Olimpia Grudziądz

3

Stal Mielec

1

• Olimpia zdecydowanie prowadziła cały mecz. Budowali świetne ataki, ale w dzisiejszym meczu ogromną role zrobiły stałe fragmenty gry i świetne dośrodkowania. Stal szybko odpowiedziała jedną bramką, jednak zabrakło już czasu na cokolwiek. Dziękuję za śledzenie relacji live z meczu Olimpia Grudziądz - Stal Mielec. Miłego wieczoru!

• Nic już się nie wydarzyło! Koniec spotkania.

• Dobra sytuacja dla Sobczaka, jednak sędzia dopatrzył się spalonego.

• Michalik wywalczył rzut rożny, jednak wrzutka zawodnika Olimpii nie wyszła i piłkę w rękach ma Libera.

• Szybka odpowiedź Stali Mielec i piłkę do siatki pakuje Krzysztof Kiercz! Olimpia trochę zaspała.

• GOOOL! 3:1!

• GOOOOOOL 3:0! Ponownie Kłus! Podanie Malca w polu karnym do Kłusa i ten bez wahania wpakował piłkę do siatki! 3:0 i już raczej zwycięsko z tego spotkania wyjdzie Olimpia Grudziądz.

• Kamil Radulj fauluje tuż przed polem karnym Kasperkiewicza! Będzie szansa na 3:0!

• Próba dośrodkowania z lewej strony boiska przez Sobczaka i znów nie udana. Piłka w rękach Wrąbla.

• Dośrodkowanie w pole karne! Uderzenie Malca powędrowało nad bramką Libera.

• Olimpia chce jeszcze jednej bramki! Kolejny rzut rożny dla gospodarzy!

• Rzut rożny dla Olimpii, Łukowski rozegrał krótko piłkę z Kaczmarkiem. Łukowski wrzucił w pole karne na głowę Karola Angielskiego i piłka drugi raz wpada do bramki Stali Mielec. 2:0!

• GOOOOOOOOOOOOOOL KAROL ANGIELSKI!

• Próba Michalika. Wbiegł w pole karne z narożnika boiska zawodnik Olimpii, jednak znów strzał był za słaby i bez problemów broni Libera.

• Ależ uderzenie Łukowskiego! Świetnym uderzeniem popisał się Łukowski, który oddał strzał na lewy słupek, jednak dobrze interweniuje Libera.

• Kolejna żółta kartka dla Stali. Tym razem Kiercz faulował Michalika i Olimpia ma okazje z rzutu wolnego z odległości około 30 metrów.

• Przemysław Lech fauluje w polu karnym zawodnika Olimpii i otrzymuje żółtą kartkę. Zaczynają gospodarze.

• Ostatnia zmiana w drużynie gości. Z boiska schodzi Cholewak, a w jego miejsce wchodzi Głowacki.

• Piłka odbita przez Łukowskiego i mamy rzut rożny dla Stali Mielec.

• Próba "loba" Kaczmarka, jednak ewidentnie mu nie wyszło. Piłka w posiadaniu drużyny z Mielca.

• Robi się sennie na stadionie. Coraz mniej walki i gra staje się nudna.

• Zmiana w drużynie Stal Mielec: z boiska schodzi Żubrowski, na boisku pojawia się Lech.

• Przed świetną sytuacją Stal Mielec. Praktycznie na pustą bramkę nie trafił Kiercz, który otrzymał piłkę z głębi pola. Tymczasem 25 metrów od bramki był faulowany jeden z piłkarzy w białych koszulkach i mamy rzut wolny.

• Zmiana w drużynie Stali. Na boisko wchodzi Tomasz Prejs, a schodzi Sebastian Łętocha.

• Kibice zaczynają jeszcze głośniej dopingować drużynę, a zawodnicy Olimpii już dużo spokojniej rozgrywają piłkę i powoli kierują się w stronę bramki Libera.

• Po bramce dla Olimpii Grudziądz od razu ruszyli do ataku zawodnicy Stali.

• Idealna wrzutka z rzutu rożnego Łukowskiego na głowę Kłusa! Ten popisał się świetnym uderzeniem i piłka w siatce Stali Mielec. Mamy 1:0 dla gospodarzy.

• GOOOOOLL 1:0!! KŁUS!

• Rzut rożny dla Olimpii.

• Krótkie rozegranie rzutu rożnego przez Stal. Próba wejścia w pole karne Olimpii, jednak faulował Łukowski. Mamy rzut wolny.

• Rzut rożny dla gości. Strzał Cholewniaka zablokowany przez Ciechanowskiego.

• Ostatnia zmiana w drużynie Olimpii. Z boiska schodzi Banasiak, a na jego miejsce wbiega Kasperkiewicz.

• Kolejna wrzutka. Tym razem wrzutka Getingera w pole karne Olimpii, ale niezbyt słabo uderzył Łętocha.

• Dośrodkowanie przez Kaczmarka za mocne i od bramki Libera.

• Angielski pogubił się w polu karnym po dograniu z lewej strony od Woźniaka. Mogłaby być dobra sytuacja.

• Mamy zmianę w drużynie Olimpii. Schodzi Kamil Kurowski natomiast wejdzie za niego Jakub Łukowski.

• Obie drużyny już na murawie. Rozpoczynamy drugą połowę spotkania.

• Złe wieści docierają nas z szpitala w Grudziądzu! Prawdopodobnie zawodnik Olimpii Grudziądz doznał otwartego złamania ręki. Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

• Na gola ewidentnie zasługuje Olimpia. Dużo atakują, budują piękne akcje i chyba tylko brakuje dziś gospodarzom szczęścia. Drużyna gości gra nawet przyzwoicie w obronie, lecz fatalnie w przodzie. Większość wrzutek wybijają "Biało-Zieloni".

• Koniec pierwszej połowy spotkania!

• Żółta karta za faul taktyczny na Sulewskim.

• Tymczasem atakują zawodnicy Stali Mielec. Wrzutka w pole karne Olimpii. Tam czekał jednak Malec i piłka wybita z pola karnego.

• Szansa dla Olimpii! Świetna piłka dochodzi do Banasiaka, ten uderza na bramkę jednak wprost w ręce bramkarza gości.

• Piłka uderzona przez Michalika paruje na bramkę Libery, jednak ten bardzo dobrze interweniuje. Rzut rożny dla Olimpii i podobna sytuacja jaką przed chwilą miała Stal. Tym razem uderzenie Angielskiego bez problemu łapie Libera.

• Piłkę uderzoną przez Zalepe bez problemu łapie Wrąbel.

• Rzut wolny dla Stali w okolicach pola karnego Olimpii. Piłka jednak zostaje wybita za linie bramkową gospodarzy i drużyna z Mielca ma rzut rożny.

• Sędzia doliczył do spotkania aż 9 minut. Zapewne jest to związane z kontuzją Nildo.

• Za wysoka wrzutka Kaczmarka i piłka w rękach Libera. Ten oddał bardzo daleki wykop i piłkę ma bramkarz gospodarzy.

• Kurowski wywalczył rzut rożny dla Olimpii.

• Seria fatalnych podań przez obie drużyny. Wygląda to tak, jakby już wszyscy zawodnicy chcieliby zejść na przerwę.

• Strzał Ciechanowskiego ląduje wprost w rękach Libery. Piłka uderzona została w sam środek. Zacznie bramkarz.

• Próba wywalczenia rzutu rożnego przez Woźniaka nie udana. Od bramki rozpocznie Libera.

• Rzut wolny dla Olimpii, jednak bardzo źle wykonany. Na koniec Ciechanowski faulował przy lini bocznej. Piłka dla Stali.

• Łętocha złapany na spalonym. Cholewniak spóźnił się z podaniem i bramka zdobyta przez gracza Stali nie zostaje uznana.

• Po tym rzucie rożnym nic nie wyszło. Szybką kontrę przeprowadzili goście, oddali strzał na bramkę, lecz za słabo im wyszło to uderzenie, aby pokonać Wrąbla.

• KACZMAREK!!! Jak to nie wpadło? Uderzenie Kaczmarka z szesnastego metra rewelacyjnie broni Libera i piłka zostaje wybita nad poprzeczką! Rzut rożny dla Olimpii.

• Oddalone zagrożenie. Piłka wybita przez obrońcę Stali Mielec.

• Olimpia napiera. Kolejny rzut rożny dla gospodarzy.

• Uderzenie z dystansu oddał Radujl, jednak daleko nad bramką Olimpii.

• Wrzutkę w pole karne "wyczyścił" Kaczmarek, który wybił piłkę daleko, na stronę Stali. Cholewniak jednak wywalczył kolejny rzut rożny.

• Mamy pierwszy rzut rożny dla piłkarzy z Mielca.

• Groźne uderzenie znów przez zawodnika Olimpii! Piłka mija o centymetry bramkę Libery!

• Kolejna próba, tym razem piłkę do siatki chciał wpakować Woźniak lecz i tym razem bez problemów broni Libera.

• Uderzenie z dystansu Kaczmarka i znów za lekko. Ten chłopak dziś chce strzelić bramkę.

• Uderzenie z rzutu wolnego nie wyszło. Piłka odbiła się od muru.

• Rzut wolny gdzieś w okolicach 30 metra dla Stali Mielec.

• Od bramki zaczyna goalkeeper gości!

• Wymuszona zmiana w drużynie gospodarzy. Karol Angielski wchodzi za kontuzjowanego Nildo, który został podniesiony na noszach. Kibice skandują jego nazwisko, aby go wesprzeć!

• Dłuższa przerwa w grze. Nadal opatrywany jest Nildo.

• Karetka wjechała na boisko. Nildo nie może się podnieść nadal z murawy.

• Ojojojoj... Nildo próbował uderzenia piłki przewrotką, jednak źle upadł na murawę i prawdopodobnie już dziś nie zagra. Koledzy z drużyny od razu wołali o pomoc. Źle to wygląda.

• Kolejny rzut rożny dla Olimpii.

• Kaczmarek dziś chyba chcę zanotować bramkę z woleja! Ponownie chciał bardzo efektownie uderzyć piłkę jednak za lekko oddał strzał.

• Rzut rożny dla Olimpii Grudziądz!

• Szansa dla Olimpii! Kaczmarek wbiega w pole karne, dogrywa piłkę do środka jednak na posterunku zawodnik Stali, który wybija piłkę na aut.

• Atakują gospodarze i znów zmarnowana szansa na wrzutkę. Tym razem próbował dośrodkować w pole karne Olimpii Banasiak lecz piłka odbiła się od obrońcy.

• Czas na kolejny rzut rożny. Po dośrodkowaniu Kaczmarka piłka na aut bramkowy wybił Cholewiak.

• Atak Olimpii Grudziądz lewą stroną boiska. Gracz Olimpii nabił zawodnika gości i mamy rzut rożny.

• Kaczmarek uderza z woleja, jednak piłka wysoko nad bramką gości.

• Odpowiedź gości. Akcja prawą stroną boiska, Sobczak próbuje dośrodkować, jednak za lekko.

• Rozpoczęcie meczu i od razu strzał! Marcin Woźniak spróbował swych sił z narożnika pola karnego jednak piłka obok bramki.

• GWIZDEK ARBITRA - ZACZYNAMY!

• Zawodnicy już po rozgrzewce. Już za mniej niż 10. minut sędzia rozpocznie spotkanie.

• Pogoda w Grudziądzu dopisuje. Piłkarze rozgrzewają się na murawie, ponieważ za pół godziny arbiter Konrad Kiełczewski z Białegostoku rozpocznie spotkanie.

• Znamy składy obu drużyn! Więc podam jeszcze zawodników rezerwowych.

Olimpia Grudziądz: Patryk Królczyk, Adrian Bielawski, Lukas Klemenz, Karol Angielski, Marcin Smoliński, Arkadiusz Kasperkiewicz, Jakub ŁukowskiStal Mielec: Marek Kozioł, Sebastian Szczepański, Przemysław Lech, Piotr Głowacki, Tomasz Prejs, Dorian Buczek

Stal Mielec: Marek Kozioł, Sebastian Szczepański, Przemysław Lech, Piotr Głowacki, Tomasz Prejs, Dorian Buczek

• Za chwilę poznamy składy, jednak na początku może parę słów o nadchodzącym spotkaniu. Obie drużyny znajdują się w dolnej części tabeli. Gospodarze posiadają tylko jeden punkt i zajmują 17. miejsce w tabeli. Trochę lepiej prezentuje się drużyna z Mielca, która co ciekawe nie przegrała żadnego meczu, ani w sumie nie wygrała, gdyż w trzech spotkaniach cały czas padał remis. Stal zajmuje 13. miejsce z dorobkiem 3 punktów.

• Witamy na tekstowej relacji live z meczu Olimpia Grudziądz - Stal Mielec!