Olimpia Grudziądz

2

Bytovia Bytów

3

• W zamieszaniu przed bramką Mariusz Malec strzela obok bramki. Po tej akcji sędzia kończy mecz! Drutex-Bytovia dwukrotnie wyrównywała by ostatecznie zadać cios na wagę trzech punktów, mimo że do przerwy przegrywała z Olimpią Grudziądz!

• Zanim nadzieja umrze ostatnia, rzut rożny dla grudziądzan po zablokowanym strzale Marcina Woźniaka.

• Bytowianie spokojnie utrzymują się przy piłce na połowie Olimpii. Michał Rzuchowski dał się sfaulować, a po chwili jednak Karolowi Angielskiemu nie udało się utrzymać piłkę na placu gry.

• Łukasz Szczech dolicza cztery minuty do drugiej połowy.

• Tomasz Kafarski decyduje się na ostatnią roszadę Wprowadza Artura Formelę za Omara Monterde.

• Jak niewiele brakowało Olimpii do remisu! Piłka po uderzeniu Damiana Ciechanowskiego z kilku metrów trafia w słupek!

• Gerard Bieszczad pewnie piąstkuje po dośrodkowaniu z bocznego sektora boiska. Szybki atak Drutex-Bytovii przynosi aut. Goście mądrze oddalają grę od własnej bramki.

• Bez zagrożenia. Za to Marcin Woźniak był na spalonym po zagraniu Marcina Kaczmarka.

• Po interwencji Jakuba Serafina gospodarze mają rzut rożny. Olimpia nieśmiało przycisnęła w ostatnich minutach.

• Alen Ploj wchodzi na murawę za Jakuba Bąka.

• Daniel Kraska podaje nie w tempo do Marcina Woźniaka. Goście niespiesznie wznawiają grę z autu.

• Gerard wybija piłkę od bramki po nieudanym zagraniu Marcina Kaczmarka - piłka po jego centrze wyszła poza linię końcową.

• Jakub Wrąbel broni strzał poszkodowanego z nieco ponad 20 metrów.

• Matic Zitko fauluje Mateusza Klichowicza. Do bramki nie jest bardzo daleko, więc może być bezpośrednie uderzenie.

• Jakub Bąk optymistycznie założył, że strzeli do bramki z ostrego kąta. Jak mówi klasyk: "nic bardziej mylnego". Jakub Wrąbel z "piątki".

• Ostatnia zmiana w Olimpii. Daniel Kraska zastępuje Damian Warchoła.

• Mateusz Klichowicz strzela z dalszej odległości obok prawego słupka bramki Jakuba Wrąbla. Brakowało ok. pół metra, by goście wyszli na dwubramkowe prowadzenie.

• Dawno nie było żółtej kartki. Tę serię "złamał" Michał Rzuchowski za faul.

• Gerard Bieszczad łapie piłkę po dośrodkowaniu Jakuba Łuchowskiego.

• Mateusz Klichowicz melduje się na murawie. W stronę ławki udaje się Michał Efir.

• Michał Rzuchowski przejął piłkę na lewej stronie. Wszedł w pole karne jak nóż w masło, po czym uderzył w górny róg. Jakub Wrąbel był bez szans!

• DRUTEX-BYTOVIA NA PROWADZENIU! MICHAŁ RZUCHOWSKI!!!

• Jakub Łukowski zastępuje Damiana Michalika.

• Matic Zitko wybija piłkę na rzut rożny po zagraniu Omara Monterde.

• Bytowianie już drugi raz remisują! Robert Mandrysz przejmuje piłkę w polu karnym i z zimną krwią pokonuje Jakuba Wrąbla! Olimpia 2, Drutex-Bytovia również 2!

• GOL! ROBERT MANDRYSZ!!!

• Gerard Bieszczad łapie piłkę po dośrodkowaniu Adama Banasiaka.

• Niepotrzebnie zaostrza się spotkanie. Tym razem "żółtko" wędruje na konto Michała Efira.

• Faul Marcina Smolińskiego nie pozostawił arbitrowi innej decyzji, jak pokazać pomocnikowi Olimpii żółtą kartkę.

• Sebastian Kamiński pomylił się nieznacznie, uderzając obok bramki.

• Fantastyczna postawa Gerarda Bieszczada ratuje Drutex-Bytovię przed utratą bramki! Co prawda dał się ograć Marcinowi Kaczmarkowi i następnie uderzył w stronę pustej bramki, ale golkiper gości zdołał wrócić, a potem wybija piłkę z linii bramkowej!

• Mariusz Malec nie patyczkował. Wybija piłkę na rzut rożny po centrze Michała Rzuchowskiego.

• Jakub Serafin niedokładnie zagrywa do Omara Monterde. Ostatecznie grę od bramki zaczyna Jakub Wrąbel.

• Gerard Bieszczad odprowadził piłkę wzrokiem po uderzeniu, co ważne - wysoko nad poprzeczką, Karola Angielskiego.

• Ledwie zaczęli grać, a sędzia już sięga do kieszonki - żółtą kartką upomniany Damian Warchoł.

• Druga połowa rozpoczęta!

• Adam Banasiak będzie grać za Damian Michalika.

• Wracamy do Grudziądza na drugą połowę meczu Olimpia - Drutex-Bytovia. Do przerwy prowadzą gospodarze po golach z początku i końca meczu. Gol Łukasza Wróbla daje przyjezdnym nadzieję na walkę o korzystny wynik z jakim skutkiem?

• Koniec pierwszej połowy. Olimpia Grudziądz prowadzi z Drutex-Bytovią 2:1

• Świetnie rozegrana akcja gospodarzy, po której bramkę do szatni zdobywa Damian Warchoł, wykorzystując zgranie Karola Angielskiego!

• GOL! DAMIAN WARCHOŁ!!!

• Jakub Wrąbel broni strzał z dystansu Sebastiana Kamińskiego - piłka zmierzała w okienko!

• Po interwencji Michała Woźniaka przyjezdni mają rzut rożny.

• Michał Efir został powstrzymany przez Maticia Zitkę. Po szybko wznowionej grze anemiczne uderzenie Michała Rzuchowskiego nie sprawiło problemu Jakubowi Wrąblowi.

• Żółta kartka dla Roberta Mandrysza za faul na Marcinie Smolińskim.

• Łukasz Wróbel zablokowany przez Marcina Kaczmarka - ostatecznie Drutex-Bytovia ma rzut rożny.

• Faul Kamila Kurowskiego na wychodzącym na dogodną pozycję Michale Rzuchowskim. Sędzia nie zdecydował się sięgać do kieszonki.

• Kolejny rzut wolny dla Olimpii. Piłkę po wrzutce Marcina Smolińskiego wybijają przyjezdni.

• Martin Cseh przecina podanie Karola Angielskiego do Damiana Ciechanowskiego. Po chwili uderzenie Marcina Kaczmarka z dystansu zostało zablokowane.

• Marcin Smoliński na spalonym w momencie podania Damiana Ciechanowskiego.

• Zupełnie nie udał się strzał Jakuba Serfafina z dalszej odległości. Jakub Wrąbel z "piątki".

• Jakub Wrąbel bez wysiłku broni strzał Roberta Mandrysza.

• Dla Marcina Smolińskiego ok. 20 metrów od bramki to idealne miejsce do strzału. Został jednak zablokowany.

• Nie idzie dzisiaj Jakubowi Bąkowi. Widać, że chce, ale "dobrymi chęciami piekło wybrukowane". Najpierw nie opanował piłki w prostej sytuacji, a po chwili zagrywa zbyt anemicznie.

• Mariusz Malec wybija piłkę po wrzutce Omara Monterde. Po chwili nieudanym dośrodkowaniem "popisał" się Marcin Kaczmarek - piłka po jego zagraniu przeszła przez całe pole karne gości.

• Obrońca gości w odpowiednim momencie nabiegł na dośrodkowanie Sebastiana Kamińskiego z rzutu wolnego i precyzyjnym strzałem wpisuje się na listę strzelców!

• GOL DLA DRUTEX-BYTOVII! ŁUKASZ WRÓBEL!!!

• Jakub Wrąbel pewnie wychodzi do dośrodkowania Jakuba Bąka. Spokojnie chwyta piłkę.

• Damian Michalik fauluje wychodzącego z kontrą Michała Rzuchowskiego. Sędzia bez wahania sięga po żółtą kartkę.

• Michał Efir powinien baczniej obserwować ustawienie defensywy gospodarzy - dał się złapać w pułapkę ofsajdową.

• Jakub Bąk strzela daleko od bramki Jakuba Wrąbla. Ten wznawia gę z "piątki".

• Damian Ciechanowski podłączył się do akcji ofensywnej Olimpii, ale z dośrodkowaniem nie było już tak różowo - piłkę łapie Gerard Bieszczad.

• Omar Monterde zdecydował się na strzał z rzutu wolnego z ok. 30 metrów. Po rykoszecie piłka mija bramkę.

• Zablokowany strzał Łukasza Wróbla po stałym fragmencie gry. Sędzia wskazuje gościom wznowienie od rzutu rożnego, który już nie przyniósł zagrożenia pod bramką

• Czujny Gerard Bieszczad przecina podanie kierowane Karola Angielskiego. Gdyby nie ta interwencja, to Olimpia mogłaby być na dwubramkowym prowadzeniu.

• W odpowiedzi na strzał z ostrego kąta zdecydował się Jakub Bąk. Nie był w stanie pokonać imiennika, Jakuba Wrąbla.

• Bramka pozytywnie podziałała na piłkarzy Jacka Paszulewicza. Kamil Kurowski nieźle centruje w "szesnastkę" gości, gdzie dobrze ustawiony Łukasz Wróbel wybija jak najdalej.

• Zawodnik gospodarzy dopadł do odbitej piłki przez defensywę Drutex-Bytovii i mocnym uderzeniem (szybko) otwiera wynik meczu!

• GOL! MARCIN WOŹNIAK!!!

• Solowa akcja Marcina Kaczmarka przynosi rzut rożny dla gospodarzy.

• Jakub Wrąbel przechwytuje piłkę zagraną przez Damiana Warchoła do Karola Angielskiego.

• Nie minęło kilkanaście sekund, jak mamy pierwsze przewinienie Marcina Smolińśkiego na Omarze Monterde.

• Gwizdek sędziego i pierwsza połowa rozpoczęta!

• Obie drużyny wychodzą na murawę!

• Kapitanami są dzisiaj Marcin Kaczmarek i Krzysztof Bąk.

• Przed meczem trochę popadało, więc możemy spodziewać się zroszonej murawy rodem z Premier League. Oby sam mecz stał na tym samym poziomie.