Mecz Podbeskidzie - MKS Kluczbork ONLINE. Gdzie oglądać w...

Mecz Podbeskidzie - MKS Kluczbork ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Fortuna 1 Liga, 34. kolejka
2017-06-04 12:30

Podbeskidzie Bielsko-Biała

3

MKS Kluczbork

1

• Dziękujemy Państwu za śledzenie naszych relacji w całym sezonie Nice I Ligi. Do zobaczenia!

• Koniec! Podbeskidzie w ostatnim meczu w tym sezonie wygrywa z Kluczborkiem 3:1 i zajmuje 8 miejsce w tabeli. Goście natomiast żegnają się z I Ligą.

• Daleko wyszedł Wnuk od pola karnego, jeden z graczy Podbeskidzia spróbował zaskoczyć go z dystansu, zbyt słaby jednak był to strzał.

• Doliczone zostały 3 minuty do końca spotkania.

• Próbował z dystansu Sebastian Deja, lepiej dziś mu jednak wychodziły strzały z pola karnego, a nie zza jego obrębu.

• Spotkanie zostało już rozstrzygnięte, jedna i druga drużyna wyczekuje już końcowego gwizdka sędziego

• Na boisku Dariusz Kołodziej! Otrzymał opaskę kapitana od Adama Deji. Bardzo dobrze grający dziś Kostorz już odpoczywa na ławce.

• Podanie Magiery do Szymańskiego, który nie trafia w piłkę i próbuje wymusić faul, ale sędzia nie daje się nabrać.

• I bramka! Centra Podgórskiego w pole karne, na dalszym słupku świetnie odnalazł się Szymański i głową kieruje piłkę do siatki! Podbeskidzie - Kluczbork już 3:1!

• Bardzo ostry atak Sebastiana Deji. Sędzia słusznie ukarał go kartką. Podgórski będzie miał okazję do dośrodkowania w pole akrne

• Strzał Sebastiana Deji kompletnie nieudany, od bramki rozpocznie Leszczyński

• Bezradny Kluczbork w ostatnich minutach. Nie potrafią stworzyć sobie żadnej okazji.

• Limit zmian wykorzystany w ekipie Andrzeja Konwińskiego. Michalewski zastąpił Kwaśniewskiego.

• Żółtą kartką ukarany Kamil Nykiel.

• Z kartką wprowadzony niedawno Michał Szewczyk

• Groźna akcja Podbeskidzia! Świetna górna piłka do Kostorza, ten ograł w polu karnym bramkarza, wycofał futbolówkę przed pole karne, ale żaden z jego kolegów nie podązył za tą akcją. Jeden z najlepszych obecnie zawodników na boisku, warto to odnotować.

• Podbeskidzie przejęło kontrolę na meczem, nie dopuszczają gospodarze do piłki swoich rywali

• I druga, Szewczyk zmienił na placu gry Kościelniaka

• Podwójna zmiana w Kluczborku. Najpierw Nykiel za Swędrowskiego

• Podbeskidzie wychodzi na prowadzenie! Na prawym skrzydle piłkę dostał Gumny, zszedł do środka i uderzył po długim słupku po ziemi! Ukoronowanie dla Gumnego naprawdę dobrze rozegranej rundy wiosennej!

• Świetne długie podanie na wolne pole z linii obrony do Kwaśniewskiego, mogła to być groźna akcja, ale na spalonym złapany gracz Kluczborka.

• Rzut rożny dla "Górali". Udało się Piackowi dojść do sytuacji strzeleckiej, zabrakło celności w tym strzale głową.

• Obie drużyny ostrożnie grają na początku tej drugiej części spotkania. Nie widzimy na razie groźnych ataków.

• Żółtą kartką ukarany Kacper Kostorz.

• Byliśmy świadkami zmiany w przerwie meczu. Za Petera Sladka na boisku pojawił się Szymon Szymański.

• Zaczynamy! "Górale" rozpoczęli od środka na znak sędziego Jarzębaka.

• W przerwie meczu ciąg dalszy pożegnania Marka Sokołowskiego i Dariusza Kołodzieja. Piłkarze otrzymują pamiątkowe upominki, a kibice dziękują im za lata gry w Bielsku.

• Koniec I połowy! Podbeskidzie remisuje 1:1 z Kluczborkiem po 45 minutach. Chwila przerwy, za chwilę znów wrócimy do Bielska - Białej!

• 2 minuty doliczył sędzia do podstawowego czasu gry.

• Nie można odmówić Kościelniakowi zaangażowania w tym meczu. Znów pokazuje się do gry, oddaje strzał, ale bardzo niecelny.

• Mimo że nie jest to mecz o stawkę, atmosfera na Stadionie bardzo gorąca. Kibice Podbeskidzia mocno dopingują zawodników w ostatnim meczu sezonu.

• Próba kombinacyjnej gry w środku pola, dużo podań, wymiana pozycji, wyglądało to naprawdę nieźle. Niestety dośrodkowanie Sierpiny wieńczące tę akcję prosto w ręce bramkarza Kluczborka.

• Raz prawą, raz lewą stroną próbują się przedrzeć "Górale". Dużo niedokładności i nieudane dryblingi sprawiają, że nie udaję się mimo to stworzyć zagrożenia.

• Strzał jednak kompletnie nie udany, wysoko ponad poprzeczką powędrowała piłka.

• Aktywny Kościelniak znów sprawia problemy! Faul około 18 metrów od bramki Leszczyńskiego, to będzie dobra okazja dla gości!

• Już gramy! Kościelniak ruszył prawą stroną, defensywa Podbeskidzia pozwoliła mu wejść z piłka praktycznie w sam środek pola karnego, strzał udało się jednak zablokować.

• Sędzia zarządził krótką przerwę w grze na uzupełnienie płynów.

• Znów próbowali podopieczni Andrzeja Konwińskiego dośrodkowania w pole karne, piłka doszła do Rafała Niziołka, nie poradził sobie pomocnik Kluczborka z jej opanowaniem.

• Groźnie teraz pod bramką gospodarzy, raz po raz goście wstrzeliwali piłkę w pole karne, za każdym razem udało się defensywie Podbeskidzia albo zablokować uderzenie, albo nie dopuścić do strzału graczy Kluczborka.

• Remis! Dośrodkowanie Podgórskiego z rzutu rożnego, w polu karnym głową jeden z piłkarzy Podbeskidzia wycofuje przed pole karne, tam do futbolówki dobiega Kacper Kostorz i mocnym strzałem po ziemi w prawy dolny róg bramki pokonuje Grzegorza Wnuka!

• Gra głównie toczy się teraz w środkowej części. Przy piłce gospodarze, ale defensywa Kluczborka mądrze blokuje dostęp do własnego pola karnego.

• Bramka! Sebastian Deja uderza w lewy róg, piłka po rękach Leszczyńskiego w siatce! Kluczbork prowadzi w Bielsku 1:0

• Karny! Nieporozumienie Leszczyńskiego i Piacka i bramkarz Podbeskidzia uderza w twarz piłkarza Kluczborka. Sędzia nie miał wątpliwości

• Z lewej strony zgrał do środka Kwaśniewski, Niziołek oddał strzał który nie zagroził Leszczyńskiemu. Dobre 4 metry piłka przeszła obok słupka

• I jest zmiana! Sokołowski żegna się z Podbeskidziem, za niego Kacper Kostorz. Szpaler dla legendy Bielska Białej i owacja od kibiców na stojąco!

• Sokołowski fauluje Kwaśniewskiego przed polem karnym. Uderzał z 25 metrów Niziołek, celny strzał, ale Leszczyński łapie bez problemów.

• Indywidualna akcja Kościelniaka z boku pola karnego, przewrotką próbował uderzyć Kojder, nie trafił w piłkę. Aktywniejsi w tych pierwszych minutach goście, to oni dyktują tempo gry.

• Rzut wolny krótko rozegrany przez graczy Kluczborka, i to był błąd, nic nie wyszło z tej akcji.

• Słyszymy właśnie owację od kibiców Podbeskidzia dla Marka Sokołowskiego i Darka Kołodzieja. Głośne "Dziękujemy, dziękujemy" niesie się na trybunach Stadionu Miejskiego

• Od środka zaczęli piłkarze z Kluczborka! Ostatni mecz w tym sezonie rozpoczęty!

• Piłkarze już na murawie, za chwilę usłyszymy pierwszy gwizdek!

• W zespole gości także będziemy świadkami pożegnań. Kariery kończą Łukasz Ganowicz i Maciej Kowalczyk, a do Odry Opole odejdzie po tym sezonie Rafał Niziołek.

• W dzisiejszym meczu pożegnamy legendy Podbeskidzia - Darka Kołodzieja i Marka Sokołowskiego. Dostaliśmy informację, że "Sokół" zostanie zmieniony już na początku spotkania, ale wyprowadzi zespół jako kapitan.

• Witamy Państwa na relacji Live z meczu Podbeskidzie Bielsko-Biała - MKS Kluczbork. Początek ostatniej kolejki NICE I Ligi punktualnie o godzinie 12:30!

Przemysław Drewniak

Mecz Podbeskidzie - MKS Kluczbork ONLINE

Mecz Podbeskidzie - MKS Kluczbork ONLINE ©Łukasz Klimaniec / Polska Press

Mecz Podbeskidzie - MKS Kluczbork ONLINE. W jednym z niedzielnych meczów ostatniej, 34. kolejki Nice I ligi Podbeskidzie Bielsko-Biała zmierzy się u siebie z MKS-em Kluczbork. „Górale”, którzy stracili już szanse na awans do Ekstraklasy, pożegnają dwóch zasłużonych dla klubu zawodników – Marka Sokołowskiego i Dariusza Kołodzieja.

Kapitalna seria dziesięciu kolejnych meczów bez porażki sprawiła, że po słabej rundzie jesiennej Podbeskidzie znów miało szansę na awans do Ekstraklasy. Zaprzepaściło ją jednak remisując u siebie z GKS-em Tychy (2-2) i przegrywając z Pogonią w Siedlcach (0-3). Po blamażu w Zabrzu w poprzedniej kolejce (0-4) było już wiadomo, że także kolejny sezon bielszczanie rozpoczną w pierwszej lidze.

W tych okolicznościach mecz z MKS-em Kluczbork, który już od dawna skazany jest na degradację do drugiej ligi, nie będzie miał żadnej stawki. Wiadomo już, że bielszczanie na pewno zajmą na koniec sezonu miejsca 7-9. - Musimy zmazać plamę, bo porażka 0-4 w Zabrzu to wstyd. Mamy przed sobą jeszcze mecz z Kluczborkiem i po nim trzeba myśleć już o kolejnym sezonie – mówi pomocnik Podbeskidzia, Łukasz Hanzel.

Kibice w Bielsku-Białej mają jednak ważny powód, by w niedzielne popołudnie udać się na Stadion Miejski. A nawet dwa, bo Podbeskidzie oficjalnie pożegna duet zawodników, którzy mieli ogromny wkład w największe sukcesy w historii klubu – Marka Sokołowskiego i Dariusza Kołodzieja. Obaj wywalczyli awans do Ekstraklasy w 2011 roku oraz do półfinału Pucharu Polski w latach 2011 i 2015. „Sokół”, czyli najbardziej znany wychowanek klubu, rozegrał w Podbeskidziu na szczeblu centralnym 185 spotkań, w których strzelił 16 bramek, z kolei „Kołek” zaliczył 207 występów i 39 bramek.

Okazję na występ w meczu z Kluczborkiem będzie miał tylko Sokołowski, który przez całą rundę wiosenną leczył zerwane więzadło krzyżowe w lewym kolanie. Niedawno jednak wznowił treningi i Jan Kocian prawdopodobnie włączy go do kadry meczowej, by po raz ostatni zagrał w barwach Górali. Kołodziej zakończył przygodę z piłką wraz z końcem ubiegłego roku, ale wiosną pojawiał się prawie na każdym meczu Podbeskidzia w Bielsku-Białej.

Co ciekawe, niedzielny mecz będzie pożegnaniem z boiskiem także dla dwóch weteranów w zespole gości – napastnika Macieja Kowalczyka oraz środkowego obrońcy Łukasza Ganowicza. Dla tego drugiego ostatni mecz będzie symboliczny, bo w sezonie 2009/2010 rozegrał 24 mecze w barwach Podbeskidzia.

Mecz w Bielsku-Białej poprowadzi sędzia Sebastian Jarzębak z Bytomia.

PRZEWIDYWANE SKŁADY

Podbeskidzie : Rafał Leszczyński – Robert Gumny, Mariusz Malec, Jozef Piacek, Mariusz Magiera – Peter Sladek, Łukasz Hanzel, Adam Deja, Tomasz Podgórski, Łukasz Sierpina – Szymon Lewicki.

MKS Kluczbork: Grzegorz Wnuk – Bartosz Brodziński, Łukasz Ganowicz, Paweł Gierak, Adam Orłowicz – Paweł Kubiak, Maciej Załęcki, Rafał Niziołek, Tomasz Swędrowski, Dominik Kościelniak – Michał Kojder.

NIEOBECNI

Podbeskidzie: Lubos Kolar, Damian Chmiel, Martin Baran, Paweł Moskwik, Nermin Haskić (kontuzje), Bartosz Jaroch (kartki).

MKS Kluczbork: Michał Szewczyk (kontuzja) Kamil Nitkiewicz, Jakub Skoczylas (kartki).

Podbeskidzie Bielsko-Biała - MKS Kluczbork: Kto wygra mecz 1 ligi?

Podbeskidzie - MKS Kluczbork TRANSMISJA TV

Meczu Podbeskidzie - MKS Kluczbork w telewizji nie pokaże żadna staja. My zapraszamy na relację tekstową do GOL24.pl. Początek o 12:30.