Podbeskidzie Bielsko-Biała 1 - 3 Górnik Zabrze

3

• Dziękujemy za uwagę!

• Koniec spotkania! Podbeskidzie obudziło się w samej końcówce, ale było już zdecydowanie za późno na odrobienie strat.

• Błąd Skorupskiego, ale na szczęście dla bramkarza Górnika bez konsekwencji.

• Dobra akcja Podbeskidzia. Malinowski płasko zagrywa w pole karne, na miejscu jednak jest Danch.

• Mimo korzystnego wyniku ciągle mobilizuje swoich zawodników Adam Nawałka.

• 3 minuty doliczone do regulaminowego czasu gry.

• Żółta kartka dla Nakoulmy. Zupełnie niepotrzebne zachowanie zawodnika przyjezdnych.

• Zagapił się Skorupski i ze szczęściem piłkę do bramki wpakował Chmiel.

• GOOOL! Podbeskidzie ratuje honor. Zdobywcą bramki Chmiel!

• Świetna akcja Górnika, którzy fantastycznie rozklepali obronę gospodarzy. Na miejscu był jednak po raz kolejny Zajac.

• Milik wychodzi sam na sam z Zajacem i próbuje go ominąć. Napastnik Górnika próbował wymusić rzut karny, bez skutku.

• Ostatnia zmiana w zespole gości. Schodzi Kwiek, za niego Łuczak.

• Milik z ostrego kąta! Piłka jednak obok słupka. Wydawało się, że zawodnik Górnika mógł się zachować inaczej w tej sytuacji.

• Groźnie dośrodkowywał Chmiel na głowę Sokołowskiego, który ostatecznie uprzedzony. I co? Rzut rożny.

• I n-ty rzut rożny dla Podbeskizdzia...

• Druga zmiana w zespole Górnika. Schodzi Iwan, w jego miejsce Mączyński.

• Uderzenie na bramkę Skorupskiego po rzucie rożnym, ale wprost w bramkarza Górnika.

• Dośrodkowanie z prawej strony w pole karne Podbeskidzia, ale zbyt głębokie. Piłka wychodzi poza linię końcową.

• Kwiek faulowany przed polem karnym. Piłka ustawiona w odległości 25 . Sam poszkodowany uderzył na bramkę, ale piłka poszybowała kilka metrów obok słupka.

• Nakoulma schodzi na prawą nogę, ale jego strzał zablokowany.

• Dancik uderza piłkę sprzed pola karnego, ale Skorupski odbija futbolówkę.

• Dobra akcja Podbeskidzia prawą stroną, ale Gancarczyk efektownym wślizgiem wybija piłkę na rzut rożny.

• Zajac stanął już na nogi i wznawiamy grę.

• Zajac wygarnia piłkę spod nóg Milikowi i doznaje urazu. Bramkarz miejscowy jest teraz opatrywany przez medyków.

• Zmiana tym razem w zespole gospodarzy. Schodzi Bemben, prawdopodobnie z powodu urazu, za niego Konrad Nowak.

• Znów dośrodkowanie w pole karne Podbeskidzia, ale niezbyt dokładne.

• Kolejna zmiana w zespole gospodarzy. Wchodzi Chmiel, zastąpił Pawelę.

• Sokołowski uderza z dystansu! Zawodnik Podbeskidzia do końca powalczył o piłkę i niespodziewanie uderzył na bramkę Skorupskiego, ale ten nie dał się zaskoczyć!

• Bemben ucierpiał w starciu z zawodnikiem Pdbeskidzia, ale szybko wrócił do gry.

• Groźny strzał sprzed pola karnego, ale Zajac odbija piłkę. Do dobitki dobiegał nie kto inny jak Milik, ale znów golkiper gospodarzy był górą!

• Kontratak po kolejnym rzucie rożnym dla gospodarzy. Piłkę otrzymał "Prezes", który był szybszy od obrońców z Bielska-Białej i nie daje szans Zajacowi.

• GOOOL! Nakoulma!!

• Znów rzut rożny dla gospodarzy. Pawela nabił piłą obrońcę Górnika.

• Malinowski dośrodkowuje z prawej strony w pole karne, ale futbolowka zostaje wybita na rzut rożny.

• Zbyt koronkowo piłkarze z Zabrza i Podbeskidzie wyprowadza kontrę, ostatecznie jednak nieudaną.

• Dobra akcja gospodarzy ale Demjan nie dosięgnął do dośrodkowania i piłkę przejął Skorupski. Chwilę później znów bramkarz ości dobrze interweniuje przy strzale sprzed pola karnego.

• Milik świetnie przyjął piłkę, zwiódł stoperów gospodarzy i strzałem z powietrza nie dał szans Zajacowi. Fenomenalna bramka!

• GOOOOL! Znów MILIK!

• Milik dośrodkowywał z lewej strony, ale Olkowski nie zdołał dobiec do dośrodkowania.

• Początek drugiej połowy!

• Oraz Adamek za Szczęsnego

• W przerwie dwie zmiany w zespole gospodarzy: Malinowski w miejsce Sachy

• Piłkarze obu zespołów już na murawie. Za moment początek drugiej części spotkania.

• Koniec pierwszej połowy.

• Rzut rożny dla Podbeskidzia, po wrzutce kolejny. Tym razem wybijają na uwolnieni obrońcy Górnika, piłka wróciła w pole karne gości, ale opuściła boisko.

• Dwie minuty doliczone do pierwszej połowy.

• Krótko rozegrany rzut rożny, wrzucał w pole karne Gancarczyk, ale piłka w rękach Zajaca.

• Cohen wybija na rzut rożny dla Górnika.

• Pawela walczył z obrońcami przed polem karnym i uderzył na bramkę po ziemi, ale pewnie łapie Skorupski.

• Cohen wrzucał piłke z rzutu wolnego, ale pewnie łapie reprezentacyjny bramkarz Górnika.

• Milik przed kolejną szansą! Dostał piłkę za obrońców, urwał się im i uderzył pod poprzeczkę. ale piłka tylko ją obiła i wyszła w pole!

• Bemben wrzucał w pole karne, tam Milik opanował piłkę, ale zastawił się tyłem do bramki i nie umiał oddać strzału. Ładna akcja Bembena.

• Podbeskidzie jest w bardzo trudnej sytuacji. Musi teraz zaatakować, ale to może skończyć się kolejnymi bramkami dla Górnika.

• Milik wali do drzwi kadry Polski! Po wrzucie wolnym piłka trafiła do niego na linii pola karnego, a snajper Górnika uderzył precyzyjnie w samo okienko. Zajac był bez szans. Tego nie obroniłby nawet Joe Hart!

• Ależ gol Milik!

• Próbował z dystansu Demjan, ale trafił tylko w obrońców Górnika.

• Nie ulega wątpliwości, że Górnik ma na razie przewagę, jednak nie potrafi tego przekuć na dogodne sytuacje.

• Ucierpiał Nakoulma, potrzebna była pomoc medyczna, ale już wszystko w porządku.

• Ciągle w ataku Górnik, tym razem jednak obrońcy radzą sobie z wrzutką Bembena.

• Kwiek starał się dośrodkować w pole karne, ale mało precyzyjnie i Nakoulma nie bardzo miał co zrobić z tej akcji.

• Kontra Podbeskidzia Bielsko-Biała, ale zawolno do piłki biegł Mariusz Sacha.Futbolówkę przejmuje Górnik Zabrze jednak po chwili ją traci.

• Atak pozycyjny Górnika Zabrze. i piłkę na rzut rożny wybija Dancik. Z corneru Aleksander Kwiek piłkę otrzymuje Nakoulma, ale na wysokości pępka i nie mógł nic z tego zrobić.

• Akcja prawą stronę Olkowski dośrodkowuje w pole karne i piłkę wybija Lirian Cohen. Bardzo nerwowo gra dziś defensywa Podbeskidzia Bielsko-Białą.

• Nakoulma przepycha się w polu karnym i piłkę wybija Michal Piter- Bucko. Była to bardzo groźna sytuacja do zdobycia gola. Widać, że były zawodnik Hetmana Zamość czuje się bardzo dobrze w dzisiejszym spotkaniu.

• Matej Nather wypuszcza Damiana Szczęsnego, niestety nie udaje mu się dośrodkować i rzut z autu tylko udaje mu się wywalczyć. Nie dokładne dośrodkowanie Mariusza Sachy i piłkę przejmuje Górnik Zabrze.

• Dobra akcja Górnika Zabrze prawą stroną i po tej akcji piłka wychodzi na rzut rożny. Dobre dośrodkowanie na głowę Szeweluchina i futbolówka mija bramkę Richarda Zajac w bezpiecznej odległości.

• Król dośrodkowuje w pole karne z czego wychodzi strzał i niepewnie piłkę łapie na dwa razy Łukasz Skorupski. Po chwili fantastyczną akcją popisuje się Górnik Zabrze i Nakoulma po raz kolejny trafia w Richarada Zajaca.

• Mecz rozgrywa się jak na razie na połowie drużyny Podbeskidzia Bielsko-Biała. Górnik Zabrze miał jak na razię jedną sytuację do zdobycia gola jednak na posterunku był dobrze dysponowany jak na razie Richarad Zajac.

• Uderzenie arkadiusza Millika z dystansu lewą nogą spokojnie łapie Richard Zajac. Po chwili Prejuce Nakoulma rozklepuje obronę z Przybylskim i po raz kolejny bramkarz Podbeskidzia jest na posterunku.

• Szanda dla Górnika. Po wrzutce Kwieka w polu karnym próbował Iwan, ale uderzył obok lewego słupka.

• Początek spotkania.

• Jeszcze pięć minut do pierwszego gwizdka arbitra! Dzisiejsze spotkanie poprowadzi Bartosz Frankowski!

• W meczu zmierzą się trenerzy najdłużej prowadzący swoje drużyny w Ekstraklasie. Obaj zaczęli pracę w grudniu 2009 roku.

• Stadion w Bielsku-Białej, pomimo zamkniętego sektora gości, odwiedzili także kibice zabrzańskiego Górnika.

• W odpowiedzi na komentarz: tak, sektor gości w Bielsku-Białej nadal jest nieczynny ze względu na budowę nowego stadionu.

• Na murawie rozgrzewają się już zawodnicy obu drużyn.

• Będziemy dążyć do wygranej w tym meczu. Wiemy, że Górnik jest w doskonałej dyspozycji i będzie to bardzo ciężki pojedynek, ale niestety jesteśmy już w takiej sytuacji, że musimy te trzy punkty wyszarpać.

- Powiedział przed dzisiejszym spotkaniem kapitan Podbeskidzia, Marek Sokołowski

• Zapraszamy do przeczytania zapowiedzi dzisiejszego meczu: Podbeskidzie – Górnik LIVE! Faworyt jest tylko jeden

• Ławka rezerwowych Górnika Zabrze: Norbert Witkowski, Przemysław Oziębała, Konrad Nowak, Marcin Wodecki, Mateusz Zachara, Krzysztof Mączyński, Wojciech Łuczak

• Ławka rezerwowych Podbeskidzia: Mateusz Bąk, Damian Byrtek, Damian Chmiel, Sebastian Ziajka, Piotr Malinowski, Kamil Adamek, Dariusz Łatka

• Drużyna bez zwycięstwa i drużyna bez porażki. W Bielsku-Białej na stadionie przy Rychlińskiego miejscowe Podbeskidzie podejmie Górnika Zabrze. Czy bielszczanom uda się pierwszy raz w tym sezonie zdobyć trzy punkty? Zapraszamy na relację LIVE w Ekstraklasa.Net!