Podbeskidzie Bielsko-Biała 0 - 3 Olimpia Grudziądz

Olimpia Grudziądz

3

• KONIEC MECZU! Olimpia upokorzyła Podbeskidzie w Bielsku-Białej!

• Ależ się dostaje piłkarzom Podbeskidzia od kibiców. Takiego oburzenia na trybunach w Bielsku-Białęj nie było już dawno.

• GOOOOL! Banasiak zaskakująco uderzył z rzutu wolnego i Olimpia gromi Podbeskidzie!

• Trzy minuty doliczone.

• Podbeskidzie rozgrywa piłkę, a Olimpia bezpiecznie stoi na własnej połowie i czeka na końcowy gwizdek.

• "K...a mać Bielsko grać", "Kiedy wygracie, hej Bielsko kiedy wygracie?" - skończyła się cierpliwość kibiców gospodarzy. Niektórzy już wychodzą ze stadionu.

• Ależ piękna akcja gości, którzy teraz udzielili Góralom lekcji gry! Michalik rozegrał piłkę w środku do Kaczmarka, ten zagrał do wchodzącego w pole karne Ciechanowskiego, który technicznym strzałem z pierwszej piłki zmieścił piłkę pod poprzeczką. Leszczyński bez szans!

• GOOOOOOOOL!!! REZERWOWY CIECHANOWSKI NA 2:0!

• Sierpina mocno potraktowany przez Banasiaka, który otrzymuje żółtą kartkę.

• Podbeskidzie otrząsnęło się już z ogromnej przewagi grudziądzan, ale wciąż nie potrafi przeprowadzić zaskakującej akcji.

• I Smolinski opuszcza boisko. Za niego pojawił się Damian Ciechanowski.

• Żółta kartka dla Smolinskiego.

• Końcówka meczu w strugach deszczu.

• Kolejna ofensywna zmiana Kociana. Paweł Tarnowski za Menzla.

• Faul Kołodzieja przerywa kontrę Olimpii. Żółta kartka dla pomocnika Podbeskidzia.

• Wreszcie szansa dla Podbeskidzia. Demjan główką po centrze Sierpiny, ale odbija Wrąbel.

• Coś nieprawdopodobnego. Kanonada na bramkę Leszczyńskiego. Po pięknym odegraniu piętką w polu karnym bliski szczęścia był Banasiak, chwilę potem bramkarz Podbeskidzia wybronił mocny strzał Kaczmarka. Niesamowity napór Olimpii!

• Fatalnie gra Podbeskidzie. Druga bramka dla Olimpii wisi w powietrzu.

• Adam Banasiak zmienia Kurowskiego.

• Michalik znów próbuje i znów broni Leszczyński!

• Fatalnie grają bielszczanie. Przed chwilą zaliczyli dwie fatalne straty w środku boiska, a Kaczmarek znów wjechał w pole karne, jednak oddał niecelny strzał.

• Kolejne groźne uderzenie Michalika, w środek bramki, więc Leszczyński radzi sobie z piłką.

• Zakrzewski na głowę do Demjana, ten próbuje głową, ale wysoko nad bramką.

• Mogło być 0:2! Zza pola karnego uderzył Michalik, piłka otarła się o nogę jednego z bielszczan i minimalnie minęła słupek.

• Kołodziej płasko z dystansu lewą nogą, ale obok bramki.

• W końcu Górale! Ładnym podaniem diagonalnym rozpoczął akcję Kołodziej, Lewicki wszedł w pole karne, oddał strzał, ale w ostatniej chwili zablokował go jeden z obrońców Olimpii. Było blisko!

• Dwie zmiany w zespole gospodarzy, ale to.. Olimpia ruszyła do ataku.

• Zmiana także w zespole gości. Mariusz Malec za Żitkę.

• Kaczmarek odważnie wszedł w pole karne, ale ostatecznie powstrzymali go obrońcy gospodarzy.

• ROZPOCZYNAMY DRUGĄ POŁOWĘ!

• Szymon Lewicki za Deję.

• Dwie zmiany w Podbeskidziu. Kołodziej za Sokołowskiego.

• KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY. Do przerwy Olimpia prowadzi z bardzo słabo grającym Podbeskidziem!

• Największy w 1. połowie napór gości przyniósł im prowadzenie! Zaczęło się od strzału z dystansu Smolińskiego, chwilę później po rzucie rożnym pod poprzeczkę główkował Michalik (bardzo dobra interwencja Leszczyńskiego), ale kolejny stały fragment gry zamienił na gola Karol Angielski, który skierował piłkę do bramki głową po podaniu Marcina Kaczmarka.

• GOOOOOOOOL DLA GOŚCI!! KAROL ANGIELSKI!

• Smoliński! Bardzo nieprzyjemne dla bramkarza uderzenie z dystansu, piłka skozłowała tuż przed bramką, ale Leszczyński odbija na rzut rożny!

• Zakrzewski faulował na połowie rywali i otrzymuje żółtą kartkę.

• Sokołowski poszedł na przebój środkiem boiska, efektownie ograł dwóch rywali, ale chwilę potem zakiwał... samego siebie. I stracił piłkę.

• Woźniak spróbował dośrodkowania w pole karne, piłka odbiła się rykoszetem od nogi Piacka, ale Leszczyński pewnie łapie ją na przedpolu.

• Mikołajewski zagrał przed chwilą świecę.. we własnym polu karnym. Niebezpieczeństwo na szczęście dla gospodarzy zażegnał Piacek.

• Z kolejnym kontratakiem próbowali wyjść goście, ale akcję zatrzymuje kolejna dobra interwencja bezbłędnego jak na razie Menzla.

• Podgórski z rzutu wolnego w pole karne, uderza głową Demjan, ale prosto we Wrąbla. Jest pozytyw - mamy pierwszy celny strzał! A Żitko wraca już na murawę.

• Mocno w pojedynku główkowym z Podgórskim ucierpiał Matić Żitko. Obrońca chyba wróci jednak na boisko.

• Sierpina zagrał "klepę" z Demjanem, oddał strzał, ale ten zatrzymał się już na pierwszym obrońcy.

• W jednocześnie rozgrywanych meczach przegrywa zarówno GKS Katowice, jak i lider Chojniczanka. Ale z taką grą bielszczanom będzie ciężko odrobić dziś do nich trzy punkty.

• Sierpina z rzutu wolnego dośrodkował górą w polu karnym, ale nawet LeBron James nie sięgnąłby tak wysoko zawieszonej piłki.

• Sokołowski wraca na boisko z... pokaźnym opatrunkiem na głowie.

• ... ale co z tego, skoro długą akcję przyjezdnych beznadziejnym strzałem z dystansu kończy Dariusz Kłus.

• Lepszy moment gry gości. Teraz to Olimpia jest dłużej z piłką na połowie rywala.

• Jak na razie nie wychodzą kontrataki gościom. Przed chwilą po stracie Zakrzewskiego akcję wyprowadził aktywny od pierwszych minut Michalik, ale przegrał starcie z Robertem Menzelem.

• W jednym ze starć ucierpiał Marek Sokołowski. Kapitan Górali krwawi i musi na moment opuścić boisko.

• Po dośrodkowaniu Angielskiego nikt nie przeciął piłki zmierzającej wzdłuż pola karnego, ale akcję zamknął Michalik, który oddał swój drugi dziś strzał. Znów niecelny.

• Kontra Olimpii zakończona strzałem Angielskiego sprzed pola karnego. Najskuteczniejszy gracz grudziądzan źle jednak trafił w piłkę i Leszczyński nie musiał interweniować.

• Sierpina z rzutu wolnego w pole karne i Demjan o mały włos nie sięgnął piłki, która nieznacznie minęła słupek bramki Wrąbla!

• Pierwszy strzał na bramkę gospodarzy. Próbował Michalik, ale uderzył bardzo niecelnie.

• Pod nieobecność Damiana Chmiela (kontuzja) Jan Kocian próbuje wariantu z Adamem Deją w roli "dziesiątki". Jak to wypali? Na razie pomocnik Górali jest niewidoczny.

• Dobre dośrodkowanie Kaczmarka z rzutu rożnego, Klemenz próbował sięgnąć piłkę na dalszym słupku, ale na rzut rożny wybił ją Zakrzewski.

• Demjan przewrócony w polu karnym przez Klemenza, ale sędzia nie reaguje. I chyba słusznie.

• Pierwsza akcja gości. Kaczmarek próbował dograć w pole karne, ale dobrze zablokował go Zakrzewski.

• Podbeskidzie zapowiadało, że będzie grać prostymi środkami i na razie tak to wygląda. W kierunku Demjana długą piłkę zagrał Podgórski, ale obrońcy Olimpii na razie nie gubią krycia.

• Mimo dosyć wysokiej temperatury, frekwencja na Stadionie Miejskim jest chyba najgorsza w tym sezonie. Mecz ogląda nie więcej niż 4500 kibiców.

• ZACZYNAMY! Od środka rozpoczęli gospodarze.

• Ławka rezerwowych Olimpii: Patryk Królczyk, Damian Warchoł, Adam Banasiak, Nildo, Mariusz Malec, Damian Ciechanowski, Jakub Łukowski

• Ławka rezerwowych Podbeskidzia: Gustavo Busatto, Dariusz Kołodziej, Paweł Tarnowski, Szymon Lewicki, Michał Janota, Daniel Feruga, Józef Dolny

• Zapraszamy na relację na żywo z meczu, w którym Podbeskidzie Bielsko-Biała zmierzy się z Olimpią Grudziądz.