Paris Saint-Germain

4

FC Barcelona

0

• Emery kapitalnie przygotował zespół na 1/8 finału Ligi Mistrzów! Dwie bramki Di Marii, to klasa światowa. Bardzo dobry występ Draxlera i Cavaniego! Brak słabych punktów, a tych w Barcelonie było bardzo wiele! To tyle z naszej strony! Paryż świętuję, Barcelona płacze! Taki jest futbol!

• KONIEC! PSG nokautuje Barcelonę! 4:0! Kapitalny występ mistrza Francji!

• Neymar wywalczył korner. Spieszy się, ale nic z tego. PSG dalej skoncentrowane.

• Kibiców Barcelony czeka ciężka noc.

• Szymon Marciniak doliczył 4 minuty do regulaminowego czasu gry.

• Kiepski strzał Neymara ląduję nad poprzeczką bramki.

• Głupi faul Rabiota na 20. metrze.

• Za mocna piłka do Neymara. Trapp był szybszy.

• Draxlera zmienia Pastore.

• Rakitić zacentrował z rzutu rożnego. Przed bramką Trappa najlepiej zachował się Pique, który doskoczył do piłki i ją odbił, a Umtiti z najbliższej odległości trafił jedynie w słupek!

• Park Książąt świętuje. Co to będzie za noc w Paryżu!

• Neymar na pozycji spalonej.

• Alba zgrał futbolówkę do Neymara. ten huknął, niczym z armaty. Jednak znacznie się pomylił.

• Jeśli takim wynikiem zakończy się ten mecz. To czego można się spodziewać na Camp Nou?!

• Radość opiekuna paryżan nie dziwi.

• Tak bezsilnej Dumy Katalonii dawno nie widzieliśmy.

• Rafinha otrzymuje żółty kartonik..

• Iniesta został zmieniony przez Rakiticia.

• Urugwajczyk mocnym strzałem zakończył składną akcję miejscowych!

• GOOL!!!! EDINSON CAVANI!!!! O MATKO!!! CO TUTAJ SIĘ DZIEJE?????

• Za mocna piłka Messiego do Neymara. Byłą szansa na dobrą akcję Barcy.

• Tak, za Włocha melduje się Nkunku.

• Problemy Verattiego. Czyżby byłą potrzebna zmiana?

• Rafinha otrzymał dobre podanie w polu karnym miejscowych, ale zamotał się i zaliczył stratę.

• Lucas zablokowany na 11. metrze! To mogło źle się skończyć dla gości!

• Na pozycji spalonej jeden z Katalończyków.

• Busquets ląduje w notesie arbitra.

• Świetne statystyki:

• Schodzi bohater meczu, a w jego miejsce pojawił się Lucas.

• Katalońska defensywa przerywa kolejna akcję PSG! Barca stłamszona, przestraszona, bezsilna.

• Rafinha zmienia Gomesa.

• Gospodarze dalej atakują. Dalej są głodni kolejnych bramek!

• No to zawodnika meczu chyba już mamy.

• Precyzyjny strzał Argentyńczyka sprzed pola karnego! Barcelona na kolanach! Barcelona na kolanach!!!!

• GOOOL!!!! ANGEL DI MARIA PO RAZ DRUGI!!!!!

• Emery kapitalnie przygotował zespół.

• Za mocna piłka do wybiegającego an czystą pozycję Cavaniego.

• Barcelona ma coraz mniej czasu, a pozytywnej odmiany jak nie było, tak nie ma.

• 49' Benfica - BVB 1:0, Mitroglou

• Cavani główkował z kilku metrów obok katalońskiej bramki.

• W równolegle rozgrywanym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów, Benfica Lizbona bezbramkowo remisuje z Borussią Dortmund w barwach, której gra Łukasz Piszczek.

• Cavani z ostrego katą mocno się pomylił. PSG nie zwalnia tempa.

• Oba zespoły przystąpiły do gry bez zmian.

• Druga odsłona rozpoczęta!

• [b]Bramka na 2:0./b]

• Takiego przebiegu spotkani raczej mało kto się spodziewał. Paryżanie grają koncertowo i zasłużenie prowadzą. Barca natomiast jedynie za sprawą Neymara próbował cokolwiek zdziałać. Sam Brazylijczyk na tak dysponowane PSG, to stanowczo za mało!

• Szymon Marciniak gwiżdże po raz ostatni w pierwszej odsłonie! Do przerwy PSG prowadzi z Barceloną 2:0!

• Tak stłamszonej Barcelony dawno nie widzieliśmy. Czy po przerwie losy spotkania się odmienią?

• Emery świętuję. Szkoda, że bez Krychowiaka.

• Goście na kolanach! Szybki odbiór, podanie do Draxlera, a ten mocnym strzałem umieszczą ją w siatce rywali!

• GOOOL!!!! JULIAN DRAXLER!!!!!

• Ter Stegen interweniował poza "szesnastką". Ma on zdecydowanie więcej pracy, niż Trapp.

• Messi i Suarez niewidoczni. Opiekun Katalończyków będzie miał co robić w przerwie spotkania.

• Golkiper Barcy łapie piłkę, a pod bramką Niemca było naprawdę gorąco, gorąco!

• Draxler tańczył z katalońską defensywą, a następnie z ostrego kąta próbował zaskoczyć ter Stegena! Będzie jedynie korner!

• W tej statystyce jest chociaż remis.

• Gomes ukarany kartonikiem.

• Iniesta znalazł długim podaniem Roberto. ten zagrał w pole karne PSG, ale nikt nie z Barcelony nie dopadł do niej.

• Neymar ruszył z akcją! Fantastycznie podał do Andre Gomesa, a ten w sytuacji sam na sam trafił w golkipera rywali!

• Goście jeszcze bez celnego uderzenia.

• Messi trafił tylko w mur.

• Ok. 30 metrów od bramki faulowany jeden z zawodników Barcy.

• Barcelona ponownie buduje atak pozycyjny. Jednak miejscowi dobrze się przesuwają i uniemożliwiają gościom na zbyt wiele.

• Stały fragment gry nic nie przyniósł. Goście muszą od nowa budować atak, ale szybko tracą piłkę.

• Barcelona wywalczyła pierwszy korner.

• Przyjezdni jak na razie nie wiele potrafią zdziałać w Paryżu.

• Piłka ląduje w lewym, górnym rogu bramki ter Stegena!

• GOOOL!!!! ANGEL DI MARIA!!!! KAPITALNE UDERZENIE!!!!!

• Umtiti 21 m. od bramki faulował rywala. Będzie świetna okazja na otwarcie wyniku!

• Neymar wiązał, wiązał i wiązał buta, ale chyba ma on jakiś problem z płynnym poruszaniem się.

• To oni kilkukrotnie przedarli się pod bramkę rywali. Nadal jednak czekamy na gole.

• Po pierwszym kwadransie lepsi są paryżanie.

• Neymar pościgał się z Meunier, ale chwilę później źle podał do Suareza.

• Kolejna prostopadła piłka do Matuidiego. tym razem trochę się zamotał i zgubił ją. Goście mają z nim sporo problemów.

• Miejscowi zastosowali dosyć wysoki pressing, ale Barca poradziła sobie.

• Rabiot zagrał prostopadle do Matuidiego. Strzał francuza z 10. metra odbił ter Stegen! niemiecki golkiper chwilę później złapał futbolówkę po uderzeniu Rabiota!

• Na pozycji spalonej Suarez.

• Matuidi bezpardonowo potraktował Busquetsa. Skończyło się na słownej reprymendzie od arbitra.

• Ambitny początek miejscowych. Od kilku minut znajdujemy się na połowie Barcelony.

• Tym razem PSG naciskało lewym skrzydłem poprzez Draxlera. A chwilę później ter Stegen pod presją wybił futbolówkę w aut.

• Piłka w polu karnym ląduje u Cavaniego. Ten próbował zakręcić defensorem Barcy, ale Roberto pewnie się zachował!

• Messi dośrodkował w pole karne zrzutu wolnego. A tam z problemami, ale paryscy defensorzy oddalili zagrożenie.

• Neymar urwał się Rabiotowi. Pierwsza kartka dziś.

• Poszukiwanie Cavaniego długim podaniem nieskuteczne. Barca wymienia podania.

• Ter Stegen wybijał futbolówkę pod presją, ale się nie pomylił.

• Paryżanie stracili szybko piłkę, ale Rabiot skutecznie ją odebrał.

• Zaczynają gospodarze!!!!

• Hymn Ligi Mistrzów! Ojej, jak długo na to czekałem!

• Oba zespoły już meldują się na płycie paryskiego obiektu!

• Warto wspomnieć, ze zawody na Parc des Princes poprowadzi Szymon Marciniak!

• Na murawie zobaczymy dziś 5 Francuzów, 5 Hiszpanów, 3 Niemców, 2 Brazylijczyków, 2 Argentyńczyków, 2 Urusów, Belga, Włocha i Portugalczyka.

• Barca natomiast ustępuje w ligowej tabeli Realowi Madryt. Niby tracą do przeciwników zaledwie jedno oczko, jednak mają oni do rozegrania dwa mecze więcej.

• Paryżanie zawodzą w Ligue 1. Nikt za bardzo nie spodziewał się, że to Monaco będzie najjaśniejszym punktem ligi francuskiej. tracą oni do lidera niby tylko oczka, ale dyspozycja rywali jest naprawdę rewelacyjna.

• Goście chcieli wyjść na murawę w koszulkach wspierających Aleixa Vidala, który w meczu ligowym z Alaves doznał koszmarnie wyglądającej kontuzji. Działacze UEFA nie wyrazili na to zgody.

• Rezerwowi FCB: Cillessen, Rakitić, Denis Suarez, Rafinha, Paco Alcacer, Digne, Mathieu

• Rezerwowi PSG: Areola, Lucas, Pastore, Maxwell, Aurier, Ben Arfa, Nkunku

• Niestety, Krychowiak nie znalazł się nawet na ławce rezerwowych. Do takiego obrazka trzeba się przyzwyczaić.

• Witamy serdecznie! Dziś 14 luty! A co tam święto zakochanych! Liga Mistrzów i futbol na najwyższym poziomie, to dopiero namiętna miłość! O 20:45 w Paryżu, PSG będzie rywalizować z Barceloną! Liczymy na ogromne emocje!