Podbeskidzie Bielsko-Biała 1 - 2 Legia Warszawa

1

Legia Warszawa

2

• Co to było za spotkanie! Spodziewaliśmy się hitu kolejki i nie jesteśmy zawiedzeni! A kolejne emocje już jutro! Zapraszamy na nasze relacje LIVE w Ekstraklasa.Net! Dzisiaj już dziękujemy, życzymy miłego wieczoru i do zobaczenia!

• Zamieszanie w polu karnym Legii, wybicie piłki i Legia może świętować! Koniec spotkania i pierwsze zwycięstwo stołecznej drużyny od początku grudnia!

• I jeszcze jeden aut dla gospodarzy!

• Mocne wybicie spod bramki Zajaca, ale gospodarze nie opanowali piłki i jedynie aut dla nich.

• Ostatnie sekundy spotkania!!

• Kontra Podbeskidzia, ale nie opanował piłki Malinowski. Aut dla Legii.

• Rozpędził się Bereszyński. Pilka do Brzyskiego, który próbuje oddać strzał ale wysoko ponad bramką!

• Legia teraz spokojnie rozgrywa na połowie Podbeskidzia.

• Faulowany na połowie Podbeskidzia Ljuboja, szybkie rozegranie gości, ale piłka ląduje na aucie.

• Do drugiej części gry arbiter doliczył trzy minuty!

• Kuciak ratuje Legię! Kapitalne uderzenie Cetkovicia świetnie wybronił Kuciak i mamy rzut rożny!

• Ostatnia zmiana w składzie Legii. Furman za Łukasika.

• Legioniści szybko odzyskują piłke i już w natarciu! Podanie do Radovicia i próba przelobowania Zajaca, ale przelobował równiez i bramkę!

• Dośrodkowanie i glówka. Piłka ląduje pewnie w rękach Zajaca.

• Legioniści próbują sie przedrzeć przez obronę gospodarzy i udaje się wywalczyć rzut rożny.

• Legioniści od rzutu wolnego.

• Piłkarze Podbeskidzia starają sie jak moga, ale Legia jak uskrzydlona szybko odbiera piłke gospodarzom.

• Zabrakło teraz precyzji po przepieknej akcji Radovicia! Piłka mija bramke o niecałe pół metra!

• Ekspresowa odpowiedź gości i już mamy dośrodkowanie w pole karne Podbeskidzia.

• Legia utrzymywała sie przy piłce ale udało się ją przejąć zawodnikom gospodarzy, którzy próbowali zbudować jakąś akcję.

• Zmiana także w składzie Legii. W miejsce Koseckiego Tomek Brzyski.

• Ljuboja ma dziś jakiegoś pecha ze spalonymi! Po raz kolejny gwizdek sędziego przerywa akcję Legii.

• Mamy zapowiadana zmianę. Na ostatnie osiem minut w miejsce Slobody marko Cetković!

• Lewą stroną teraz Podbeskidzie pod przewodnictwem Darka Łatki, ale piłka wybita poza linię boiska.

• A w drużynie Podbeskidzia szykuje się kolejna, ostatnia juz zmiana...

• Mocne dośrodkowanie w pole karne i próba oddania strzału, ale interweniuje Kuciak ratując Legię przed kolejną utratą prowadzenia!

• Już sie wydawało że Legia szybciutko odbierze piłkę gospodarzom, ale kolejny faul w meczu i mamy rzut wolny dla Podbeskidzia.

• Jeszcze jeden rzut rożny, kolejne dośrodkowanie, ale tym razem zakończone faulem na zawodniku gospodarzy i wybija Zajac.

• Rzut rożny i znowu Zajac ratuje Podbeskidzie po główce zawodnika Legii!

• Znowu groźnie w polu karnym Podbeskidzia! Bardzo mocny strzał Koseckiego po rękach Zajaca omija bramkę!

• Podbeskidzie-Legia

• Kolejny rzut rożny i kolejne dośrodkowanie, ale tym razem faulowany Zajac.

• Mamy drugą zmianę w Podbeskidziu. W miejsce Chmiela pojawia się Janeczko.

• Strzał nie do obrony! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego główkował Łatka, ale prosto pod nogi Wawrzyniaka, który nie dał szans Zajacowi i umieścił piłkę w siatce.

• GOOOOOOOOOOOOOL! Znowu Legia na prowadzeniu! Wawrzyniak!

• Szybko rozpoczyna Legia, wywalczając pod rząd dwa rzuty rożne.

• Robert Demjan wymierzył precyzyjnie w samo okno bramki Kuciaka! Duży błąd obrony, która dopuściła do dośrodkowania rywali!

• MAMY WYRÓWNANIE!! GOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Robert Demjan!

• Szybka kontra Legii rozpoczęta przez nieudane dośrodkowanie Sokołowskiego, na szczęscie dla gospodarzy piłka laduje w rękach Zajaca.

• Mamy rzut wolny dla Podbeskidzia. Dośrodkowanie w pole karne wybijają Legioniści, do piłki dochodzi Deja, podanie na prawo do Sokolowskiego ale nie wyszlo mu podanie do środka i piłkę przejmują goście.

• Goście przejmują piłkę i próba wrzutki w pole karne, ale mamy kolejny spalony.

• Łukasik z rzutu rożnego ale wybijają piłke gospodarze.

• Nieudane dośrodkowanie Koseckiego i Legioniści wywalczyli rzut rożny. Za to na boisku w miejsce Marka Saganowskiego, strzelca jedynej bramki w tym meczu, pojawia się Dwaliszwili!

• Szykuje sie nam zmiana w składzie Legii.

• Goście teraz na połowie rywala, skutecznie utrzymują się przy piłce, ale ciężko przedrzeć się przez obronę zawodników Podbeskidzia. Ljuboja próbuje oddać strzał, ale ten odbija się od piłkarza gospodarzy.

• Podbeskidzie ewidentnie wzięło się do pracy i stara się zbudować akcję i zagrozić bramce Legii, ale legioniści skutecznie w tym przeszkadzają, szybko odzyskując piłke.

• Zamieszanie w polu karnym Legii kończy się wybiciem piłki na aut.

• I kolejny faul na zawodnikach Podbeskidzia, powinna być druga kartka dla Wawrzyniaka za faul na bielszczaninie.

• Na boisku leży Dariusz łatka po starciu bodajże z Saganowskim i rzut wolny dla gospodarzy.

• Zawodnikom gospodarzy udaje się odzyskać piłkę i wyjść na połowę Legii.

• Świetne uderzenie Ljuboji i tak samo dobra interwencja Zajaca! Ale przy piłce nadal utrzymują się goście!

• Jeszcze przed rzutem wolnym zmiana w składzie Podbeskidzia. Za kontuzjowanego Telichowskiego pojawia się Deja!

• Legia szybko wychodzi do przodu i odwraca nam się sytuacja. Będzie rzut wolny dla Legii tuż sprzed pola karnego po faulu Slobody, a zółtą kartką za dyskusje ukarany zostaje bramkarz gospodarzy.

• Na noszach zostaje zniesiony z murawy Telichowski, który ucierpiał w zderzeniu z Kuciakiem.

• Dobre dośrodkowanie Chmiela i mamy zamieszanie w polu karnym Legii. Na murawie wylądowali Kuciak, opatrywany jest jeden z zawodników Podbeskidzia, ale nie mamy rzutu karnego.

• I znowu rzut wolny dla Podbeskidzia z bliskiej odległości do pola karnego. Bereszyński fauluje Demjana.

• Dośrodkowuje Telichowski ale uderza ponad bramką.

• Mamy rzut wolny dla Bielszczan i żółta kartkę dla Wawrzyniaka.

• Podbeskidzie ruszyło teraz do ataku by odrobić straty! Po akcji gospodarzy Kuciak wybijając piłkę trafia wprost w rywala, ale piłka trafia poza boisko!

• Takie zamieszanie pod bramką, że dopiero teraz możemy dokładnie opisać sytuację! Kosecki trafił w poprzeczkę po podaniu Radovicia, Saganowski dobił głową i choć Marek Sokołowski próbował wybić piłkę, przekroczyła ona linię bramki i mamy prowadzenie gości!

• GOOOOOOOOOOOOL! Mamy gola w Bielsku-Białej! Kosecki w poprzeczkę, błąd Sokołowskiego i Saganowski kieruje piłkę do bramki!

• Szybka kontra Legii, wyskoczył do piłki Kosecki ale niedokładnie wymierzył głową w piłkę i strzał niecelny.

• Wreszcie wchodzimy w pole karne Legii! Podbeskidzie na lewym skrzydle, dośrodkowanie, ale przewrócił się w polu zawodnik bielszczan. Nie mamy rzutu karnego, a sam piłkarz nie protestuje. Gramy dalej.

• Legia teraz nie daje za wielu szans gospodarzom na zbudowanie akcji, znów zbliżając się do pola karnego Podbeskidzia, ale tym razem Saganowski faulował i rzut wolny dla bielszczan.

• Dośrodkowanie wybijają zawodnicy Podbeskidzia, do piłki wraca Radović, do Koseckiego, dośrodkowanie, ale po raz kolejny interwencja gospodarzy, brak szczęścia i precyzji sprawia, że w Bielsku nadal bez gola.

• Mamy rzut rożny dla Legii.

• Podbeskidzie utrzymało się chwile przy piłce, próbując zbudować akcję, ale szybko wraca ona do gości.

• Legia znów próbowała zagrozić bramce Zajaca, ale tym razem Daniel Ljuboja na spalonym.

• Saganowski! Niewiele brakło Legii by wyjść na prowadzenie! Rewelacyjne wyjście gości po fatalnych błędach obrony i uderzenie minimalnie obok bramki!

• Rozpoczynamy drugą połowę spotkania! Kolejne minimum 45 minut emocji przed nami! Oba zespoły bez zmian

• Mamy już kilka zdjęć z dzisiejszego spotkania więc zapraszamy do galerii!

• Odczytano już najciekawsze z przysłanych przez kibiców życzenia dla przedstawicielek płci pięknej, którym i my w ich dniu życzymy wszystkiego najlepszego!

• A na stadionie zapowiadane obchody dnia kobiet:)

• Trzeba przyznać, że piłkarze obu drużyn nas dzisiaj nie zawodzą i fundują nam niesamowite emocje, szybkie zwroty akcji, szybsze bicie serca...! Oby druga połowa była taka sama, a nawet jeszcze lepsza, bo brakuje nam najważniejszego: GOLI!

• Koniec pierwszej połowy! Pomimo wielu groźnych akcji w Bielsku-Białej bezbramkowy remis!

• Próbował jeszcze Kosecki, ale jak zwykle - zabrakło precyzji i typowo dzis dla strzałów Legionistów piłka wysoko ponad bramką!

• Do pierwszej części meczu arbiter doliczył tylko minutę!

• Głęboka wrzutka z autu w wykonaniu Podbeskidzia, ale obrońcy Legii zajęli się piłką.

• Zarówno strzał jak i dobitka zablokowane przez gości! Fatalnie wykonanie stałego fragmentu gry.

• Kolejny rzut wolny w tym meczu, ale tym razem dla Podbeskidzia i z naprawdę dobrego miejsca by oddać strzał na bramkę!

• Bardzo dobry strzał Paweli! Kuciak ratuje gości!

• Kontruje Podbeskidzie, ale świetne interwencje Legionistów pozwalają wywalczyć tylko rzut z autu!

• Za mocne dośrodkowanie Łukasika mineło zarówno zawodników Legii i gotowego do strzału Saganowskiego, jak i piłkarzy gospodarzy i od bramki rozpocznie Zajac.

• I znów mamy faul blisko pola karnego gospodarzy! Tym razem Damian Chmiel sfaulował Koseckiego!

• W rewanżu kontra Legionistów, wyjście w trójkę do przodu, jednak Ljuboja traci piłkę.

• Szybka kontra Podbeskidzia i świetne dośrodkowanie Sokołowskiego z prawego skrzydła wybite przez obrońców gości.

• Znów ponad bramką Ljuboja po długim podaniu Radovicia!

• Pięknie na lewym skrzydle okiwał obrońców Legii Demjan, niestety nieskuteczne dojście Telichowskiego i gospodarze stracili piłkę.

• Opatrywany jest za to Vrdoljak, który nabawił się urazu nosa.

• Mamy dobrą wiadomość dla kibiców Legii: Kosecki wrócił na boisko.

• Nie ma gola! Zabrakło precyzji i piłka rozminęła się z bramką o niecałe pół metra!

• Daniel Ljuboja...

• Nie wiadomo czy opatrywany poza murawą Kosecki wróci na boisko...

• Kolejna kartka i rzut wolny tuż sprzed linii pola karnego! Fabian Pawela sfaulował Koseckiego i teraz naprawdę dobra okazja dla gości na wyjście na prowadzenie.

• Co to była za akcja! W ostatniej chwili Pietrasiak dogonił Łukasika, który bardzo łatwo przedarł sie środkiem boiska i znalazł sie prawie sam na sam z Zajacem! Rzut rożny!

• Świetne dośrodkowanie z rzutu rożnego, wybite przez Kuciaka.

• Rewelacyjnie wyszedł teraz do przodu Piotr Malinowski, podanie do Paweli i dośrodkowanie, ale jeden jedyny obecny w polu obrońca Legii zastopował podanie i mamy rzut rożny dla bielszczan!

• Troszkę chaotycznej gry przy środku boiska, krótkie szybkie podania, straty piłki po obu stronach.

• I już mamy długie podanie do przodu pod pole karne gospodarzy. Kolejna świetna wrzutka Bereszyńskiego, ale głową wybijają obrońcy Podbeskidzia.

• Teraz spokojne rozegranie Legii na własnej połowie.

• Trzeba przyznać że starają się dzisiaj kibice Podbeskidzia! Bardzo głośny doping na Rychlińskiego pokazuje, jak ważny jest ten mecz dla bielszczan.

• Mamy juz trzecią żółtą kartkę dla zawodnika gospodarzy za faul na Bereszyńskim. Wydaje się że zawodnikowi niewiele brakło, by trafił w piłkę, ale niestety wymierzył w stopę Bereszyńskiego.

• Od bramki do bramki, tym razem w natarciu Podbeskidzie, które jednak w zamieszaniu straciło piłkę.

• Na prawym skrzydle rozpędził się teraz Bereszyński, po raz kolejny Legia zaczęła budować kolejną akcję, ale chyba zabrakło tutaj zawodnikowi długości boiska i rozpocznie Zajac.

• Gra nabiera tempa! Świetna akcja Podbeskidzia, szybkie celne podania, Malinowski prostopadle do Chmiela, ale nie udało się pomocnikowi trafić do bramki gości!

• Świetnie wyszedł teraz Kosecki i to już tylko rewelacyjna postawa Zajaca uratowała zawodników gospodarzy po rażących błędach obrony!

• Coraz ciekawiej robi się nam w Bielsku-Białej! Już dwa razy niewiele brakowało by Legioniści wyszli na prowadzenie! Niecelny strzał Ljuboji!

• Sypią sie kartki w tym meczu, teraz ukarany został Anton Sloboda, zawodnik Podbeskidzia, za brzydki faul na Łukasiku.

• Kolejna żółta karta w tym meczu, tym razem dla Dariusza Łatki!

• Legia stara sie atakowac, ale nadal w zagraniach gości brakuje skuteczności i tylko to ratuje gospodarzy przed naprawdę poważnym zagrożeniem.

• I mamy żołtą kartkę dla Ivicy Vrdoljaka!

• I znów w natarciu zawodnicy Podbeskidzia, którzy starają się na lewym skrzydle zbudować akcję mogącą zagrozić bramce gości. Skuteczna jednak obrona Legionistów i rzutem z autu rozpoczną kandydaci na Mistrza Polski.

• Druga dobra wrzutka Bereszyńskiego w pole karne Podbeskidzia, ale zabrakło celnego uderzenia z główki Saganowskiego. Piłka ponad bramką Zajaca.

• Szybka kontra Podbeskidzia! Świetnie wyminął piłkarza gospodarzy Sokołowski, ale zamiast dośrodkować za długo przytrzymał piłkę i mamy tylko rzut z autu.

• Teraz po rzucie wolnym dla gości Legioniści rozegrali piłkę i zbudowali naprawdę niebezpieczną akcję, mogąca zagrozić bramce Zajaca, zwłaszcza ze względu na zamieszanie w polu karnym. Bramkarz jednak zachowuje zimną krew i piłka trafia w jego ręce.

• Telichowski próbował oddać strzał na bramkę, ale bardzo niecelnie i piłka wysoko ponad poprzeczką.

• Świetnie teraz rozpoczęli atak zawodnicy Podbeskidzia! Szybkie wyjście Paweli i próba rozegrania zatrzymane przez dobrą interwencję gości.

• Ljuboja faulowany przez Koniecznego i mamy rzut wolny dla gości, który wykona Łukasik.

• I mamy pierwsze uderzenie w tym meczu po ładnej akcji Legii na lewym skrzydle. Błąd obrony pozwolił na wyjście niepilnowanemu Koseckiemu, zabrakło jednak celności i piłka rozminęła się z bramką.

• I dalej Podbeskidzie! Pomimo straty piłki szybkie odzyskanie i po raz kolejny na prawym skrzydle, tym razem Malinowski i próba dośrodkowania, niestety niecelna i piłka nie dociera ani do zawodnika gospodarzy, ani do bramki.

• Podbeskidzie pomimo pierwszego niepowodzenia próbuje dalej, tym razem na prawym skrzydle, jednak skutecznie akcję przerwali obrońcy warszawian.

• W odpowiedzi zawodnicy gości próbują się przedrzeć w pole karne Podbeskidzia, jednak po podaniu Radovicia zawodnik Legii na spalonym.

• Rewelacyjne rozegranie i prostopadłe zagranie do Paweli rozpoczyna nam to spotkanie w wykonaniu gospodarzy, starających się od samego początku zagrozić bramce Legii.

• Rozpoczynamy spotkanie! Od środka boiska wyjątkowo dobrze przygotowanego dziś stadionu przy Rychlińskiego rozpoczynają gospodarze!

• I dokładnie tak jak zapowiadaliśmy, na trybunach pojawili się kibice sympatyzujący z drużyną gości.

• Zawodnicy wychodzą już na boisko przy akompaniamencie Janosika!

• Dla obu drużyn będzie to spotkanie niezwykle ważne. Legia warszawa nie radzi sobie ostatnio najlepiej i czeka na przełamanie, by zwiększyć przewagę nad depczącym jej po pietach Lechem. A z drugiej strony mamy walczące o utrzymanie Podbeskidzie, dla którego każdy punt jest na wagę pozostania w Ekstraklasie!

• Niecałe pięć minut i rozpoczniemy drugi mecz osiemnastej kolejki T-Mobile Ekstraklasy!

• Piłkarzy dodatkowo może zmotywować fakt, że na trybunach zasiądzie dzisiaj selekcjoner reprezentacji Polski, Waldemar Fornalik, by obserwować zawodników obu drużyn.

• Choć w Bielsku-Białej nie jest za ciepło, to na trybunach atmosfera wręcz gorąca i nie ma się czemu dziwić. Na to spotkanie wykupione zostały wszystkie wejściówki!

• Zapraszamy także na facebookowy profil Podbeskidzie Bielsko-Biała Ekstraklasa.Net, dzięki któremu możecie być na bieżąco z informacjami dotyczącymi bielskiego klubu!

• Mamy jeszcze 25 minut do rozpoczęcia spotkania, zachęcamy więc do zapoznania się z naszą zapowiedzią dzisiejszego pojedynku: Podbeskidzie - Legia LIVE! Potencjalny hit kolejki w Bielsku-Białej

• A tak prezentuje się ławka rezerwowych Legii: Wojciech Skaba, Michał Żewłakow, Tomasz Brzyski, Janusz Gol, Dominik Furman, Michał Kucharczyk, Wladimer Dwaliszwili

• Znamy już składy w jakich obie drużyny wystąpią w dzisiejszym spotkaniu! Na ławce rezerwowych Podbeskidzia zasiądą: Krzysztof Baran, Michal Piter Bucko, Juraj Dancik, Marko Cetković, Marcin Wodecki, Adam Deja, Mateusz Janeczko

• Już niecałe 40 minut dzieli nas od pierwszego gwizdka Pawła Gila na Stadionie Miejskim w Bielsku-Białej! Przed nami nie lada emocje - z typowanym do spadku Podbeskidziem zmierzy się dzisiaj warszawska Legia, kandydat do Korony Mistrza Polski! Zapraszamy na relację LIVE! z tego spotkania!