Podbeskidzie Bielsko-Biała 1 - 1 Górnik Zabrze

Podbeskidzie Bielsko-Biała

1

Górnik Zabrze

1

• Za nami pierwsze spotkanie 13 kolejki Ekstraklasy w którym Podbeskidzie zremisowało z Górnikiem 1:1. Po bezbarwnej pierwszej połowie w drugiej było więcej emocji, zwłaszcza od momentu wyrównania przez gospodarzy, którzy poszli zaciosem i stworzyli sobie jeszcze kilka dobrych okazji do zdobycia gola. Wydaje się jednak, że remis w przekroju całego spotkania nie krzywdzi żadnej z drużyn. Dziękujemy za śledzenie naszej transmisji i zapraszamy na kolejne!

• Koniec spotkania.

• Olkowski za Przybylskiego.

• Konieczny przerywa akcję zabrzan faulując Przybylskiego i ogląda żółtą kartkę.

• Druga połowa potrwa jeszcze 4 minuty.

• Malinowski do Patejuka, ale jego strzał wybijają z bramki obrońcy.

• Znów Patejuk próbował bezpośrednio zaskoczyć z rzutu rożnego Skorupskiego, ale ten był na posterunku.

• Szybka akcja Patejuka prawą strona, dośrodkowanie w pole karne do Cieślińskiego, którego w ostatniej chwili ubiegają obrońcy.

• Znów uderza Rogalski, tym razem z rzutu wolnego, ale też niecelnie.

• Jończyk za Mączyńskiego.

• Gołębiewski za Kwieka.

• Stadion odżył po wyrównującej bramce Cieślińskiego, kibice znów gorąco dopingują "Górali".

• gospodarze idą za ciosem, ale Rogalski nad bramką.

• Gol!!!! dośrodkowanie Króla w pole karne, niepewna interwencja obrońców i Cieśliński płaskim strzałem zdobywa gola!!

• Rogalski strzela zza pola karnego,ale nad wyraz nieudolnie.

• Rogalski za Cohena.

• Próba indywidualnej akcji Cieślińskiego, ale bez efektu.

• Rzut rożny wykonują goście, ale Zajac łapie piłkę.

• Kartka dla Nathera za faul na Bembenie.

• Patejuk próbuje strzelać zza pola karnego, ale nic z tego, piłka mija prawy słupek bramki Skorupskiego.

• Kibice gospodarzy są coraz bardziej zniecierpliwieni grą swoich ulubieńców, czemu coraz częściej dają wyraz gromkimi brawami "puentując " niektóre zagrania graczy Podbeskidzia.

• Cieśliński zmienia słabo grającego Komana.

• Gol!! Dośrodkowanie Magiery wprost na głowę Zahorskiego i ten pewnie strzela do bramki gospodarzy!!!

• Malinowski od razu zaznaczył swoją obecność na murawie, ale jego strzał obok bramki.

• Malinowski za Ziajkę.

• Próba bezpośredniego strzału z rzutu rożnego Patejuka, ale bez skutku.

• Kibice bielscy zniecierpliwieni nieporadnością swoich ulubieńców skanują "Malina Malina" domagając się wejścia na murawę Piotra Malinowskiego.

• szybka akcja gości, jednak Nakoulma na spalonym.

• Ziajka dostaje piłkę na linii pola karnego, ale zaplatał się w dryblingach i akcja spaliła na panewce.

• Przechwyt Komana w środku, natychmiastowe zagranie do Ziajki, ten do Cohena, który pogubił się w polu karnym i obrońcy gości wyjaśnili sytuację.

• Rzut rożny dla gospodarzy, Cohen przed pole karne zagrywa do Króla, ale jego dośrodkowanie pewnie łapie Skorupski.

• Druga połowa rozpoczęła się bardzo chaotycznie, mnóstwo mamy strat i niedokładności.

• Rzut rożny dla gości, ale Magiera fatalnie dośrodkowuje i od bramki Zajac.

• Zaczynamy drugie 45 minut.

• Piłkarze wychodzą na murawę, wkrótce rozpocznie się druga odsłona meczu.

• W przerwie również mamy konkurs dla kibiców, którzy wykonują "jedenastki", wszystko w rytm rockowej muzyki.

• Zachęcamy do śledzenia relacji na żywo ze spotkań Waszych zespołów w naszej nowej aplikacji na Androida i iPhona! Wszystko to co najlepsze w Ekstraklasa.net teraz możecie mieć na swojej komórce! Wypróbuj już teraz i ściągnij na iPhone'a lub Androida.

• W przerwie kibice mogą obejrzeć pokaz tańca nowoczesnego, z pewnością będzie to najciekawszy jak dotąd akcent tego spotkania.

• Za nami pierwsza połowa meczu, która rozczarowała, z boiska wiało niestety nudą, a sytuacji podbramkowych było jak na lekarstwo, miejmy nadzieje, że drugie 45 minut przyniesie nam zdecydowanie więcej emocji.

• Koniec pierwszej odsłony meczu.

• Pierwsza połowa potrwa 2 minuty dłużej.

• Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Patejuka uderza Ziajka, ale świetnie broni Skorupski.

• Kartka dla Cohena za grę przed gwizdkiem sędziego.

• Zahorski wpada z lewej strony w pole karne, ale podaje źle i obrońcy wybijają piłkę.

• Rzut rożny dla gości, dośrodkowanie Mączyńskiego po którym zapanował chaos w polu karnym , ale w końcu piłkę łapie Zajac.

• Strzał Kwieka zza pola karnego, ale wprost w środek bramki i Zajac łapie piłkę bez problemu.

• Rzut wolny dla Podbeskidzia z prawej strony pola karnego, ale Patejuk dośrodkowuje wprost w ręce Skorupskiego.

• Mamy kolejną przerwę w grze, tym razem w starciu z rywalem ucierpiał Demjan.

• Kontuzji doznał Koman i mamy krótka przerwę w grze.

• Akcja bielszczan i strzał Cohena z około 20 metrów, ale Skorupski "na raty" łapie piłkę.

• Obie drużyny grają bardzo ostrożnie i jakby boją się zaryzykować, mecz jak na razie nie zachwyca.

• Zabrzanie znów próbuja, tym razem lewą strona, ale Mączyński zagrywa źle do Nakoulmy i Zajac łapie piłkę.

• Nakoluma próbuje indywidualnej akcji, ale po minięciu dwóch rywali na trzecim się kończy.

• Strzał Kwieka z około 20 metrów, ale i słaby i bardzo niecelny.

• Próba ataku gości, ale akcję Nakoulmy przerywa sędzia. Powód: nakładka.

• Za nami pierwszy kwadrans, podczas którego nie działo się zbyt wiele ciekawego.

• dośrodkowuje z rzutu rożnego ponownie Patejuk, ale znów bez zagrożenia bramki gości.

• Akcja Sokołowskiego prawą stroną i róg dla gospodarzy.

• Pierwszy rzut rożny dla gospodarzy, ale Patejuk centruje wprost w ręce Skorupskiego.

• Atak gospodarzy prawą stroną, ale dośrodkowanie Cohena niedokładne.

• gospodarze długo utrzymywali się przy piłce, jednak nie zdołali stworzyć zagrożenia pod bramką Górnika.

• Banaś fauluje koło linii bocznej i otrzymuje kartkę.

• Pierwsza próba ataku gospodarzy, ale strzał Demjana głową zbyt słaby i do tego niecelny.

• Zaczynamy!

• Kibice bielscy z okazji święta zmarłych wywiesili napis: Dla tych, co polska historię tworzyli, tych, co bedą walczyć, walczą i bedą walczyli.

• Piłkarze właśnie wychodzą na murawę, zaraz zaczynamy!

• Z głośników dobiega tradycyjna melodia z filmu Janosik,to znak, że piłkarze wkrótce pojawią się na murawie.

• Pogoda dzisiaj jak na listopad bardzo dobra, panuje przyjemny chłód, warunki do gry są bardzo dobrze, miejmy nadzieje, że piłkarz uraczą nas dziś ciekawym widowiskiem.

• Również zabrzanie po ostatniej wiktorii nad Jagiellonią odetchnęli, bowiem wcześniej notowali serię 6 gier bez zwycięstwa. Dziś podopieczni Adama Nawałki zechcą powalczyć o pierwsze wyjazdowe zwycięstwo w tym sezonie. Goście z pewnością liczą na skutecznego ostatnio Prejuce Nakoulme, który w 3 ostatnich meczach trafiał do siatki rywali.

• Witamy z Bielska-Białej, gdzie meczem pomiędzy miejscowym Podbeskidziem a Górnikiem Zabrze rozpocznie się 13 kolejka T-Mobile Ekstraklasy. Obie drużyny przystępują do tego spotkania w dobrych nastrojach, gdyż w ostatniej kolejce obie ekipy pokonały swoich rywali. Na uwagę zasługuje zwłaszcza wygrana bielszczan w Krakowie z Wisłą. Dziś "Górale" z pewnością zechcą pójść za ciosem i zdobyć 3 punkty.