• GOL! Bardzo efektowne trafienie Dawida Korta. Pogoń wyrównuje!

• Covilo popędził do przodu, po czym w polu karnym skierował piłkę do Jendriska. Obok bramki

• Zła decyzja Budzińskiego. Doskonale rozpoczął akcję, ale potem zamiast podać do samotnie czającego się Stebleckiego, skierował piłkę do krytego Szczepaniaka

• Deleu skiksował we własnym polu karnym. Stworzył trochę zagrożenia pod własną bramką, ale poradził sobie z tym Sandomierski

• Mniej więcej pół godziny po rozpoczęciu drugiej połowy, chwila przerwy dla zawodników

• Nie jest to najbardziej porywające spotkanie. Futbolówka toczy się głównie w środku pola, krążąc między nogami zawodników obu zespołów. Bramkarze nie są często zmuszani do interwencji

• Kolejny żółty kartonik w tym meczu. Tym razem Krzysztof Jakubik napomniał Seiya Kitano za wejście w Budzińskiego

• Stratę Korta wykorzystał Szczepaniak. Zawodnik Cracovii sfaulowany przez Frączczaka.

• Niedokładne zagranie w pole karne Cracovii. Ze wszystkim poradził sobie jednak Deleu

• Zmiana również w Cracovii. Tomasa Vestenickiego zastąpił Mateusz Wdowiak

• Przez ostatnie minuty na boisku w Szczecinie nie działo się zbyt wiele. Na to poradzić postanowił Kazimierz Moskal i za Spasa Deleva wpuścił Dawida Korta.

• Gyurcso uciekł Deleu i zagrał w pole karne. Piłkę przejął jednak Wołąkiewicz. Obrońca Cracovii uprzedził Frączczaka

• Zaczynamy drugą część gry. Czy przyniesie gole?

• A posiadającego na swym koncie żółtą kartkę Milana Dimuna, zastąpił Sebastian Steblecki.

• I jeszcze rzut wolny dla Pogoni. Gyurcso w pole karne, ale futbolówkę głową wybił Covilo

• Hubert Wołąkiewicz dostał żółty kartonik za faul na pędzącym skrzydłem Adamie Gyurcso.

• Piłka leniwie toczy się w okolicach linii środkowej. Ani Pogoń ani Cracovia w ostatnich minutach nie tworzą sobie obiecujących sytuacji

• Wołąkiewicz próbował dogrywać w kierunku Budzińskiego, lecz podał do Kudły.

• Zamiast Kamila Drygasa zagra Adam Frączczak.

• Po rzucie rożnym Pogoni w wykonaniu Murawskiego, uderzać próbował Fojut. Ofiarna interwencja krakowian uratowała sytuację

• Nunes odpuścił biegnącemu skrzydłem Szczepaniakowi, a ten wykorzystał podanie Dimuna i popędził pod bramkę. Z ostrego kąta mocno uderzył w światło bramki z czym nie poradził sobie Kudła

• GOL! Strzał z ostrego kąta na trafienie zamienił Mateusz Szczepaniak!

• Gyurcso uciekł Wójcickiemu i skierował piłkę do Matrasa. W końcu doszedł do niej Nunes, lecz nie dał rady Deleu

• Budziński popędził do przodu, po czym skierował piłkę na skrzydło do Wdowiaka. Dośrodkowanie młodego piłkarza odebrane przez rywali

• Dośrodkowanie Deleva w kierunku Murawskiego. ten wbiegł z drugiej linii i uderzył piłkę z woleja. Prosto w Wołąkiewicza

• Długie podanie Czerwińskiego za linię obrony. Do piłki nie zdołał dobiec Delev

• Spotkanie rozpoczęło się nieco niepozornie - od wymiany podań w środku boiska. W końcu pierwsi do przodu ruszyli goście, a konkretnie Deleu. Nie dał rady jednak przebć się w pole karne

• I ruszyli! Sobota z Ekstraklasą rozpoczęta!

• Przywitali się także trenerzy, a golkiperzy spokojnie zajęli miejsca w bramkach.

• Oba zespoły już na boisku. Hymn Pogoni odśpiewany, czas na przywitanie kapitanów- Piotra Polczaka oraz Rafała Murawskiego oraz losowanie stron

• Faworytem tego spotkania wydają się być gospodarze. Ostatnie tygodnie należą w ich wykonaniu do bardzo udanych. Czy dzisiaj do wygranych z Termalicą oraz Piastem, dołożą trzy punkty z zespołem Pasów?

• Do Szczecina zawodnicy Cracovii przylecieli samolotem. Nie mogą więc usprawiedliwiać się dzisiaj zmęczeniem po podróży. Jak zaprezentują się przeciwko Portowcom?

• Sędzią głównym dzisiejszego spotkania jest Krzysztof Jakubik. Asystować będa mu Marcin Lisowski oraz Adam Kupsik

• Dwóch roszad dokonał natomiast Jacek Zieliński. Diego Ferraresco tym razem mecz oglądał będzie sprzed telewizora. Do boju ruszy od samego początku Mateusz Wdowiak. Czy 20-letni pomocnik solidnie rozegranym spotkaniem zdoła przekonać szkoleniowca do otrzymania kolejnych szans?

• Kazimierz Moskal zgodnie z powiedzeniem "zwycieskiego składu się nie zmienia", wystawił dokładnie taką samą jedenastkę jak przed tygodniem w Gliwicach. Czy i tym razem zdobędzie ona mu trzy punkty?

• Piłkarze obu zespołów przebywają w tej chwili na rozgrzewce, a na trybunach pojawia się coraz więcej fanów. Pogoda sprzyja kibicowaniu - 25 stopni Celsjusza i świecące słońce.

• Ostatni weekend przyniósł im nieco odmienne emocje. Pasy długo przegrywając, ostatecznie zremisowali po golu Miroslava Covilo w końcówce spotkania. Pogoń natomiast pewnie zwyciężyła na wyjeździe w Gliwicach. Trafienia na wagę punktów zdobyli: w pierwszej połowie Seiya Kitano, a w drugiej Kamil Drygas.

• Za mniej więcej godzinie zabrzmi premierowy gwizdek pierwszego sobotniego starcia. Do boju w Szczecinie, naprzeciw lokalnej Pogoni stanie Cracovia. Oba zespoły w zeszłym sezonie walczyły w grupie mistrzowskiej, a teraz znowu są blisko siebie. Przed początkiem meczu sąsiedzi tabeli - z takim samym dorobkiem punktowym. Jak będzie wyglądało to dzisiejszym wieczorem?