• Piast bez celnego strzału w 80 minutach!!!

• Ogromna wichura i śnieżyca na boisku przy Okrzei

• Wilczek zmienia Jurado

• Piast przycisnął. Kolejny strzał Hanzela wysoko nad bramką

• Gołębiewski zmienia Korzyma

• G o o o o o o l l l l l l ! ! ! ! ! ! I mamy wyrównanie !!! Akcja dwójki Stano - Korzym kończy Sylwestrzak mocnym strzałem w długi róg.

• Szykują się zmiany w obu zespołach

• Minimalnie po strzale głową Korzyma piłka mija bramkę

• Korona przycisnęła. Jednak Kiełb zepsuł okazję bo źle dośrodkował piłkę i od bramki zacznie Szumski

• Po bramce dla Piasta i chwilowym zrywie Korony teraz mecz się uspokoił.

• Pół godziny do końca meczu. Śnieg odrobinę zelżał

• Kapitalnie Horvath uprzedza Korzyma. Gdyby tego nie zrobił byłoby groźnie.

• Dobra akcja Piasta ale w ostatniej fazie złe zagranie Podgórskiego powoduje, że piłkę wybijają obrońcy

• Strzał Korzyma spokojnie łapie Szumski

• Bramka Cicmana ożywiła nam to spotkanie. Głośniej zrobiło się na stadionie

• Kiełb próbuje szybko odpowiedzieć ale Szumski spokojnie łapie strzał pomocnika Korony

• G o o o o o o o o o l l l l l l l l l l l ! ! ! ! ! ! ! Cicman dośrodkowuje z prawej strony boiska i piłka po nogach Sylwestrzaka wpada nad zaskoczonym Małkowskim do siatki !!!

• Radosław Murawski za faul na Janocie ogląda żółta kartkę

• Dejmek ograł Cicmana i wybił piłkę na aut blisko bramki Małkowskiego. Jednak strzału na bramkę nie było.

• Trela przed meczem miał 38,5 stopnia gorączki i dlatego dzis nie zagrał

• Zaczynamy drugie 45 minut

• Wracamy na drugą połowę

• Piast Gliwice - Korona KielcePiast Gliwice - Korona Kielce

• Sędzia nie dolicza ani minuty do pierwszej połowy. Jak do tej pory to typowy mecz na 0:0. Zapraszam po przerwie

• Kolejna centra Podgórskiego z rzutu wolnego po której kolejne zamieszanie w polu karnym gości jednak bez rezultatu

• Ostatnie minuty pierwszej połowy przed nami. Teraz rządzi przy Okrzei niedokładność i wiatr.

• Malarczyk po wrzutce Podgórskiego na kolejny rzut rożny wybija piłkę

• Dużo brakuje po tych 37 minutach do doskonałej gry,Czy zawodnicy się obudzą?

• Złe dośrodkowanie Podgórskiego z rzutu rożnego i mamy rzut od bramki.

• Matras zagrywa "na pamięć" do środka ale nie było tam żadnego z kolegów z zespołu

• Od kilku minut zawodnicy Marcina Brosza pozostają na połowie gości ale czujnie poczyna sobie defensywa gości

• Piast ma optyczną przewagę ale niewiele z tego jak do tej pory wynika.

• W Gliwicach zaczyna delikatnie sypać śnieg. Z pewnością nie ułatwi to gry.

• Pressing na połowie Piasta sprawił, że goście odzyskali piłkę

• Ogromne zamieszanie w polu karnym Małkowskiego ale ostatecznie żaden z zawodników Piasta nie oddaje strzału. W odpowiedzi kontra gości ale Kiełb zagrywa wprost w ręce Szumskiego

• Hanzel zagrał mocną piłkę do Jurado, który nie mając innej alternatywy wywalczył aut na wysokości pola karnego

• Klepczyński fauluje w środku boiska rywala

• Mocno wieje w Gliwicach i Podgórski będzie teraz starał się to wykorzystać przy stałym fragmencie gry.

• Korona po raz pierwszy w tym meczu utrzymała się dłużej przy piłce i próbuje rozegrać atak pozycyjny.

• Sensacje w składzie niebiesko-czerwonych. Treli nie ma nawet na ławce rezerwowych

• Piast po kompromitującej grze obrony, przegrał w Bydgoszczy 0-6, natomiast Korona pokonała Lecha 2-0. Kto dziś będzie lepszy?

• Zaczynamy relację NA ŻYWO z ostatniego domowego meczu gliwickiego Piasta. Zespół Marcina Brosza podejmie na swoim boisku Koronę Kielce.