Olimpia Grudziądz

1

Pogoń Siedlce

0

• KONIEC SPOTKANIA! Olimpia Grudziądz wygrywa z Pogonią Siedlce 1:0! Mecz bardzo nudny, bardzo mało akcji i chyba nic więcej o tym meczu nie można napisać. Dziękuję bardzo za uwagę. Miłego wieczoru!

• Jeszcze zawodnicy Pogoni się starają, jednak piłki bardzo dobrze wybijane są przez gospodarzy.

• Uderzenie z dystansu Makowskiego, jednak ta odbija się od głowy Malca, wraca do zawodnika i ten próbując dośrodkować zrobił to fatalnie i piłka wyszła z boiska.

• Sędzia dolicza 4 minuty.

• Świetnie teraz zawodnicy Olimpii rozgrywają piłkę. Ewidentnie teraz oni dyktują warunki i chyba wynik meczu się nie zmieni.

• Znów zbytnio nic na boisku się nie dzieje. Zawodnicy Olimpii przytrzymują piłkę i chyba słusznie.

• Ogromne straty zawodników Pogoni i cały czas przy piłce gospodarze.

• Ostatnia zmiana w Pogoni. Z boiska schodzi Kurbiel, a pojawia się Gołębiewski

• GOOOL!! Pewnie wykonał rzut karny Kaczmarek i Olimpia Grudziądz prowadzi 1:0!

• RZUT KARNY DLA OLIMPII!!!

• Oddalone zagrożenie przez zawodników Pogoni Siedlce.

• Rzut rożny dla Olimpii. Skórecki zagrał w pole karne do swojego kolegi, po którego uderzeniu piłka wróciła przed pole karne. Do futbolówki dobiegł Kasperkiewicz, który oddał strzał z dystansu. Piła po rykoszecie minęła lewy słupek bramki.

• Po zmianie nastąpiła przerwa na uzupełnienie płynów, jednak już wracamy do gry. Piłkę posiadają gospodarze.

• Ostatnia zmiana w drużynie Olimpii Grudziądz. Z boiska schodzi Banasiak, a na jego miejsce wchodzi Smoliński.

• Swoich sił spróbował Demaniuk, ale bez zagrożenia dla bramki Wrąbla.

• Mamy drugą zmianę w drużynie gości. Tym razem boisko opuszcza Burkhardt, a wchodzi Paczkowski.

• Jeszcze jeden rzut rożny dla Olimpii, jednak po wrzutce w pole karne zbyt wysoko nogę uniósł Trzepacz. Od bramki zacznie Misztal.

• Mamy zmianę w Pogoni. Z boiska schodzi Sulejmani, na boisku pojawia się Demianiuk

• Fatalna komunikacja pomiędzy obrońcami Pogoni i w efekcie mamy kolejny korner dla gospodarzy.

• Zagranie ręką przez Tomasiewicza. Olimpia ma rzut wolny tuż przy linii bocznej pola karnego.

• Próba wrzutki Skóreckiego, lecz zablokowany został przez Makowskiego. Mamy rzut rożny.

• Faul na Banasiaku i żółtym kartonikiem ukarany zostaje Makowski.

• Podwójna zmiana w Olimpii. Schodzą z boiska Angielski i Łukowski, a wchodzą Skórecki i Trzepacz.

• Woźniak został sfaulowany przez Jędrycha i sędzia pokazuje żółtą kartkę!

• TOMASIEWICZ! Zawodnik Pogoni wychodził sam na sam z Wrąblem, jednak piłka uderzona została wprost w ręce goalkeepera gospodarzy.

• Chyła faulowany przez Łukowskiego. Mała przerwa w grze, ale już wracamy do gry.

• Zagranie Woźniaka do Michalika, ten oddaje strzał na dalszy słupek jednak obok.

• Od razu Olimpia próbuje strzałów na bramkę gości. Najpierw próba Angielskiego, potem Michalika, jednak oba strzały zostały zablokowane.

• Rozpoczynamy drugą połowę spotkania!

• Musimy z przykrością stwierdzić. Baaardzo nudne spotkanie. Jedna groźna akcja Pogoni Siedlce i nic więcej. Mamy nadzieję, że gra zmieni się w drugiej fazie meczu. Zapraszamy za kilka minut.

• Koniec pierwszej połowy spotkania!

• Arbiter dolicza dwie minuty do pierwszej części spotkania.

• Podania wymieniane przez zawodników Pogoni w polu karnym Wrąbla! W końcu próba Tomasiewicza, jednak bez zagrożenia, gdyż blokowali obrońcy gospodarzy.

• Zagranie ręką przez Świerblewskiego i rzut wolny dla Olimpii.

• Michalik faulowany w narożniku pola karnego. Do piłki podchodzi Łukowski. Wrzutka w pole karne, świetnie piąstkuje Misztal! Sędzia jednak po raz kolejny odgwizduje faul na zawodniku gości.

• W końcu groźna sytuacja w tym meczu! Pogoń ruszyła z akcją... Wrzesiński po ziemi zagrał w głąb pola karnego do nadbiegającego Tomasiewicza, lecz ten uderzył nad bramką Olimpii.

• Zagranie przed pole karne, jednak świetnie ustawiony zawodnik gości wybija na aut.

• Szansa z rzutu rożnego dla gospodarzy.

• Zaczynamy grę, a dokładnie przy piłce zawodnicy Pogoni Siedlce.

• Mamy przerwę na uzupełnienie płynów.

• Łukowski do Kaczmarka ten uderza z pierwszej piłki, jednak prosto w ręce Misztala.

• Niebezpiecznie uniesiona noga piłkarza Pogoni. Zacznie od bramki Wrąbel.

• Rzut rożny dla Pogoni Siedlce.

• Banasiak z dystansu i "panu Bogu w okno". Bardzo niecelny strzał.

• Bardzo niecelna próba uderzenia w wykonaniu Banasiaka.

• Świerblewski złapany na spalonym.

• Rzut wolny dla gospodarzy. Zagranie Woźniaka w pole karne Pogoni iiii.... Znów faul na graczu gości.

• Szczerze mówiąc... Oglądamy bardzo nudną grę. Zapewne tak jak pisałem wcześniej. Wpływ na płynność gry ma pogoda.

• Atak Pogoni zatrzymany przez Olimpię. Gospodarze ruszyli do ataku, jednak za mocno zagrywał Łukowski.

• Od razu chcieli odpowiedzieć na atak zawodnicy Olimpii, jednak po wrzutce Kaczmarka, piłkę łapie Misztal.

• Wrzutka w pole karne na głowę Jędrycha, jednak piłka powędrowała obok bramki Wrąbla.

• Pogoń ma wyrzut z autu. Będzie szansa przedostać się w pole karne Olimpii.

• Faul zawodnika gospodarzy w polu karnym Pogoni i od bramki zacznie Misztal.

• Woźniak wywalczył rzut rożny dla Olimpii.

• Uderzenie Banasiaka na dalszy słupek, ale bez problemów broni bramkarz gości.

• Jak na razie nic ciekawego nie dzieje się na boisku. Spokojne rozpoczęcie meczu.

• Arbiter Paweł Pskit rozpoczyna spotkanie w Grudziądzu!

• Zawodnicy już na murawie! Za chwilę rozpoczynamy!

• Za 5 minut sędzia rozpocznie spotkanie. Zawodnicy już opuścili boisko. Czekamy teraz tylko na rozpoczęcie.

• Obie drużyny rozgrzewają się na murawie. Za 20 minut pierwszy gwizdek arbitra.

• I znamy składy drużyny gości, a to ich ławka rezerwowych.
    Frąckowiak
    , Lewandowski, Paczkowski, Dybiec, Gołębiewski, Bajdur, Demianiuk

• Znamy już skład gospodarzy, a o to ich ławka rezerwowych.

Patryk Królczyk, Radosław Jasiński, Marcin Smoliński, Patryk Skórecki, Adrian Bielawski, Lukas Klemenz, Oskar Trzepacz

• Oj jak gorąco w Grudziądzu. Jest około 30 stopni Celsiusza. Mamy nadzieję, że to nie przełoży się na grę i spotkanie będzie bardzo żywe oraz zobaczymy dużo akcji.

• Witam na relacji LIVE z meczu Olimpia Grudziądz - Pogoń Siedlce. Relację poprowadzi dla Was Dawid Gryczewski. Życzę miłego śledzenia spotkania.