Mecz Podbeskidzie - Sandecja ONLINE. Gdzie obejrzeć w...

Podbeskidzie Bielsko-Biała

2

Sandecja Nowy Sącz

1

• To tyle na dziś z Bielska Białej. Podbeskidzie kończy fantastyczną serię 8 zwycięstw z rzędu Sandecji. Nie wiele zmienia to jednak w tabeli. "Górale" mają niewielkie szanse na awans, a goście są pewni gry w Ekstraklasie. Dziękujemy że byliście Państwo z nami i już zapraszamy na kolejne relacje!

• I chwilę później sędzia kończy mecz! Podbeskidzie pokonuje Sandecje 2:1 po golu Szymona Lewickiego w doliczonym czasie gry!

• I gol dla Podbeskidzia! W samej końcówce w zamieszaniu podbramkowym najlepiej odnalazł się Lewicki, który wpakował piłkę do siatki z najbliższej odległości!

• Zółtą kartką ukarany Magiera.

• 3 minuty doliczył sędzia do podstawowego czasu gry.

• Sandecja nie dokończy tego meczu w komplecie. Za faul na Sierpinie wyrzucony z boiska został Lukas Kuban.

• Jeśli wspomniałem o kibicach "Górali", warto też dodać, że gości wspiera w Bielsku grupa kilkuset fanatyków z Nowego Sącza

• Kibice cały mecz głośno dopingują "Górali". Mimo że frekwencja nie jest tak wysoka jak w ostatnim meczu u siebie z GKS-em Tychy i mimo że mecz nie stoi na najwyższym poziomie, należy ich wyróżnić za zaangażowanie.

• Prawą stroną przedzierał się Piszczek, ale został powalony przez Gumnego. Stały fragment gry dla gości, bez zagrożenia pod bramką Leszczyńskiego

• Zółtą kartką ukarany Lukas Kuban.

• Pierwsza zmiana w ekipie Jana Kociana. Na boisko wejdzie Szymon Lewicki, który zastąpi Jozefa Dolnego.

• Atrakcyjność drugiej połowy pod względem akcji ofensywnych obu zespół jest bardzo niska. Wydaje się, że remis będzie dobrym wynikiem zarówno u gospodarzy, jak i u gości.

• Spektakularny kiks Sierpiny, zamiast wybić piłkę przed siebie, on nadał jej takiej rotacji, że wyszła za linię końcową i rzut rożny mieli gracze Sandecji.

• Limit zmian wykorzystany u gości. Basta już na ławce rezerwowych, w jego miejsce wszedł Kasprzak.

• Uderzał piłkę z rzutu wolnego Magiera, ale podobnie jak w pierwszej połowie Podgórski, i piłka ugrzęzła w murze.

• Zamieszanie pod polem karnym Sandecji, strzela Hanzel, ale piłka po jego zablokowanym strzale spada pod nogi Demjana, który uderza prosto w Gliwę!

• Dobry strzał oddaje Hanzel zza pola karnego, trochę problemów miał Gliwa z interwencją, musiał być czujny, bo na jego błąd już czekał Demjan, ale poradził sobie bramkarz Sandecji z tą sytuacją.

• Hanzel trochę "na raty" interweniował w polu karnym. Tempo meczu nie zachwyca, żadna z drużyn nie chce zaryzykować.

• Kolejna zmiana u trenera Mroczkowskiego. Mateusz Wdowiak zmienił strzelca bramki, Adriana Danka

• Próbują podopieczni Jana Kociana zaatakować, ale mądrze broni się Sandecja. W dodatku gospodarze muszą uważać na akcje ofensywne gości, którzy mimo zmienionego składu wyglądają dziś solidnie.

• Sierpina aktywnie przy linii bocznej, udało mu się wywalczyć aut, wcześniej zaliczył udany drybling, ale zatrzymał się na kolejnym obrońcy.

• W przerwie nastąpiła zmiana. Na placu gry Trafforda zmienił Wojciech Trochim.

• Utrzymuje się piłce Podbeskidzie, ale aktywnie pressingiem gra od pierwszych Sandecja.

• Piłkarze już są na murawie. Sędzia Łukasz Szczech zagwizdał, rozpoczęli gracze Podbeskidzia, zaczynamy II połowę spotkania!

• Zaangażowanie zespołów w pierwszej połowie wyraźnie pokazało, że nie jest to mecz o wysoką stawkę. Sandecja pierwsza przerwała niemoc w tym spotkaniu, ale bramka Podgórskiego po rzucie karnym, podyktowanym za zagranie ręką Jurkowskiego, dała wyrównanie na chwilę przed końcem regulaminowego czasu. Tymczasem trwa przerwa, powracamy do Bielska-Białej za kilka minut!

• Koniec pierwszej połowy! Do przerwy Podbeskidzie remisuje z drużyną Sandecji 1:1.

• I bramka, Tomasz Podgórski pokonuje z 11 metrów Michała Gliwę! Mamy remis w Bielsku-Białej!

• Rzut karny dla Podbeskidzia! Ręką zagrał jeden z obrońców Sandecji!

• Rożnych dziś oglądamy naprawdę sporo, z jednej jak i z drugiej strony. Nie przekłada się to niestety na sytuacje bramkowe

• Piłkę głową uderza Gumny. Zrobił to jednak zbyt słabo i zbyt niecelnie, ale stworzyć realne zagrożenie.

• Strzelał groźnie Gałecki, poradził sobie Leszczyński zarówno z tym uderzeniem, jak i z dośrodkowaniem po rzucie rożnym. Uruchomia bramkarz gospodarzy kontrę, którą udaje się zakończyć strzałem. Rzut rożny po drugiej stronie boiska.

• Podgórski dośrodkowywał w pole karne, zmusił Jurkowskiego do wybicia na rzut rożny. Po chwile znów Podgórski, tyle że ze stojącej piłki do Demjana, napastnik Podbeskidzia przenosi piłkę nad poprzeczką bramki Gliwy.

• Sierpina znów udowadnia, że ostatnio jest najlepiej grającym zawodnikiem "Górali". Zszedł do środka i uderzył po krótkim słupku, minimalnie niecelnie, ale zmusił do wysiłku Gliwę.

• Piłka w siatce po strzale Sierpiny, ale sędzia nie uznaje bramki! Jego zdaniem chwilę wcześniej Demjan faulował defensora Sandecji w polu karnym!

• Sierpina uderza jednak prosto w mur...

• Teraz będzie groźnie! Mniej niż 20 metrów do bramki Sandecji, rzut wolny dla Podbeskidzia...

• I prowadzi Sandecja! Strzał z około 20 metrów w lewy, dolny róg Danka zapewnia gościom prowadzenie!

• Przejął piłkę Danek, podał do Barana, znów Danek, dośrodkowanie i rzut rożny dla Sandecji. Tam po zamieszaniu w polu karnym sytuacje wyjaśnia Leszczyński

• I znów faul gracza Sandecji, tym razem około 25 metrów od własnej bramki. Znów szansa dla Podgórskiego, do piłki dopadł Piacek i strzela... kolanem. Celność byłaby zdecydowanie lepsza gdyby lepiej dołożył nogę.

• Podcięty Magiera pod polem karnym Podbeskidzia, sędzia przerywa akcje Sandecji

• Na razie żadna drużyna nie forsuje tempa. Nie widzimy też wielu fauli czy mocnych, fizycznych starć. Teraz jednak po jednym z takich nielicznych zagrań szanse na dośrodkowanie miał Podgórski, poradzili sobie defensorzy Sandecji z tą wrzutką.

• Kuban dośrodkowywał z pod linii bocznej, do piłki dopadł Michał Gałecki, nie udało się mu jednak czysto trafić w piłkę i od bramki rozpoczął Leszczyński.

• Jaroch próbował podać prostopadle do Sierpiny. Pomysł dobry, ale wykonanie już nie. Od rzutu z autu goście.

• Na trybunach dziś od pierwszych minut żywiołowo dopingują kibice Podbeskidzia. Nie deprymuje ich fakt, że ich ulubieńcy mają już tylko iluzoryczne szanse na awans.

• Strzał Piszczka przechodzi przez pole karne, dopada do piłki Danek i uderza w słupek, ale i tak sędzia boczny sygnalizuje, że pomocnik Sandecji był na spalonym.

• Przerzut przez całe boisko do Sierpiny nieudany, poradził sobie z tą wrzutką Kuban.

• Pierwszy rzut różny w tym meczu dla Sandecji. Leszczyński łapie piłkę i uruchamia kontrę, ale strzał jednego z graczy Podbeskidzia zablokowany

• Losowanie stron, jako pierwsza rozpocznie Sandecja Nowy Sącz. Gwizdek sędziego i zaczynamy!

• Zawodnicy już rozgrzewają się na murawie, za 15 minut usłyszymy pierwszy gwizdek!

• Z kolei zespół gospodarzy po ostatniej porażce w Siedlcach z miejscową Pogonią praktycznie przestał się liczyć w walce o awans. Podbeskidzie gra zatem o jak najwyższą lokatę w tabeli na koniec sezonu i powoli zaczyna myśleć o kolejnym.

• Pewna awansu do Ekstraklasy Sandecja Nowy Sącz wychodzi dziś rezerwowym składem. Na ławce gości m.in. Michal Piter-Bućko i Wojciech Trochim, byli zawodnicy Podbeskidzia.

• Witamy Państwa na relacji LIVE z meczu Podbeskidzie Bielsko-Biała - Sandecja Nowy Sącz! Spotkanie rozpocznie się o godzinie 15:00, sędzią głównym będzie Łukasz Szczech.

Gabriel Skoczeń

Mecz Podbeskidzie - Sandecja ONLINE. Gdzie obejrzeć w telewizji? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Bartosz Frydrych

Pewna awansu do ekstraklasy Sandecja Nowy Sącz przyjedzie do Bielska-Białej, gdzie spotka się z drużyną Podbeskidzia. "Górale" po remisie z GKS-em Tychy oraz po porażce z Pogonią Siedlce praktycznie stracili szanse na zajęcie drugiego miejsca w ligowej tabeli i pozostaje już im tylko walka o jak najlepsze miejsce na koniec sezonu.

Mecz Podbeskidzie - Sandecja ONLINE

Mogło to być dla Podbeskidzia najważniejsze spotkanie w sezonie. Mogło, gdyby nie ostatnia porażka z Pogonią Siedlce. Rozstrzygnięcia w poprzedniej kolejce były na tyle korzystne dla „Górali”, że w przypadku zdobycia kompletu punktów w Siedlcach mieliby oni 3 punkty straty do wicelidera.
Pogrążona w kryzysie Pogoń zdeklasowała jednak przyjezdnych i przerwała swoją niechlubną serię 7 meczów bez zwycięstwa. To dla Podbeskidzia oznaczało koniec nadziei na awans, nie znaczy jednak, że podopieczni Jana Kociana nie mają już o co grać. „Górale” spróbują zawalczyć z niepokonaną od ośmiu spotkań Sandecją Nowy Sącz, która myślami jest już Ekstraklasie. Podopieczni trenera Radosława Mroczkowskiego mimo zapewnionego awansu z pewnością nie odpuszczą tego meczu, a wręcz przeciwnie, będą chcieli protwierdzić sukces kolejnym zwycięstwem.

Kibice Podbeskidzia będą mogli zobaczyć wśród graczy gości kilka znajomych twarzy. Wojciech Trochim, Michal Piter-Bucko i Maciej Korzym to zawodnicy, którzy w przeszłości występowali w barwach „Górali”, dziś jednak staną po drugiej stronie boiska. Niestety Macieja Korzyma nie zobaczymy na murawie, napastnik Sandecji Nowy Sącz wciąż leczy kontuzje.

Ostatni pojedynek pomiędzy Podbeskidziem i Sandecją zakończył się bezbramkowym remisem. Dziś jednak wszystko wskazuje na to, że ten scenariusz nam się nie powtórzy i zobaczymy kilka goli. Ile dokładnie? Przekonamy się za kilka godzin. Pierwszy gwizdek sędziego Łukasza Szczecha o godzinie 15:00.

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Sandecja Nowy Sącz: Kto wygra mecz 1. ligi?

Mecz Podbeskidzie - Sandecja TRANSMISJA TV

Pojedynek Podbeskidzia z Sandecją pokaże Polsat Sport. Wstęp do meczu od godziny 14:45. Transmisja na żywo rozpocznie się 10 minut później. Spotkanie prosto z Bielska-Białej skomentuje duet Piotr Przybysz - Tomasz Łapiński.