• Do końca zawodów coraz bliżej. Trzy punkty pojadą na ten moment do Sosnowca.

• Ładny strzał Pribuli mija minimalnie bramkę Pogoni!

• Zagłębie oddało dosyć mocno inicjatywę gospodarzom.

• Paczkowski zmienia Makowskiego.

• Sosnowiczanie dwukrotnie byli zmuszeni wybijać piłkę na oślep. Akcje Pogoni nie są zbyt imponujące.

• Kartka dla Maticia.

• Okres bardziej chaotycznej gry.

• Gospodarze byli w opałach. Piłka pod bramką Misztala odbijała się do piłkarzy, jak bile.

• 1442 osoby oglądają mecz z wysokości trybun.

• Demianiuk zastąpił Świerblewskiego.

• Seria kilku strzałów siedlczan. ostatecznie z 5. metra zacznie Szumski!

• Kartka dla Sierczyńskiego. Pierwsza kara w meczu.

• Dwie głupie straty Świerblewskiego. Pierwszy do zmiany w zespole miejscowych.

• Jeden z sosnowiczan wybija piłkę z linii bramkowej,a chwilę później Szumski interweniuje po uderzeniu Tomasiewicza!

• Napastnik Pogoni wywalczył rzut rożny.

• Bury szukał w szesnastce rywali Gołębiewskiego, ale dograł zbyt głęboko.

• Oba zespoły przystąpiły do gry bez zmian.

• Arbiter wznowił grę!

• KONIEC! Do przerwy Zagłębie prowadzi w Siedlcach 1:0 po trafieniu Najemskiego!

• Przyjezdni rozgrywali dwa rzuty rożne, ale nic z nich nie wynikło groźnego.

• Matusiak wybija piłkę z linii bramkowej, a chwilę wcześniej ofiarnie interweniuje Szumski!

• Najemski wykorzystał zamieszanie w polu karnym Pogoni i mocnym strzałem pokonał Misztala!

• GOOOOL!!!! ARKADIUSZ NAJEMSKI!!!!

• Do końca pierwszej odsłony coraz bliżej. Czy kibice w Siedlcach zobaczą bramki?

• Świerblewski wywalczył korner.

• Goście cały czas nacierają swoją, lewą stroną. Pribula i Wilk dziś robią sporo zamieszania na lewym skrzydle.

• Żytko ofiarnie interweniował i o mały włos, a wbiłby futbolówkę do własnej siatki!

• Gołębiewski zagrał ręką. W przeciwnym wypadku może by się zabrał z piłką.

• Mocny strzał Pribuli w środek bramki.

• Goście długo utrzymują się przy piłce.

• Dzisiejszy mecz może być ostatnim Makowskiego w barwach Pogoni. Zobaczymy czy siedlczanie "dogadają się" z Legią.

• Świetną okazję po kornerze na bramkę marnuje tym razem Gołębiewski!

• Kontuzjowanego gracza zastępuje Ryndak.

• Lewandowski zdołał powstrzymać kontrę gości. Ucierpiał Bartczak.

• Drugi korner w meczu - pierwszy dla miejscowych.

• Goście bardzo dobrze natomiast operują futbolówką.

• Kolejna akcja z udziałem Pribuli. To właśnie ten zawodnik stanowi największe zagrożenie dla Pogoni.

• Tym razem Misztal zmuszony interweniować po strzale Pribuli! Było blisko!

• Składna akcja gości zakończona niecelnym strzałem po ziemi Pribuli.

• Dobra centra Wilka, ale siedleccy defensorzy wybijają piłkę.

• Świerblewski nie dobiegł do prostopadłej piłki od Tomasiewicza.

• Słupek ratuje Zagłębie! Centra Burkhardta trafiła do Jędrycha, a ten z kilku metrów obija aluminium!

• Bajdur faulowany na 30. metrze od bramki Szumskiego. Będzie dobra okazja, aby zagrozić sosnowieckiej bramce.

• Siedlczanie grają w bało-niebieskich kompletach. Przyjezdni zaś w jednolitych czerwonych.

• Od środka rozpoczynają gospodarze! Gramy, gramy!

• Arbiter wyprowadza obie jedenastki na murawę!

• ławka rezerwowych Zagłębia: Fabisiak, Markowski, Ryndak, Dudek, Udovicić, Budek.

• ławka rezerwowych Pogoni: Frąckowiak, Panufnik, Paczkowski, Dybiec, Kurbiel, Demianiuk, Wójcik

• Kiepska frekwencja dziś będzie. Wpływ an to ma niska temperatura oraz transmisja spotkania w TV.

• Zawody rozpoczną się o 17:45, a nie o 18 - nasza pomyłka. Troszkę przymroziło na tym dworku.

• Mimo słabszej dyspozycji sosnowiczanie nadal są faworytami do awansu na ekstraklasowe salony.

• Siedlczanie są rewelacją sezonu 2016/17. Nikt nie spodziewał się, że ekipa prowadzona przez Dariusza Banasika zdobędzie aż 29 punktów.

• W Siedlcach dziś porządnie lało, oby w czasie spotkania piłkarze nie narzekali na padający deszcz.

• W środę oba zespoły rozegrały mecze zaległe z 17. kolejki. Siedlczanie ograli Stal Mielec 1:0. Zagłębie natomiast uległo w Tychach aż 0:3.

• Witamy serdecznie! Przed nami ostatni mecz 1. ligi w 2016 roku! W Siedlcach Pogoń podejmuje Zagłębie Sosnowiec! Stawką meczu jest trzecie miejsce na koniec roku w tabeli 1. ligi! Pierwszy gwizdek arbitra o godz. 18!