Olympiakos Pireus 2 - 3 Sporting Lizbona

3 1 połowa

• Koniec spotkania! Zabrakło chyba minut gospodarzom do remisu!

• GOOOOOOOOL! WALCZĄ! Na 2:3 strzela PARDO!

• Jeszcze kartka dla Cesara.

• GOOOOOOOOOL! Honorowa bramka dla gospodarzy. Pardo przeprowadził indywidualną akcję, po której lewą nogą trafił do siatki.

• Ristovski za Fernandesa.

• Kartka dla zawodnika gospodarzy. Wynik chyba nawet nie drgnie.

• Pardo wchodzi jako trzeci zmiennik.

• Battagglia dostał kartkę.

• Cesar za Gelsona.

• ... a w zespole gości wszedł Dost.

• Mamy kolejne zmiany. Na boisku pojawił się Emenike...

• Olympiakos w dalszym ciągu nie potrafi nawiązać kontaktu ze Sportingiem.

• Figueiras obejrzał żółtą kartkę.

• Jest reakcja na wynik. Na boisku pojawił się Zdjelar.

• Druga połowa rozpoczęta.

• Olympiakos - Sporting

• Koniec pierwszej odsłony. Na razie goście deklasują gospodarzy. Po przerwie drużyna Hasiego zagra tylko o zachowanie twarzy?

• GOOOOOOOOOOOL! SPORTING PO RAZ TRZECI! Kapitalne podanie na wolne pole wykańcza Bruno Fernandes

• Źle wygląda gra Olympiakosu. Nie ma w tej drużynie pomysłu na złapanie kontaktu bramkowego.

• Strzał Odjidji-Ofoe. Niecelny.

• Romao otrzymał żółtą kartkę.

• GOOOOOOOOOOOOL! 2:0 dla gości! Kapitalna kontra zakończona skutecznym uderzeniem Gelsona.

• Nie wytrzymała długo drużyna Hasiego. Jak rok temu...

• GOOOOOOL! Niebywałe! Doumbia już strzela gola, Sporting na prowadzeniu! Napastnik najwyżej wyskoczył do główki w polu karnym.

• Wybrzmiał pierwszy gwizdek w meczu.

• Stadion powoli się wypełnia.

• Ustawienie gospodarzy. VOO nie tak wysoko jak w Legii:

• Ostatni bezpośredni mecz: Sporting - Olympiakos 1:0 (12.08.2012)

• W cieniu hitowego meczu Barcelona - Juventus o punkty powalczy przedstawiciel Grecji z z jednym z przedstawicieli Portugalii. Gospodarzy, jak doskonale wiemy, poprowadzi eks-legionista Besnik Hasi, który drugi raz z rzędu wprowadził swój zespól do fazy grupowej elitarnych rozgrywek. W pomocy stawia dziś m.in. na Vadisa Odjidję-Ofoe.