Mecz Pogoń Siedlce - Górnik Zabrze ONLINE. Gdzie oglądać w...

Mecz Pogoń Siedlce - Górnik Zabrze ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Fortuna 1 Liga, 21. kolejka
2017-03-11 17:00

Pogoń Siedlce

2

Górnik Zabrze

1

• KONIEC! Pogoń ogrywa zespół Górnika Zabrze 2:1!!!! To tyle z Naszej strony! Dziękuję za uwagę, Sebastian Chmielak!

• Górnik się stara, Górnik przeważa.

• Arbiter doliczył 5 minut.

• Świerblewski zmienia Wrzesińskiego.

• Siedlczanie oddalają zagrożenie wybijając piłkę. Górnik stwarza zagrożenie po stałych fragmentach gry.

• Bancessi melduje się w miejsce Zjawińskiego.

• Urynowicz zastępuje Ledecky'ego.

• Paczkowski zmienia Mrozińskiego.

• Kosznik tym razem ukarany.

• Wrzesiński upadł na linii pola karnego. Gwizdek arbitra milczy.

• Trener Broniszewski zwleka ze zmianami.

• Celny strzał Zjawińskiego z 40 metrów. Poniosła finezja napastnika Pogoni.

• Fatalnie z kilku metrów przestrzelił Kosznik!

• Jeszcze ponad kwadrans emocji w Siedlcach.

• 2322 widzów ogląda mecz z wysokości trybun.

• Od kilku minut spokojniej na murawie.

• Świetna akcja siedlczan zakończona mocnym strzałem Mrozińskiego!

• GOOOL!!!!! MROZIŃSKI!!!!!

• To Ledecky został ukarany kartką, a nie Danch.

• Mocny strzał Kurzawy minimalnie niecelny!

• Kolejny kartonik dla Górnika.

• Najpierw Misztal broni sytuację sam na sam, a przy dobitce Wolsztyński pakuje futbolówkę do siatki, choć Lewandowski do końca walczył o wybicie jej z linii bramkowej.

• GOOOL!!!! WOLSZTYŃSKI!!!!

• Plizga zmienia Żurkowskiego.

• Zaczyna się gotować na boisku. Teraz zwija się z bólu Tomasiewicz.

• W zespole miejscowych ucierpiał Zjawiński.

• Groźne zderzenie głowami, Suarez leży.

• Niecelna odpowiedź Kurzawy. To najaktywniejszy zawodnik Górnika.

• Kaptalna akcja Pogoni, a Wrzesiński z kilku metrów trafił w poprzeczkę!

• Kartka dla Kopacza.

• Rozpoczynają zabrzanie!

• Wolsztyński zmienia Arcona.

• Wolsztyński szykuje się do wejścia na boisko.

• KONIEC! DO PRZERWY POGOŃ PROWADZI Z GÓRNIKIEM 1:0!

• Silny, celny strzał Bajdura broni Loska.

• Gospodarze odzyskali futbolówkę i starają się kontrolować boiskowe poczynania.

• Górnik przycisnął. Siedlczanie mają kłopot z opuszczeniem własnej części boiska.

• Trener Broniszewski pobudza swoich podopiecznych do walki.

• Ledecky zacentorwał w pole karne, a tam Arcon nieczysto trafił w piłkę!

• Kurzawa ładnie rozprowadził akcje zabrzan, ale w efekcie końcowym Górnik stracił piłkę.

• Kartka za zagranie ręką dla Lewandowskiego.

• Zabrzańska bramka była pusta, ale Burkhardt skiksował.

• Ciekawie rozegrany rzut wolny przez biało-niebieskich. Skutecznie interweniuje Loska.

• Pogoń wybroniła się po stałym fragmencie gry dla rywali.

• Górnik troszkę oszołomiony. Czekamy na akcje z obydwu stron.

• Siedlczanie wywalczyli korner.

• Świetna wrzutka Bajdura, a w polu karnym najlepiej zachował się Wrzesiński, który wpakował głową futbolówkę do siatki!

• GOOOL!!!! WRZESIŃSKI!!!!!

• Celny strzał zabrzan nie sprawia kłopotów Misztalowi.

• Arbiter często przerywa grę w środkowej strefie boiska. Sporo walki w pierwszych minutach.

• Burkhardt zagrywał z rzutu wolnego w pole karne, ale źle rozegrał on stały fragment gry. Rywale wyszli z kontrą, która została dosyć szybko przerwana.

• Dużo walki w środku. Żadna ze stron nie potrafi zdominować tego sektora boiska.

• Kurzawa prawie wkręcił piłkę do siedleckiej bramki z rzutu rożnego, a po drodze jeden z zabrzan nieczysto trafił w futbolówkę!

• Ciekawa akcja zabrzan. Defensywa Pogoni wybija futbolówkę. przy której dalej utrzymuje się Górnik.

• W polu karnym Pogoni leży Arcon. Chwila przerwy w grze.

• Czekamy na pierwszy, celny strzał.

• Gospodarze częściej operują futbolówką. Górnik wycofany.

• Mocny strzał z dystansu Mrozińskiego ląduje obok bramki.

• Ładna akcja Bajdura. Będzie korner dla pogoni.

• Gospodarze występują w niebieskich jednolitych strojach. Goście zaś w czerwono-białych.

• Rzut wolny dla zabrzan. Długa piłka w pole karne rywali, ale siedleccy defensorzy oddalają niebezpieczeństwo.

• Od środka zaczynają gospodarze! Gramy!

• Arbiter wyprowadza obie jedenastki na murawę!

• Zawody poprowadzi Jacek Małyszek z Lublina, a w Siedlcach obecnie dosyć chłodno. Oby piłkarze nas rozgrzali efektowną grą.

• Rezerwowi Górnika: Kasprzik, Wolniewicz, Szeweluhin, Janco, Plizga, Urynowicz, Wolsztyński.

• Rezerwowi Pogoni: Frąckowiak, Bancessi, Paczkowski, Wójcik, Janicki, Świerblewski, Szrek.

• W ekipie z Zabrza swoją szansę dostaje między innymi Szymek Żurkowski. Jest to pierwszy mecz od początku w Nice 1. lidze.

• Trener Broniszewski dokona kilku roszad. Swoją szansę od pierwszej minuty dostaną: Tomek Lewandowski, Rafał Misztal, Konrad Wrzesiński i Darek Zjawiński. Siedlczanie zagrają w optymalnym zestawieniu.

• Wczoraj Piotr Misztal zapewnił Zniczowi punkt strzelając bramkę w doliczonym czasie gry podczas rywalizacji z Chojnicami. Czy dziś jego brat, Rafał powstrzyma zabrzan?

• Pogoń Siedlce w poprzedniej kolejce doznała klęski w Nowym Sączu, gdzie przegrała z Sandecją aż 0:4. Zabrzanie natomiast ograli 1:0 GKS Tychy.

• Witamy serdecznie! O godz. 17:30 rozpocznie się mecz 21. kolejki Nice 1. ligi, w którym to siedlecka Pogoń podejmie zespół Górnika Zabrze!

Sebastian Chmielak

Mecz Pogoń Siedlce - Górnik Zabrze ONLINE

Mecz Pogoń Siedlce - Górnik Zabrze ONLINE ©Arkadiusz Gola / Polska Press

Mecz Pogoń Siedlce - Górnik Zabrze ONLINE. Wczoraj rozpoczęła się 21. kolejka Nice 1. ligi. Dziś natomiast na sympatyków pierwszoligowych emocji czeka 6 spotkań. Jednym z ciekawszych jest pojedynek w Siedlcach, gdzie miejscowa Pogoń będzie rywalizować z Górnikiem Zabrze. Początek meczu zaplanowany jest na godz. 17.

Jesteśmy po pierwszej, wiosennej kolejce na zapleczu LOTTO Ekstraklasy. Piłkarze wrócili na ligowe boiska, a kibice wreszcie mają okazję obserwować swoich ulubieńców po ponad trzymiesięcznej przerwie.
Walka o awans do LOTTO Ekstraklasy i utrzymanie w NIce 1. lidze nabiera powolutku tempa. Piłkarze tydzień temu zaprezentowali się po raz pierwszy na wiosnę. Jedni zaskoczyli na plus, drudzy zawiedli.

Zdecydowanie do drugiej grupy zaliczyć można Pogoń Siedlce, która uległa w Nowym Sączu miejscowej Sandecji aż 0:4. Rywale w pełni wykorzystali atut własnego boiska oraz błędy siedlczan. Dodatkowo praktycznie całą drugą odsłonę zawodów Pogoń grała w osłabieniu po czerwonej kartce Daniela Chyły. Ponadto, zmaga się ona z kontuzjami i zaległościami treningowymi poszczególnych piłkarzy.

Mecz w Małopolsce biało-niebieskim nie wyszedł, ale dziś rywal wcale nie jest słabszy. Do Siedlec przyjeżdża 14-krotny mistrz Polski, Górnik Zabrze. Rywale również nie zachwycili w pierwszym, wiosennym meczu. Górnik pokonał u siebie GKS Tychy 1:0 po kapitalnej bramce Łukasza Wolsztyńskiego. Dzisiejszy mecz jest pojedynkiem sąsiadów w tabeli. Pogoń zajmuje 8. miejsce (29 pkt.), a zabrzanie są oczko wyżej (30 pkt.)

Nie zagrają:

Pogoń: Piotr Kurbiel, Cezary Demianiuk (urazy)
Górnik: Szymon Matuszek (pauza za kartki)

Górnik - GKS Tychy 1:0 (Wolsztyński)
Stal Mielec - Górnik 1:2 (Angulo, Ambrosiewicz)
Górnik - Miedź Legnica 0:2
Górnik - Wisła Puławy 4:0 (Matuszek, Ledecky, Wolsztyński, Angulo)
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Górnik 3:3 (Ledecky, Plizga, Matuszek)

Bezpośrednie spotkania:

Górnik - Pogoń 2:0 (2x Gergel) 19.08.2016 r.

Sędzia:

Zawody poprowadzi Jacek Małyszek z Lublina, który w tym sezonie prowadził 7 spotkań Nice 1. ligi oraz 2 w pucharze Polski. Sędziował on w jednym meczu Pogoni Siedlce (porażka z Zagłębiem Sosnowiec 0:1) oraz jednym Górnika (porazka w pucharze Polski z Wigrami Suwałki 0:2).

Pogoń Siedlce - Górnik Zabrze: Kto wygra mecz 1 ligi?

Mecz Pogoń Siedlce - Górnik Zabrze TRANSMISJA TV

Polsat Sport nie przeprowadzi transmisji na żywo z tego spotkania. Zapraszamy na relację tekstową do GOL24.pl