Mecz PSG - Bayern ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji?...

Mecz PSG - Bayern ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Paris Saint-Germain

3

Bayern Monachium

0

• Ostatnia akcja należy do gości. Rzut wolny po przewinieniu Daniego Alvesa, do bramki jest ok. 30 metrów.

• Trzy minuty doliczone do drugiej odsłony.

Anderlecht - Celtic 0:3 (38' Gririths, 50' Kara (samob.), 90+2' Sinclair)

• Julian Draxler zmienia na ostatnie minuty Marco Verattiego.

• Bawarczycy byli bliscy honorowego gola! Mocny strzał Kingsleya Comana z linii 16. metra pewnie obronił Alphonse Areola. Piłka zmierzała w prawy dolny róg bramki!

• Giovani Lo Celso zmienia Thiago Mottę.

Wydaje się, że Thiago Silva dogra do końca.

• Mateu Lahoz przerywa na moment mecz. Urazu nabawił Thiago Silva. Konieczna jest pomoc medyczna, nie wiadomo, czy będzie mógł grać dalej.

• Tym razem na uderzenie z dalszej odległości decyduje się Adrien Rabiot. Huknął na wiwat, wysoko nad bramką Svena Ulreicha.

• Edinson Cavani był bliski strzelenia swojego drugiego gola w dzisiejszym spotkaniu! Niestety, uderza z rzutu wolnego (ok. 27 metrów) tuż nad poprzeczką!

• Unai Emery decyduje się na zmianę. Na murawie jest już Angel Di Maria, który zmienia Kyliana Mbappe.

• I jeszcze jeden żółty kartonik na koncie Bayernu. Tym razem na koncie Sebastiana Rudy'ego.

• 75€ kosztował bawarskich kibiców bilet na to spotkanie. Trochę sporo

• Żółtym kartonikiem upomniany został Marco Veratii za faul w środku pola.

• W czym przeważa ekipa Carlo Ancelottiego? W rzutach rożnych. A nawet gromi - 16:1.

• Arjen Robben zastępuje bezbarwnego Thomasa Muellera.

• Piłka w siatce PSG po główce Arturo Vidala! Chilijczyk dopada do zgranej futbolówki przez Roberta Lewandowskiego i na raty pokonuje Alphonse'a Areolę. Gol nie został jednak uznany - spalony.

• Thiago Alcantara wywalczył rzut rożny po interwencji Layvina Kurzawy.

• Zabójcza kontra gospodarzy! Dani Alves pognał prawą stroną i na wysokości linii środkowej Robert Lewandowski odpuścił "kontaktu", bo skutkowałby żółtą kartką. Brazylijczyk pognał co sił i podaje na prawą stronę pola karnego do Kyliana Mbappe, Ten ogrywa Davida Alabę jak juniora i zagrywa przed bramkę. Tan przecina podanie jeden z defensorów Bayernu, ale zamotał się, co wykorzystał Neymar - uderza z bliska do pustaka!

• NEYMAR DOCZEKAŁ SIĘ!!! TRAFIA DO SIATKI!!!

• Tym razem Neymar miękko wrzuca w "szesnastkę". Bawarczycy radzą sobie w tej sytuacji.

• Żółta kartka dla Thiago Alcantary za zagranie ręką. Ratował się w ten sposób przed groźną akcją rywala po swojej stracie.

• Sven Ulreich na raty łapie techniczny strzał Neymara na wysokości lewego słupka.

• Piłkarze Unaia Emery'ego są wyraźnie nastawieniu na kontrę. I po jednej z nich zyskali rzut wolny z ok. 25 metrów. Neymar przy piłce...

• Sebastian Rudy decyduje się na strzał z dystansu. Alphonse Areola z trudem paruje piłkę do boku!

• Próba kontry gospodarzy. Jednak crossowe zagranie Kyliana Mbappe na wolne pole do Neymara było za krótkie - przecina je Nicklas Sule.

Po rajdzie Joshuy Kimmicha Bayern ma rzut rożny. Sytuację wysokim zagraniem wyjaśnia Edinson Cavani.

• Neymar znowu w roli głównej. Uderza zza pola karnego tuż obok prawego słupka!

• Anderlecht - Celtic 0:2. 38' Grifiths, 50 Kara (samob.)

• Piłka po strzale głową Javiergo Martineza została wybita sprzed linii bramkowej tak, że z kontrą ruszyli Kylian Mbappe i Neymar. Poklepali przed polem karnym Bayernu, po czym Brazylijczyk strzela obok bramki.

• Od razu na rywala rzucili się piłkarze gości. Rzut rożny z lewego narożnika.

• Druga połowa rozpoczęta. PSG przystępuje do niej w niezmienionym składzie.

• .. a za Jamesa Rodrigueza będzie grać Kingsley Coman.

• Na pewno dwie zmiany w ekipie gości. Sebastian Rudy będzie grać za Corentina Tolisso...

• Wracamy do Paryża na drugą połowę meczu PSG - Bayern w drugiej kolejce grupy B Ligi Mistrzów. Do przerwy prowadzą gospodarze 2:0. Co nas czeka po zmianie stron?

• Koniec pierwszej połowy. Po fantastycznej grze PSG prowadzi z monotonnym Bayernem 2:0. Gole strzelali Dani Alves i Edinson Cavani.

• Żółta kartka dla Arturo Vidala.

• Ciekawe rozegranie rzutu rożnego, po którym piłka trafia pod nogi Nicklasa Sule. Layvin Kurzawa zdołał go zablokować. Jeszcze jeden korner. Alphonse Areola "zdejmuje" piłkę z głowy Roberta Lewandowskiego.

• Do akcji ofensywnej podłączył się David Alaba. Jego centra została zablokowana, tak samo jak po chwili zagranie Jamesa Rodrigueza.

• Alphonse Areola pewnie chwyta piłkę po dośrodkowaniu Arturo Vidala.

• Neymar gnał co sił lewą stroną. Jego rajd przerywa Mateu Lahoz - widział, że Brazylijczyk wyszedł z piłką poza linię boczną.

• Correntin Tolisso podaje na prawą stronę "szesnastki" do Thomasa Muellera. Jego centra zostaje wybita na korner. Gospodarze radzą sobie bez zarzutu.

• Mogło, a właściwie powinno, być po meczu! Neymar pognał prawym skrzydłem i zagrywa w pole karne do Kyliana Mbappe. Ten piętką zagrywa do Edinsona Cavaniego, ale jego płaskie uderzenie broni nogą Sven Ulreich!

• Anderlecht - Celtic 0:1. 37' Griffiths

• Kapitalna odpowiedź gospodarzy była dziełem dwóch zawodników: Edinsona Cavaniego i Kyliana Mbappe. Urugwajczyk zagrywa prostopadle na wolne pole i dostaje podanie zwrotne na 16. metr. Uderza mocno technicznie pod poprzeczkę. Svenowi Ulreichowi nie udało się odbić futbolówki!

• EDINSON CAVABI PODWYŻSZA PROWADZENIE!!!

• Powinien to lepiej zakończyć Robert Lewandowski. Odbiera płaskie zagranie, w stylu Łukasza Piszczka, od Thomasa Muellera, po czym pchnął (bo "strzał" to byłby nadinterpretacją) piłkę do "koszyczka" Alphonse'a Areoli.

• Jęk zawodu na Parc des Princes po tej kontrze Paryżan! Kylian Mbappe przebiegł środkiem z piłką prawie 30 metrów i podaje na prawo do Edinsona Cavaniego. Ten uderza płasko w stronę dalszego rogu minimalnie obok lewego słupka!

• Robert Lewandowski w roli lewoskrzydłowego. Zagrywa w centralną część "szesnastki", gdzie jednak Davidowi Alabie brakowało centymetrów, by skierować ją w stronę bramki.

• Sędzia puścił grę (kontra Neymara), ale kary nie odpuścił. Żółta kartka dla Joshuy Kimmicha za skoszenie Adriena Rabiota w środku pola.

• Robert Lewandowski wyskakuje do centry z lewej strony. Jego strzał głową w środek bramki pewnie chwyta golkiper PSG.

W kontrze PSG Neymar za mocno wypuścił sobie piłkę. Chwyta ją Sven Ulreich.

• Alphonse Areola z trudem przenosi piłkę nad poprzeczkę po atomowym strzale Javiego Martineza zza pola karnego!

• Thiago Silva przecina centrę Thomasa Muellera. Rzut rożny.

• Samba w Paryżu - Neymar i Dani Alves

• Edinson Cavani na ofsajdzie.

• Osaczony przez Marquinhosa i Thiago Silvę Robert Lewandowski nie miał szans, by dojść do podania Thomasa Muellera. Widać, że on "szuka" polskiego snajpera, ale zagrywa zbyt niedokładnie.

• Zdaniem sędziego Adrien Rabiot faulował Thiago Alcantarę ok. 30 metrów od bramki gości. Francuz nie może pogodzić się z tą decyzją.

• Skuteczny powrót Neymara, który zablokował Joshuę Kimmicha. Centra na bliższy słupek do Thomasa Muellera, który strzela tuż obok prawego słupka!

• Bez zagrożenia pod bramką Alphonse'a Areoli.

• Thomas Mueller nie zdołał opanować piłki po zagraniu Joshuy Kimmicha z prawego skrzydła. Strata i szybki odbiór i Adrien Rabiot wybija piłkę poza linię końcową po centrze Jamesa Rodrigueza.

• Laga do Kyliana Mbappe była optymistyczną próbą wyprowadzenia kontry. Po chwili Robert Lewandowski wywalczył rzut rożny. Krótkie rozegranie dołem i atak pozycyjny mistrza Niemiec.

• Solowy atak Kyliana Mbappe został zastopowany przed polem karnym. Kontra Bayernu spaliła na panewce w ostatnim, decydującym momencie - Thomas Mueller podaje nie w tempo do Roberta Lewandowskiego.

• Layvinowi Kurzawie chyba przyda się Aviomarin po tym, jak zakręcił nim Layvin Kurzawa. Mając odrobinę miejsca centruje w "szesnastkę", ale tam Edinson Cavani został uprzedzony przez Javiego Martineza.

• Zamroczeni goście próbują odpowiedzieć. Dalekie zagranie do Roberta Lewandowskiego okazało się za mocne. Alphonse Areola chwyta piłkę.

• Neymar zatańczył z rywalami, biegnąc wzdłuż linii 16. metra. Podaje na prawą stronę pola karnego, skąd Dani Alves huknął jak z armaty obok bezradnego Svena Ulreicha!

• ALEŹ POCZĄTEK PSG! DANI ALVES TRAFIA DO SIATKI!!!

• Gwizdek sędziego i ze środka zaczynają grający na biało Bawarczycy!

• Wymowny transparent kibiców PSG

• Obie "jedenastki" wychodzą na murawę! Za moment losowanie stron, ale najpierw tradycyjnie hymn Ligi Mistrzów!

• Coraz mniej czasu do rozpoczęcia spotkania, więc przenosimy się na Parc des Princes!

• W drugim meczu grupy B Anderlecht (Łukasz Teodorczyk w wyjściowym składzie) podejmuje u siebie Celtic Glasgow. Przypomnijmy: mistrz Belgii uległ w pierwszej kolejce Bayernowi 0:3, a "The Bhoys" zostali rozbici przez PSG aż 0:5.

Wynik LIVE z meczu w Brukseli będzie pojawiać się w tej relacji.

• Ciekawe, czy w Paryżu pokazali ten filmik Edinsonowi Cavanemu i Neymarowi ;)

• Rezerwowi PSG: Kevin Trapp - Angel Di Maria, Julian Draxler, Presnel Kimpembe, Giovani Lo Celso, Thomas Meunier, Lucas Moura.

• Rezerwowi Bayernu Monachium: Christian Fruchtl - Kinglesy Coman, Rafinha, Mats Hummels, Franck Ribery, Arjen Robben, Sebastian Rudy.

• Dzieje się!

• Do pierwszego gwizdka sędziego Mateu Lahoza jeszcze trochę czasu, więc odsyłam do zapowiedzi:

• Relację NA ŻYWO z tego meczu poprowadzi Tomasz Górski.Dobry wieczór i kłaniam się nisko!

• Po wtorkowych emocjach związanych z Ligą Mistrzów, dzisiaj ciąg dalszy - za 20 minut hit na Parc des Princes, w którym PSG podejmie Bayern Monachium. W wyjściowym składzie Bawarczyków rzecz jasna jest Robert Lewandowski!

red

Lewandowski znajdzie sposób na PSG?

Lewandowski znajdzie sposób na PSG? ©AFP/East News

Mecz PSG - Bayern ONLINE. Przygotujcie się na wielkie grzmoty! Skłócone wewnętrznie Paris Saint-Germain w drugim grupowym spotkaniu zagra z również trzeszczącym Bayernem Monachium. Relacja LIVE w GOL24 od 20:45.

Mecz PSG - Bayern ONLINE

W szatni zespołu z Paryża wrze. Prasa francuska i hiszpańska donosi, że dochodzi do kłótni pomiędzy Neymarem i Edinsonem Cavanim. Brazylijczyk po największym transferze w historii futbolu chce dzielić i rządzić w PSG. Z tym trudno pogodzić się Cavaniemu, który do tej pory był największą gwiazdą wicemistrzów Francji, a wcześniej przez wiele lat żył w cieniu Zlatana Ibrahimovicia.

Podczas meczu z Olympique Lyon Neymar z Cavanim wyrywali sobie piłkę i kłócili się kto ma wykonywać stałe fragmenty. Potem - według doniesień mediów - skoczyli sobie do oczu. Sytuację próbują ratować włodarze klubu, którzy mieli zaproponować Urugwajczykowi milion euro jeśli ten zrzeknie się wykonywania rzutów karnych na rzecz Neymara. Ten odrzucił propozycję, bo w kontrakcie ma wpisaną premię o tej samej kwocie za zdobycie tytułu króla strzelców ligi francuskiej. W efekcie Neymar zgłosił kontuzję i nie wystąpił w meczu ligowym przeciwko Montpellier zakończonym remisem 0:0. To była pierwsza strata punktów paryżan w Ligue 1. Przypomnijmy, że obaj gwiazdorzy zgodnie współpracowali ze sobą w pierwszym meczu Ligi Mistrzów przeciwko Celtikowi Glasgow. Efekt? Okazała wygrana na wyjeździe 5:0!

W Bayernie sytuacja nie lepsza. Cały czas ciągną się reperkusje po wywiadzie Roberta Lewandowskiego dla „Der Spigel”, w którym skrytykował politykę transferową i sportową klubu z Monachium. Część ludzi zgodziła się z opinią Polaka, a część go skrytykowała. W tej drugiej grupie jest Arjen Robben, który stwierdził: - Za dużo gadamy A powinniśmy raczej rozmawiać na boisku. Skupmy się na piłce.Efekt - „Lewy” i Holender biegają obok siebie, ale się nie dostrzegają. Patrzą tylko w swoim kierunku i po zagraniu kolegi tylko rozkładają ręce.

Coraz więcej piłkarzy nie jest zadowolonych z pracy z trenerem Carlo Ancelottim. Na dodatek Bayern gra słabo w Bundeslidze, gdzie już przegrał i zremisował po jednym meczu. Dodatkowym smaczkiem meczu będzie powrót Ancelottiego, który przed kilku laty rozpoczynał budowę wielkiego PSG, a potem odszedł do Realu Madryt. W drugim meczu grupy B Anderlecht Bruksela z Łukaszem Teodorczykiem w składzie podejmie Celtic.

Liga Mistrzów: Kto wygra mecz PSG - Bayern?

Nie zagrają:

PSG: Ben Arfa, Pastore
Bayern: Neuer, Bernat

Przypuszczalne składy:

PSG: Areola - Alves, Marquinhos, Silva, Kurzawa - Motta - Verratti, Rabiot - Mbappé, Neymar, Cavani.
Bayern: Ulreich - Kimmich, Süle, Hummels, Rafinha - Tolisso, Vidal - Robben, James, Coman - Lewandowski.

Ostatnie mecze bezpośrednie:

Bayern - PSG 2:0 (Liga Mistrzów, 18.10.2000)
PSG - Bayern 1:0 (Liga Mistrzów, 26.09.2000)
PSG - Bayern 3:1 (Liga Mistrzów, 05.11.1997)

Mecz PSG - Bayern TRANSMISJA TV

Transmisję przeprowadzą dwie stacje. Mecz będzie można obejrzeć w Canal+ i TVP 1 (w pasmie otwartym również na niemieckim kanale ZDF). W internecie spotkanie dostępne w aplikacji Canal+ Sport Online oraz na stronie sport.tvp.pl. W Canal+ komentują Tomasz Smokowski i Grzegorz Mielcarski, w TVP 1 Dariusz Szpakowski i Mirosław Trzeciak. Relacja LIVE w GOL24 od 20:45.