Podbeskidzie Bielsko-Biała 1 - 1 GKS Bełchatów

Podbeskidzie Bielsko-Biała

1

GKS Bełchatów

1

• Ostatni gwizdek! Teoretycznie słaby mecz okazał się bardzo żywy i obfity w sytuacje obu zespołów. Podział punktów nie satysfakcjonuje żadnego z zespołów, po dobrej pierwszej połowie na więcej liczyć mogli goście. Lepiej w drugich 45 minutach wypadli gospodarze i to oni mieli w ostatnich minutach szansę na zgarnięcie 3 punktów. Obie drużyny z pewnością będą musiały włożyc jeszcze sporo serca w kolejne mecze, gdyż sprawa spadku nadal pozostaje otwarta. Dziękujemy za śledzenie relacji live, do usłyszenia.

• 3 minuty doliczone

• Żótłą kartką ukarany Wroński za niesportowe zachowanie, mianowicie wybił piłkę po gwizdku z rąk Sokołowskiego.

• Dobra końcówka meczu, szybkie akcje na przemian wyprowadzają obie ekipy.Podbeskidzie stara się opanować pole karne Bełchatowa, goście liczą na skuteczny kontratak dający im nadzieje na utrzymanie w ekstraklasie.

• Ostatnia zmiana w spotkaniu, Żurka zmienia Wroński.

• Chmiel z 3 metrów w poprzeczkę! Podbeskidzie powinno prowadzić w tym meczu.

• Michalak z miejsce Madeja na ostatnie 15 minut spotkania.

• I kolejna szansa! Nieatakowany Demjan uderzył z woleja sprzed pola karnego prawą nogą, lecz mocno rotująca futbolówka minęłą nieznacznie spojenie bramki pilnowanej przez Zubasa.

• Chmiel wyłuskał piłkę w polu karnym, szcześliwie wystawiłł ją do ustawionego na 11 metrze Paweli a ten huknął jak z armaty i piłka odbita od słupka zatrzepotała w siatce!

• GOOOOL!!!!! Pawela!

• Pierwsza kartka dla gospodarzy, a ukarany za gestykulacje Demjan.

• Dobra okazja gości! Zajac zmuszony do wyjścia został wyprzedzony przed Madeja, ten sprzed końcowej linii wykłada futbolówkę do Maka i strzał młodego piłkarza GKSu zatrzymuje przed pustą bramką Górkiewicz!

• Bardzo mocny i bardzo niecelny strzał z 30 metrów ze stojącej piłki Koniecznego

• Znów po rzucie rożnym i zamieszaniu próbował szczęścia Demjan, ale strzelił zbyt lekko

• Sloboda zameldował się na murawie, zmienił Deje.

• Teraz natomiast kartka dla Barana za powstrzymanie pędzącego Paweli.

• Wrzutka z rzutu wolnego po wcześniej wspomnianym faulu i przed szansą Demjan. Jego strzał z półobrotu z 15 metrów broni Zubas!

• Ukarany indywidualny został Michał Mak za faul na Łatce

• Niedokładny strzał Madeja, który przechodzi daleko od dłuższego słupka bramki Zajaca. Pierwsza próba po wznowieniu gry GKSu

• Od środka rozpoczynają drugą połowę goście.

• Po dwóch dodatkowych minutach ostatni gwizdek w tej części arbitra Raczkowskiego. Pierwsze 45 minut ze wskazaniem na GKS, który zasłużenie prowadzi 1:0. Powracamy do Bielska-Białej za około 15 minut.

• Demjan otrzymał podanie od Malinowskiego w polu karnym, ale zamiast strzelić z kontrującej piłki, niepotrzebnie przyjmował i zagrożenie zostało szybko oddalone.

• Mocne wrzucenie w pole karne i gwizdek sędziego - wszyscy wstrzymali oddech, lecz faulowany w całęj sytuacji był Zubas, który jest aktualnie opatrywany przez lekarzy.

• Świetne podanie na jedenasty metr otrzymał wbiegający Mak, ale wślizgiem strzelił niecelnie.

• Żywy początek lekko stracił na tempie, gra przeniosła się głownie w środkową strefę boiska.

• Wczesna zmiana także w Podbeskidziu, Pawela za Cetkovicia

• Kopnięty w głowę Baran leżał przez chwilę na boisku, ale zdołał się podnieść i kontynuujemy grę. Kopiącym był Deja, jednak obyło się bez kartki.

• Kilka minut przewagi podopiecznych Czesława Michniewicza, jednak nie wykreowali żadnej dogodnej sytuacji

• Pierwszy korner dla gospodarzy po kiksie Kosznika, lecz wybijają wysocy obrońcy GKS-u.

• Ależ szczęście Podbeskidzia! Po podaniu Kosznika w pole bramkowe Pietrasiak o mały włos nie pokonał własnego bramkarza.

• Niespodziewana zmiana wymuszona urazem - Mak wchodzi za Traore

• Po lekkiej wrzutke Traore skakał do główki Żurek, lecz zabrakło mu kilkadziesiąt centymetrów by sięgnać futbolówkę

• Bliźniaczy strzał Żurka jak z 6. minuty, jednak efekt również bliźniaczy - piłka w rękawicach Zajaca.

• Pierwsza żółta kartka, a ukarany Sawala.

• GOOOOL!!! Michalski główką na długi słupek po dośrodkowaniu z lewej strony i bramkarz gospodarzy bez szans!

• Pierwszy celny strzał, a szczęścia próbował sprzed pola karnego lewą nową Żurek. Zajac pewnie broni.

• Przy piłce jak dotąd tylko podopieczni Kamila Kieresia. Mocne płaskie dośrodkowanie z lewej strony wybija Michalski

• Pierwsza akcja piłkarzy GKS i na spalonym złapany Traore

• Od środka gospodarze!

• Obie ekipy wyszły już na murawę. Niebawem pierwszy gwidek arbitra Raczkowskiego.

• W rundzie jesiennej górą tej rywalizacji byli piłkarze z Bełchatowa, wygrywając przed własną publicznością 2:1.

• Dzisiejsze spotkanie określane jest mianem "meczu o życie", gdyż obie drużyny znajdują się w strefie spadkowej tabeli. Goście zdobyli jak dotąd 13 punktów przy 18 gospodarzy.

• Ławka rezerwowych GKS Bełchatów: Damian Podleśny, Marcin Flis, Krzysztof Michalak, Łukasz Grzeszczyk, Kamil Późniak, Michał Mak, Łukasz Wroński.

• Ławka rezerwowych Podbeskidzia: Krzysztof Baran, Michal Piter-Bucko, Juraj Dancik, Anton Sloboda, Fabian Pawela, Marcin Wodecki, Mateusz Janeczko

• Już za 20 minut w Bielsku-Białej w meczu 23. kolejki T-Mobile Ekstraklasy Podbeskidzie zmierzy się z GKS Bełchatów. Zapraszamy na relację live z tego spotkania.