2

SC Bastia

0

• Trzy minuty doliczone do regulaminowego czasu gry.

• PSG ciągle ciśnie! Kolejna poprzeczka! Squillaci mógł strzelić pięknego samobója!

• Lavezzi wchodzi za Matuidiego.

• ... Djiku za Cioniego.

• Ponadto Mostefa za Ngando i...

• Marquinhos zmienia Thiago Silvę.

• "Ibra" wygarnął sprytnie piłkę naciskając w polu karnym obrońcę Bastii, ale po chwili defensor gości zrehabilitował się wybijając futbolówkę spod nóg Zlatana na rzut rożny.

• Ależ zamieszanie! Po rzucie wolnym piłka wystawiona na 16. metr, techniczny, ale wydaje się, że łatwy strzał jednego z zawodników Bastii, futbolówkę łapie Trapp, ale... po ułamku sekundy niezdarnie wypuszcza ją z rąk! Gracze gości kopią kilka razy, ale defensorzy PSG skutecznie blokują próby rywali! Niewiele brakowało, a po błędzie Trappa padłby gol kontaktowy dla Bastii.

• Kamano faulowany przez Maxwella na prawej stronie boiska - będzie rzut wolny dla gości.

• Paryżanie grają już na pełnej swobodzie, na jeden kontakt, efektownie. Pastore szukał Zlatana delikatnym podbiciem - znalazł go, ale na spalonym.

• A w ekipie PSG Pastore zmienia Verrattiego.

• Pierwsze zmiany w tym meczu - Kamano wchodzi za Danica.

• Zlatan zatrzymany w ostatniej chwili! Ofiarny wślizg jednego z obrońców Bastii ratuje gości - piłka mija bramkę Leci.

• Przewaga PSG coraz większa. Bastia na razie broni się skutecznie, choć coraz bardziej rozpaczliwie. Kolejny gol dla gospodarzy to chyba tylko kwestia czasu.

• Żółtą kartką ukarany Squillaci.

• PSG kontroluje przebieg meczu. Nie zapowiada się żadna niespodzianka, ale dopóki piłka w grze...

• Rzut wolny z boku pola karnego, wrzutka Di Marii i... POPRZECZKA! David Luiz! Ale spokojnie - był spalony.

• Bez zmian zarówno po jednej, jak i drugiej stronie.

• Wracamy do gry!

• Sędzia Moreira kończy pierwszą połowę.

• Żółta kartka dla Włocha.

• Co zrobił Verrattii? Gonił rywala, gonił, a jak już nie mógł go dogonić to dwiema rękami złapał się jego koszulki i ciągnął do ziemi. Wyglądało to komicznie.

• Mogło być 3:0, ale na spalonym jednak Maxwell. Kto podawał? Oczywiście - Di Maria. Były gracz Realu gra fantastyczne zawody.

• Di Maria znów świetnie wypatrzył partnera! Argentyńczyk zagrał futbolówkę do wbiegającego w pole karne z lewego skrzydła Maxwella. Interweniować próbował Cioni, ale jedynie podbił piłkę, którą potężnym, rewelacyjnym uderzeniem z lewej nogi w długim rogu bramki umieścił boczny obrońca paryżan. Fenomenalne trafienie!

• MAXWELL! CO ZA GOL! 2:0!

• Zabawna sytuacja - obrońca Bastii podawał do bramkarza, a ten był zmuszony wybijać piłkę... głową.

• Przewaga PSG coraz większa - coraz więcej strzałów na bramkę Leci.

• Dziesiąta asysta Di Marii w tym sezonie! Po rzucie rożnym w wykonaniu Argentyńczyka na dalszym słupku świetnie znalazł się Thiago Silva, który pokonał Lecę strzałem głową. Drugi w klasyfikacji asystentów ligi z sześcioma kluczowymi podaniami jest Zlatan.

• Teraz korner przyniósł gola! THIAGO SILVA! Choć głowę i nogę dołożyli jeszcze David Luiz i Thiago Motta

• Ze stałych fragmentów też nie idzie. Dośrodkowanie z kornera w wykonaniu Angela Di Marii - obrońcy Bastii skutecznie wybijają futbolówkę z "szesnastki".

• Ciężko gra się PSG - choć paryżanie utrzymują się przy piłce to nie są w stanie stworzyć groźnej sytuacji.

• Dobra wrzutka z lewego skrzydła w pole karne PSG, ale strzał głową Brandao niecelny.

• Szybka akcja PSG, ale po wrzutce Matuidiego piłkę kierowaną do Zlatana na raty łapie Leca.

• Bomba Fofany z dystansu! Minimalnie obok bramki PSG! Było baaaardzo groźnie!

• Groźnie pod bramką gości! Dobry drybling Di Marii, dośrodkowanie w pole karne, a tam przed bramką Lucasa uprzedził dobrze interweniujący Jean-Louis Leca.

• Przypominamy "sławne" starcie Motty i Brandao.

• Seko Fofana strzelił z linii pola karnego po ziemi... Piłka minęła jednak bramkę Kevina Trappa.

• Teraz starcie Brazylijczyków - Thiago Silva "uszkodził" Brandao.

• Di Maria ruszył prawym skrzydłem, ale świetnie zatrzymał go Palmieri.

• Bastia dalej "kosi"! Brutalny atak Fofany na Lucasie - mogło się to zakończyć tragicznie!

• Bastia od początku ostro - faulowany Serge Aurier.

• Gramy!

• Bastia przegrała pięć ostatnich spotkań na Parc des Princes (cztery w lidze i jedno w Pucharze Francji). Dziś jest szansa na przełamanie?