• KONIEC! Pogoń - Chrobry! 1:1!!!!! Remis z liderem stał się faktem.

• Tomasiewicz zablokowany, będzie korner.

• Trener Niciński często krzyczy na swoich podopiecznych. Były szkoleniowiec Arki nie jest zadowolony z gry swojego zespołu.

• Za Bajdura wszedł na murawę Świerblewski.

• Goście dwukrotnie wykonywali rzut rożny, ale bez efektu.

• W drugiej części zawodów goście zawodzą. Więcej należało spodziewać się po liderze.

• Fatalne uderzenie Kaczmarka.

• Do końca meczu jeszcze kilkanaście minut. Wynik nadal remisowy.

• Kieplin zastępuje Szreka, a więc młodzieżowiec za młodzieżowca.

• Tym razem korner wywalczyli goście.

• Niewidoczny Trytko opuszcza murawę, a w jego miejsce pojawił się Kaczmarek.

• Wykrakaliśmy. Pastva melduje się w miejsce Mrozińskiego.

• Do końca zawodów coraz bliżej, a trener miejscowych nadal nie dokonał zmian.

• Druga część zawodów jest żywsza w porównaniu do pierwszej.

• Kolejny korner dla miejscowych.

• Zjawiński uderzył sytuacyjnie z 16. metra i nie trafił w światło bramki.

• 1703 widzów ogląda mecz z wysokości trybun.

• Kolejna akcja siedlczan! Michalski wybija piłkę s pod bramki!

• Kapitalna akcja Zjawińskiego zakończona mocnym strzałem, ale na posterunku był Janicki!

• To Pogoń dłużej utrzymuje się przy piłce i stara się atakować. Lider stara się grać przede wszystkim z kontry.

• Borecki zmienia Bacha.

• Napołow zastępuje Pawlika.

• Będzie podwójna zmiana w zespole Chrobrego.

• Szrek uderzył z dystansu nad bramką rywali.

• Indywidualny rajd Bajdura zakończony stratą.

• Oba zespoły przystąpiły do gry bez zmian.

• Rozpoczynają goście! Gramy, gramy, gramy Panowie piłkarze!

• Zawodnicy wracają na murawę.

• Dwa stałe fragmenty jak na razie decydują o wyniku. Czekamy na drugą odsłonę.

• Siedlce - Głogów do przerwy 1-1!

• PO RZUCIE ROŻNYM NA RATY STOPER POGONI STRZELA BRAMKĘ!

• GOOOL!!!!! MATEUSZ ŻYTKO!!!!!!

• Iłków-Gołąb za faul na Bajdurze otrzymuje kartonik.

• Tomasiewicz strzela z rzutu wolnego, ale piłka powędrowała daleko od bramki rywali.

• Do końca pierwszej odsłony coraz bliżej. My czekamy na kolejne bramki!

• Ratajczak z lewego skrzydła próbował bezskutecznie lobować Janickiego.

• Pawlik ukarany kartką.

• Kolejna, zbyt mocna centra Bajdura.

• Tomasiewicz z kilku metrów nie potrafił pokonać Janickiego!

• W Siedlcach nadal pada.

• Chyła będzie pauzował w następnej kolejce z powodu nadmiaru żółtych kartek.

• Lider tabeli oddał inicjatywę i czeka na kontry.

• Czekamy na kolejne bramki!

• Strzał Zjawińskiego blokowany.

• Kiepsko wykonany rzut wolny przez Bajdura. Pewnie futbolówkę złapał Janicki.

• Mocne uderzenie z 25. metra Chyły minimalnie minęło głogowską bramkę.

• Rozpadało się w Siedlcach.

• Zjawiński padł powalony przez Janickiego w polu karnym. Gwizdek arbitra milczy..

• Ładna akcja Danielaka. Jego strzał poza linię końcową sparował Stępniowski!

• Mamy 6. kolejkę, a przeciwko Pogoni już trzykrotnie gwizdano "jedenastki". Podopieczni Adama Łopatki zbyt często dopuszczają się przewinień we własnym polu karnym.

• Siedlczanie dłużej utrzymują się przy piłce, ale nie wiele z tego wynika.

• Za długa piłka do Ratajczaka.

• Groźne uderzenie z dystansu jednego z zawodników z Głogowa.

• Mateusz Machaj pewnym strzałem pokonuje golkipera miejscowych!

• Zdaniem arbitra Chyła faulował rywala we własnym polu karnym.

• Jedenastka dla głogowian!

• Pogoń występuje w biało-niebieskich kompletach, Chrobry zaś w pomarańczowo-czarnych.

• Sporo walki w środku pola w początkowych minutach spotkania.

• Od środka rozpoczynają gospodarze!

• Artur Aluszyk wyprowadza obie jedenastki!

• To jest ostatni akt 6. kolejki zaplecza LOTTO Ekstraklasy.

• Zawodnicy kończą rozgrzewkę. Siedlecki stadion powoli się zapełnia.

• ławka rezerwowych gości: Gospodinov (GK), B. Machaj, Gąsior, Borecki, Kaczmarek, Wawszczyk, Napolov

• łławka rezerwowych gospodarzy: Misztal (GK), Kitano, Kieplin, Pastva, Świerblewski, Polkowski, Paluchowski

• W Siedlcach dosyć chłodno. Od czasu do czasu spada kilka kropel z nieba.

• Chrobry uzbierał 13 oczek.

• Pogoń plasuje się na 10. miejscu w tabeli z dorobkiem 7 punktów.

Damian Jarosz

Mecz Pogoń Siedlce - Chrobry Głogów ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO ©Fot Arkadiusz Gola / Polskapresse

Mecz Pogoń Siedlce - Chrobry Głogów ONLINE. Pogoń Siedlce podejmie dziś lidera Nice 1 ligi Chrobrego Głogów w ostatnim spotkaniu 6 kolejki. Gospodarzy czeka bardzo ciężkie zadanie, gdyż przyjezdni w tym sezonie nie przegrali jeszcze żadnego meczu. Co więcej, patrząc również na poprzedni sezon, ekipa Grzegorza Nicińskiego nie przegrała już od 7 ligowych spotkań i dziś będą chcieli kontynuować tę serię, i uciec reszcie drużyn w tabeli. Początek meczu o godzinie 19:00. Relacja LIVE w serwisie GOL24!

Mecz Pogoń Siedlce - Chrobry Głogów ONLINE

Siedlczanie wracają na własny stadion w dobrych nastrojach, gdyż w poprzedniej kolejce pokonali na wyjeździe Stal Mielec. Było to cenne zwycięstwo, dzięki któremu Pogoń awansowała na dziewiątą lokatę i odskoczyła od strefy spadkowej.
Sukces w Mielcu może natchnąć drużynę Adama Łopatko do kolejnego ligowego triumfu i włączenia się do walki o górną część tabeli. Szkoleniowiec zapowiedział, że nie zamierza eksperymentować ze składem i na kolejny mecz pojedzie ta sama 18 zawodników.

Obecny lider 1 ligi przyjedzie do Siedlec bardzo podbudowany ostatnim zwycięstwem z Górnikiem Łęczna (2:0). Gra Chrobrego wyglądała przez większość meczu naprawdę przyzwoicie i kibice drużyny liczą na to, że dzisiejszego wieczora ich ulubieńcy też dadzą im powód do świętowania, kontynuując tym samym passę meczów bez porażki.

- Cieszymy się, że tu u nas w Głogowie robi się taka mała twierdza. W kolejnym meczu zrealizowaliśmy to, co sobie założyliśmy. Wiemy, że jest jeszcze dużo do poprawy. Nie zachłystujemy się passą bez porażki i przygotowujemy się na kolejne spotkanie. – powiedział po meczu z Górnikiem Łęczną kapitan Chrobrego, Michał Ilków-Gołąb.

Dotychczas obie ekipy spotykały się ze sobą 6 razy. Bilans tych spotkań jest korzystny dla dzisiejszych gości, którzy odnieśli 3 zwycięstwa, raz padł remis, a dwukrotnie wygrywała Pogoń.

Sędzią tego spotkania będzie Artur Aluszczyk ze Szczecina. W sezonie 16/17 prowadził trzy mecze z udziałem Pogoni. Siedlczanie zanotowali wtedy dwa zwycięstwa (GKS Tychy - 0:1; Wisła Puławy – 2:1) oraz domową porażkę z Olimpią Grudziądz (1:4). Meczy Chrobrego nie miał okazji jeszcze sędziować.

Mecz Pogoń Siedlce - Chrobry Głogów TRANSMISJA TV

Transmisji na żywo nie przeprowadzi żadna stacja telewizyjna. Na relację tekstową zapraszamy do serwisu GOL24.