Olimpia Zambrów

0

Arka Gdynia

1

• Koniec spotkania! Arka szczęśliwie wygrała w regulaminowym czasie gry po rzucie karnym, którego na gola zamienił Marcus da Silva!

• Gool! Marcus da Silva!

• Rzut karny dla Arki!

• Sędzia doliczył cztery minuty.

• Zmiana w Olimpii, Karol Buzon za Łukasza Grzybowskiego.

• Do końca meczu pozostało nieco ponad pięć minut. Jeśli w regulaminowym czasie gry nie padnie żaden gol, będzie dogrywka.

• To powinie być gol! Rashid Yussuff miał kapitalną okazję do strzelenia gola, ale nie trafił z bliskiej odległości

• Świetna akcja Marcusa da Silvy i Szymona Lewickiego, piłkę fantastycznie obronił Piotr Czapliński!

• Sebastian Szerszeń został ukarany żółtą kartką.

• Ostatnia zmiana w Arce, z boiska schodzi Paweł Wojowski, zastępuje go Marcin Warcholak.

• Łukasz Grzybowski został ukarany żółtą kartką.

• Druga zmiana w Arce, Yannick Kakoko wszedł w miejsce Mosiejki.

• Damian Zbozień znalazł się w dobrej sytuacji do oddania strzału, ale został zablokowany.

• Damian Mosiejko stracił piłkę na rzecz rywali. A to mogła być niezła akcja Arki.

• Pierwsza zmiana w Arce, Marcu da Silva zmienił Rafała Siemaszkę.

• Arka w natarciu! Adrian Błąd zagrywał piłkę do Zbozienia, który uderzał na bramkę rywali głową, ale piłka powędrowała tuż nad poprzeczką.

• Rzut rożny dla Arki, bez zagrożenia pod bramką Olimpii Zambrów.

• Przemysław Stolc próbował odegrać piłkę do Rafała Siemaszki, ale przejęli ją gospodarze.

• Rafał Siemaszko został ukarany żółtą kartką.

• Marcin Byszewski został ukarany żółtą kartką.

• Pierwsza zmiana w Olimpii, Patryk Brzeski opuścił boisko, zastąpił go Sebastian Szerszeń.

• Wracamy po przerwie i rozpoczynamy drugą połowę!

• Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Olimpia Zambrów bezbramkowo remisuje z Arką Gdynia.

• Próba ataku ze strony Arki, Rashid Yussuff zagrywał do Szymona Lewickiego, który koniec końców nie zdołał oddać strzału na bramkę i stracił futbolówkę.

• Jeszcze swoich sił próbują gospodarze. Marcin Byszewski uderzał na bramkę rywali, futbolówka powędrowała nad poprzeczką.

• Niecelne zagranie jednego z graczy Arki, grę od własnej bramki wznowił Czapliński.

• Adrian Błąd uderzał na bramkę rywali, trafił jedynie w boczną siatkę.

• Od pierwszych chwil spotkania to Arka dominowała na placu gry. W ostatnich minutach to gospodarze próbują dojść do głosu i starają się znaleźć sposób na sforsowanie defensywy gości i przedostanie się pod bramkę Pavelsa Steinborsa.

• Arka w natarciu! Zbozień świetnie dośrodkowywał w pole karne, do futbolówki dopadł Yussuff, jednak znów jeszcze lepszą interwencją popisał się Czapliński!

• Tym razem stratę zanotowali goście z Gdyni, a dokładniej Rafał Siemaszko, któremu rywale łatwo odebrali piłkę.

• To mogła być niezła akcja Olimpii Zambrów, ale Łukasz Grzybowski stracił futbolówkę na rzecz Rashida Yussuffa.

• Rashid Yussuff zagrać piłkę na pole karne rywali, w porę uprzedził go jednak Piotr Czapliński.

• Przemysław Stolc nieprzepisowo zatrzymywał Łukasza Grzybowskiego.

• Kolejna groźna akcja Arki! Tym razem do piłki dopadł Rashid Yussuff, który próbował wykończyć akcję, ale bardzo dobrą interwencją popisał się Piotr Czapliński.

• Bardzo niedokładne zagranie Siemaszki do Wojowskiego. Mimo niedokładności to goście są jak na razie stroną dominującą w tym spotkaniu.

• Szymon Lewicki został złapany na spalonym.

• Co za okazja Arki! Po uderzeniu Adriana Błąda futbolówka odbiła się od poprzeczki!

• Próba dośrodkowania Jakuba Cesarka, którego uprzedził Pavels Steinbors.

• Piłka opuściła boisko i grę od własnej bramki Piotr Czapliński.

• Zbozień zagrał do Błąda, który z kolei popisał się niecelnym strzałem.

• Bartosz Osoliński zdecydował się na oddanie strzału z dystansu, jednak piłka po jego trafieniu powędrowała nad poprzeczką.

• Pierwszy gwizdek sędziego i rozpoczynamy mecz!

• Rezerwowi Olimpii Zambrów: Broniszewski, Humerski, Kotus, Jastrzębski, Szerszeń, Bach, Buzon.

• Rezerwowi Arki: Socha, Sołdecki, Jałocha, Warcholak, da Silva, Kakoko, Węsierski.

• Serdecznie witamy i zapraszamy na relację NA ŻYWO z meczu 1/16 finału Pucharu Polski! W Zambrowie miejscowa Olimpia zagra dziś z Arką Gdynia.