Podbeskidzie Bielsko-Biała 2 - 3 Lechia Gdańsk

Podbeskidzie Bielsko-Biała

2

Lechia Gdańsk

3

• To już wszystko na dzisiaj z Bielska-Białej! Żegnamy się z Wami po tym emocjonującym meczu i zapraszamy na kolejną relację LIVE w Ekstraklasa.Net! O 20:45 zmierzą się w Łodzi Widzew Łódź i Wisła Kraków! Do usłyszenia!

• Koniec! Sędzia Lyczmański odgwizduje zakończenie spotkania! Podbeskidzie przegrywa u siebie z Legią Gdańsk 2:3 po niesamowicie emocjonującej drugiej połowie meczu i rzucie karnym w 94 minucie!

• Jeszcze okazja Lechii, Machaj w polu karnym, odegranie do Ricardinho, ale obrońcy ratują Podbeskidzie przed utratą kolejnej bramki.

• I jeszcze rzut wolny dla Lechii Gdańsk.

• GOOOOOL! Traore z rzutu karnego wyprowadza Lechię na prowadzenie.

• RZUT KARNY DLA LECHII GDAŃSK! Brożek faulowany przez Pietrasiaka tuz obok bramki Bąka.

• Dośrodkowanie Machaja, byli Łazaj i Ricardinho w polu karnym ale piłka odbija się od obrońców Podbeskidzia!

• Rzut rożny dla Lechii. Machaj.

• Pietrowski do Łazaja i świetna interwencja Pitera-Bucko ratuje bielszczan przed zagrożeniem!

• Brożek z autu, wymiana podań z Traore ale skutecznie przeszkadzają gospodarze. Lekkie wycofanie.

• Niecelne podanie Krzysztofa Króla, piłkę przejmują goście i groźnie w polu karnym gospodarzy!

• A drugą połowę meczu arbiter spotkania przedłuża aż o 5 minut! Jednak w związku z przerwą po kontuzji Kanieckiego nie powinno to dziwić.

• Teraz Adamek z prawej strony w pole karne, ale interweniował Janicki!

• Jeleń prawą stroną skutecznie powstrzymywany przez Brożka i Łazaja.

• Łazaj teraz w stronę bramki Bąka, jednak dobrze interweniuje bramkarz gospodarzy!

• Świetne dośrodkowanie od Baka do Adamka, zamieszanie w polu karnym i świetny strzał Paweli na bramkę Buchalika! w Bielsku-Białej znowu mamy remis!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! 2:2!!!!! FABIAN PAWELA!!

• Przy okazji przypominamy o jutrzejszej akcji krwiodawstwa z Podbeskidziem w Bielsku-Białej!.

• Mamy zapowiadaną zmianę w Podbeskidziu. Za Demjana wejdzie Fabian Pawela.

• Koszmarny błąd Mateusza Bąka. Z ok 30m strzał Ricardinho, Bąk przewraca sie na plecy, wypuszcza piłkę z rąk a ta wpada do bramki gospodarzy i Lechia na prowadzeniu.

• GOOOOOL! LECHIA NA PROWADZENIU! Ricardinho!

• Przy bocznej linii boiska szykuje się już do wejścia Fabian Pawela.

• Dośrodkowanie Cohena i strzał Demjana obok bramki.

• Faul Brożka na Demjanie i rzut wolny dla Podbeskidzia!

• Wracamy do gry! Od bramki Buchalik.

• Przedłuża się nam ta przerwa w grze...

• I mamy zmianę w bramce Lechii Gdańsk. Z boiska schodzi kontuzjowany Kaniecki a w jego miejsce Michał Buchalik.

• W starciu ucierpiał Bartosz Kaniecki i czyżby szykowała nam sie zmiana?

• Kamil Adamek wpadł na zawodnika Lechii i konieczna jest pomoc służb medycznych.

• Mocne dośrodkowanie Cohena, wyszedł z bramki Kaniecki i odbił piłkę, Adamek dobija głową, ale po raz kolejny sytuacje ratuje Kaniecki.

• Faulowany teraz Robert Demjan na połowie gości i rzut wolny dla Podbeskidzia. Liran Cohen.

• Machaj, nie doszedł do piłki Traore, teraz jeszcze strzał piłkarzy Lechii ale interweniuje Mateusz Bąk!

• Szybka kontra Machaja i Cienciała nieprzepisowo zatrzymuje zawodnika Lechii.

• Raz jeszcze Podbeskidzie w ataku!

• Dośrodkowanie do Madery, Podbeskidzie przejmuje piłkę i wychodzi z szybką kontrą, ale skutecznie spowalniają obrońcy Lechii! Podbeskidzie raz jeszcze atakuje, świetna sytuacja dla gospodarzy, ale piłka nie trafia do bramki Kanieckiego!

• Dobre wyjście zawodników Lechii do przodu, szybki atak ale ratuje sytuację bodajże Pietrasiak i mamy rzut rożny.

• Mamy kolejna zmianę w Lechii Gdańsk! Za strzelca gola, Rasiaka, wchodzi Kacper Łazaj.

• Jeleń dośrodkowuje w pole karne i strzela Kamil Adamek! Niestety ponad bramką!

• Kolejna okazja dla Podbeskidzia! Liran Cohen prawą stroną, dobre podanie prostopadłe od Adamka, ale niestety na drodze Cohena staje obrona gości i Górale od rzutu rożnego.

• Jeleń prawą stroną, dośrodkowanie do Demjana w pole karne, ale zawodnik gospodarzy na spalonym.

• Podbeskidzie znów naciera! Sokołowski do Króla, próby przebicia się lewą stroną, ale Deleu odczytał zamiary piłkarza Podbeskidzia i bez problemu odebrał piłkę.

• Faulowany Cohen i od rzutu wolnego rozpocznie Pietrasiak.

• Dobra interwencja Pitera-Bucko, który nie pozwala Traore wejść w pole karne gospodarzy.

• I kolejna zmiana w Podbeskidziu. Za Piotra Malinowskiego wchodzi Kamil Adamek!

• Znów Liran Cohen, dośrodkowanie wybite przez Surme, do piłki dochodzą znów piłkarze gospodarzy ale ponad bramką! Jakieś nowe siły wstąpiły w zawodników Podbeskidzia!

• Jeleń w polu karnym, przewrócił się i piłka do Sokołowskiego, ale nie udaje się zdobyć drugiej bramki! Sokołowski domaga się teraz od arbitra chyba rzutu karnego...

• Cohen faulowany przez Rasiaka i od rzutu wolnego gospodarze.

• Po mocnym strzale zawodnika gospodarzy piłka odbiła się bodajże od bramkarza i trafiła pod nogi Cohena, a ten mocnym strzałem skierował ją pod poprzeczkę bramki Kanieckiego!

• WYRÓWNANIE!!!!!!!!!!!!! 1:1!!! LIRAN COHEN!

• Pietrowski do Traore, zawodnik Lechii Gdańsk wg sędziego był na spalonym, według naszego zdania nie...

• Rasiak w polu karnym ale ratuje sytuację Cienciała.

• Mocne dośrodkowanie Traore i niezbyt pewna interwencja Pietrasiaka, piłka wyłożona Janickiemu, ale nie trafia czysto.

• I jeszcze jeden rzut rożny po wybiciu przez zawodników gospodarzy.

• Rzut rożny dla Lechii.

• Próbował teraz Traore ale zablokowany w ostatniej chwili przez Krzysztofa Króla.

• I mamy zapowiadaną zmianę. Za Dariusza Łatkę wszedł Liran Cohen.

• Malinowski próbował minąć Deleu z lewej strony ale piłka zdążyła uciec na aut.

• Gra teraz na połowie Podbeskidzia, gospodarze z wykorzystaniem bramkarza. Piłka juz stracona na rzecz zawodników gości.

• Nareszcie celny strzał Podbeskidzia i drugi Ireneusza Jelenia! Broni jednak Kaniecki.

• Szykuje się zmiana w Podbeskidziu. W miejsce Darka Łatki pojawi się najprawdopodobniej Liran Cohen.

• Piłkarze Lechii teraz lewą stroną, Brożek faulowany przez Sokołowskiego i mamy rzut wolny.

• Surma do Machaja, Machaj w pole karne jednak dzięki dobrej interwencji Pietrasiaka piłka nie doszła do Rasiaka i gospodarze wybijają piłkę. Po faulu na Chmielu rozpoczną z rzutu wolnego.

• Dobre dośrodkowanie gdańszczan, ale szybko interweniuje Chmiel.

• Deleu prawą stroną boiska powstrzymywany przez gospodarzy, dochodzi do piłki Traore i mocny strzał ponad bramką Mateusza Bąka. Lechia z rzutu rożnego

• Zamieszanie teraz w polu karnym Kanieckiego. Dośrodkowanie Demjana nie było najlepsze, ale niewiele brakowało by gospodarze oddali strzał na bramkę gości.

• Dośrodkowanie Traore, wbiegał Madera ale interweniują Górale i od bramki Mateusz Bąk.

• Z rzutu rożnego Lechia.

• I rozpoczynamy drugą połowę!

• W pojedynku byłych snajperów reprezentacji Polski Jeleń na razie przegrywa z Rasiakiem. Podbeskidzie Bielsko-Biała - Lechia Gdańsk

• Chyba na każdym stadionie Ekstraklasy musi polecieć "Ona tańczy dla mnie" - w Bielsku właśnie teraz... Ale jeśli spodziewano się powtórki zachowania kibiców Legii ze Szczecina, to niestety się przeliczono.

• Zapraszamy do polubienia fanpage'u Lechii Gdańsk na Facebooku.

• Koniec pierwszej połowy! Podbeskidzie przegrywa w Bielsku-Białej z Lechią Gdańsk 0:1!

• Dobrze teraz interweniowali piłkarze Podbeskidzia podczas ataku gdańszczan.

• Mocny strzał Sokołowskiego, ale wysoko ponad bramką Kanieckiego!

• Żółta kartka dla Łukasza Surmy. Wg sędziego udawał, że został sfaulowany przez Dariusza Łatkę.

• Z rzutu rożnego Podbeskidzie. Mocne dośrodkowanie Chmiela i groźnie w polu karnym Lechii, ale przeszkadzają sobie wzajemnie Pietrasiak i Cienciała i nie mamy gola.

• Pierwszą połowę meczu sędzia Lyczmański przedłuża o 3 minuty!

• Z rzutu wolnego Krzysztof Król, ale bardzo szybko przejmują piłke gdańszczanie i ruszają z kontratakiem. Gdyby nie nieporozumienie w składzie gości, byłoby naprawde groźnie pod polem karnym bielszczan.

• Świetny zwód Brożka, mija Cienciałę, podaje do Traore ale ten za lekko i prosto w Mateusza Bąka!

• Zbyt mocne podanie Deleu do Ricardinho i od bramki Bąk.

• Chmiel krótko rozgrywa do Latki i mocny strzał zawodnika z dystansu. Wysoko ponad bramką Kanieckiego.

• Kolejny rzut wolny dla bielszczan.

• Dośrodkowanie i nie udało się bielszczanom przyjąć piłki, która ostatecznie trafia aż do Mateusza Bąka.

• Faulowany Malinowski na połowie gdańszczan i od rzutu wolnego rozpoczną gospodarze.

• Dośrodkowanie gości, Madera w polu karnym, strzela ponad bramką.

• Lechia znów przy piłce na połowie Podbeskidzia. Za mocne dośrodkowanie Ricardinho i fatalne wybicie Cienciały. Rzut rożny dla Lechii Gdańsk.

• Kontuzjowanego Bieniuka zastępuje Deleu!

• Lechia znów do przodu, ale Traore nie opanował piłki i przejeli ją obrońcy Górali.

• Z rzutu rożnego Podbeskidzie. Pietrasiak nie sięga do piłki, dochodzi do niej Malinowski i dośrodkowuje, pewnie jednak interweniuje Kaniecki.

• Szybkie wyjście Podbeskidzia, dośrodkowanie Chmiela w pole karne i interwencja Surmy.

• Najprawdopodobniej za chwile pierwsza zmiana w składzie Lechii - za chwile na prawą stronę obrony powinien wejść Deleu.

• Bieniuk już opatrywany poza boiskiem. Wznawiamy grę.

• Potrzebna interwencja sztabu medycznego Lechii. W polu karnym Bieniuk zderzył się z Pietrasiakiem.

• I raz jeszcze Bąk! Kolejna świetna interwencja bramkarza. Od rzutu rożnego Lechia.

• Traore do Machaja i świetna interwencja Mateusza Bąka ratuje bielszczan przez utratą gola. Nie radzi sobie dzisiaj obrona Górali i bardzo łatwo prostopadłe podania gości przechodzą pod bramke gospodarzy.

• Jak słyszę tutaj od komentatorów piłka przekroczyła linię, jednak sędzia asystent nie zdążył wrócić i nie mógł tego zauważyć. Powinno więc być już 2:0. A teraz po raz kolejny groźna akcja Lechii i Traore, jednak interweniuje Mateusz Bąk!

• Sędzia twierdzi, ze gola nie ma, ale czy piłka przekroczyła linię? Po mocnym strzale Ricardinho piłka odbiła się od poprzeczki i od ziemi!

• Machaj dośrodkowuje z rzutu rożnego, jednak wybija Sokołowski.

• Ricardinho do Rasiaka, Cienciała wybija piłkę i od rzutu rożnego Lechia.

• Rasiak na minimalnym spalonym. Od bramki Bąk i ryzykownie do Pitera-Bucko.

• Faul Demjana na Surmie i tym razem od wolnego rozpoczną piłkarze Lechii.

• Zabrakło troszkę skuteczności w rozegraniu gospodarzy. Od bramki Kaniecki.

• Bezdyskusyjny faul Traore na Pietrasiaku i od rzutu wolnego rozpoczną piłkarze gospodarzy.

• Próba mocnego podania do przodu Łatki, zabrakło jednak celności i po raz kolejny piłke przejmują goście.

• Krótkie rozegranie z Jeleniem, ten na spalonym i rozpoczną gdańszczanie.

• Kolejna okazja dla Podbeskidzia z rzutu rożnego, jednak nie udało się po dośrodkowaniu oddać strzału w stronę bramki. Będziemy mieli jeszcze jeden rzut rożny!

• Dośrodkowanie w pole karne, małe zamieszanie i wybicie piłki w stronę środka.

• Z rzutu rożnego "Górale". Krzysztof Król

• Wielki błąd Łatki i szybkie wyjście Traore, jednak zawodnik naprawia swój błąd i skutecznie odbiera piłkę piłkarzowi gdańszczan.

• Obaj panowie jeszcze poza boiskiem. Próba wyjścia do przodu "Górali", brakuje jednak skuteczności w podaniach bielszczan.

• W kolejnej akcji gdańszczan ucierpieli Rasiak i Pietrasiak. Ricardinho do Rasiaka i interweniował obrońca Górali a ostatecznie bramkarz Podbeskidzia. Gdyby nie uraz Rasiaka mogło by być groźnie, gdyż piłka na moment wypadła bramkarzowi z rąk.

• Dośrodkowanie i małe zamieszanie w polu bramkowym, raz jeszcze Traore w stronę bramki, jednak pewnie interweniuje Mateusz Bąk.

• Zdecydowane przewinienie Króla na Traore i kolejna okazja dla Gdańszczan, rzut wolny dla Lechii Gdańsk.

• Niezbyt dobrze rozegrana akcja i od autu rozpoczną gdańszczanie.

• Rasiak fauluje Pietrasiaka w pobliżu narożnika na połowie gospodarzy i z rzutu wolnego "Górale".

• Mocny strzał Machaja, niestety niecelnie - ponad bramką!

• Do przodu ruszył Jeleń, jednak zbyt egoistycznie za długo trzymał piłkę i w efekcie stracił ją na korzyść piłkarzy gości.

• Janicki do Traore, ten próbował dośrodkować jednak piłka odbiła się od zawodnika gospodarzy.

• Długie dośrodkowanie Króla i zamieszanie w polu karnym, nie udało się jednak gospodarzom skierować piłki w strone bramki Kanieckiego.

• Sokołowski nieprzepisowo powstrzymywany przez Pietrowskiego i rzut wolny dla Podbeskidzia.

• Szybka kontra Lechii i już Traore po raz kolejny zagroził bramce Mateusza Bąka!

• Aj było groźnie, ale Kaniecki obronił strzał Jelenia!

• Bardzo dalekie podanie do przodu ale piłkarze Lechii na spalonym.

• Świetne prostopadle podanie od Traore do Rasiaka, ten zmylił Mateusza Bąka i strzelił z bliskiej odległości prosto na pustą bramkę!

• GOOOOOOOL! Grzegorz Rasiak!

• Lechia do przodu, kolejne podanie do Traore ale pewnie złapał piłkę bramkarz Górali.

• Spokojnie na własnej połowie Lechia.

• Piękne podanie Malinowskiego do Demjana i próba podania do Jelenia, rozegranie po raz kolejny przerywa obrona gdańszczan.

• Surma do Rasiaka i Traore, jednak dobra interwencja obrony Górali i od bramki Mateusz Bąk.

• Podbeskidzie w ataku i pierwszy kontakt Jelenia z Piłką w barwach bielszczan. Lechia szybko odzyskuje piłkę.

• Agresywnie Rasiak jednak z udziałem Bąka bielszczanie odzyskują piłkę.

• Zaczynamy!

• Na murawę wychodzą już piłkarze Podbeskidzia i Lechii.

• Już za niecałe dziesięć minut zainaugurujemy 9. kolejkę Ekstraklasy!

• W związku z dzisiejszym meczem dwie niespodzianki dla kibiców. Pierwszą - przygotowaną przez klub - są tańsze bilety na trybunę odkrytą. Drugą jest T-Mobile FanZone do której zapraszano już od godziny 16.

• Jedziemy do Bielska-Białej odrobić stracone ze Śląskiem punkty – powiedział przed meczem trener gości, Bogusław Kaczmarek.

• Na boisku rozgrzewają się już piłkarze obu drużyn. Rozgrzewa się także Dariusz Łatka, przywrócony do pierwszego składu po przesunięciu do Młodej Ekstraklasy za dość odważny i szczery wywiad, jakiego udzielił m.in. na temat przygotowania fizycznego.

• Przypomnijmy że bielskie Podbeskidzie nie wygrało ligowego meczu już od... marca, a dokładniej od piętnastu spotkań. To i fatalna postawa piłkarzy z Bielska-Białej przyczyniło się do rozwiązania kontraktu z trenerem "Górali", Roberta Kasperczyka. Dziś jego miejsce zajmie Andrzej Wyroba, dotychczasowy asystent szkoleniowca.

• Wszystkich, którzy jeszcze nie mieli okazji przeczytać, zapraszam do krótkiej zapowiedzi dzisiejszego spotkania: Podbeskidzie – Lechia LIVE! Jeleń wraca na boiska Ekstraklasy

• Ostatnie dwa mecze z Lechią broniłem i je wygraliśmy. Chciałbym zagrać i podtrzymać serię - mówi były bramkarz gdańszczan, a obecnie Podbeskidzia, Mateusz Bąk, który w dzisiejszym meczu stanie od pierwszej minuty w bramce bielszczan.

• Rezerwowi Podbeskidzia: Richard Zajac, Damian Byrtek, Liran Cohen, Sebastian Ziajka, Kamil Adamek, Fabian Pawela, Matej Nather

• Rezerwowi Lechii Gdańsk: Michał Buchalik, Krzysztof Bąk, Deleu, Andreu Mayoral, Wojciech Zyska, Kacper Łazaj, Przemysław Frankowski

• Znamy już składy w jakich obie drużyny wyjdą na boisko! W gronie bielszczan zadebiutuje dziś nowy nabytek, Ireneusz Jeleń.

• W Bielsku-Białej emocje sięgają zenitu. Na ławce trenerskiej asystent zwolnionego niedawno szkoleniowca, Andrzej Wyroba. Szybkie transfery i paniczne ratowanie sytuacji po dotychczasowych błędach. I Nadzieja - bo to właśnie z Lechią Gdańsk Podbeskidzie ostatni raz wygrało w Ekstraklasie. Czy bielszczanom uda się wreszcie przełamać? Już za czterdzieści minut początek spotkania Podbeskidzie Bielsko-Biała - Lechia Gdańsk!