0

Zagłębie Lubin

0

• My już dziękujemy za śledzenie naszej relacji LIVE. Miłej niedzieli!

• Koniec spotkania w Gliwicach. Piast bezbramkowo remisuje z Zagłębiem Lubin po szybkim, ale obfitującym w niewiele podbramkowych sytuacji meczu.

• Taka sama kara została wymierzona dla Lubomira Guldana.

• Patrik Mraz został ukarany żółtą kartką za przepychanki z rywalem.

• W doliczonym czasie gry przycisnęli gospodarze, dwukrotnie we własnym polu karnym niepewnie interweniował Martin Polacek, ale za każdym razem szczęśliwie dla niego nie skończyło się to utratą bramki.

• Sędzia do podstawowego czasu meczu dolicza co najmniej cztery minuty.

• Ostatnia zmiana w tym spotkaniu. Paweł Moskwik pojawia się w miejsce Josipa Barisića.

• Josip Barisić teraz zdecydował się na strzał zza pola karnego, ale jego uderzenie nie zagroziło w żaden sposób bramce Zagłębia, gdyż było zbyt lekkie.

• W końcowych minutach przycisnął zespół gospodarzy, ale grają bardzo niedokładnie w końcowych fazach akcji przez co nie udaje im się nawet oddać strzału na bramkę Martina Polacka.

• W końcówce meczu Jarosław Kubicki ogląda żółtą kartkę za faul w środku pola.

• Ostatnia zmiana w zespole "Miedziowych". Krzysztof Janus pojawia się w miejsce Łukasza Janoszki.

• Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego przez zawodnika Piasta do wybijanej przed pole karne piłki doszedł Sedler, ale nieczysto trafił w piłkę i powędrowała ona w gąszcz zawodników w "szesnastce".

• Od razu druga zmiana w ekipie gliwiczan. Martin Bukata pojawia się w miejsce Michała Masłowskiego.

• Pierwsza zmiana w drużynie gospodarzy. Sasa Żivec pojawia się w miejsce Gerarda Badii.

• Świetne dośrodkowanie Aleksandra Sedlara w pole karne Zagłębia do którego doszedł Patrik Mraz. Czeski obrońca zdołał jezcze oddać strzał w kierunku bramki Martina Polacka, ale ten zdołał jednak złapać tę piłkę.

• Mamy drugą zmianę w zespole Zagłębia. Artur Siemaszko pojawia się w miejsce Michala Papadopulosa.

• Tomasz Mokwa podłączył się do akcji ofensywnej gliwiczan, wpadł w pole karne "Miedziowych", ale jego dośrodkowanie okazało się bardzo niedokładne.

• Żółtą kartką za faul w środku pola ukarany Łukasz Piątek z Zagłębia Lubin.

• Michal Papadopulos wyszedł na dobrą pozycję, ale nie zabrał się z piłką i cała akcja spaliła na panewce.

• Pierwsza zmiana w tym spotkaniu. Na boisku pojawia się reprezentant Polski, Filip Starzyński, a zmienia on Adriana Rakowskiego.

• Radosław Murawski leżał przez dłuższą chwilę po ostrym starciu z jednym z przeciwników. Kapitan Piasta na szczęście podniósł się i zapewne za moment powróci do gry.

• Pierwsza żółta kartka w tym spotkaniu, a ukarany nią zawodnik Piasta Gliwice, Hebert.

• I po raz kolejny Martin Polacek ratuje swój zespół przed stratą bramki! Bartosz Szeliga popędził na bramkę gości, ale Polacek wyczuł jego intencje dośrodkowania i znakomicie wypiąstkował futbolówkę oddalając zagrożenie od własnej bramki.

• Fantastyczne uderzenie teraz z dystansu zaprezentował Radosław Murawski, ale Martin Polacek jeszcze lepiej interweniował ratując swój zespół przed stratą bramki.

• Lepiej tę drugą część gry zaczęli zawodnicy Piasta. Po dośrodkowaniu z lewej strony boiska do strzału głową doszedł Michał Masłowski, ale jego strzał spokojnie obronił Martin Polacek.

• Rozpoczynamy drugą połowę meczu w Gliwicach!

• Zawodnicy Zagłębia pojawili się już na murawie stadionu w Gliwicach, za moment powinni pojawić się również piłkarze Piasta.

• Koniec pierwszej części spotkania w Gliwicach. Piast bezbramkowo remisuje z Zagłębiem Lubin. Na drugą połowę meczu zapraszamy za kilkanaście minut.

• Ponownie Michał Masłowski próbował swoich sił z dalszej odległości, ale ponownie jego uderzenie zostało zablokowane.

• Ależ szansa dla "Miedziowych"! Po świetnym dośrodkowaniu Arkadiusza Woźniaka wprost na głowę Łukasza Janoszki, ten drugi uderzył wydawało się perfekcyjnie, ale jakimś cudem Jakub Szmatuła zdołał odbić tę piłkę ratując tym samym zespół Piasta od straty bramki!

• Piłka powędrowała do Patrika Mraza, który był z lewej strony pola karnego Zagłebia, ale w momencie, gdy już składał się do strzału sędzia użył gwizdka dopatrując się pozycji spalonej zawodnika Piasta.

• Teraz Josip Barisić dostał piłkę tuż przed polem karnym Zagłębia, ale zbyt długo zastanawiał się przed oddaniem strzału i w momencie oddawania przez niego uderzenie jeden ze stoperów gości zdołał wyłuskać futbolówkę.

• Po rzucie rożnym dla Piasta do sytuacji strzeleckiej doszedł Masłowski, ale jego uderzenie z woleja powędrowało wysoko nad bramką Martina Polacka.

• Michał Masłowski teraz wziął odpowiedzialność na swoje barki, wpadł w pole karne Zagłębia i oddał jeszcze piłkę do Bartosza Szeligi. Zrobił to jednak bardzo niedokładnie.

• Teraz o uderzenie z dystansu pokusił się kapitan gospodarzy, Radosław Murawski. Piłka odbita od jednego z przeciwników wyszła jednak poza plac gry.

• Piast długo konstruował akcję, tak jakby czuł, że to jest ten moment, kiedy to uda im się trafić przeciwników. Jednak będący pod presją Patrik Mraz źle dośrodkował piłkę w pole karne rywali i cała akcja spaliła na panewce.

• Po tym jak na początku spotkania wydawało się że minimalną przewagę mają jednak Gliwiczanie, teraz do głosu doszedł zespół Zagłębia i coraz odważniej stara się napierać na przeciwników.

• Znakomita próba uderzenia piłki przewrotką przez Łukasza Piątka, ale fantastyczną interwencją popisał się Jakub Szmatuła wybijając futbolówkę na rzut rożny.

• Przed chwilą mieliśmy rzut rożny dla gospodarzy lewego narożnika boiska. Jeden z zawodników Piasta zdołał oddać strzał na bramkę "Miedziowych", ale ostatecznie futbolówka poszybowała nad poprzeczką bramki Polacka.

• W pierwszych minutach spotkania obserwujemy dość wyrównane spotkanie. Oba zespoły raczej starają się nawzajem badać i grać ostrożnie we własnej defensywie.

• Pierwszy rzut wolny dla Zagłębia Lubin, piłka znalazła się w rękach Jakuba Szmatuły.

• Pierwszy gwizdek sędziego i zaczynamy mecz!

• Rezerwowi Zagłębia Lubin: Konrad Forenc, Daniel Dziwniel, Filip Jagiełło, Krzysztof Janus, Sebastian Madera, Artur Siemaszko, Filip Starzyński.

• Rezerwowi Piasta: Dobrivoj Rusov, Martin Bukata, Edvinas Girdvainis, Maciej Jankowski, Uros Korun, Sasa Zivec, Paweł Moskwik.

• Serdecznie witamy i zapraszamy na relację NA ŻYWO z meczu Piast Gliwice - Zagłębie Lubin!