0

Juventus Turyn

2

• Koniec meczu! Olympiakos Pireus - Juventus Turyn 0:2!

• GOOOOL! Ależ wejście zaliczył Federico Bernardeschi! Rezerwowy Juventusu podwyższył prowadzenie drużyny z Turynu!

• Federico Bernardeschi zmienia Juana Cuadrado.

• El Ben zmienia Urosa Djurdjevicia.

• Daniele Rugani zmienia Andree Barzaliego.

• Miralem Pjanić zmienia Paulo Dybale.

• Kostas Fortounis zmienia Vadisa Odjidje-Ofoe.

• Dimitrios Nikolaou zagrał ręką i został ukarany żółtą kartką.

• Medhi Benatia został ukarany żółtą kartką.

• Rozpoczynamy druga połowę!

• Seba schodzi, a w jego miejsce pojawia się Marko Marin.

• Koniec I połowy! Olympiakos - Juventus 0:1!

• Uros Djurdjević ukarany żółtą kartką.

• Fantastyczna obrona Wojciecha Szczęsnego, który tylko w sobie znany sposób odbił uderzenie po rzucie rożnym!

• Leonardo Koutris przekroczył przepisy i został ukarany żółtą kartką.

• 39%-61%. Tak prezentuje się posiadanie piłki w trwającym spotkaniu. Juventus ma przewagę i dąży do zdobycia drugiej bramki.

• GOOOOL! Juan Cuadrado strzela bramkę! Dobra akcja Juventusu, który od początku meczu dążył do pokonania bramkarza Olympiakosu! Kolumbijczyk świetnie wykończył podanie od Alexa Sandro!

• Paulo Dybala świetnie ograł jednego z obrońców gospodarzy i uderzył na bramkę, ale goalkeeper Olympiakosu w kapitalnym stylu obronił ten strzał!

• Rozpoczynamy spotkanie!

• Sędzią dzisiejszego spotkania będzie David Fernandez Borbalan z Hiszpanii.

• Skład Juventusu:

• Ławka rezerwowych Olympiakosu: Androutsos, Ben, Botia, Choutetsiotis, Fortounis, Gillet, Marin .

• Skład gospodarzy:

• Witamy wszystkich kibiców, którzy będą śledzić relacje LIVE z meczu Olympiakos Pireus - Juventus Turyn!