Mecz Olympiakos Pireus - FC Barcelona ONLINE. Gdzie oglądać...

Mecz Olympiakos Pireus - FC Barcelona ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Liga Mistrzów, Grupa D
2017-10-31 20:45

Olympiakos Pireus

0

FC Barcelona

0

• Serdecznie dziękuje za wspólnie spędzony czas, jednocześnie zapraszając na jutrzejszy wieczór z Champions League!

• Nie ma co ukrywać! Olympiakos zasługuje dzisiaj na pochwały! Na szczególnie wyróżnienie zasługują Vadis Odjidja-Ofoe, Panagiotis Tachtsidis oraz Silvio Proto. Gdyby nie golkiper gospodarzy wynik na tablicy mielibyśmy zupełnie inny!

• Koniec! Stadion w Pireusie wybuchł radością! Ich drużyna remisuje bezbramkowo z wielką FC Barceloną!

• Silvio Proto jest dzisiaj bohaterem swojej drużyny! Bramkarz gospodarzy tym razem broni mocny, płaski strzał Leo Messiego!

• Zakotłowało się w polu karnym Olympiakosu, jednak żaden z graczy Blaugrany nie oddał strzału bramkę.

• Leo Messi oddaje celny strzał, który leci jednak prosto w bramkarz gospodarzy.

• Za ten faul Diogo Figueiras ogląda żółty kartonik.

• Rzut wolny dla Barcelony z około 17 metra! Ależ będzie szansa dla Messiego!

• Oglądamy ostatnią zmianę w tym meczu. Kostas Fortounis zmieniony przez Urosa Djurdjevicia.

• Deulofeu próbował wyłożyć piłkę Messiemu, któremu przelatuje ona obok nogi!

• Luis Suarez lobuje bramkarza rywala, lecz piłka trafia w poprzeczkę! Mało brakowało!

• Zmiana w Olympiakosie. Mehdi Carcela-Gonzalez zostaje zmieniony przez Felipe Pardo.

• Bardzo ostry początek gry Andre Gomesa. Już w pierwszej minucie przebywania na boisku ogląda żółtą kartkę.

• Ostatnia zmiana w ekipie gości. Denis Suarez schodzi, a Andre Gomes wchodzi.

• Vadis Odjidja-Ofoe kończy swój występ na dzisiaj. Belg zasługuje na pochwałę. Zmienia go Guillaume Gillet.

• Kolejna nieudana próba Luisa Suareza. Tym razem Urugwajczyk uderzał przewrotką.

• Luis Suarez nabierał rozpędu, ale jego podanie pozostawia wiele do życzenia.

• Strzał Denisa Suareza zostaje zablokowany. Szkoda, gdyż wyglądał na bardzo groźny.

• Piłka minęła bramkarza, dopadł do niej Jordi Alba, ale lewy obrońca gości nie dał rady dokładnie dośrodkować.

• Leo Messi oddaje bardzo słaby strzał! Bramka była praktycznie pusta! Jak to nie wpadło!

• Ivan Rakitić zmienia Paulinho. Dzisiaj Brazylijczyk niczym ciekawym się nie wyróżniał.

• Vadis Odjidja-Ofoe łatwo radzi sobie z dwoma rywalami. Co z tego jak żaden z jego kolegów nie doskakuje do jego dośrodkowania.

• Bjorn Engels fauluje Suareza bez piłki i ogląda żółtą kartkę.

• Przeciągnięte dośrodkowanie Gerarda Deulofeu i żaden z jego kolegów nie zdołał zamknąć akcji.

• Vadis Odjidja-Ofoe znakomicie rozprowadza piłkę na skrzydło skąd bardzo źle dogrywa jego kolega.

• Bardzo niedokładne dośrodkowanie Jordiego Alby. Szkoda, ponieważ jego koledzy czekający na podanie muszą obejść się ze smakiem.

• Gramy i czekamy na gole!

• Na boisku widoczna jest duża przewaga FC Barcelony. Olympiakos też miał swoje sytuacje. Żadna z nich nie zakończyła się bramką. Liczymy jednak, że zmieni się to po przerwie!

• Gerard Deulofeu długo nie pograł, ponieważ sędzia już kończy tą część meczu.

• Sergi Roberto nie daje rady kontynuować gry z powodu kontuzji. Gerard Deolufeu wchodzi za jego miejsce.

• Dośrodkowanie Leonardo Koutrisa ląduje prosto w rękawicach Ter Stegena.

• Sergi Roberto przerywa kontratak Vadisa i za to otrzymuje żółtą kartkę.

• Ter Stegen notuje świetną interwencję, którą ratuje swoją drużynę.

• Panagiotis Tachtsidis ukarany żółtym kartonikiem za przepychanki z Luisem Suarezem.

• Bardzo dobre uderzenie Leo Messiego z rzutu wolnego ,ale znowu znakomicie broni Proto!

• Olympiakos bardzo dzielnie walczy w dzisiejszym meczu. Mimo dużej przewagi po stronie FC Barcelony nie dają strzelić sobie bramki.

• Kostas Fortounis miał szansę zaskoczyć Ter Stegena. Piłka jednak mija bramkę gości.

• Leo Messi kończy swoją indywidualną akcję dobry strzałem, który nogą broni Silvio Proto.

• Bardzo duży błąd w komunikacji Umtitiego i Ter Stegena! Mało brakowało, a mielibyśmy samobója Francuza!

• Luis Suarez marnuje 100% okazję oddając niecelny strzał z bliskiej odległości. Słabo wygląda skuteczność Urugwajczyka w ostatnich kolejkach.

• Silvio Proto bardzo zaskoczony, gdyż Luis Suarez absorbował jego uwagę przy strzale Messiego. Na szczęście dla gospodarzy udało się obronić to groźne uderzenie.

• Piłka wpada do siatki po strzale Denisa Suareza. Pomocnik Barcelony był jednak na wyraźnym ofsajdzie.

• Ależ piękne podanie Vadisa! W ostatniej chwili jednak Omar Elabdellaoui został powstrzymany! Gdyby to był gol mielibyśmy kandydata do asysty kolejki!

• Jordi Alba nie zdołał opanować futbolówki. Szkoda, gdyż miałby dużo miejsca do oddania strzału.

• Bjorn Engels bardzo mocnym, zdecydowanym i dokładnym wślizgiem przerywa akcję gości.

• Kombinacyjna akcja FC Barcelony kończy się niedokładnym podaniem Messiego.

• Leo Messi świetnie wychodzi do podania Paulinho, jednak wcześniej sędzia liniowy podnosi chorągiewkę w górę.

• Pierwsze bardzo groźne uderzenie Nelsona Semedo, ale bardzo dobrze broni golkiper gospodarzy.

• Gospodarze rozpoczęli to spotkanie!

• Anthony Taylor wyprowadza na murawę obie drużyny, a zaraz z głośników usłyszymy hymn Champions League!

• Dla Ernesto Valverde będzie to niemała sentymentalna podróż. Szkoleniowiec FC Barcelona w Pireusie spędził ponad 3 lata. W tym czasie udawało się święcić wiele sukcesów.

• W składzie Olympiakosu oczywiście widzimy byłą gwiazdę Legii. Vadis Odjidja Ofoe od dłuższego czasu ma niepodważalne miejsce w 11 mistrza Grecji.

• Zupełnie inaczej wygląda sytuacja FC Barcelony. Katalończycy w tej edycji Ligi Mistrzów mają na swoim koncie komplet punktów, a w lidze coraz bardziej odskakują swoim rywalom. Ich największy przeciwnik - Real Madryt, traci do Blaugrany aż 8 punktów.

• To jest najsłabszy sezon Olympiakosu od bardzo długiego czasu. Mistrzowie Grecji w Champions League notują porażkę za porażką, a w lidze zajmują dopiero 4 (!) miejsce. W ostatnich sezonach dominacja ekipy z Pireusu była bardzo widoczna. Teraz już tak kolorowo nie jest.

• Skład FC Barcelona!

• Skład Olympiakosu Pireus!

• Na relację LIVE z tego meczu serdecznie zaprasza Bartłomiej Modzelewski!

• Dzisiaj faworyt jest tylko jeden. FC Barcelona już dzisiaj może zapewnić sobie awans do kolejnej fazy. Wystarczy tylko wygrać z Olympiakosem, który jak na razie na swoim koncie ma komplet porażek.

Radosław Zaborek

Olympiakos - Barcelona LIVE! Katalończycy z szansą na czwartą wygraną

Olympiakos - Barcelona LIVE! Katalończycy z szansą na czwartą wygraną ©AFP/East News

Mecz Olympiakos Pireus - FC Barcelona ONLINE. Mistrz Grecji, Olympiakos Pireus, podejmie dziś o 20:45 na własnym stadionie aktualnego lidera hiszpańskiej La Liga, Barcelonę. Katalończycy nie stracili jak do tej pory w Lidze Mistrzów nawet jednego punktu i staną dziś przed szansą zapewnienia sobie awansu do fazy pucharowej.

Mecz Olympiakos Pireus - FC Barcelona ONLINE

Mecz Olympiakos Pireus - FC Barcelona NA ŻYWO w TV. TRANSMISJA LIVE W INTERNECIE. STREAM ONLINE

Gospodarze wtorkowego spotkania prezentowali się w ostatnim miesiącu dosyć chaotycznie.
Z sześciu meczów wygrali trzy razy i tyle samo zanotowali porażek. Podopieczni Lemonisa byli w stanie ograć między innymi PAOK Saloniki (1:0) czy Panionios (4:3), by ulec w starciach z Atromitosem (0:1) i Panathinaikosem (0:1). Po dziewięciu seriach gier Olympiakos zajmuje dopiero piąte miejsce w tabeli, gromadząc w sumie 14 punktów.

Wicemistrzowie Hiszpanii poza przegranym Superpucharem z Realem Madryt w sierpniu radzą sobie znakomicie we wszystkich rozgrywkach. Piłkarze Ernesto Valverde wygrali cztery ostatnie spotkania na trzech różnych frontach. Wyższość Katalończyków musiał uznać Olympiakos (3:1), Malaga (2:0), Real Murcia (3:0) i Athletic Bilbao (2:0). W sumie Blaugrana zgromadziła w lidze aż 28 punktów na 30 możliwych. Żaden trener Barcelony w historii nie zaczął sezonu lepiej od Valverde.

Forma w Lidze Mistrzów:Oba zespoły ilustrują duży kontrast w tabeli grupy D. Olympiakos przegrał wszystkie dotychczasowe mecze i z zerowym dorobkiem zajmuje ostatnie miejsce. Barcelona odniosła komplet zwycięstw i potencjalne zwycięstwo z ekipą Lemonisa zagwarantuje jej praktycznie awans do fazy pucharowej.

Przewidywane składy:

Olympiakos (1-4-5-1): Proto – Koutris, Nikolaou, Botia, Elabdellaoui – Carcela-Gonzalez, Gillet, Zdjelar, Romao, Androutsos – Odjidja-Ofoe

Barcelona (1-4-3-3): ter Stegen – Alba, Umtiti, Mascherano, Semedo – Rakitić, Busquets, Paulinho – Luis Suarez, Messi, Deulofeu

Bezpośrednie spotkania:

18.10.2017
FC Barcelona – Olympiakos Pireus 3:1 (Camp Nou)

Dimitris Nikolaou 18’ (bramka samobójcza), Leo Messi 61’, Lucas Digne 64’ - Dimitris Nikolaou 89’.

Mecz Olympiakos Pireus - FC Barcelona TRANSMISJA TV

Transmisję na żywo przeprowadzi stacja nSport+. W internecie mecz dostępny w aplikacji Canal+ Sport Online. Komentuje duet Rafał Wolski - Leszek Orłowski. Na relację tekstową ze spotkania zapraszamy do GOL24.pl. Startujemy o 20:45.