4

• KONIEC!!! Pogoń - Miedź 0:4!

• GOOOL!!!! PAUL BATIN DO PUSTEJ BRAMKI!!!!

• Batin zastępuje Gargułę.

• Miedź przerywa fantastyczną serię Pogoni. Pierwszy gol dla gości był kontrowersyjny, ale czy niesłuszny, czy słuszny? Można ocenić jedynie po powtórkach.

• Forsell uderzył groźnie. Na szczęście siedlczan nad bramką.

• Daniel uderzył po ziemi z 18. metra, niecelnie.

• Kapsa ukarany za opóźnianie gry.

• Makowski strzelił dobry metr nad bramką. Miedź jest dziś skuteczniejszym zespołem.

• Łobodziński trafił z kilkunastu metrów w słupek, a chwilę wcześniej kotłowało się pod bramką Miedzi!

• Murawę opuścił oczywiście Burkhardt.

• Sulejmani schodzi. Na murawie widzimy za to Sulejmaniego.

• Świerblewski wchodzi w miejsce Demianiuka.

• GOOOLL!!! WOJCIECH ŁOBODZIŃSKI PRZELOBOWAŁ MISZTALA!

• Strzał Jędrycha z bliska ląduje prosto w rękawicach Kapsy!

• Siedlczanie operują piłką, ale podejmują złe wybory.

• Łuszkiewicz zastępuje Rybickiego.

• Kartka i pauza w następnym meczu "Burego".

• Rybicki z 11. metra przestrzelił. Były zawodnik Pogoni rażąco się pomylił.

• Gorskie melduje się na murawie.

• Miedź gra w tym momencie w dziesiątkę. Trifonov zszedł z kontuzją.

• Siedlczanie stworzyli dwie sytuacje, ale Kapsa nie był zmuszony interweniować.

• Celny strzał z 20. metra Forsella broni Misztal.

• Kurbiel zmienia Gołębiewskiego.

• Piłka rzucona na prawą stronę pola karnego, a tam bardzo ładnie uderzył Rasak!

• GOOOL! DAMIAN RASAK!!!

• 1634 osoby - tyle widzów zgromadziło się dziś na siedleckim obiekcie.

• Gołębiewski znów został wypuszczony w uliczkę. Napastnik gospodarzy nie oddał nawet strzału. Złe wybory dziś.

• Tomasiewicz uderzył z rzutu wolnego. Futbolówka ustawiona była na 20. metrze. Minimalnie chybił zawodnik Pogoni!

• Gołębiewski otrzymał fantastyczna piłkę. Minął bramkarza i nie trafił do pustej bramki!

• Oba zespoły przystąpiły do gry bez zmian.

• Gramy, gramy!

• Wracamy! Tym razem zaczną gospodarze!

• KONIEC! Do przerwy Pogoń - Miedź 0:1!

• Burkhardt z 16. metra się pomylił! To była wyborna szansa!

• Demianiuk wywalczył korner.

• Fatalne uderzenie Demianiuka, Siedlczanie chyba otrząsnęli się po kontrowersyjnym golu.

• Gołębiewski z 5. metra strzela tuz obok bramki.

• Arbiter nie będzie miał dziś łatwego życia.

• Bajdur popychany przez Kapsę, a ten został ukarany kartką.

• Dobra centra Demianiuk, ale skuteczny w defensywie tym razem był Trifonov.

• Siedlczanie graja nerwowo i polują na nogi rywali. Oj obie ekipy nie skończą meczu chyba w komplecie.

• Arbiter ewidentnie się pogubił. Oj będzie nerwowo do końca meczu.

• Gołębiewski ukarany kartką po tym jak Midzierski padł, jak rażony prądem. Nerwowo, jak rok temu.

• Żytko był chyba tym ostatnim , który dotknął piłki. Ale zamieszanie!

• Ale zamieszanie! jednak bramka została uznana!

• Miedź zdobyła bramkę, po samobójczym trafieniu, ale arbiter jej nie uznał!

• Siedlczanie wybili piłkę po zagraniu Rasaka przed bramką Misztala.

• Zawodnicy trenera Tarasiewicza od kilku minut przejęli inicjatywę i długo utrzymują się przy piłce.

• Pogubili się teraz goście w swoim ataku pozycyjnym.

• Demianiuk się dwoi i troi , fantastycznie walczy wychowanek Pogoni.

• To był jednak Rasak.

• Chyła w ostatniej chwili powstrzymał Forsella. Było groźnie.

• Po raz kolejny miejscowi zagościli pod bramką Kapsy. Tym razem Burkhardt centrował, ale futbolówka nie znalazła adresata.

• Łobodziński po błędzie defensywy Pogoni trafia z 10. metra tylko w boczna siatkę!

• Chyła "szukał" podaniem w polu karnym Bajdura, a ten uderzeniem głową przeniósł piłkę nad poprzeczką.

• Misztal broni celny strzał Łobodzińskiego, a chwile wcześniej bombę sprzed pola karnego zablokował Żytko.

• Garguła wywalczył pierwszy korner w meczu.

• Za nami 10 minut żywego spotkania.

• Dośrodkowanie Demianiuka o milimetry mija bramkę legniczan. Kapsa o mały włos, a byłby zaskoczony bramką!

• Daniel znów przesadził .

• Spięcie na murawie między Danielem, a Tomasiewiczem. Filigranowy zawodnik Pogoni wywalczył rzut wolny.

• Gospodarze graja dziś w biało-niebieskich strojach, przyjezdni w jednolitych niebieskich.

• Misztal na raty wyłapuje piłkę po zagraniu Rybickiego.

• Prostopadła piłka do Bajdura. Skutecznie wybija piłkę na 20. metrze Kapsa.

• Dobra centra z lewej strony Demianiuka, jednak defensywa Miedzi radzi sobie z tym zagraniem.

• Od środka rozpoczynają goście! Gramy, gramy!

• Arbiter wyprowadza obie jedenastki na murawę!

• Rezerwowi Miedzi:Sapela, Batin, Gardzielewicz, Gorskie, Łuszkiewicz, Martin, Stasiak

• Rezerwowi Pogoni: Frąckowiak, Wójcik, Świerblewski, Dybiec, Panufnik, Sulejmani, Kurbiel

• Niestety dla miejscowych to zła informacja. Wrzesiński w czwartek złamał nogę i w tej rundzie już Pogoni nie pomoże.

• zagrożeni pauzą za kartki w następnej kolejce:

- Mateusz Żytko, Marcin Burkhardt, Michał Bajdur, Tomasz Lewandowski (Pogoń Siedlce) - Keon Daniel, Adrian Łuszkiewicz (Miedź Legnica)

• Miedź w poprzedniej kolejce pokonała w delegacji GKS Tychy 2:0. Zespół z Dolnego Śląska przerwał tym samym serię dwóch porażek z rzędu. Warto zauważyć, że dziś będzie to piąty z kolei mecz legniczan na wyjeździe.

• Siedlczanie mogą pochwalić się serią pięciu kolejnych zwycięstw na własnym obiekcie. Jednak w ekipie trenera Dariusza Banasika zabraknie dziś Konrada Wrzesińskiego, który doznał urazu na czwartkowym treningu.

• Witamy serdecznie! O godz. 16 rozpocznie się emcz 16. kolejki 1. ligi, w którym to Pogoń Siedlce podejmie legnicką Miedź!