Mecz Pogoń Siedlce - Olimpia Grudziądz ONLINE. Gdzie oglądać...

Olimpia Grudziądz

1

• Koniec meczu! Pogoń Siedlce - Olimpia Grudziądz 1:1!

• Do regulaminowego czasu gry zostały doliczone 3 minuty.

• Zjawiński dośrodkował w pole karne gości, ale żaden z jego kolegów nie zdołał oddać uderzenia na bramkę Olimpii.

• Dawid Polkowski został upomniany żółtą kartką.

• Hubert Adamczyk zmienił Konrada Handzlika.

• Marcin Kaczmarek otrzymał żółtą kartkę.

• Swojej okazji szukał Zjawiński, ale uderzenie napastnika Pogoni minęło bramkę gości.

• Nieudana próba Olimpii. Handzlik dośrodkował w pole karne, a Klichowicz oddał bardzo niecelne uderzenie.

• Adrian Paluchowski z żółtą kartką.

• Żółtą kartką ukarany został Wojciech Małecki.

• Adrian Paluchowski był bliski zdobycia drugiej bramki, ale napastnikowi Pogoni zabrakło centymetrów do przecięcia dośrodkowania!

• Piotr zmienia Piotra. Mroziński za Krawczyka.

• Marcin Kaczmarek zmienia Adriana Klimczaka.

• GOOOLLL!!! Wołodymyr Kowal wyrównuje stan meczu! Cóż za wejście smoka! Rezerwowy Olimpii kilkadziesiąt sekund po wejściu na boisko znalazł drogę do bramki Pogoni!

• Wołodymyr Kowal zmienia Ville Salmikiviego.

• GOOOLLL!! Dariusz Zjawiński dobrze dośrodkował, a Adrian Paluchowski popisał się skutecznym uderzeniem głową! Pogoń obejmuje prowadzenie!

• Bardzo dobrze interweniował Misztal, który zatrzymał uderzenie Michalika.

• Mateusz Klichowicz ukarany żółtą kartką.

• Małecki odważnym wyjściem z bramki uprzedził Paluchowskiego i złapał piłkę.

• Goście mieli rzut rożny, po którym niepewnie z bramki wyszedł Misztal, ale na szczęście dla Pogoni piłka opuściła pole karne.

• Rozpoczynamy drugą połowę!

• Dawid Polkowski pojawia się w miejsce Michała Bajdura.

• Adrian Paluchowski zmienia Daniela Chyłę.

• Koniec I połowy!

• Chyła stracił piłkę, którą przejął Michalik i zagrał do Handzlika, ale uderzenie gracza Olimpii odbił Misztal!

• Pogoń miała dużo szczęścia! Z dystansu uderzył Michalik, piłka odbiła się od obrońcy i minimalnie minęła bramkę gospodarzy!

• Damian Świerblewski przewinił i został ukarany żółtą kartką.

• Krawczyk dośrodkował w pole karne gości, ale uderzenie głową Chyły znacznie minęło bramkę.

• Olimpia jest stroną dyktującą warunki gry. Podopieczni Jacka Paszulewicza grają lepiej piłką i są bliżej zdobycia bramki.

• Słupek Handzlika! Klichowicz zagrał mocno wzdłuż bramki i nikt nie przeciął futbolówki, która trafiła pod nogi Handzlika, a jego strzał zatrzymał się na słupku!

• Odpowiedź Pogoni! Gospodarze w końcu zaatakowali Olimpię, ale uderzenie Piotra Krawczyka zostało zablokowane przez obrońcę.

• Znów znać o sobie dał Klichowicz. Pomocnik Olimpii urwał się prawym skrzydłem, ale jego dośrodkowanie było bardzo niecelne.

• Było groźnie pod bramką Pogoni! Klichowicz dobrze dograł do Klimczaka, ale zawodnik Olimpii spudłował z kilku metrów!

• Sprzed pola karnego strzał oddał Damian Michalik, ale futbolówka minęła światło bramki.

• Aktywny jest Klichowicz, który tym razem dośrodkował w pole karne gospodarzy, ale obrońcy Pogoni poradzili sobie z zagrożeniem.

• Na uderzenie z dystansu zdecydował się Mateusz Klichowicz, ale próba zawodnika Olimpii poszybowała obok bramki.

• Dobrą akcję przeprowadził Michał Bajdur, ale w porę powstrzymał go Żitko.

• Rozpoczynamy spotkanie!

• W weekend Pogoń zremisowała w Łęcznej z Górnikiem 1:1. Olimpia przegrała przed własną publicznością z Miedzią Legnica 0:1.

• Pogoń z piętnastoma punktami na koncie znajduje się na 13. pozycji w tabeli Nice 1 ligi. Olimpia ma dwa oczka więcej i jest na dziewiątym miejscu.

• Dzisiejszy mecz to zaległe spotkanie, które zostało przełożone z powodu występów zawodników w reprezentacjach swoich krajów.

• Ławka rezerwowych Olimpii: Muzyk, Chruściel, Kaczmarek, Kowal, Adamczyk, Wawszczyk i Popiela.

• Ławka rezerwowych Pogoni: Przemysław Frąckowiak, Jarosław Ratajczak, Paweł Łydkowski, Piotr Mroziński, Dawid Polkowski, Adrian Paluchowski.

• Sędzią dzisiejszego spotkania będzie Piotr Idzik z Poznania.

• Witamy wszystkich kibiców, którzy będą śledzić naszą relacje LIVE z meczu Pogoń Siedlce - Olimpia Grudziądz!

Sebastian Chmielak

Mecz Pogoń Siedlce - Olimpia Grudziądz ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO ©Lukasz Capar Polska Press

Mecz Pogoń Siedlce - Olimpia Grudziądz ONLINE. Dziś zostanie rozegranych pięć zaległych spotkań Nice 1 Ligi. W Siedlcach miejscowa Pogoń będzie rywalizować o pierwsze, domowe zwycięstwo pod wodzą Bartosza Tarachulskiego z Olimpią Grudziądz, którą będzie chciała po porażce z Miedzią Legnica zapunktować. Początek meczu o godz. 19. Relacja na żywo w GOL24.pl!

Mecz Pogoń Siedlce - Olimpia Grudziądz ONLINE

Siedlczanie po zmianie na stanowisku pierwszego trenera nie zaznali smaku porażki. Pod skrzydłami Bartosza Tarachulskiego Pogoń wygrała przed trzema tygodniami w Tychach z GKS (3:2), a ostatnio zremisowała w Łęcznej z Górnikiem (1:1).
Mimo dobrej passy biało-niebiescy nie mogą spać spokojnie, gdyż mają tyle samo punktów (15), co będący w strefie spadkowej GKS Katowice. W środowy wieczór w walce o punkty nie pomoże Arkadiusz Czarnecki, który w Łęcznej otrzymał czerwoną kartkę.

Olimpia przyjechała do Siedlec z zamiarem zdobycia kompletu punktów. Grudziądzanie wygrali zaledwie jeden mecz z ostatnich pięciu, a w poprzedniej kolejce musieli uznać wyższość Miedzi Legnica (0:1). W tabeli zespół prowadzony przez Jacka Paszulewicza uzbierał 17 punktów, co daje 9. lokatę w Nice 1 Lidze.

Trzy poprzednie mecz między Pogonią, a Olimpią zakończyły się zwycięstwem grudziądzan. Czy biało-niebiescy przerwą serię rywali? O tym przekonamy się późnym wieczorem. Pierwszy gwizdek arbitra o godz. 19.

Mecz Pogoń Siedlce - Olimpia Grudziądz TRANSMISJA TV

Spotkanie Pogoń Siedlce - Olimpia Grudziądz nie będzie transmitowane w telewizji. Tekstowa relacja na żywo w GOL24.pl!