Olimpia Grudziądz 0 - 2 Podbeskidzie Bielsko-Biała

Olimpia Grudziądz

0

Podbeskidzie Bielsko-Biała

2

• KONIEC MECZU! Podbeskidzie wygrywa w Grudziądzu 0:2, jednak Olimpia walczyła do końca i gdyby lepsza skuteczność gospodarzy, wynik byłby inny. Dziękuje za spotkanie. Relacjonował dla was Dawid Gryczewski.

• Ostatnia zmiana w drużynie Podbeskidzia. Demjan schodzi, a jego miejsce zajmuje Kamil Jonkisz.

• Olimpia Grudziądz ewidentnie się poddała już w tym meczu.

• Aż 5 minut sędzia doliczył do drugiej połowy.

• Żółta kartka dla zawodnika Olimpii.

• Podbeskidzie się broni, wybija jak najdalej piłki. Gospodarze cały czas atakują, jednak nie mogą trafić piłką do siatki.

• Druga zmiana w drużynie gości. Magiera schodzi, wchodzi Wawszczyk.

• Wrzutka w pole karne zawodników Podbeskidzia, jednak dobrze interweniują obrońcy gości.

• Kolejna zmiana w Olimpii! Kraska za Kłusa

• Zmiana w Olimpii! Skórecki za Ciechanowskiego.

• Angielski świetnie wywalczył rzut rożny dla gospodarzy. Będzie okazja!

• Zitko świetnie zablokował strzał Ferugi.

• Feruga faulowany i potrzebna jest pomoc medyczna. Na szczęście prawdopodobnie nic się nie stało.

• Ogromne problemy Podbeskidzia we własnym polu karnym! Olimpia cały czas napiera, a szczególnie dzięki Ciechanowskiemu, który tworzy akcje dla gospodarzy.

• Zmiana w drużynie gości. Schodzi Tomasz Podgórski, natomiast za niego wejdzie Dariusz Kołodziej.

• Żółta kartka dla zawodnika Podbeskidzia! Otrzymał ją Adam Deja.

• Sierpina zagrał niecelnie do wychodzącego na czystą pozycję Chmiela.

• Niesamowite co robi teraz zespół z Grudziądza! Cały czas jest niebezpiecznie w polu karnym gości, jednak szczególnie dzięki Angielskiemu.

• ALEŻ BOMBA ANGIELSKIEGO! Świetne uderzenie z dystansu Angielskiego na lewy słupek, jednak minimalnie mija bramkę Podbeskidzia.

• Malec leży na murawie, potrzebna pomoc medyczna.

• Mamy zmianę w Olimpii.

• Kaczmarek przeciął podanie adresowane do Chmiela.

• GOOOL!! 0:2!! Pewnie wykonany w prawe okienko rzut karny przez Tomasza Podgórskiego!

• RZUT KARNY DLA PODBESKIDZIA!!!

• Zawodnik Podbeskidzia - Feruga został sfaulowany. Mamy rzut wolny.

• Po piętnastominutowej przerwie rozpoczynamy drugą połowę!

• Podsumowując pierwszą połowę... Olimpia minimalnie przeważa, jednak każda akcja Podbeskidzia jest bardzo groźna. Na pewno bardzo może się podobać atmosfera na stadionie. Kibice "Olimpijczyków" mimo, że ich drużyna przegrywa 0:1, oni dopingują z całych sił.

• Jednak nic już się więcej nie wydarzy. Sędzia zakończył pierwszą połowę i Olimpia Grudziądz przegrywa z Podbeskidziem Bielsko-Białą 0:1.

• Olimpia napiera teraz Podbeskidzie!

• Ależ szansa dla Olimpii! Michalik otrzymał podanie w pole karne, ten zatańczył, uderzył jednak obok bramki.

• Piłka trafiła pod nogi Kurowskiego, ten uderzył minimalnie obok bramki rywali!

• Akcja za akcją! Strzał głową przez Sokołowskiego, jednak spokojnie łapie Wrąbel.

• Piłka po uderzeniu głową przez Kłusa poleciała minimalnie obok bramki Podbeskidzia!

• Żółta kartka dla Roberta Menzela!

• Zawodnikowi Olimpii jednak nic się nie stało i możemy grać dalej.

• Jasiński potrzebuje pomocy medycznej, gdyż został sfaulowany.

• Podbeskidzie zaczyna wierzyć w swoje możliwości i zaczyna atakujować Olimpię.

• Robert Demjan otrzymał prostopadłe podanie za pomiędzy obrońców i w dogodnej sytuacji się nie pomylił.

• GOOOOL! 0:1 - Robert Demjan!

• Olimpia ma przewagę. Cały czas atakuje, jednak cały czas świetna obrona Podbeskidzia nie pozwala na przeprowadzenie groźnych sytuacji.

• Atak pozycyjny drużyny Podbeskidzia. Zagranie do Demjana, jednak sędzia odgwizduje spalony.

• Ależ szansa dla Olimpii Grudziądz z rzutu rożnego! Świetnie interweniował bramkarz Podbeskidzia, który obronił strzał głową Malca!

• Jak na razie obie drużyny wymieniają się niedokładnymi podaniami. Rzut rożny dla Olimpii.

• Świetnie interweniuje Jasiński podanie prostopadłe adresowane do obiegającego go Chmiela.

• Wrzutka w pole karne Podbeskidzia z rzutu wolnego, jednak świetnie nabija Banasiaka Smoliński i rozpocznie od bramki Leszczyński.

• Próba wrzucenia piłki w pole karne gości, jednak świetnie łapie Leszczyński.

• Podbeskidzie stara się zaatakować, a dokładnie Podgórski jednak obrona Olimpii świetnie jest ustawiona.

• Głośny doping kibiców Olimpijczyków nie słabnie.

• Znów Podbeskidzie musi się mieć na uwadze. Zawodnik gości wybija na aut podanie adresowane do Banasiaka.

• Podbeskidzie próbowało z dystansu pokonać Wrąbla, jednak piłka uderzona przez Ferugiego wpadła wprost w ręce bramkarza.

• Olimpia starała się zaatakować jednak świetnie przejął podanie Leszczyński.

• Zawodnicy rozstawieni na boisku. Sędzia główny Kornel Paszkiewicz rozpoczyna spotkanie!

• Zawodnicy powoli wychodzą na murawę. Za chwilę arbiter rozpocznie spotkanie!

• Za 10 minut sędzia rozpocznie gwizdkiem spotkanie. Kibice gromadzący się na stadionie gospodarzy już nie mogą doczekać się rozpoczęcia sezonu 1. ligi w Grudziądzu.

• Znamy już składy obu drużyn, więc czas teraz na ławkę rezerwowych.

Olimpia Grudziądz: Królczyk, Klemenz, Bielawski, Wolski, Skórecki, Kraska, Angielski.

Podbeskidzie Bielsko-Biała: Lis, Kołodziej, Jakubik, Jonkisz, Gutowski, Wawszczyk, Zakrzewski.

• Witamy na relacji live z meczu Olimpia Grudziądz - Podbeskidzie Bielsko-Biała.