Pogoń Siedlce

1

Znicz Pruszków

0

• Koniec! W pierwszym niedzielnym meczu 13. kolejki 1. ligi Pogoń Siedlce pokonała przed własną publicznością Znicz Pruszków (1:0). Dla gospodarzy było to czwarte zwycięstwo z rzędu u siebie. Decydującego gola strzelił tuż przed przerwą Daniel Gołębiewski.

• Na ostatnie kilkadziesiąt sekund Piotr Kurbiel za Tomasiewicza.

• Aż 5 minut doliczone przez sędziego.

• Spokojna interwencja Piotra Misztala po próbie Grzegorza Tomasiewicza.

• Jeszcze kartonik dla Grzegorza Janiszewskiego.

• A po chwili za Dybca wbiega na plac Michał Panufnik.

• Zaczynają się zmiany u gospodarzy. Za Michała Bajdura melduje się na boisku Cezary Demianiuk.

• Po przeciwnej stronie boiska cudowna interwencja Misztala Rafała! Tylko w sobie znany sposób obronił strzał Niewulisa.

• Tylko udane wyjście bramkarza Znicza uratowało gości przed stratą bramki. O krok od piłki był szarżujący Wrzesiński.

• Dybiec zwija się z bólu. Konieczna będzie pomoc służb medycznych.

• Maciej Machalski zastępuje Jarocha.

• Niezwykle aktywny po zmianie stron jest Konrad Wrzesiński. Przed momentem próbował szczęścia z dość bliskiej odległości, ale na posterunku Piotr Misztal.

• Kolejny kartonik ogląda tym razem Bartosz Jaroch.

• Ależ nieodpowiedzialne zachowanie Świerblewskiego! Skrzydłowy Pogoni łapie drugą żółtą kartkę w 10 minut! Gospodarze będą kończyć mecz w osłabieniu.

• Przemysław Kita wchodzi za Patryka Kubickiego.

• Z linii pola karnego uderzył Daniel Dybiec, ale zabrakło mu precyzji.

• Sporo fauli siedlczan w środku pola. Nie wykreowali jednak żadnej groźnej akcji gracze beniaminka z Pruszkowa.

• Gospodarze dłużej utrzymują się przy piłce, ale niewiele z tego wynika.

• Damian Świerblewski ukarany żółtą kartką.

• Nie trafił w piłkę Gołębiewski w polu karnym, a mogła narodzić się z tego niezła sytuacja.

• Wznawiamy spotkanie po przerwie.

• Koniec I połowy! Pogoń Siedlce prowadzi ze Zniczem 1:0!

• Rafał Zaborowski wszedł na boisko w miejsce Michała Kucharskiego.

• Andrzej Niewulis obejrzał żółtą kartkę.

• Daniel Gołębiewski otrzymał precyzyjne podanie od Rafała Makowskiego i umieścił piłkę w siatce! 1:0 dla Pogoni!

• GOOOOOOOL! DANIEL GOŁĘBIEWSKI!

• Słabszy fragment spotkania. Na boisku sporo walki i chaosu. Żadna z drużyn nie była w stanie stworzyć sobie dogodnej sytuacji pod bramką rywala.

• Konrad Wrzesiński zacentrował z rzutu rożnego. Główkował Daniel Dybiec, ale jego uderzenie było niecelne.

• Michał Bajdur uderza z rzutu wolnego. Broni Piotr Misztal.

• Daniel Dybiec otrzymał piłkę od Michała Bajdura. Strzał z 15. metra trafia w Piotra Misztala!

• Konrad Wrzesiński wrzucił piłkę z rzutu wolnego, a najwyżej wyskoczył do niej Arkadiusz Jędrych. Futbolówka po jego strzale minimalnie mija słupek bramki Znicza.

• Daniel Dybiec zobaczył pierwszy w tym spotkaniu żółty kartonik.

• Indywidualna akcja Aleksandra Jagiełly. Piłkarz Znicza zakończył ją strzałem, po którym trochę problemów miał Rafał Misztal.

• Jeszcze raz w ataku gospodarze. Rafał Makowski uderzał z około 20 metrów, ale nie trafił w światło bramki.

• Michał Bajdur zderzył się z defensorem Znicza Pruszków. Niezbędna była pomoc masażystów.

• Konrad Wrzesiński odgrywa futbolówkę do Michała Bajdura. Skrzydłowy gospodarzy decyduje się na płaski strzał i trafia w słupek!

• W odpowiedzi akcja gospodarzy. Michał Bajdur wrzucił piłkę w pole karne z lewej strony. Nikt nie zamknął tego zagrania.

• Aleksander Jagiełło przedzierał się na prawym skrzydle. Zawodnik Znicza zdecydował się oddać strzał. Futbolówka w rękach Rafała Misztala.

• Mało dokładnych, przemyślanych zagrań po obu stronach boiska. Żaden z zespołów nie oddał celnego strzału na bramkę.

• Daniel Dybiec ucierpiał w starciu z rywalem. Potrzebuje pomocy sztabu medycznego.

• Nieźle zaczęli zawodniczy Znicza. Jak na razie to oni wykazują się większą aktywnością.

• Błąd obrońcy Pogoni Siedlce, który wybił piłkę w taki sposób, że trafił w rywala. Goście nie wykorzystali tej sytuacji.

• Pierwszy gwizdek arbitra Konrada Gąsiorowskiego. Gramy!

• Do tej pory oba zespoły spotkały się ze sobą sześciokrotnie na poziomie 2. ligi. Bilans tych spotkań jest bardziej korzystny dla Znicza. Pruszkowianie wygrali aż cztery z tych meczów.

• Rezerwowi Znicz: Bigajski, Zaborowski, Długołęcki, Machalski, Bartoszewicz, Stryjewski, Kita

• Rezerwowi Pogoń: Frąckowiak, Panufnik, Burkhardt, P. Krawczyk, Paczkowski, Demianiuk, Kurbiel

• Zapraszamy na relację na żywo z Siedlec, gdzie miejscowa Pogoń zmierzy się z beniaminkiem z Pruszkowa. Oba zespoły łączą osoby kilku piłkarzy oraz trenera Dariusza Banasika. Zapowiada się emocjonujące spotkanie!