Mecz Pogoń Siedlce - Ruch Chorzów ONLINE. Gdzie relacja...

• KONIEC! Ruch wygrywa w Siedlcach 3:1! Dziękujemy za uwagę!

• GOOL!!!! MICHAŁ WALSKI PAKUJE PIŁKĘ DO PUSTEJ BRAMKI!!!!

• Korner dla gospodarzy. Misztal w polu karnym rywali.

• Walski również ukarany.

• Arbiter doliczył 3 minuty do regulaminowego czasu gry!

• Nowak kapitalnym uderzeniem pokonał Misztala. Futbolówka wylądowała w samym okienku siedleckiej bramki!

• GOOL!!!! BARTOSZ NOWAK!!!!

• Do końca zawodów coraz bliżej. Siedlczanie atakują.

• Świerblewski zastąpił Tomasiewicza.

• Ratajczak kapitalną bombą pokonuje golkipera gości!

• GOOL!!!! JAROSŁAW RATAJCZAK!!!!

• Tym razem z narożnika rozpoczną siedlczanie.

• Korner dla Niebieskich.

• Nowak melduje się w miejsce Posinkovicia.

• Bankow ukarany kartką za przedłużanie wznowienia gry.

• Chorzowianie mają kłopot z opuszczeniem własnej części boiska.

• Seria kornerów dla miejscowych. Fatalne centry gospodarzy i zero pomysłu.

• Bankow odbił strzał po dobrej próbie Zjawińskiego z rzutu wolnego sprzed pola karnego!

• Pogoń przejęła inicjatywę, ale nic z tego kompletnie nie wynika.

• Zawał zmienia Mello.

• Celny strzał Posinkovicia.

• Ratajczak uderzył z pierwszej piłki bardzo mocno, ale minimalnie się pomylił!

• Setla skasował Zjawińskiego.

• Za Kuna melduje się Paluchowski.

• Setla zmienia Balickiego.

• 2017 widzów ogląda mecz z wysokości trybun.

• Bajdur zameldował się w miejsce Jeglińskiego.

• Kartka dla Chyły.

• Balicki sfinalizował kontrę chorzowian. Pogoń jest zmuszona odrabiać straty!

• GOOOL!!!! ARTUR BALICKI!!!!

• Kun wywalczył korner.

• Polkowski zablokowany.

• Poprzeczka ratuje chorzowian po uderzeniu Zjawińskiego!

• Dobra akcja gości, ale w porę zorientował się siedlecki golkiper i zażegnał niebezpieczeństwo.

• Kilka niedokładnych dośrodkowań ze strony siedlczan.

• Na pozycji spalonej Przybecki.

• Przyjezdni wywalczyli korner.

• W przerwie żadna ze stron nie dokonała zmian.

• Tym razem od środka rozpoczynają goście!

• KONIEC! Do przerwy w Siedlcach bez bramek. Pogoń-Ruch 0:0!

• Wichtowski z kilku metrów przeniósł futbolówkę nad chorzowską bramką!

• Będzie jeszcze jeden korner dla miejscowych.

• Fatalnie z rzutu wolnego uderzył jeden z chorzowian.

• Żytko za zagranie ręką ukarany.

• Nic ze stałego fragmentu gry dla siedlczan pozytywnego nie wynikło.

• Po rzucie wolnym dla Pogoni, czas na korner.

• Trojak ukarany kartonikiem.

• Jegliński strzelił "Panu Bogu w okno".

• Ciekawa kontra gości, ale Posinković niedokładnie dograł w pole karne.

• Widać, że oba zespoły nie są w najwyższej dyspozycji. Dalej czekamy na akcje zaczepne i bramki.

• Groźny centrostrzał Melo.

• Chorzowianie wywalczyli korner.

• Zjawiński walczył o futbolówkę z Bankowem. Zdaniem arbitra faulował.

• Wichtowski ukarany kartonikiem.

• Nie zmienia to faktu, że czekamy na sytuacje bramkowe. Widać, ze oba zespoły nie są w najwyższej dyspozycji.

• Walski ucierpiał w starciu z Chyłą. Chwilka przerwy.

• Nadal to chorzowianie kreują grę.

• Ratajczak dośrodkował na 11. metr, a tam Kun strzałem głową minimalnie się pomylił!

• Żadna ze stron nie potrafi na ten moment znaleźć drogi do bramki rywali.

• Kun zacentrował w pole karne, a tam Zjawiński nie dopadł futbolówki.

• Goście jak na razie lepiej operują futbolówką.

• Kąśliwa, ale zbyt lekka prób Przybeckiego.

• Głośny doping na obiekcie w Siedlcach.

• Dośrodkowanie w pole karne Pogoni,a tam na bramkę uderzył jeden z chorzowian, jednak broni Misztal!

• Nadal czekamy na składne sytuacje bramkowe.

• Na pozycji spalonej jeden z zawodników przyjezdnych.

• Groźny atak Villafane zakończony dośrodkowaniem, ale nikt z gości nie dopadł do piłki.

• Polkowski centrował z rzutu wolnego, ale chorzowscy defensorzy wybili piłkę.

• Początkowe minuty są dosyć nerwowe. Żadna ze stron nie potrafi wymienić kilku, dokładnych podań.

• Gospodarze grają w niebieskich, a goście występują w białych kompletach.

• Od środka rozpoczynają miejscowi! Gramy!

• a

• Rozjemca zawodów wyprowadza obie jedenastki na murawę!

• Arbitrem głównym zawodów jest Łukasz Szczech z Warszawy.

• ławka rezerwowych gości: Hrdlicka (GK), Komarnicki, Zawał, Nowak, Czajkowski, Setla, Jaworski

• ławka rezerwowych gospodarzy: Frąckowiak (GK), Małachowski, Bajdur, Kieplin, Mroziński, Świerblewski, Paluchowski

• Pogoń w ubiegłym tygodniu uległa w Bielsku-Białej 0:2. Siedlczanie znajdują się tuż nad strefą spadkową po rozegraniu wszystkich spotkań 10 serii.

• Chorzowianie w poprzedniej kolejce przegrali 1:2 z Górnikiem Łęczna i zamykają ligową tabelę.

• W Siedlcach trochę wieje, ale nie jest wcale zimno. Mamy nadzieję, że piłkarze obydwu drużyn nas rozgrzeją.

• Witamy serdecznie! O godz. 16 rozpocznie się ostatni mecz 10. serii gier Nice 1 Ligi. Pogoń Siedlce podejmuje chorzowski Ruch!

Joanna Sobczykiewicz

Mecz Pogoń Siedlce - Ruch Chorzów ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Marzena Bugala- Azarko / Polska Press

Mecz Pogoń Siedlce - Ruch Chorzów ONLINE. O godzinie 16 w Siedlcach Pogoń podejmie spadkowicza z Lotto Ekstraklasy Ruch Chorzów. Będzie to pierwsze, historyczne spotkanie obu drużyn. Mecz nie będzie transmitowany przez Polsat Sport. Zapraszamy na relację LIVE prosto ze stadionu.

Mecz Pogoń Siedlce - Ruch Chorzów ONLINE

W niedzielne popołudnie Pogoń zmierzy się z najbardziej pechową drużyną w Nice 1 Lidze. Ruch Chorzów od niedawna prowadzony przez Argentyńczyka Juana Ramona Rochę nadal ma na swoim koncie ujemny punkt, a do kolejnych zespołów w tabeli z meczu na mecz traci coraz więcej.
Na chwilę obecną „Niebiescy”, by grać w barażach musieliby odrobić aż 12 „oczek”. A przeciwnicy przecież nie śpią i też punktują. Sytuacja w Chorzowie nie wygląda najlepiej, bo przed kilkoma dniami z funkcji wiceprezesa zrezygnował Michał Dubiel. Dlaczego jednak uważamy Ruch za największych pechowców? Większość bramek, które ostatecznie decydowały o losie spotkań chorzowianie tracili w ostatnich minutach, a nawet sekundach. Dwa ostatnie starcia z GKS-em Tychy oraz Górnikiem Łęczna układały się pod dyktando Ruchu, lecz zamiast sześciu punktów, po końcowych gwizdkach arbitrów spadkowicz do swojego dorobku dopisał tylko punkt. Podobnie było w Chojnicach. Po bramkach Artura Balickiego i Mateusza Zawala w 90. minucie chorzowianie już cieszyli się z remisu. Nie poczekali z tym jednak na gwizdek, bo w ostatniej akcji Jakub Bąk, ku radości lokalnych kibiców wpakował piłkę do bramki Libora Hrdlicki i dał Chojniczance zwycięstwo.

Czy dziś będzie podobnie, a największe emocje goście zafundują nam w końcówce? Miejmy nadzieję, że tym razem Ruch odczarował klątwę, która nad nim wisi i obejrzymy dobry mecz w wykonaniu obu drużyn, z bramkami, na które nie będzie trzeba czekać aż półtorej godziny.

Kibice „Niebieskich” oraz dziennikarze przez ostatni tydzień szukali winowajcy wspomnianej klątwy, w którą powoli przestają już wierzyć. Zarzucano piłkarzom złe przygotowanie fizyczne. Z odsieczą przyszli trenerzy Ruchu, wspomniany już Rocha i drugi szkoleniowiec Krzysztof Warzycha, którzy na konferencji po meczu z Górnikiem długo wyjaśniali, że nie w tym tkwi problem. Według nich trzeba popracować nad psychiką młodych zawodników, którzy są już podłamani ilością porażek i beznadziejną sytuacją swojego klubu. Swoją drogą wzmocnienia, które poczynił Ruch latem nie są tak dobre, jak tego oczekiwano. Obcokrajowcy nie prezentują się tak, jakby tego chciano, a 22-letni kapitan „Niebieskich” Maciej Urbańczyk prawie po każdym meczu musi tłumaczyć, co poszło nie tak.

Dla Pogoni, zajmującej 14. miejsce w tabeli przyjazd Ruchu jest okazją do poprawienia dorobku punktowego. Do tej pory podopieczni Adama Łopatko trzy razy wygrywali, dwa remisowali i cztery razy przegrywali. Strzelili dziewięć goli, a stracili ich 13. Jak już wspomnieliśmy, będzie to pierwszy, historyczny pojedynek obu zespołów. Jedynym piłkarzem gospodarzy, który kiedyś występował w ekipie z Chorzowa jest Damian Świerblewski. Rozegrał 12 meczów, a w barwach Ruchu zdobył dwie bramki.

Lista zagrożonych pauzą w kolejnym spotkaniu nie jest długa. Z Pogoni tylko jeden piłkarz musi uważać na czwarty, żółty kartonik. Jest to Dariusz Zjawiński. W zespole gości także jedynym zawodnikiem, mający podobny problem jest Bośniak Bojan Marković. W poprzednim spotkaniu z Górnikiem zobaczył aż dwie żółte kartki i musiał opuścić boisko.

Poza kadrą w zespole gospodarzy znalazło się kilku młodych piłkarzy. Zabraknie na przykład Jakuba Szreka, który jest wypożyczony do Pogoni z Legii Warszawa. Nie obejrzymy też 23-letniego napastnika Piotra Krawczyka, który wczoraj wystąpił w meczu czwartoligowych rezerw przeciwko Drukarzowi Warszawa. Drugi zespół z Siedlec uległ (1:2), a jedynego gola strzelił wspomniany Krawczyk, pewnie wykorzystując rzut karny.

Olimpia Grudziądz - Ruch Chorzów 1:0

Mecz poprowadzi Łukasz Szczech z Warszawy. W obecnym sezonie był rozjemcą w siedmiu meczach. W poprzedniej kolejce sędziował spotkanie w Lotto Ekstraklasie pomiędzy Lechią Gdańsk, a Jagiellonią Białystok. Łącznie w sezonie 17/18 pokazał 23 żółte kartki i podyktował rzut karny.

Spotkanie Pogoń Siedlce - Ruch Chorzów nie będzie transmitowane w telewizji. Tekstowa relacja na żywo w GOL24.pl!