporo ludzi. Jak podaje oficjalna strona klubowa Odry dziś może zostać pobity rekord frekwencji. Jak do tej pory najwięcej kibiców pojawiło się na meczu z liderem tabeli Miedzią Legnica (3300). Do Opola uda się też liczna grupa sympatyków Zagłębia.

Świetną wiadomością dla trenera Mirosława Smyły jest to, że na starcie z Zagłębiem ma do dyspozycji wszystkich swoich piłkarzy. Po kontuzji stopy z zespołem trenuje już najlepszy strzelec poprzedniego sezonu Szymon Skrzypczak. Z drobnym urazem uporał się też Japończyk Daisuke Matsui.

Defensywa Zagłębia z pewnością będzie musiała uważać na Marcina Wodeckiego, który strzelił już sześć goli i zajmuje pierwszą lokatę w klasyfikacji na najlepszego strzelca w Nice 1 Lidze. 29-latek ma na swoim koncie grę międzyinnymi w Górniku Zabrze, Podbeskidziu Bielsko-Biała, czy GKS-ie Tychy. Od 1 stycznia 2017 roku jest piłkarzem Odry, do której dołączył z Legionovii Legionowo.

Odra Opole - Zagłębie Sosnowiec: Kto wygra mecz 1 ligi?

Arbiter
Mecz posędziuje Konrad Paszkiewicz z Wrocławia. W obecnym sezonie był rozjemcą w trzech spotkaniach rozegranych w Nice 1 Lidze. Pokazał w nich osiem żółtych kartek, a także podyktował jeden rzut karny. W sezonie 2016/2017 sędziował w 1/16 finału Pucharu Polski, gdzie Zagłębie Sosnowiec spotkało się z Wisłą Kraków.

Odra Opole - Zagłębie Sosnowiec ONLINE TRANSMISJA TV

Polsat Sport nie przeprowadzi transmisji z tego spotkania. Tym bardziej zapraszamy więc na relację LIVE do GOL24.pl