Pogoń Siedlce

2

Wisła Puławy

1

• KONIEC! Pogoń odnosi piąte zwycięstwo z rzędu na własnym obiekcie! Pogoń Siedlce - Wisła Puławy 2:1!

• Arbiter doliczył 3 minuty do regulaminowego czasu gry.

• Demianiuk zmienia Bajdura. Limit zmian wyczerpany.

• Misztal pewnie interweniuje po centrze Patejuka.

• Groźny strzał Smektały z 17. metra! Było naprawdę blisko siedleckiej bramki!

• Kurbiel dogrywał na głowę , do Bajdura, ale ten nie doskoczył do futbolówki.

• Do końca zawodów coraz bliżej. Czy siedlczanie dowiozą zwycięstwo?

• Kurbiel melduje się w miejsce Gołębiewskiego.

• Smektała próbował trafić tuż koło lewego słupka bramki siedlczan, ale w bramce pewnie spisuje się Misztal.

• Duma powiśla naprawdę w drugiej odsłonie się stara odmienić losy zawodów.

• Ostatnia roszada w ekipie gości.

• Darmochwał z rzutu wolnego nastrzelił jednego z siedlczan.

• Drugi raz w ostatnim czasie Tomasiewicz szukał kolegów w polu karnym.

• Centrę Tomasiewicza wybija jeden z defensorów Wisły, będzie kolejny korner.

• Na murawie cierpi Makowski. Chwilka przerwy w grze.

• Druga odsłona w wykonaniu puławian wygląda już lepiej. Opiekun Wisły postawił na grę dwoma napastnikami.

• Dybiec zastępuje "Burego".

• Na siedleckim obiekcie zgromadziło się 2034 widzów.

• Olszak zmienił Szczotkę.

• GOOOLL!!! SYLWESTER PATEJUK!!!!

• Gołębiewski ukarany za dyskusje.

• Arbiter dyktuje jedenastkę dla gości!

• Wrzesiński z ostrego kąta przeniósł futbolówkę nad poprzeczką.

• Gołębiewski zaliczył dobry odbiór . podał do Bajdura, ten zagrał wzdłuż bramki, a Wrzesiński dopełnił formalności!

• GOOOLLL! KONRAD WRZESIŃSKI!!!!

• Dobra centra Darmochwała, ale wyjaśniają siedleccy defensorzy.

• Jędrych uderzył na wiwat wysoko nad bramką.

• Tym razem rozpoczynają siedlczanie!

• Nowak zmienił Pożaka w przerwie zawodów.

• Siedlczanie bardzo dobrze prezentują się, czego nie można powiedzieć o Dumie Powiśla. Puławianie wyglądają na przestraszonych.

• Spiker się machnął. Bramkę dla Pogoni zdobył Chyła.

• KONIEC! Do przerwy siedlczanie prowadzą 1:0!

• Patejuk huknął jak z armaty, ale został zablokowany.

• Puławianie wywalczyli pierwszy korner.

• Celny strzał Tomasiewicza! Pogoń dalej w natarciu.

• Dwie próby Pogoni zostały zablokowane, ale trzecia była już skuteczna. ładnie zacentrował w pole karne Burkhardt, a tam najmniejszy na boisku Tomasiewicz dopadł do piłki wbił ją do bramki!

• Budzyński bliski samobójczego trafienia!

• Puławianie wreszcie są w stanie wymienić kilka podań. Nadal natomiast brakuje strzałów.

• Tomasiewicz strzelał z 20. metra, jednak golkiper rywali bez problemów złapał piłkę.

• Spokojniej zrobiło się na murawie, czego nie można powiedzieć o trybunach. Świetna atmosfera!

• Siedlczanie natomiast są nieskuteczni dziś. Czy poprawią oni celowniki?

• Goście nadal bardzo bojaźliwie grają. Zapewne po przerwie ruszą do śmielszych ataków.

• Przyjezdni nie oddali jeszcze strzału.

• Żytko strzelił bramkę, ale znów arbiter jej nie uznał! W polu karnym faulowany był jeden z gości!

• Puławianie momentami są zmuszeni do głębokiej defensywy. Czekamy nadal na bramki.

• Za nami kilka słabszych minut w wykonaniu obu ekip.

• Wrzesiński podał do nadbiegającego Gołębiewskiego, ale napastnik Pogoni z 11. metra uderzył nad puławską bramką.

• Bardzo dobrze wyglądają dziś Pogoniści. Duma Powiśla jak na razie nie zagroziła bramce Misztala.

• GOOLL!!! A nie na pozycji spalonej Bajdur!!!!

• Patejuk był bliski samobójczego trafienia. Drugi rzut rozny dla siedlczan.

• Bajdur wywalczył pierwszy korner w spotkaniu.

• Peńkoweć zaliczył "pusty przelot". Na szczęście dla przyjezdnych obyło się bez konsekwencji.

• Fantastyczny rajd Bajdura zakończył się centrą, ale nieskutecznie do piłki próbował dopaść Gołębiewski.

• Gospodarze dziś na biało-niebiesko ubrani, goście zaś na czerwono.

• Zgranie głową w pole karne Wisły, a tam o mały włos, a do futbolówki dopadłby Jędrych!

• Od początku bardzo głośno na siedleckim obiekcie. Kibice Pogoni i Wisły wspólnie się bawią.

• Od środka rozpoczynają goście! Gramy, gramy!

• Artur Aluszyk wyprowadza obie jedenastki na murawę!

• W poprzedniej kolejce siedlczanie bezbramkowo zremisowali w Bielsku-Białej z Podbeskidziem Bielsko-Biała, a Wisła ograła GKS Tychy na Lubelszczyźnie 2:1.

• ławka rezerwowych Wisły: Witan, Smektała, Płonowski, Nowak, Olszak, Słotwiński, Sedlewski

• ławka rezerwowych Pogoni: Frąckowiak, Panufnik, pPczkowski, Kurbiel, Dybiec, Sulejmani, Demianiuk

• Wreszcie w Siedlcach przebiło się słońce, a ponadto pod stadion dotarł autokar wypełniony po brzegi fanami Wisły Puławy. Z niecierpliwością wyczekujemy pierwszego gwizdka.

• W Siedlcach dosyć chłodno, a uczucie zimna potęguje silny wiatr. Piłka może płatać figle w powietrzu.

• Duma Powiśla po dziewięciu meczach bez zwycięstwa potrafiła się podnieść i wygrać dwa ostatnie mecze. W poprzedniej kolejce puławianie ograli GKS Tychy 2:1. Możemy zatem spodziewać się dobrego widowiska.

• Pogoń Siedlce wygrała cztery ostatnie pojedynki na własnym obiekcie. Jest to bardzo dobra passa, którą dziś podopieczni trenera Dariusza Banasika będą chcieli podtrzymać. W poprzedniej kolejce siedlczanie bezbramkowo zremisowali w Bielsku-Białej z Podbeskidziem.

• Witamy! Do pojedynku Pogoń Siedlce - Wisła Puławy zostało jeszcze kilka godzin, dlatego zachęcamy do zapoznania się z zapowiedzią spotkania na siedleckim obiekcie.