Mecz Podbeskidzie Bielsko-Biała - Znicz Pruszków ONLINE....

Podbeskidzie Bielsko-Biała

2

Znicz Pruszków

0

• KONIEC! Podbeskidzie pokonuje Znicz Pruszków 2-0 i pnie się w górę tabeli! Serdecznie dziękujemy za uwagę.

• Haskić ma dużą ochotę na bramkę, ale znów nie wyszło. Tym razem niecelny strzał z dystansu.

• Ostatnia zmiana w Podbeskidziu. Hanzela zastępuje Szymon Szymański.

• Sędzia dolicza 3 minuty, a Sladek był bardzo bliski gola po podaniu Haskicia. Broni Misztal.

• Żółta kartka dla Machalskiego za taktyczny faul na Gumnym.

• Mogło być 3-0! Haskić w słupek!

• Jozef Dolny zagrał w pole karne, Janiszewski niefortunnie przeciął piłkę i wpakował ją do własnej bramki. Chyba już "pozamiatane"!

• GOOOOOOOL!!! SAMOBÓJCZE TRAFIENIE JANISZEWSKIEGO!

• Kolejna zmiana w Podbeskidziu. Boisko opuszcza Janota, za niego wchodzi Peter Sladek.

• Groźnie pod bramką Podbeskidzia! Po dośrodkowaniu Machalskiego z rzutu rożnego piłka zmierzała w światło bramki, ale Leszczyński zabezpieczył dostęp do bramki.

• Jak to nie wpadło?! Najpierw Lewicki głową z kilku metrów trafił prosto w Misztala, a po chwili Haskić uderzył mocno, celnie, ale... Lewicki niechcąco zablokował piłkę zmierzającą do siatki!

• Ostatnia zmiana trenera Kubickiego. Adrian Paluchowski zmienia Kitę.

• Czy Podbeskidziu uda się dziś zachować czyste konto? Po raz ostatni zagrało na zero z tyłu dziewięć kolejek temu, 29 października w Nowym Sączu (0-0)

• Wielką szansę miał Jagiełło! Jedno prostopadłe podanie z głębi pola i pomocnik Znicza wyszedł sam na sam z Leszczyńskim, ale bramkarz Podbeskidzia wychodzi z tego starcia zwycięsko!

• W ostrych, nieprzyjemnych słowach "pozdrawiają" dziś kibice Podbeskidzia trenera Znicza, Dariusza Kubickiego. Napisać, że jest on tu niemile wspominany, to nic nie napisać...

• Pierwsza zmiana Kociana. Boisko opuszcza Podgórski, a zastępuje go Słowak Jozef Dolny, który ostatnio błyszczał w czwartoligowych rezerwach bielskiego klubu.

• Żółta kartka za zatrzymanie kontry Podbeskidzia dla Stryjewskiego.

• Kubicki pociągnął lewą stroną, zagrał w pole karne, ale Magiera wybija na rzut rożny.

• Druga zmiana w Zniczu. Mateusz Stryjewski zastępuje Banaszewskiego.

• Podgórski znów z dystansu, tym razem celnie, ale za słabo i prosto w dobrze ustawionego Misztala.

• Lewicki zgrał piłkę Podgórskiemu, ten huknął z dystansu, ale bardzo mocno spudłował.

• Zmiana w zespole gości - boisko opuszcza Borek, za niego Krzysztof Kopciński.

• Po stracie Gumnego dobrą okazję miał Znicz, ale Kubicki dośrodkował piłkę wprost do rąk Leszczyńskiego.

• Ależ petarda Janoty! Pomocnik Podbeskidzia huknął z 20 metrów w poprzeczkę! To mógł być gol kolejki!

• I już było groźnie! Podgórski z rzutu rożnego na głowę Piacka, ten uderza nieznacznie obok bramki!

• Rozpoczynamy drugą połowę!

• KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY. Do przerwy Podbeskidzie w pełni zasłużenie prowadzi ze Zniczem 1:0.

• Kolejna ładna akcja gospodarzy i Jaroch w ostatniej chwili zablokowany przez gości!

• Czwarty kolejny mecz i czwarty gol Lewickiego - rewelacyjna skuteczność byłego króla strzelców pierwszej ligi!

• Przewaga Podbeskidzia przyniosła skutek! Podgórski otrzymał mnóstwo wolnego miejsca tuż przed polem karnym, oddał strzał, Misztal odbił piłkę, ale wobec dobitki Lewickiego bramkarz Znicza był już bezradny. Napastnik "Górali" strzela swoją 7. bramkę w tym sezonie!

• GOOOOOOOL!! 1:0 DLA PODBESKIDZIA!

• Machalski zdecydował się na strzał z dystansu, ale piłka przeleciała wysoko nad bramką Podbeskidzia.

• Za mało szybkich akcji grają gospodarze. Poza kilkoma niezłymi wymianami "Górale" grają często zbyt wolno w ataku pozycyjnym, by stwarzać sobie więcej okazji do zdobycia bramki.

• Nic z tego - po dośrodkowaniu Banaszewskiego piłkarze poprzepychali się w szesnastce, a piłka opuściła boisko i od bramki zacznie bramkarz bielszczan.

• Znicz wreszcie oddalił grę od własnej połowy i wywalczył rzut rożny. Może teraz uda się zagrozić bramce Leszczyńskiego?

• Tym razem Misztal nie musiał się wysilać - Janota uderza obok bramki.

• Błąd Banaszewskiego, który zagrywa ręką przed polem karnym "Górali". Gospodarze znów ze stałym fragmentem gry w dogodnym miejscu.

• Podgórski świetnie zagrał z rzutu rożnego do osamotnionego przed polem karnym Sierpiny, ten uderzył z pierwszej piłki - celnie, ale zbyt słabo, by zaskoczyć bramkarza Znicza.

• Strzał Podgórskiego zmierzał pod poprzeczkę, ale Misztal jak na razie jest bezbłędny!

• Ostry faul Janiszewskiego na Lewickim, Podbeskidzie wykona rzut wolny na wprost bramki. Odległość - ok. 25 metrów.

• Dobry strzał z dystansu Hanzela, piłka była nieprzyjemna dla Misztala, ale bramkarz Znicza zdołał ją zatrzymać.

• Janota odzyskał piłkę na 30. metrze, zagrał ją do Sierpiny, a ten zdecydował się na strzał z okolic linii pola karnego - obok słupka bramki gości.

• Borek przymierzył wolejem zza pola karnego, to mógł być piękny gol, ale pomocnik Znicza nie trafił w światło bramki.

• Znicz wreszcie dłużej na połowie Podbeskidzia. Jagiełło wywalczył drugi rzut rożny dla swojego zespołu.

• Jagiełło zagrywa piłkę w pole karne Podbeskidzia, ale Magiera wybija i oddala zagrożenie.

• W momencie budowania akcji od tyłu przez gości, Podbeskidzie momentalnie podchodzi do gry wysokim pressingiem. Taka taktyka skutecznie utrudnia grę Zniczowi.

• Kubicki z piłką sam na sam z Leszczyńskim, ale znów spalony. Póki co obrona Podbeskidzia nie popełniła żadnego poważnego błędu.

• Jaroch blisko gola! Obrońca Podbeskidzia oddał strzał z około 12 metrów, ale piłkę zdołał odbić Misztal!

• Podbeskidzie zdecydowanie przeważa w posiadaniu piłki i jak na razie nie dopuszcza gości do wyprowadzania groźnych kontrataków.

• Znicz próbuje na razie zaskoczyć Podbeskidzie prostopadłymi podaniami do Kity. Tym razem po takiej próbie w wykonaniu Banaszewskiego sędzia odgwizdał spalonego.

• Ależ piękna akcja Podbeskidzia! Kilkoma podaniami gospodarze rozklepali obronę Znicza, Lewicki zagrał w pole karne do Jarocha, ale ten z pierwszej piłki minimalnie spudłował.

• Kolejna akcja Sierpina-Lewicki, tym razem zakończona strzałem tego drugiego. Bez problemu piłkę łapie jednak Misztal.

• Mocny początek "Górali"! Sierpina w pole karne do Lewickiego, ten dochodzi do strzału, ale zablokował go jeden z obrońców Znicza.

• GRAMY!

• Rozpoczynamy od minuty ciszy dla Sławomira Wojtulewskiego - zmarłego dziś rano znanego w bielskim środowisku piłkarskim lekarza, działacza i kibica.

• - Znicz to trudny przeciwnik, który u siebie i na wyjazdach pokazuje dwie twarze. Na boiskach rywali robi ostatnio furorę. Po zmianie trenera zrobili duży postęp, grają blisko siebie w obronie, a w ofensywie mogą liczyć na takie indywidualności jak Kita czy Jagiełło

- chwali dzisiejszego rywala trener Podbeskidzia, Jan Kocian.

• Wśród gości z Pruszkowa kibice z Bielska-Białej znajdą starych "znajomych". Na boisku Aleksandra Jagiełłę, który występował w Podbeskidziu w 2013 roku, a także trenera Dariusza Kubickiego, wracającego w Beskidy po półtora roku przerwy.

• W składzie Podbeskidzia zaskakuje posadzenie na ławce rezerwowych Pawła Moskwika, który jak dotąd rozpoczynał w pierwszym składzie wszystkie mecze w tej rundzie. Na lewą obronę Jan Kocian przesunął bohatera z Katowic, Roberta Gumnego, zaś w ataku obronę Znicza będzie nękał duet napastników Haskić-Lewicki.

• REZERWOWI PODBESKIDZIA:

Gustavo Busatto, Mariusz Malec, Paweł Moskwik, Szymon Szymański, Peter Sladek, Jozef Dolny, Robert Demjan.

REZERWOWI ZNICZA:

Dominik Kalinowski, Andrzej Niewulis, Marcin Rackiewicz, Krzysztof Kopciński, Mateusz Stryjewski, Karol Podliński, Adrian Paluchowski.

• Witamy serdecznie ze Stadionu Miejskiego w Bielsku-Białej i zapraszamy do śledzenia relacji LIVE z meczu Podbeskidzie - Znicz Pruszków. "Górale" po czterech meczach bez porażki z rzędu chcą potwierdzić, że są w coraz lepszej formie i wygrać przed własną publicznością. Znicz z kolei walczy o utrzymanie w lidze i pokazuje, że wiosną jest nieobliczalny. Szykuje się ciekawe widowisko!

Gabriel Skoczeń

Mecz Podbeskidzie Bielsko-Biała - Znicz Pruszków ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Arkadiusz Gola/Polskapresse

Mecz Podbeskidzie Bielsko-Biała - Znicz Pruszków ONLINE. W meczu 25. kolejki Nice 1 Ligi Podbeskidzie Bielsko-Biała zmierzy się ze Zniczem Pruszków. Zespół Jana Kociana notuje serię 4 meczów bez porażki. Starcie z przedostatnią drużyną w tabeli to dobra okazja do zainkasowania kolejnych 3 punktów.

Mecz Podbeskidzie Bielsko-Biała - Znicz Pruszków ONLINE

Po ostatnim wyjazdowym zwycięstwie z GKS Katowice, który walczy bezpośrednio o awans do Ekstraklasy, nastroje w Bielsku są coraz bardziej optymistyczne. We wcześniejszych spotkaniach w rundzie wiosennej Górale przegrali tylko raz na inauguracji z Wigrami Suwałki.
Z pierwszą w tabeli Chojniczanką zremisowali, mimo że grali w przewadze jednego zawodnika ponad 70 minut. Wtedy nie pokonali faworyta na jego stadionie, sztuka ta udała się bielszczanom w zeszłej kolejce. GieKSa musiała uznać wyższość Górali, dla których każdy komplet punktów jest na wagę złota. W tym sezonie sytuacja w tabeli jest tak wyrównana, że realne szanse na awans ma wciąż 12 zespołów. To nadal pozwala wierzyć zawodnikom Podbeskidzia w powrót do Ekstraklasy.

W Pruszkowie kibice nie marzą o awansie, ale o utrzymaniu. Znicz wyprzedza w tabeli jedynie MKS Kluczbork, ale do bezpiecznego 14. miejsca traci tylko 3 punkty. Podopieczni byłego szkoleniowca Podbeskidzia, Dariusza Kubickiego, są rywalem nieobliczalnym. Potrafili zremisować z Chojniczanką, wygrać w Sosnowcu 3:0 z mocnym Zagłębiem, a także przegrać 1:5 i 1:4 odpowiednio ze Stomilem Olsztyn i z GKS Katowice. Typowanie wyniku dzisiejszego meczu jest zadaniem trudnym, ale może paść w nim sporo goli. Znicz w swoich ostatnich trzech spotkaniach trafił do siatki rywali 5 razy, przy czym stracił 9 bramek. Z kolei Górale mogą pochwalić się stosunkiem goli 5:4.

Jeśli dziś podopieczni Jana Kociana pokonają Znicz Pruszków w kiepskim stylu, to nie jakość widowiska będzie dla sympatyków Górali najważniejsza. Najważniejszy będzie kolejny komplet punktów, który pozwoli piąć się po szczeblach ligowej tabeli. Znicz jednak z pewnością powalczy o pełną pulę, a swoją nieprzewidywalnością może zaskoczyć rywali. Początek spotkania dziś o 18:00.

Tekstowa relacja na żywo z meczu Podbeskidzie Bielsko-Biała - Znicz Pruszków w GOL24.pl!