Mecz Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS Tychy ONLINE. Gdzie...

Mecz Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS Tychy ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Fortuna 1 Liga, 30. kolejka
2017-05-13 17:45

Podbeskidzie Bielsko-Biała

2

GKS Tychy

2

• To wszystko na dziś ze Stadionu Miejskiego w Bielsku - Białej. Dziękujemy za śledzenie naszej relacji już i zapraszamy na kolejne!

• Z remisu cieszą się podopieczni trenera Szatałowa. Dla nich każdy punkt jest w tym momencie na wagę utrzymania w lidze. Z kolei dla Podbeskidzia jest to raczej pożegnanie z marzeniami o Ekstraklasie, chociaż nic jeszcze nie jest przesądzone.

• Koniec spotkania. Podbeskidzie remisuje z GKS-em Tychy 2:2. Bramki strzelali dziś Sierpina i Haskić dla gospodarzy, oraz 2 razy Świerczok dla "Trójkolorowych".

• Hanzel tym razem ukarany za dyskusje z arbitrem. Rzut wolny dla gości

• Haskić z żółtkiem po tej sytuacji

• Zagotowało się na boisku, mała przepychanka między zawodnikami

• Z dystansu niecelnie strzelał Pruchnik

• Mecz potrwa jeszcze 4 minuty

• Remis! Moskwik dośrodkowuje w pole karne, a piłkę głową pakuje do siatki Haskić! Ależ bedą emocje!

• Tychy na prowadzeniu! W 88 minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłkę wybił Leszczyński, przejął ją Grzybek, który oddał słaby strzał, ale do piłki dopadł w międzyczasie Świerczok zdołał ją dziubnąć i priowadzą goście!

• Sporna sytuacja w polu karnym Podbeskidzia. Wydaje się, że Moskwik zagrał piłkę ręką, ale gwizdek sędziego milczał.

• Zmiana u trenera Szatałowa. Za Kowalskiego wszedł Mańka.

• W świetnej sytuacji znalazł się Demjan, uderzył jednak wprost w bramkarza. Na szczęście dla napastnika gospodarzy, i tak znajdował się na pozycji spalonej, więc ewentualna bramka nie została by uznana

• Leszczyński bardzo daleko wyszedł z bramki, interwencja jednak bardzo pewna.

• Limit zmian wykorzystany przez Jana Kociana. na placu gry Jozef Dolny zmienił Bartosza Jarocha.

• Żółty kartonik zobaczył Seweryn Gancarczyk.

• 8412 znajduje się dziś na Stadionie Miejskim w Bielsku

• Piacek zablokował ofiarnie dośrodkowanie Radzewicza. Rzut rożny dla "Trójkolorowych", ale faulowany był w polu karnym jeden z zawodników gospodarzy

• Dobra kontra Podbeskdzia zakończona celnym strzałem Deji

• I chwilę po wejściu Demjan wywalczył rzut wolny, niedaleko prawego narożnika boiska

• I kolejna. Za Michała Janotę pojawił się na murawie Adam Deja.

• Zmiana, wchodzi Demjan, zszedł Lewicki

• Rzut wolny około 20 metrów przed bramką Florka. Szansa Podbeskidzia na objęcie prowadzenia, ale strzał ponad poprzeczką

• Tychy zamknięte w swoim polu karnym bronią dostępu do bramki. Przyjezdnych zdecydowanie zadowoli 1 punkt wywieziony z Bielska.

• I mamy pierwszą zmianę. W ekipie gości za Mączyńskiego na placu gry pojawił się Seweryn Gancarczyk.

• I znów leży zawodnik Tychów na boisku, i znów przerwa w grze.

• Po pierwszych 15 minutach drugiej części w Bielsku wieje nudą. Nie zrażają się tym kibice Podbeskidzia, którzy głośno dopingują. Wszyscy zdają sobie sprawę, jak ważne są 3 punkty dla Bielska w tym spotkaniu.

• Dym unosi się nad murawą w Bielsku, najprawdopodobniej odpalono race na jednej z trybun.

• Znów leży na murawie jeden z graczy "Trójkolorowych", który jest właśnie opatrywany za linią boczną boiska.

• GKS stara się organizować swoje ataki po lewej stronie boiska, gdzie schodzi Świerczok, a aktywny Radzewicz próbuje dośrodkowań. Po jednej z takiej akcji gracze gości wywalczyli rzut wolny, nie stworzyli zagrożenia pod bramką rywali.

• Świerczok "wypuścił" Radzewicza przy linii bocznej, rajd pomocnika gości, dośrodkowanie, ale znów bez problemów Leszczyński.

• Żółtą kartką ukarany defensor "Górali", Paweł Moskwik.

• Przewrócił się w polu karnym Świerczok i domagał się odgwizdania rzutu karnego, ale sędzia słusznie nie wskazał na wapno.

• Akcja GKS-u i dośrodkowanie Jakuba Kowalskiego, pewnie na przedpolu Leszczyński. Przy piłce Podbeskidzie.

• Wracamy na stadion w Bielsku! Od środka rozpoczęli piłkarze gospodarzy.

• Od mocnego uderzenia rozpoczęli ten mecz goście. Po strzale Jakuba Świerczoka w lewy, górny róg bramki objęli prowadzenie. Był to 11 gol napastnika GKS-u w tym sezonie. Podbeskidzie ruszyło do ataków, ale przy okazji gracze Jana Kociana narażali się na kontry ze strony przeciwników. Fantastyczna akcja Leszczyński - Haskić - Sierpnia dała jednak "Góralom" wyrównanie, i od tego czasu mecz przebiega pod ich dyktando. Nie udało się zdobyć bramki dającej prowadzenie, ale przed graczami obu ekip kolejne 45 minut, więc jeszcze wszystko jest możliwe.

• Koniec I połowy. Podbeskidzie remisuje do przerwy z GKS-em Tychy 1:1. Wracamy do Bielska za kilka minut!

• Dwie minuty doliczone do podstawowego czasu gry.

• Żółtą kartką ukarany Mateusz Grzybek za faul na Sierpinie. Nie umie sobie dziś poradzić z dynamicznym skrzydłowym obrońca GKS-u.

• Janota dryblingiem próbował minąć kilku rywali, zatrzymał się na trzecim przeciwniku. Po chwili kontra Tychów, długie podanie do Świerczoka, ale na spalonym złapany napastnik "Trójkolorowych".

• Na jeden kontakt zagrali teraz piłkarze Podbeskidzia pod polem karnym przeciwników, nikt nie chciał zdecydować się na uderzenie, w końcu wycofanie do Hanzela, ten uderzył, ale Florek znów pewnie łapie piłkę.

• Groźna w skutkach mogła być ta strata Janoty. Na szczęście dla gospodarzy udało się zablokować strzał Grzeszczyka. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego też nie stworzyli zagrożenia gracze Szatałowa

• W środku boiska piłkę przejął Jaroch, popędził w stronę pola karnego rywali, wszystko w tej akcji zrobił dobrze poza strzałem. Paweł Florek nie miał żadnych problemów z obroną, zbyt słabe uderzenie piłkarza Górali.

• Udało się Magierze wywalczyć rzut wolny. Niecelnie zdołał piłkę po dośrodkowaniu uderzyć Bartosz Jaroch, to już druga jego taka sytuacja w tym meczu

• Rzut rożny dla piłkarzy Jurija Szatałowa, może teraz uda im się pokonać Leszczyńskiego... jednak nie. Bramkarz Podbeskidzia rozpoczął od własnej bramki

• Po wyrównaniu Podbeskidzia tempo meczu wyraźnie spadło. "Górale" szanują piłkę, nie chcą znów dopuścić gości do głosu, wiedzą jak groźny jest pod bramką Jakub Świerczok

• Chwilowa przerwa w grze, uszkodzona siatka w bramce Florka, Lewicki wziął się za jej naprawę możemy grać dalej.

• Obraz gry nie ulega zmianie, dalej grę prowadzą gospodarze, z tym że coraz rzadziej tyszanie zapuszczają się pod bramkę Podbeskidzia

• Wracamy do gry. Przed chwilą Janota próbował prostopadłego podania do Sierpiny, ale dobrze wyszedł z bramki Florek

• Leży na boisku jeden z piłkarzy GKS-u, służby medyczne są na murawie

• I mamy wyrównanie! Leszczyński uruchomił w kontrze Haskicia, ten popisał się pięknym crossowym podaniem przez całą szerokość boiska do Łukasza SIerpiny, ten przyjął, zszedł do środka i cudownym strzałem pokonał bramkarza Tych!

• Podbeskidzie ma częściej piłkę, natomiast goście skupiają się na kontrach, i na razie wychodzi im to bardzo dobrze. Przed chwilą strzał Mączyńskiego nieznacznie minął prawy słupek bramki Leszczyńskiego.

• Tym razem Łukasz Hanzel próbował dryblingu przy linii końcowej, ale znów udało się wywalczyć tylko rzut rożny, z którym poźniej poradził sobie łatwo bramkarz "Trójkolorowych".

• 25 metrów do bramki tyszan, dobra okazja do zdobycia bramki, ale nie udało się to dośrodkowanie Janocie.

• Ukarany żółtą kartką Tomasz Boczek.

• Świetna sytuacja Jarocha! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego doszedł do czystej pozycji i uderzył głową, ale broni Florek.

• Rzut rożny dla gospodarzy po indywidualnej akcji Haskicia

• Podbeskidzie próbuje szybko odpowiedzieć. Piłkę nad poprzeczką bramki Pawła Florka przeniósł właśnie Michał Janota.

• "Trójkolorowi" grają przy głośnym wsparciu z trybun. Do Bielska przyjechała spora grupa fanów z Tychów.

• Ależ rozpoczęli goście! Pięknym strzałem gościom dał prowadzenie już w 3 minucie Jakub Świerczok

• Od środka zaczyna zespół GKS-u Tychy. Pierwszy gwizdek sędziego i przy piłce goście.

• Piłkarze już są na murawie, za chwilę zaczynamy!

• Z kolei podopieczni Jurija Szatałowa w ostatnich 5 spotkaniach potrafili odnieść efektowne zwycięstwa 4:1 nad Zniczem Pruszków i Chojniczanką, ale też przegrać z Chrobrym Głogów i GKS-em Katowice oraz zremisować ze Stomilem Olsztyn.

• Podbeskidzie jest niepokonane od 9 spotkań. W dodatku podopiecznym Jana Kociana udało się zdobyć komplet punktów w ostatnich 3 spotkaniach.

• Mecz jest bardzo ważny dla układu tabeli. Podbeskidzie spróbuje wykorzystać potknięcia rywali i zbliżyć się do wicelidera - Olimpii Grudziądz na 1 punkt. Z kolei GKS Tychy walczy o utrzymanie w Nice I Lidze. "Trójkolorowi" zajmują 14 pozycję i mają tylko 3 punkty przewagi nad strefą barażową.

• Witamy Państwa na relacji LIVE z meczu Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS Tychy! Pierwszy gwizdek sędziego Zbigniewa Dobrynina punktualnie o godzinie 17:45.

Gabriel Skoczeń

Podbeskidzie - GKS Tychy LIVE! Bielszczanie wykorzystają potknięcia rywali?

Podbeskidzie - GKS Tychy LIVE! Bielszczanie wykorzystają potknięcia rywali? ©Łukasz Klimaniec

Mecz Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS Tychy ONLINE. Zespoły grające w tym sezonie w Nice I Lidze dbają o to, aby zapewnić kibicom emocje aż do ostatniej kolejki. Po przegranych Zagłębia Sosnowiec i GKS-u Katowice w czubie tabeli jest niezwykle ciasno. Wystarczy powiedzieć, że w walce o awans wciąż liczy się 8 drużyn. Podbeskidzie spróbuje podtrzymać swoją serie meczów bez porażki i zbliżyć się jeszcze bardziej do czołówki, ale żeby to zrobić, będą musieli pokonać walczący o utrzymanie zespół z Tych. Relacja LIVE od 17:45 w GOL24.

Mecz Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS Tychy ONLINE

„Górale" to zespół grający może nie efektownie, ale za to efektywnie. W tej rundzie tylko raz udało im się wygrać z przewagą więcej niż jednej bramki, ale co ważniejsze, także tylko raz schodzili z murawy pokonani.
W ostatniej kolejce podopieczni Jana Kociana zwyciężyli w Mielcu z miejscową Stalą, a jedynego gola w tym spotkaniu zdobył Łukasz Hanzel. Imponujący pościg za czołówką tabeli wciąż trwa, a rywale robią wszystko, aby „Góralom” go ułatwić. Obecnie Podbeskidzie zajmuje 8 miejsce tracąc cztery punkty do pozycji premiowanej awansem, ale w przypadku wygranej z GKS-em strata zostanie zniwelowana do tylko jednego oczka. W nadchodzących kolejkach bielszczan czeka jeszcze m.in. wyjazd do Zabrza na spotkanie z Górnikiem i konfrontacja w roli gospodarza z liderującą Sandecją Nowy Sącz, która pewnie kroczy po awans do Ekstraklasy. Podbeskidzie zatem nie może sobie pozwolić na wpadkę w dzisiejszym spotkaniu, dla „Górali” znaczenie mają tylko 3 punkty. Będą musieli jednak poradzić sobie bez swojego drugiego najskuteczniejszego strzelca - Tomasza Podgórskiego, który pauzuje za nadmiar żółtych kartek.

Z kolei sytuacja GKS-u Tychy po ostatnim zwycięstwie ze Zniczem Pruszków jest lepsza, ale nie można jej nazwać komfortowej. Piłkarze Jurija Szatałowa zajmują 14 miejsce w tabeli i mają tylko 3 oczka przewagi nad strefą barażową, co zmusza ich do nerwowego patrzenia w stronę rywali będących za plecami. Problemem „Trójkolorowych” jest nierówna forma, która nie pozwala regularnie zdobywać punktów. W ostatnich 5 spotkaniach potrafili odnieść efektowne zwycięstwa 4:1 nad Zniczem i Chojniczanką, ale też przegrać z Chrobrym Głogów i GKS-em Katowice oraz zremisować ze Stomilem Olsztyn. Atutem w dzisiejszym meczu może być ich ofensywa z Jakubem Świerczokiem na czele. Były napastnik m.in. Polonii Bytom czy niemieckiego 1 FC. Kaiserslautern zdobył w tym sezonie 10 bramek i jest najskuteczniejszym strzelcem swojego zespołu. Dodatkowo trener Szatałow będzie miał do dyspozycji wszystkich swoich zawodników, także powracającego po kontuzji Mateusza Bukowca.

Obie drużyny mają o co grać, a każda z nich zdaje sobie sprawę, że porażka w tym spotkaniu może mocno skomplikować ich sytuacje. Nie zainkasowanie 3 punktów drastycznie zredukuje szanse Podbeskidzia na awans, z kolei GKS Tychy będzie nerwowo zerkał w stronę Wisły Puławy, która traci do „Trójkolorowych” 3 punkty w ligowej tabeli. Pierwszy gwizdek sędziego Zbigniewa Dobrynina w spotkaniu Podbeskidzie Bielsko-Biała – GKS Tychy punktualnie o godzinie 17:45.

Sonda

Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS Tychy: Kto wygra mecz 1. ligi?

Nie zagrają:

Podbeskidzie: Podgórski
GKS Tychy: - - - -

Ostatnie mecze bezpośrednie:

GKS Tychy - Podbeskidzie 0:1 (1 liga, 15.10.2016)
Podbeskidzie - GKS Tychy 3:0 (sparing, 01.07.2015)
GKS Tychy - Podbeskidzie 0:3 (sparing, 05.07.2014)

Mecz Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS Tychy TRANSMISJA TV

Transmisję na żywo przeprowadzi stacja Polsat Sport (w wersji mobilnej mecz dostępny w aplikacji IPLA TV). Wstęp o 17:30, pierwszy gwizdek sędziego o 17:45. Komentują Tomasz Włodarczyk i Andrzej Iwan (reporterem będzie Szymon Rojek). Relacja LIVE w GOL24.pl