Podbeskidzie Bielsko-Biała 0 - 0 Górnik Łęczna

Podbeskidzie Bielsko-Biała

0

Górnik Łęczna

0

• Koniec! Podbeskidzie remisuje ostatecznie bezbramkowo z Górnikiem Łęczna, mimo gry w przewadze w drugiej połowie. To tyle na dziś z Bielska, dziękujemy że byliście Państwo z nami i zapraszamy na nasze jutrzejsze relacje!

• Hanzel także ukarany przez sędziego.

• Zółta kartka dla Ilieva.

• Ostatnia szansa na gola, rzut wolny dla Podbeskidzia! Wybijają obrońcy Łęcznej.

• Prusak opatrywany poza linią boczną. Mocno ucierpiał przy tej interwencji, a za chwilę rzut rożny Podbeskidzia.

• Dwa razy Prusak! Za drugim razem obronił dobitkę Pawła Tomczyka z bardzo bliskiej odległości!

• Ostatnia zmiana w meczu. Grzegorz Bonin opuszcza murawę, za niego melduje się Paweł Sasin.

• 3 minuty doliczone do regulaminowego czasu gry.

• Tomczyk ekwilibrystycznie uderzał przewrotką! I był do dobry strzał, Prusak pewnie interweniował jednak na linii bramkowej.

• Kaspierkiewicz po wrzutce z rzutu rożnego uderza głową - minimalnie nad bramką!

• Ależ nieporadność w defensywie Podbeskidzia, najpierw dał się ograć na prawej stronie Oleksy, później nie doskoczył do Lebedyńskiego Malec, a na końcu obrońca gospodarzy pozwolił leżącemu na murawie Lebedyńskiemu oddać strzał, który minimalnie minął słupek bramki zaskoczonego Leszczyńskiego.

• Druga zmiana w zespole Górnika Łęczna. Na ławce odpoczywa już Mosnikov, którego na murawie zastąpił Makowski.

• Niepilnowany Iliev przejął piłkę na szesnastym metrze, miał stuprocentową sytuację, a uderzył obok prawego słupka!

• Za wykopanie piłki w aut ukarany żółtą kartką Kasperkiewicz.

• Tomczyk znów przegrywa sam na sam z Prusakiem! Tym razem jednak gol i tak nie mógłby zostać uznany - napastnik Podbeskidzia złapany na spalonym.

• Ostatnia zmiana w zespole gospodarzy. Kacper Kostorz zastąpił Miłosza Kozaka.

• Świetnie zagrał prostopadle Guga do Tomczyka, ten w sytuacji sam na sam uderza jednak w interweniującego Prusaka! Ratuje swój zespół bramkarz Łęcznej.

• Sierpina w indywidualnej akcji, dogranie do Tomczyka, który w polu karnym świetnie zastawił się, obrócił i uderzył, ofiarnie zablokował strzał Kasperkiewicz!

• Mocno i celnie uderzał Miłosz Kozak, ale Sergiusz Prusak na posterunku! Pewnie wyłapał futbolówkę.

• Faulowany Guga około 25. metrów od bramki. Dobra pozycja do oddania strzału.

• Kolejna zmiana w Podbeskidziu, Sabala na ławce, w jego miejsce Tomczyk.

• Świetne przejęcie i rajd Bonina, piłkarz Górnika wbiegł w pole karne i podał do Mosnikova, ale odrobinę za mocno i pomocnik gości musiał na wślizgu uderzać, obronił Leszczyński.

• Od momentu czerwonej kartki na murawie dominuje... Łęczna. Górnicy nie schodzą z połowy bielszczan, ale nie potrafią zagrozić Leszczyńskiemu.

• Z dystansu próbował uderzać Bonin... niestety i tym razem niecelnie.

• Zmiana w ekipie Górnika. Na boisku pojawił się Jarecki, który zastąpił Patryka Szysza.

• Łęczna na razie utrzymuje się na połowie Podbeskidzia, goście starają się nie dopuścić do piłki Górali.

• Z dystansu Guga! Pomocnik gospodarzy dobrze przymierzył, piłka niewiele minęła spojenie bramki.

• Górnik w dziesiątkę! Za brzydki faul drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartką został ukarany Łukasz Sosnowski!

• Próba dośrodkowania Sierpiny znów bardzo nieudana. Nie wychodzą dziś długie podania pomocnikowi gospodarzy.

• Gramy! W ataku pozycyjnym goście z Łęcznej.

• Wracamy na Stadion Miejski w Bielsku - Białej! Przed nami druga część spotkania.

• Koniec pierwszej części meczu! Oglądamy jak dotąd słabe widowisko w Bielsku, Podbeskidzie remisuje bezbramkowo z Górnikiem Łęczna. Za 15 minut wracamy na drugą połowę spotkania!

• Jedna minuta doliczona do pierwszej części spotkania.

• Tym razem upomniany przez sędziego obrońca gospodarzy Filip Modelski.

• Błąd Malca, będąc w polu karnym nie trafił czysto w piłkę i wręcz wystawił ją Lebedyńskiemu, napastnik Górnika uderza jednak obok słupka!

• Zółty kartonik obejrzał Łukasz Sosnowski.

• Świetnie wychodził Iliev na wolne pole, zobaczył to Sierpina i próbował do niego dograć piłkę górą, ale zrobił to karygodnie.

• Teraz goście są częściej przy piłce, okres zwiększonej aktywności Łęcznej w ofensywie, ale trzeba powiedzieć że obydwie drużyny wyglądają dziś kiepsko w ataku.

• Żółtą kartką ukarany Sergei Mosnikov.

• Znów Łuszkiewicz, tym razem dobre dośrodkowanie w pole karne na Lebedyńskiego, w ostatniej chwili uprzedził go jednak Bougadis! Rzut rożny.

• Pierwsza akcja Górnika od dłuższego czasu. Goście wymienili kilka podań przed "szesnastką" Podbeskidzia, wszystko zakończył strzałem Łuszkiewicz, ale piłka w rękach Leszczyńskiego.

• Głową uderzał Valerijs Sabala, Łotysz znalazł się w dogodnej pozycji, mimo to uderzył obok prawego słupka bramki Prusaka.

• Dobra akcja lewą stroną Sierpiny, który wreszcie dokładnie dograł w pole karne, tam strzałem "nożycami" próbował pokonać bramkarza Guga, zablokował to uderzenie Łukasz Wiech.

• Pierwsza zmiana w meczu, pewnie jakimś urazem. Z boiska zszedł Rakowski, w jego miejsce Iliev.

• Przed momentem próbował z dystansu uderzać Patryk Szysz, zrobił to jednak bardzo niecelnie. Od bramki rozpoczął Leszczyński.

• Ładna indywidualna akcja Miłosza Kozaka, próba podania do dobrze ustawionego w polu karnym Sabali jednak bardzo nieudana. Graczom gospodarzy brakuje jak na razie dokładności przy otwierającym podaniu.

• Wybijają piłkę defensorzy Górali na rzut rożny. Po chwili znów wrzutka, gości, znów dobrze spisała się obrona Podbeskidzia.

• Modelski brzydko fauluje Bonina przy linii bocznej. Rzut wolny, okazja dla Górnika na dośrodkowanie w pole karne.

• Sierpina dobrze ruszył prawą stroną, wszedł w pole karne i próbował odegrać do Gugi, ale zrobił to zbyt niedokładnie i futbolówka wyszła poza linię końcową.

• Podbeskidzie jak dotąd dominuje na boisku, widać dużą determinację w ekipie gospodarzy.

• Ależ sytuacja! Po dośrodkowaniu Sierpiny najwyżej do piłki doskakuje jeden z graczy gospodarzy, piłka odbija się od poprzeczki i wraca w pole karne, przy próbie wybicia jeden z defensorów Górnika uderza niedokładnie głową i piłka znów odbija się od poprzeczki! Ależ było blisko prowadzenia gospodarzy!

• Rzut wolny dla Podbeskidzia. Dośrodkowuje Sierpina...

• Dobre długie podanie Modelskiego do Kozaka, ten w pojedynku biegowym z obrońcą przegrywa starcie, ale udało wywalczyć się rzut rożny. Dośrodkowanie Sierpiny z narożnika wybili jednak defensorzy gości.

• Pierwsza akcja gości, w pole karne wpadł Sergei Mosnikov, dobrze zachował się Mariusz Malec i wybił piłkę.

• Zaczynamy! Od środka piłkę rozgrywają gospodarze!

• Piłkarze już na murawie, za chwilę pierwszy gwizdek sędziego Sylwestra Rasmusa!

• Garść statystyk przed rozpoczęciem spotkania:

• Ławka rezerwowych Górnika Łęczna: Damian Podleśny, Paweł Sasin, Marcin Flis, Jurij Wereszczak, Łukasz Wiech, Dariusz Jarecki, Tomasz Makowski.

• Ławka rezerwowych Podbeskidzia: Wojciech Fabisiak, Kamil Wiktorski, Paweł Tomczyk, Damian Chmiel, Kacper Kostorz, Dimitar Iliew, Paweł Moskwik.

• Goście za to pozostają bez zwycięstwa już od 23 września ubiegłego roku. Ostatnie spotkanie podopieczni Bogusława Baniaka pechowo zremisowali 1:1 ze Stomilem Olsztyn. Decydującą bramkę gracze z Łęcznej stracili w 91. minucie.

• Podbeskidzie obecnie zajmuje 9. pozycje w tabeli z 32 punktami na koncie. Górale wiosną jak dotąd prezentują się dobrze, w czterech spotkaniach nie stracili jeszcze ani jednej bramki.

• Witamy Państwa na naszej relacji Live z meczu Podbeskidzie Bielsko - Biała - Górnik Łęczna. Początek spotkania o godzinie 19:00!