1

MKS Kluczbork

1

• To tyle z Naszej strony! Dziękujemy bardzo za uwagę. Do następnego! Sebastian Chmielak!

• KONIEC!!!! REMIS W SIEDLCACH!!! MKS dopiął swego i zdołał wyrównać. Gospodarze natomiast mogą żałować niewykorzystanych szans. Piłkarzy Pogoni żegnają gwizdy.

• Olszewski pokonał Misztala z kilku metrów po uderzeniu głową! MKS dopiął swego! Czyżby 5 remis w sezonie?

• GOOOOLLL 1:1!!!! OLSZEWSKI!!!

• Do końca zawodów coraz bliżej. Gościom bardzo się spieszy.

• Paczkowski zmienia Kurbiela.

• Deja przerwał kontrę gospodarzy.

• Tomasiewicz uderzył tuż obok słupka! Sporo sytuacji stwarzają gospodarze.

• Legia - Dundalk to to nie jest. Dobry mecz w Siedlcach.

• Misztal fenomenalnie broni uderzenie jednego z gości!

• 1581 widzów zgromadziło się na siedleckim obiekcie dziś.

• Kąśliwy strzał Kowalczyka sprawił trochę kłopotów Misztalowi, będzie korner!

• Kurbiel po dograniu Tomasiewicza strzelił tuz obok słupka bramki strzeżonej przez Wnuka!

• Bajdur dosłownie z metra nie potrafił wpakować futbolówki do siatki. Z tego urodziła się kontra przyjezdnych, którą strzałem zakończył Kowalczyk. Piłka była w siatce Pogoni, ale snajper MKS-u był na pozycji spalonej.

• Za Szewczyka wchodzi Kubiak.

• Dybiec zmienia Burkhardta.

• Mocne wstrzelenie piłki w pole karne Tomasiewicza. Nie skorzystał z tego Chyła, który uderzył niecelnie.

• Burkhardt strzelał z rzutu wolnego, ale piłka odbita od muru opuszcza boisko.

• Kowalczyk zatańczył z siedleckimi obrońcami i strzelił z 10. metra nad poprzeczką bramki Misztala. Było groźnie.

• Makowski również otrzymuje kartkę.

• Olszewski z ostrego kąta nieznacznie się pomylił.

• Demianiuk melduje się w miejsce Świerblewskiego.

• W ostatniej chwili Wrzesińskiego blokuje Brodziński!

• Świerblewski nie wykorzystał sytuacji sam na sam! Po chwili dobitka Tomasiewicza zablokowana!

• Deja zmienia Tunkiewicza.

• Goście ruszyli do ataku i tak będzie wyglądał ten mecz. Pogoń przyczajona, a Kluczbork napierający.

• Wypożyczony z Lecha zawodnik skierował piłkę do bramki po zagraniu Świerblewskiego! Kluczbork musi ruszyć do ataku.

• GOOOOLLL!!!! 1:0!!! KURBIEL!!!

• Siedlczanie oddali dwa strzały, ale Wnuk nie był zmuszony do jakiegokolwiek wysiłku.

• Tym razem upominany zawodnik Kluczborka, Niziołek.

• Kolejny korner zmarnowany przez miejscowych.

• Nie dokonano zmian w przerwie.

• Od środka rozpoczynają zawodnicy Pogoni!

• Na murawie meldują się zawodnicy obydwu zespołów.

• Do wejścia na murawę szykuje się Patryk Gondek.

• Do przerwy obserwujemy naprawdę dobry mecz. Miejmy nadzieję, że doczekamy się bramek.

• KONIEC! Do przerwy bez bramek!

• Świerblewski przeniósł piłkę nad poprzeczką! Bardzo aktywny dziś jest skrzydłowy Pogoni.

• Arbiter doliczył dwie minutki

• Swędrowski zmienia kontuzjowanego Kojdera.

• Spokojniejsze tempo w ostatnich minutach. Czyżby piłkarze wyczekiwali do przerwy?

• Bajdur otrzymuje kartkę.

• Świerblewski pokręcił lewą stroną boiska i pokusił się o "rogala", który nie leciał jednak w światło bramki.

• Piłka centrowana z rzutu wolnego została przedłużona głową przez jednego z siedlczan, ale na posterunku był golkiper rywali.

• Znów w głównej roli wystąpił Tomasiewicz. Zawodnik z nr 10 dograł na prawą stronę do Wrzesińskiego, który o mały włos, a zaliczyłby asystę.

• Świerblewski strzelił prosto we Wnuka!!!

• Piłkarz z Kluczborka wraca już do gry.

• Na murawie leży Szewczyk, potrzebna pomoc medyków.

• Jesteśmy świadkami dobrego widowiska w Siedlcach.

• Piłka kopnięta przez Bajdura zostaje wybita z linii bramkowej, ale chwilę później asystent głównego arbitra zasygnalizował pozycję spaloną.

• Najpierw uderzył Świerblewski, potem Jędrych, następnie ochotę na strzał miał Tomasiewicz. Tym razem pozycja spalona.

• No i doczekaliśmy się kornera dla gości.

• Pierwsza kartka. Ukarany Tomasiewicz.

• Szewczyk ubiegł Żytkę, ale oddał strzał nad bramką.

• Kiepski strzał oddał jeden z piłkarzy Kluczborka.

• Jędrych uderzył piłkę głową nad bramką przyjezdnych.

• Blisko samobójczego trafienia! Misztal odbił piłkę zmierzającą do bramki po odbiciu od Chyły!

• Świerblewski szukał w polu karnym Kurbiela, ale go nie znalazł.

• Bajdur źle dograł do Tomasiewicza. W przeciwnym przypadku filigranowy zawodnik znalazłby się w sytuacji sam na sam z Wnukiem.

• Goście wykonywali rzut wolny. Piłka zagrana na "szesnastkę" była bliska przechwycenia przez Kowalczyka.

• Warto pochwalić Tomasiewicza, który uruchomił prostopadłym podaniem Wrzesińskiego, a ten ładnie dograł na 5. metr.

• Kurbiel w dogodnej sytuacji nie trafił czysto w piłkę. To powinno byc 1:0 dla gospodarzy!

• Tomasiewicz wywalczył rzut rożny. To już trzeci dla Pogonistów.

• Siedlczanie grają dziś w niebieskich strojach, goście w białych.

• Drugi z rzędu korner dla siedlczan.

• Przenosimy pod drugą bramkę, a tam Świerblewski z kilkunastu metrów nie potrafił skierować piłki do siatki rywali.

• Misztal broni strzał Orłowicza. Goście ładnie pograli przed polem karnym gospodarzy.

• Szybkie tempo na początku zawodów. Oby tak do końca.

• Goście rozpoczęli spotkanie!!!!

• Arbiter wyprowadza piłkarzy na murawę!

• Piłkarze schodzą już do szatni. Chwila cierpliwości i rozpocznie się mecz 5. kolejki!

• ławka rezerwowych gości:

Pogorzelec, Deja, Ganowicz, Gondek, Kubiak, Sanocki, Swędrowski

• ławka rezerwowych gospodarzy:

Frąckowiak, Sulejmani, Demianiuk, Paczkowski, Gołębiewski, Lewandowski, Dybiec

• Zawody poprowadzi dziś Mateusz Złotnicki z Lublina. Ciepło w Siedlcach, a na trybunach coraz więcej kibiców. Nic, tylko grać Panowie!

• Obie jedenastki są już gotowe. W ekipie gospodarzy pierwszy raz w tym sezonie od 1. minuty na szpicy zagra wypożyczony z Lecha Poznań, Piotr Kurbiel.

• Nadajemy już prosto z Siedlec. Za chwilkę przedstawimy aktorów widowiska.

• Do godz. 19 jeszcze kawałek czasu. Tym bardziej zapraszamy do zapoznania się z zapowiedzią dzisiejszego spotkania na Jana Pawła II 6.

Pogoń Siedlce - MKS Kluczbork LIVE! Szansa na przełamanie

• MKS KLUCZBORK

Bramkarze: Oskar Pogorzelec, Grzegorz Wnuk

Obrońcy: Bartosz Brodziński, Łukasz Ganowicz, Paweł Kubiak, Radosław Kursa, Kamil Nitkiewicz, Adam Orłowicz

Pomocnicy: Sebastian Deja, Patryk Gondek, Rafał Niziołek, Bartłomiej Olszewski, Krystian Sanocki, Tomasz Swędrowski, Michał Szewczyk, Robert Tunkiewicz

Napastnicy: Michał Kojder, Maciej Kowalczyk

• POGOŃ SIEDLCE

Bramkarze: Przemysław Frąckowiak, Rafał Misztal

Obrońcy: Daniel Chyła, Arkadiusz Jędrych, Tomasz Lewandowski, Konrad Wrzesiński, Mateusz Żytko

Pomocnicy: Michał Bajdur, Marcin Burkhardt, Daniel Dybiec, Rafał Makowski, Marcin Paczkowski, Alban Sulejmani, Damian Świerblewski, Grzegorz Tomasiewicz

Napastnicy: Cezary Demianiuk, Daniel Gołębiewski, Piotr Kurbiel

• Witamy serdecznie! Dziś w Siedlcach czekają na nas emocje związane z 1.ligą! Pogoń podejmuje MKS Kluczbork! Jeszcze nie znamy wyjściowych jedenastek. Możemy natomiast przedstawić meczowe "osiemnastki" obu ekip!