• Kurbiel melduje się w miejsce Gołębiewskiego.

• Siedlczanie zbyt łatwo oddali inicjatywę rywalom.

• Kartka za próbę wymuszenia rzutu karnego.

• Do końca zawodów coraz bliżej. Czy siedlczanie utrzymają prowadzenie?

• Gołębiewski technicznie chciał pokonać Kozioła, ale nie trafił w bramkę.

• Mielczanie w ostatnim czasie dosyć często faulują.

• Dybiec zmienia Burkhardta.

• 1157 widzów ogląda dzisiejszy mecz z wysokości trybun.

• Misztal powstrzymał centrę Cholewiaka!

• ładna akcja gości. Getinger zacentrował w pole karne, a tam w dogodnej sytuacji piłkę nad poprzeczką przeniósł Cholewiak!

• Chyła dosyć mocno ucierpiał w jednym ze starć.

• Siedlczanie mogą grać z kontry, ale szybki atak jest jak na ten moment słabą stroną dziś Pogoni.

• Za Buczka widzimy Marcińca.

• Misztal na raty,ale skutecznie interweniuje. Golkiper Pogoni świetnie zareagował.

• Demianiuk zmienia Świerblewskiego.

• Bury uderzył niecelnie.

• Pogoń po zmianie stron wywalczyła korner.

• Liberacki szukał kolegów w polu karnym, ale ich nie znalazł.

• Bajddr w dogodnej sytuacji został zablokowany.

• Mielczanie zaczęli grać z większym animuszem.

• Oba zespoły przystąpiły do gry bez zmian.

• Radulj uderzył po ziemi,a le niecelnie. Wcześniej Gołębiewski postraszył gołębie na stadionie.

• Wracamy! Zaczynają miejscowi!

• Tuż przed ostatnim gwizdkiem Sulewski został ukarany kartonikiem.

• DO PRZERWY Pogoń prowadzi ze Stalą Mielec 1:0 po trafieniu Bajdura!

• Golkiper Pogoni interweniuje po dobrej akcji gości.

• Żytko wybił piłkę, a tak sam na sam z Misztalem byłby jeden z mielczan!

• Zawodnik Pogoni opatrywany.

• Świerblewski wychodził sam na sam, ale po profesorksu zachował się Kiercz.

• Szybka kontra siedlczan, ale w decydującym momencie Bajdur źle podał do Świerblewskiego.

• Uderzenie Burkhardta z 25 metrów minimalnie minęło mielecką bramkę!

• Kapitan Stali zablokowany.

• Żubrowski wywalczył korner.

• Gołębiewski wyszedłby sam an sam, ale nie zabrał się z futbolówką.

• Trzeba przyznać, że na dzisiejszym jest sporo widzów. Na pewno ponad tysiąc.

• Małe spięcie pomiędzy Chyłą, a Sobczakiem.

• Mozolne tempo meczu. Jeden celny strzał jak na razie dotychczas zobaczyli siedleccy kibice.

• Świetna interwencja w defensywie Jędrycha.

• Ależ szarża Getingera. Jednak zagranie zawodnika z Mielca wybił Żytko.

• Bajdur odebrał piłkę rywalom i sam zakończył akcję!

• GOOOLL!!! MICHAŁ BAJDUR!!!!!

• Kozioł uprzedził Bajdura interwencją poza polem karnym.

• Pierwszy korner dla gości. Podopieczni Zbigniewa Smółki słabo rozegrali stały fragment gry.

• Tym razem ładnie prawym skrzydłem poszarżował Sulewski z Mielca.

• Burkhardt zagrał mocną piłkę przed bramkę gości. Nikt nie zdołał tego zamknąć, a było blisko!

• Gołębiewski zablokowany, ale nadal w natarciu Pogoń.

• Dosyć spokojne tempo zawodów.

• Kombinacyjna akcja Pogoni. Świerblewski źle się zabrał z piłką i zawodnik gospodarzy zaliczył stratę.

• Pierwszy strzał autorstwa jednego z mielczan, jednak bardzo niedokładny.

• Siedlczanie na biało-niebiesko dziś, a przyjezdni na czarno.

• Od środka zaczęli goście! Gramy!

• rezerwowi Stali: Libera, Marciniec, Bierzało, Lech, Głowacki, Prejs, Fonfara.

• rezerwowi Pogoni:Frąckowiak, Paczkowski, Dybiec, Kurbiel, Demianiuk, P. Krawczyk, Wójcik.

• Paweł Pskit wyprowadza obie jedenastki na murawę!

• Siedlce przywitały nas dosyć chłodną pogodą. Oby na boisku było gorąco.

• Miejscowi obecnie z dorobkiem 26 punktów zajmują 6. lokatę, a Stal (20 pkt.) jest na miejscu 14.

• Nas interesuje mecz w Siedlcach. Pogoń w poprzedniej kolejce pokonała na własnym obiekcie GKS Tychy 1:0 po bramce Damiana Świerblewskiego. Mielczanie natomiast od ponad dwóch tygodni nie rozegrali ligowego meczu i są na pewno "głodni gry".

• Kibiców pierwszoligowych rozgrywek zapraszamy an dwa mecze: Pogoń Siedlce - Stal Mielec oraz GKS Tychy - Zagłębie Sosnowiec.

• Witamy serdeczni w środowe popołudnie. Jeszcze emocje nie opadły po wczorajszym meczu Legii z BVB, a dziś przed nami kolejne emocje związane z Champions League. Co tam Liga Mistrzów... O godz. 18 rozpoczną się dwa zaległe mecze 1. ligi, to dopiero hity.